magii şi alte tâmpenii

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: magii şi alte tâmpenii

Mesaj  baso la data de Lun Sept 25, 2017 2:06 pm

ENKI a scris:N-am dat importanta prea mare pana acum hipnozei, n-am incercat niciodata si nu cred ca m-as lasa pe mana unui necunoscut, chiar daca, recunosc, sunt si eu curios cum functioneaza. Laughing

Yo atunci eram o tanara aventuriera si curioasa raset Evident ca acum nu m-as lasa pe mana unui necunoscut si nici nu mai sunt curioasa ce as putea afla sub hipnoza raset Bine, nu neg faptul ca pot fi induse stari de hipnoza, insa mi se par a fi prea riscante astfel de experimente in care hipnotizatorul poate baga in subconstientul hipnotizatului tot felul de virusi .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Re: magii şi alte tâmpenii

Mesaj  baso la data de Lun Sept 25, 2017 4:15 pm

Alta bazaconie. Azi am fost la Posta ca sa expediez un plic recomandat cu confirmare de primire pe care am scris cu rosu adresa expeditorului  si a destinatarului. Tipa de la ghiseu : Hmm, ati scris cu rosu ? Data viitoare si niciodata  sa nu mai scrieti cu rosu pe plic. Evident ca m-a mancat in izda s-o intreb unde scrie ca n-avem voie a scrie cu rosu pe plic. I-am explicat ca doar pe tintenul rosu l-am avut in poseta ca sa scriu pe plic si sa completez fomularul, pasta albastra de la pix dand rateuri. Tipa mi-a replicat ca nu stie cu precizie unde scrie asta, insa asa a primit instructiuni de la superiori, sa nu primeasca plicuri scrise  si formulare completate cu rosu raset Am privit-o lung si am intrebat-o  daca avem voie sa scriem cu verde pe plic si formular, ori avem nevoie de vreo derogare speciala de la Posta Romana si pentru scris cu verde de la scrisul doar cu albastru sau cu negru ?  laugh  Am incuiat-o si a inceput sa rada. Laughing  Doamneee... ce nebunie in tara asta  laugh

baso

Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum