SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nu se cade - nu-i "politically correct"

4 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

nu se cade - nu-i "politically correct" - Pagina 2 Empty Re: nu se cade - nu-i "politically correct"

Mesaj  delta Sam Apr 23, 2011 10:13 am

Probabil că proiectanții parcării s-au bazat pe date furnizate de sociologi care au exagerat în legătură cu numărul de handicapați din țara asta... veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

nu se cade - nu-i "politically correct" - Pagina 2 Empty Re: nu se cade - nu-i "politically correct"

Mesaj  delta Lun Iul 25, 2011 7:28 pm

shu a scris:
dalila a scris:Trebuie sa particip la o nunta .Lasand la o parte faptul ca urasc nuntile cu traditiile lor idioate (toate sunt dupa acelasi tipic) ,cel putin astea din Ro , acum am o problema ca nu stiu in ce sa ma imbrac/incalt .Nunta e simandicoasa si n-am chef ca ,pe langa cotizatia obligatorie care va fi destul de ridicata ,sa mai investesc si in tinuta .Deci:
- e aiurea sa port sandale ?trebuie musai pantofi ?
-stiu ca nu se cade( si expresia asta o urasc) sa port alb. Dar crem merge ?
Bai ,mi-a stricat ziua invitatia !!! Sad
o sanda cu toc si cât mai deschisa posibil
o rochita subtire de vara pâna la jumatatea genunchiului
... si vor arunca toti barbatii cu budigaii dupa tine B-)
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

dacă e până la jumătatea distanței dintre genunchi și buric, o să arunce și cu niște cărți de credit după ea... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum