SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nuţi, spaima pouliticii...

+10
Sasha
Vasile
Armand
(Still a)Live
aurora
RocketQu33n
Anahoret
lolo
Dracu' gol
delta
14 participanți

Pagina 11 din 22 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Urmatorul

In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Mier Noi 30, 2011 5:54 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Mar Dec 06, 2011 6:02 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Cu foula-n gura

Mesaj  baso Sam Dec 10, 2011 9:11 pm

Yo am ras citind ce declara asta laugh

Udrea, răguşită la gala OTPDL: Am luat un virus. Mâine se fac şapte zile şi sper să scap de el

Întrebată de jurnalişti, după participarea la gala OTPDL, de ce este răguşită, Udrea a spus că în urmă cu şapte zile a luat un virus şi ştie că indiferent ce medicamente ar lua sau nu, îi va trece după şapte zile.

"Mâine (duminică, n.r.) se fac şapte zile şi sper să scap de el", a adăugat ea.

Udrea a mai fost întrebată de jurnalişti de ce crede că multe tinere din PDL o au ca model. "Şi eu aş fi curioasă să aflu, mai bine îi întrebaţi pe ei. Nu ştiu, acum nu am avut timp, voi discuta şi eu cu ei să aflu ce anume din ce fac eu îi stimulează să rămână în politică şi îi mobilizează", a răspuns ea.

A confundat organele masculine (care sunt la feminin) din cauza de ragusheala ! laugh Virus de virus laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  delta Dum Dec 11, 2011 11:02 am

. . a scris:gorobetele mioritic nu este atent la ce declară ăia pe care-i votează - nici în campania electorală, nici în timpul mandatului celor care îl mint și îl fură

un exemplu de azi:
Elena Udrea scoate (la un eveniment dedicat activiștilor politici tineri din partidul condus de Traian Băsescu) următoarele vorbe pe gură - "Cand ma uit la Victor Ponta, la Banicioiu, la Robert Negoita, imi dau seama ca generatia asta de politicieni a esuat."

gorobetelui mioritic nici prin dendrita neuronului funcțional nu-i trece că declarația de mai sus este o autocritică tovărășească a Elenei Udrea făcută la o întâlnire de partid
de ce?
deoarece gorobetele mioritic nu este atent la faptul că:
- Victor Ponta (PSD) și Robert Negoiță (PSD) au 39 ani
- Elena Udrea (PDL) are 37 ani
- Roberta Anastase (PDL) are 35 ani
- Alina Gorghiu (PNL) are 33 ani
- Nicolae Bănicioiu (PSD) are 32 ani
deci activista de partid a declarat că ăia care au între 32 și 39 ani (din care face parte și ea) au eșuat

gorobetele mioritic nici măcar nu-și pune problema: una din generația respectivă recunoaște că ei au eșuat, ceea ce înseamnă că ăia de i-au promovat au greșit punându-i în fruntea unor partide, la conducerea unor ministere, la șefia unor camere parlamentare... sau în orice funcție
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Dum Dec 11, 2011 11:24 am

laugh

lèse majesté Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Thailand's Strict "Lese Majeste" Laws - The Thai Reverence for the King
In Thailand, insulting the King is punishable by up to 15 years in prison
The King shall be enthroned in a position of revered worship and shall not be violated. No person shall expose the King to any sort of accusation or action.
- Thai Constitution, Section 8

Lèse majesté... is the crime of violating majesty, an offense against the dignity of a reigning sovereign or against a state.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

In traducere libera, rromaneasca , adica ca pe invers : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] bine raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Mier Ian 11, 2012 1:02 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nu sunt ]faceboccizda , astfel incat presupun ca tanti asta a scris conform celor prezentate pe scurt in articolul cu linkul de mai sus. Laughing

Bine, Yo astept doar turisti ET prin Delta neimportanta care sa ma rapeasca cu OZN-ul laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Joi Ian 12, 2012 10:35 pm

Se pare ca balaoachesa vrea sa reformeze in asa fel sanatatea,

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

incat sa poata fata in liniste, pentru viitorul de aur (de trompeta) al Rromanei. agitat

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Sam Feb 11, 2012 7:45 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Vin Apr 27, 2012 10:39 am

Si Nutzica are o logica de alba/neagra + o memorie scurta raset De parca ea n-a fost niciodata penala si nu-i pute gura cand vorbeste cu atata inocentza despre cei ce sar in barca Puterii atunci cand au semnale care este barca castigatoare , pe modelul "asta are, asta n-are, ia sa ma infig cu curul in cea castigatoare" vesel

Pentru electoratul nostru este foarte bine că ne pleacă trădătorii, pentru că niciun partid nu iubește trădătorii. Mai greu este pentru electoratul USL care va vota PDL, votând USL va vota PDL și nu neapărat cei mai buni din PDL, ci cei care aleg să sară în barca Puterii atunci când li se pare lor că barca Puterii e una sau alta.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pe aceeasi linie de gandire, si penalii ar fi putut spune despre dansa ca nu o iubesc, fiind o tradatoare, iar electoratul PDL , votand PDL, ar vota PNL, si nu neaparat pe cei mai buni din PNL , ci pe aia mai penali care au sarit in barca Puterii , dornici de avantaje imediate. Ori nu se poate spune despre dansa c-ar fi sarit in barca lui Basecu absolut dezinteresat, dintr-un motiv pur ideologic, fara niciun fel de
avantaje. laugh
In plus, nu pricep de ce portocaliii nu i-au taiat asteia, microfonul Laughing Ar fi fost de intzeles comentarii de acest gen din partea lui Boc ori a altor PDL-isti portocalii, cu origini sanatoase raset Nah, iar s-a bagat in seama blonda, curvistina pultica, sa faca pe moralizda biciclizda Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Vin Apr 27, 2012 1:01 pm

Bai, parca am asista la o lupta intre gladiatori pulitici Laughing
As zice: "Hai , România !" , insa prefer : " Hai, Dacia, umileste-i pe romani " raset

PS. Urna neagra cantereste mai greu Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Vin Apr 27, 2012 2:35 pm

laugh A CAZUT GUVERNUL ! Democratic vesel
Hai, basecule, cu egalarea Laughing Poate ca doar Aliodor , cu flama lui violeta, sa anihileze treiningul roz, foxia, al cucoanei Udrea, cea virgina in rozeta laugh Bietul MRU: nici shef la SIE , nici prim ministru Laughing Pt. ca, totusi, a ramas penelist convins, ignorand orice ademenire in alt partid , yo zic ca MRU a fost spion dublu , care a fost sacrificat pentru Patrie Laughing Merita o statuie cu ochi, ochi care se misca intruna , si in dreapta si stanga raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  delta Lun Apr 30, 2012 7:24 am

Pe băsistul ăsta îl ia de jos imediat ori de câte ori aude de fălcoasa pleșcoioasă... vesel

comandant nava a scris:Elena, Marisica , Stela, (26-37 de ani) etcetera, are 173 cam 54 de Kg , satena par lung ochii verzi , nascuta in Plescoi, Bacau sau Iasi intr-o familie numeroasa, a sosit (cu traista in bat) sa zicem ieri in Constanta (la tribunal sau la partid in Bucuresti) si dupa ce a "discutat" (intr-o noapte sau mai multe) cu domnu sef de cadre (un oarecare cocos sa zicem) e repartizata bucatareasa (exeplu) pe o nava de 30 000 to .
Tactica unei bucatarese (de partid) e urmatoarea :

1) In primul rand se imbraca si gateste impecabil, cheltuie toti banii pe haine de firma , parfumuri scumpe , e tot timpul parfumata , zambitoare , volubila , serviabila atenta la preferintele comandantului (de regula se orienteaza spre cel mai potent financiar membru al echipajului , comandantul sau proprietarul navei) . Face uneori pe naiva , pune intrebari si "perie" cat poate de mult incercand sa intre pe sub pielea tuturor mai cu seama a capitanului .

2) In timp ce serveste pranzul comandantului aminteste faptul ca n-a vazut niciodata portul in care urmeaza sa ajunga nava si ca i-ar place tare mult sa viziteze orasul , daca voiajul se prelungeste si schema asta nu functioneaza invoca faptul ca i s-a stricat subit televizorul din cabina si cere politicos voie sa vina seara in cabina (apartamentul) comandantului sa se uite daca se poate la televizor . Daca schema functioneaza si comandantul musca nada (in argou se cheama ca e tartan) , Marisica are mari sanse sa devina viitoarea capitaneasa a navei , adica va deveni curand cea mai influenta persoana de la bord , cea care va hotara cine ramane in echipaj si cine pleaca .

3) Controlul asupra navei (partidului) se va face tot prin "fitile" pisicesti , tendinta bucatareselor pe nava sau la partid fiind aceea de a conduce , de a decide , probabil isi manifesta frustrarile (si executa ordinele cocosesti). Tehnica (se imprieteneste cu EBA) si-o manifesta de regula in preajma comandantului cand acesta e multumit linistit , la masa sau la "televizor" . Marisica va incerca sa elimine de la bord (din partid) orice personaj pe care nu-l inghite sau n-o lauda ori ii stie "dosarul". Marisica va arunca pastila catre capitan , "of n-am dormit toata noaptea Radu cu Ted si Niki au petrecut toata noaptea , au dansat si-au pus muzica , au jucat carti si-au facut zgomot" sau, "Miki e tare lenes , doarme toata ziua , aproape ca nici nu l-am vazut de vreo 3 zile" si pastilele continua zilnic la adresa oricarei persoane care nu face placere capitanesei (de partid) .

Schema Marisicai functioneaza doar la comandantii cu caracter slab, care influentati de asemenea "fitile" se lasa manipulati si fac pe placul scorpiei . Din fericire Marisica da uneori peste capitani smecheriti cu care nu-i merg pastilele . In cazul asta schema Maricicai sfarseste asa: "of n-am dormit bine deloc iar au petrecut toata noaptea , numai Ted si Niki au facut galagie , mari nerusinati..." , replica unui capitan "ruginit" e urmatoarea : "cine Ted ? , ha ha a fost la oras ? , lasa draga ca e tanar , las sa se distreze ca e muncitor , imi place de el " ..., dupa care comandantu pune mana pe interfon si-l cheama pe Ted zicandu-i Maricicai , "draga te rog fa-i o cafea lui Ted si adu-ne o sticla de vin" ....

In cazul PDL-ului egolatria doamnei Marisica Elena a prins , a gasit terenul slab , probabil multi de pe acolo n-au vazut voitoane si parfumuri fine , or fi vazut saracii "vrabiute" doar prin filme si reviste asa ca Elena Marisica a profitat din plin de naivitatea taranoilor parlamentari crescuti la tarus . De ce sa nu profite fata de asemenea cocosi hamesiti dupa voitoanele ei .

Eu am urmatoarea metoda cand simt o "Marisica" la bord , ma duc dimineata pe la 3 bat la usa si-i zic : "scuza-ma dormeai draga ? , auzi te rog imbraca-te si du-te sa ajuti baietii la rujat (adica sa aranjezi marfa) , ca macaragiul asta e nebun a varfuit marfa la hambarul numarul 4 si nu se pot inchide capacele si trebuie sa ies din dana urgent , hai toata lumea la treaba".

Elena zice ca-s misogini in filialele partidului care n-o inghit ! Scuze doamna , nu-s misogini sunt doar persoane scarbite de arivismul Marisicai pricepi (nu accepta sa fie bagati sub papuc)? Sunt barbati care stiu cum se comporta o femeie normala nu o parvenita . Daca taranoii pedelisti (din conducere) au vazut "vrabiute" doar prin reviste scuza-ma dar mai sunt si barbati adevarati care au principii si nu permit nici unei mironosite sa-si bata joc de ei. De cand iti permiti tu sa spui ca a vota direct pe cineva e o prostie ? Ai impresia ca esti cea mai frumoasa , cea mai desteapta , cea mai tare , alooooo revino-ti . Esti unealta unui cocos care se crede mare combinator si te foloseste ca sa-si alimenteze afacerile . Pentru ca ai dorit votul pe liste nationale n-o sa fii niciodata iertata (nici Sulfina) .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Joi Mai 17, 2012 10:32 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 04, 2012 3:00 pm

Şcoala Superioară de... udre... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  delta Lun Iun 04, 2012 5:51 pm

Dracu' gol a scris:Şcoala Superioară de... udre... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ce-o fi în paharele alea roz-portocalii? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Lun Iun 04, 2012 7:27 pm

delta a scris:Ce-o fi în paharele alea roz-portocalii? scratch
Apa plata cu lamaie?! scratch
Io nu vaz ce dreaq de tigari fumeaza margelata din stanga. suspect
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Vin Iun 08, 2012 9:37 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Vin Iun 22, 2012 4:37 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  RocketQueen Vin Iun 22, 2012 4:51 pm

ENKI a scris:
delta a scris:Ce-o fi în paharele alea roz-portocalii? scratch
Apa plata cu lamaie?! scratch
Io nu vaz ce dreaq de tigari fumeaza margelata din stanga. suspect

Kent click. Deci is romance. raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aia o fi un fel de Spiru Haret al Scolii Superioare de Udre... Pare incomoda pozitia pentru supt cauciucu'. laugh
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  RocketQueen Mier Aug 01, 2012 11:00 pm

Shocked

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

S-au incins băietii de la atâtea discutii despre futai. O laba, ceva, pentru (s)hitleristu' in pozitia de lupoi moralist? raset
Bine ca n-ati pus si poze explicite pe thread-ul frigidei virgine... laugh

Apropo, masculu' asta ce vite spera sa agate pe irealitatea, de si-a tras un asemenea avatar idiot? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  RocketQueen Joi Aug 02, 2012 12:04 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Diferenta ca de la un creier neted de activist la un creier sanatos intre sexu' pe bani si preacurvia din placere, atât d.p.d.v. etic, social, profesional si legal. Atâtea limbi ii mai dati plescoioasei si sperati sa primiti aceeasi "apreciere" pe care a primit-o si scarbosenia de javra ordinara, incat vi-o ia si ultimu' neuron la fuga dupa ovocit...

. Tre' sa fii cu adevarat libidinos masturbator, sa te excite o plescoioasa căsătorită din interes cu porcul acela greţos... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Joi Aug 02, 2012 6:12 pm

RocketQueen a scris: Tre' sa fii cu adevarat libidinos masturbator, sa te excite o plescoioasa căsătorită din interes cu porcul acela greţos... raset
Yo cre' că lichelele astea două se iubesc sincer şi reciporc, fiindu-şi recunoscătoare una celeilalte pentru ocaziile unice într-o viaţă de nimeni celebri, pe care şi le-au oferit cu generozitate... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Sam Aug 04, 2012 12:04 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  delta Sam Aug 04, 2012 8:58 pm

Dracu' gol a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nu prea sunt convins că fălcoasa a avut de a face chiar cu așa mulți bărbați
la cum arată, m-aș mira să i-o fi tras-o mai mult de vreo doi... hai, cu indulgență, trei... scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 05, 2012 9:06 am

delta a scris:nu prea sunt convins că fălcoasa a avut de a face chiar cu așa mulți bărbați
la cum arată, m-aș mira să i-o fi tras-o mai mult de vreo doi... hai, cu indulgență, trei... scratch
Yo cre' că-n vremurile ei de pleşcoială maximă, i-o trăgeau cel puţin vreo 2-3 zilnic, aleşi pe sprînceană... raset

P.S. Păi, altfel, cum crezi c-a ajuns Ciocănitoarea Woodrea, de la manipularea sulii, la manipularea miliardelor dă ieuroi? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Sam Sept 01, 2012 4:50 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Sam Sept 01, 2012 4:55 pm

Paraşuta Pleşcoioasă şi brendoiu' dă ţară... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  delta Dum Sept 02, 2012 7:51 am

Dracu' gol a scris: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nu-mi dau seama de ce o fi existând convingerea că pleșcoioasei i-au tras-o o grămadă de bărbați? scratch
chiar nimeni nu se uită atent la mufa respectivei? confused
mă rog, pentru unii o fi suficient dacă respectiva-i blondă, iar dacă este împinsă și într-o funcție sus-pusă, atunci e bonus... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Lun Sept 03, 2012 11:13 am

delta a scris:nu-mi dau seama de ce o fi existând convingerea că pleșcoioasei i-au tras-o o grămadă de bărbați? scratch
chiar nimeni nu se uită atent la mufa respectivei? confused
mă rog, pentru unii o fi suficient dacă respectiva-i blondă, iar dacă este împinsă și într-o funcție sus-pusă, atunci e bonus... Laughing
Ba, uni se uita chiar prea atenti. laugh
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  RocketQueen Mar Sept 04, 2012 12:45 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
nu-mi dau seama de ce o fi existând convingerea că pleșcoioasei i-au tras-o o grămadă de bărbați? scratch
chiar nimeni nu se uită atent la mufa respectivei? confused

N-are nicio legatura cu mufa respectivei... raset

mă rog, pentru unii o fi suficient dacă respectiva-i blondă, iar dacă este împinsă și într-o funcție sus-pusă, atunci e bonus... Laughing

Eu zic ca suficienta a fost cavitatea ei bucala, pusa la dispozitia alesilor...
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 11 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 22 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum