site-uri de interes

In jos

site-uri de interes

Mesaj  delta la data de Joi Mar 11, 2010 10:49 am

Iovu Biriş a scris:doresc sa va semnalez existenta unui portal web - lansat prin nov 2009 – (probabil ca multi aveti cunostinta deja de existenta lui, nu-mi amintesc exact insa daca a fost prezentat si pe aceasta lista). Este vorba despre “Conservation Maven - an on line hub for the conservation community”, care isi propune sa contribuie la o mai buna constientizare cu privire la studii, proiecte, exemple de bune practici, oportunitati de finantare, etc. Care ar putea sa ii ajute pe cei implicati in conservarea biodiversitatii, atat practicieni, cat si cercetatori.

Detalii la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Au si un newsletter [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Data de inscriere : 03/02/2010

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: site-uri de interes

Mesaj  lolo la data de Joi Mar 11, 2010 12:04 pm

delta a scris:
Iovu Biriş a scris:doresc sa va semnalez existenta unui portal web - lansat prin nov 2009 – (probabil ca multi aveti cunostinta deja de existenta lui, nu-mi amintesc exact insa daca a fost prezentat si pe aceasta lista). Este vorba despre “Conservation Maven - an on line hub for the conservation community”, care isi propune sa contribuie la o mai buna constientizare cu privire la studii, proiecte, exemple de bune practici, oportunitati de finantare, etc. Care ar putea sa ii ajute pe cei implicati in conservarea biodiversitatii, atat practicieni, cat si cercetatori.

Detalii la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Au si un newsletter [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ar mai fi şi ăsta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
cu toate că apare anunţul: ''ScienceDirect will be unavailable due to scheduled maintenance
for approximately 8.5 hours during the period from 03:30AM to 12:00PM GMT on Sunday 14, March (10:30PM EST on Saturday 13, March to 08:00AM EDT Sunday 14, March).
We apologize for the inconvenience.
''

Dacă-ţi cere parolă dă-mi un bip. Laughing
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum