prognoze

In jos

prognoze

Mesaj  delta la data de Lun Mar 08, 2010 10:10 am

Cre' că Galileu' a exclamat "Eppur si muove!" văzând hărţile de pe site-ul ANM-ului... Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Data de inscriere : 03/02/2010

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: prognoze

Mesaj  lolo la data de Lun Mar 08, 2010 10:18 am

delta a scris:Cre' că Galileu' a exclamat "Eppur si muove!" văzând hărţile de pe site-ul ANM-ului... Laughing
Uau... lol! frustrated
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Lun Mar 08, 2010 10:35 am

lolo a scris:
delta a scris:Cre' că Galileu' a exclamat "Eppur si muove!" văzând hărţile de pe site-ul ANM-ului... Laughing
Uau... lol! frustrated
Îţi dai seama că dobitocul de Boc a vrut şi pe ăştia să-i comaseze cu nu-ştiu-ce altă instituţie, dar ăia s-au sesizat mai din timp de intenţie şi au făcut scandal, aşa că i-a scos din anexa HG-ului (cel puţin de la poziţia unde au fost băgaţi iniţial).
Ajungeau şi ăştia să facă prognoze, chiloţi, şaibe şi hamburgeri în acelaşi timp... Laughing

delta

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Mar 08, 2010 10:47 am

Laughing Laughing Laughing Mie tare imi placeau tantiile alea care prezentau buletinul meteo cu bagheta , in telejurnalele de pe vremea lui Ceasca Laughing Imi imaginam ca sunt un fel de vrajitoare cu atributii in producerea de timp probabil Laughing Laughing Ca pe ala nu-l putea controlau securistii lui Ceausescu Laughing Laughing Laughing

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Lun Mar 08, 2010 10:48 am

baso a scris:Laughing Laughing Laughing Mie tare imi placeau tantiile alea care prezentau buletinul meteo cu bagheta , in telejurnalele de pe vremea lui Ceasca Laughing Imi imaginam ca sunt un fel de vrajitoare cu atributii in producerea de timp probabil Laughing Laughing Ca pe ala nu-l putea controlau securistii lui Ceausescu Laughing Laughing Laughing
Era una, Romica Jurca... iar fiul ei este tot meteo-man, pe la Antena 3... parcă...

delta

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Mar 08, 2010 10:53 am

delta a scris:
baso a scris:Laughing Laughing Laughing Mie tare imi placeau tantiile alea care prezentau buletinul meteo cu bagheta , in telejurnalele de pe vremea lui Ceasca Laughing Imi imaginam ca sunt un fel de vrajitoare cu atributii in producerea de timp probabil Laughing Laughing Ca pe ala nu-l putea controlau securistii lui Ceausescu Laughing Laughing Laughing
Era una, Romica Jurca... iar fiul ei este tot meteo-man, pe la Antena 3... parcă...

pai astea isi transmit puterile doar pe linie feminina...ca mama Omida Laughing Laughing Sau fiul ei o fi vreun Merlin Laughing

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum