SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

motive de ban

+6
ENKI
Vasile
RocketQu33n
Anahoret
Armand
delta
10 participanți

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Lun Iun 28, 2010 5:41 pm

RocketQu33n a scris:Nu inteleg de ce'o deranjeaza pe Naoto spammerii, doar spus de mai multe ori ca nu mai calca pe acel forum. scratch
Probabil că din cauză cu nu-i scriu ei... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Anahoret Lun Iun 28, 2010 8:14 pm

Tu n-ai văzut filmul ăla "Adio dar rămân cu tine"? Wink

Forumistic se traduce cam aşa: "Nu mai postez în veci pe forumul ăsta de rahat... dar nu-i aşa c-o să mă rugaţi frumos să mă răzgândesc?"
laugh

Sau: "În semn de portest pentru modul în care userul X se adresează celorlalţi membri ai forumului, plec definitiv din locul ăsta infect"... şi din cinci în cinci minute intră pe forum să vadă ce valuri de lacrimi a stârnit gestul său de frondă. laugh

___________________________
P.S.
Dacă n-ai văzut filmul, descarcă-l de pe net. Este o comedie foarte simpatică. bine
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Mar Iul 06, 2010 12:50 pm

pixulețului nu i-a plăcut comentariul de mai jos, așa că l-a ras cu un ban pe ban de ras... laugh

ban de ras a scris:
vlad_sim a scris:Se pare ca i s-a facut lui Badea dor de mine. Wink
Am vazut acea parte din reluarea emisiunii in care spunea ca esti cel mai prost dintre forumisti, dar mie mi s-a parut ca este doar un fel de spot publicitar pentru forumul Antena 1. A mai facut asta acum vreun an in legatura cu forumul de la Realitatea TV, unde accesarile s-au dublat dupa ce l-a facut si mai prost decat tine pe un utilizator cu nick-ul comandant nava. La fel s-a intamplat in urma cu vreo trei ani cu forumul Antena 3, in cazul caruia spunea ca prostia crasa le este caracteristica utilizatorilor thorhammer si nicuvar.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Mar Iul 06, 2010 1:55 pm

delta a scris:pixulețului nu i-a plăcut comentariul de mai jos, așa că l-a ras cu un ban pe ban de ras... laugh

Tu esti acela sau cine?

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Mar Iul 06, 2010 2:09 pm

Pai m'a derutat ca Dracu' gol ti s'a adresat la un moment dat cu "banderas".

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Mar Iul 06, 2010 2:13 pm

Vezi că am mutat răspunsul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Mar Iul 06, 2010 3:21 pm

huh, ce bine că m-ai intrebat... acum am verificat și am constatat că este funcțional contul "delta"... Shocked
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Mar Iul 06, 2010 3:46 pm

delta a scris:huh, ce bine că m-ai intrebat... acum am verificat și am constatat că este funcțional contul "delta"... Shocked
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Unde? Laughing


Subiectul specificat nu există.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Mar Iul 06, 2010 3:57 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:huh, ce bine că m-ai intrebat... acum am verificat și am constatat că este funcțional contul "delta"... Shocked
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Unde? Laughing


Subiectul specificat nu există.
Mă rog, văd că mesajul respectiv are alt număr în capăt...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Vin Iul 09, 2010 9:51 am

miticania cu râs șobolaniu n-are altă treabă decât să-mi trimită MP la un cont pe care a pus restricție... laugh


Saturday, 3 July, 2010 21:12
From: "Realitatea .NET » FORUM" [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Add sender to Contacts

Dear delta_d,
You have received a new private message at Realitatea .NET » FORUM from Piticu21, entitled "sal".

To read the original version, respond to, or delete this message, you must log in here:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

This is the message that was sent:
***************
ai o fata care militeaza pentru tine Smile
***************

Again, please do not reply to this email. You must go to the following page to reply to this private message: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
All the best,
Realitatea .NET » FORUM

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Vin Iul 09, 2010 9:58 am

delta a scris:miticania cu râs șobolaniu n-are altă treabă decât să-mi trimită MP la un cont pe care a pus restricție... laugh


Saturday, 3 July, 2010 21:12
From: "Realitatea .NET » FORUM" [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Add sender to Contacts

Dear delta_d,
You have received a new private message at Realitatea .NET » FORUM from Piticu21, entitled "sal".

To read the original version, respond to, or delete this message, you must log in here:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

This is the message that was sent:
***************
ai o fata care militeaza pentru tine Smile
***************

Again, please do not reply to this email. You must go to the following page to reply to this private message: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
All the best,
Realitatea .NET » FORUM

Ai incercat sa te loghezi?

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Vin Iul 09, 2010 10:12 am

RocketQu33n a scris:Ai incercat sa te loghezi?
Păi, zilele trecute mă redirecționa spre realitate.live sau ce site au ei cu transmisiunile directe...
De ce? A zis că a ridicat ban-ul?

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Vin Iul 09, 2010 10:15 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Ai incercat sa te loghezi?
Păi, zilele trecute mă redirecționa spre realitate.live sau ce site au ei cu transmisiunile directe...
De ce? A zis că a ridicat ban-ul?

Nu mi'a zis nimica (dupa cum ii e stilul), dar de moment ce ti'a trimis acel MP, ma gandesc ca ti l'a ridicat. Am verificat si iti apare poza la avatar, semn ca a ridicat ban'ul.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Vin Iul 09, 2010 10:19 am

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Ai incercat sa te loghezi?
Păi, zilele trecute mă redirecționa spre realitate.live sau ce site au ei cu transmisiunile directe...
De ce? A zis că a ridicat ban-ul?

Nu mi'a zis nimica (dupa cum ii e stilul), dar de moment ce ti'a trimis acel MP, ma gandesc ca ti l'a ridicat. Am verificat si iti apare poza la avatar, semn ca a ridicat ban'ul.
Shocked
Da? confused
N-am văzut...
Da' ce naiba l-a apucat? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Vin Iul 09, 2010 10:26 am

mda... văd că este deblocat contul, dar dacă nu intru de pe proxy oricum mă redirecționează spre acel [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Vin Iul 09, 2010 10:27 am

Atunci stai sa'i spun piticului....

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Vin Iul 09, 2010 10:36 am

RocketQu33n a scris:Atunci stai sa'i spun piticului....
Credeam că ăla e plecat la campionatul mondial... scratch
Sau poate doar m-a indus în eroare filmulețul cu vuvuzela. Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  RocketQu33n Vin Iul 09, 2010 10:39 am

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Atunci stai sa'i spun piticului....
Credeam că ăla e plecat la campionatul mondial... scratch
Sau poate doar m-a indus în eroare filmulețul cu vuvuzela. Laughing

S'a intors de ceva timp (cel putin asa scria pe mess Laughing). I'am scris dar cum raspunde mai greu/nu raspunde deloc, vei descoperi tu daca ti'a rezolvat problema. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Vin Iul 09, 2010 10:46 am

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Atunci stai sa'i spun piticului....
Credeam că ăla e plecat la campionatul mondial... scratch
Sau poate doar m-a indus în eroare filmulețul cu vuvuzela. Laughing

S'a intors de ceva timp (cel putin asa scria pe mess Laughing). I'am scris dar cum raspunde mai greu/nu raspunde deloc, vei descoperi tu daca ti'a rezolvat problema. Laughing
Mersi!
Oricum era greu de accesat cu proxy-ul.
Bașca secțiunile nu prea pot fi accesate direct (adică dând click pe denumirea secțiunii).
Probabil dacă scoate blocajul de pe IP-ul fix, o să funcționeze și alea.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Aug 14, 2010 11:09 am

nuuk a scris:
delta_d a scris:Da' pe ăla de ce naiba la mai banat?

P.S. Probabil n-o fi înjurat...
Ca sa apara un alt LUCIAN FLORESSCU in locul lui,cu SS culcat, adica numele lui intre doua "~" uri ̃ ̃ ̃
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mai degrabă aș crede că de atâtea ori l-o fi dat în gât PDLiștii sub acoperire (spun asta fără intenția de a-l ofensa pe corectul, cinstitul, echidistantul, obiectivul - și orice altceva - Miki Șpagă Laughing ) pentru orice mărunțiș, încât și-a pierdut răbdarea chiar și lenea din site-admin... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty haha , Florescu e cel mai toxic user de pe forum

Mesaj  Vasile Sam Aug 14, 2010 11:19 am

delta a scris:
nuuk a scris:
delta_d a scris:Da' pe ăla de ce naiba la mai banat?

P.S. Probabil n-o fi înjurat...
Ca sa apara un alt LUCIAN FLORESSCU in locul lui,cu SS culcat, adica numele lui intre doua "~" uri ̃ ̃ ̃
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mai degrabă aș crede că de atâtea ori l-o fi dat în gât PDLiștii sub acoperire (spun asta fără intenția de a-l ofensa pe corectul, cinstitul, echidistantul, obiectivul - și orice altceva - Miki Șpagă Laughing ) pentru orice mărunțiș, încât și-a pierdut răbdarea chiar și lenea din site-admin... laugh

le-a facut pe toate ...inclusiv tentative de a sparge parole de useri , nu doar parola lui Sam .Nu inteleg dece l-a lasat Piticu iar pe forum , nu de ce l-a dat acum afara . Floriescu asta e bolnav si e contagios . E mai bine sa fie oriunde altundeva Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Sam Aug 14, 2010 11:40 am

Vasile a scris:le-a facut pe toate ...inclusiv tentative de a sparge parole de useri , nu doar parola lui Sam .
Aș avea dubii ca un om să fie în halul ăla de tâmpit încât să-i imagineze că poate ghici o parolă.
Pe de altă parte nu pricep ce anume să fi realizat dacă reușea să intre pe acel cont sau acele conturi?
Băga niște înjurături până site-admin-ul băga ban pe ele? OK, dar respectivii oricum puteau să-și înființeze alt cont, deci nu știu ce rost ar fi avut să spargă parole?

Vasile a scris:Nu inteleg dece l-a lasat Piticu iar pe forum , nu de ce l-a dat acum afara . Floriescu asta e bolnav si e contagios . E mai bine sa fie oriunde altundeva Smile .
Eh, ai tu un cui împotriva lui (probabil te-a scos din sărite cu vreo ocazie) și de aia îl sapi pe unde apuci.
Altfel, l-ai ignora și gata...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty nu poti sa ignori un individ care strica subiectele unul dupa altul

Mesaj  Vasile Sam Aug 14, 2010 9:01 pm

delta a scris:
Vasile a scris:le-a facut pe toate ...inclusiv tentative de a sparge parole de useri , nu doar parola lui Sam .
Aș avea dubii ca un om să fie în halul ăla de tâmpit încât să-i imagineze că poate ghici o parolă.
Pe de altă parte nu pricep ce anume să fi realizat dacă reușea să intre pe acel cont sau acele conturi?
Băga niște înjurături până site-admin-ul băga ban pe ele? OK, dar respectivii oricum puteau să-și înființeze alt cont, deci nu știu ce rost ar fi avut să spargă parole?

Vasile a scris:Nu inteleg dece l-a lasat Piticu iar pe forum , nu de ce l-a dat acum afara . Floriescu asta e bolnav si e contagios . E mai bine sa fie oriunde altundeva Smile .
Eh, ai tu un cui împotriva lui (probabil te-a scos din sărite cu vreo ocazie) și de aia îl sapi pe unde apuci.
Altfel, l-ai ignora și gata...
ca cucul ...pune oul in cuib si ...etc . Florescu e primul care a distrus atmosfera forumului . Cand venea un user nou , Florescu il lua la puricat cu stilul lui minunat ....acum face cam la fel su nu cred ca mai dureaza mult pina explodeaza iar . Apropo , Circotas e pe forum . Ia ghici cine e Smile .
PS : nu am chef sa ignor , am chef sa ma distrez . Florescu e perfect pentru Materialul Clientului Smile cand se revarsa .
PPS : Sam si inca o persoana s-au trezit ca Flor atenteaza la parolele lor .Am incredere si in Sam si in persoana cealalta

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Dum Aug 15, 2010 6:54 am

Vasile a scris:Cand venea un user nou , Florescu il lua la puricat cu stilul lui minunat ....acum face cam la fel si nu cred ca mai dureaza mult pina explodeaza iar .
Și ce anume să purice la ei? Mai ales că ăla cam are schimburi de replici cu un număr redus de utilizatori.
Oricum ideea era că te irita pe tine și atâta l-ai săpat pe la spate cu insistențe pe la site-admin încât până la urmă chiar și ăla s-a săturat și i-a blocat contul.

Vasile a scris:Apropo , Circotas e pe forum . Ia ghici cine e Smile .
De unde naiba să ghicesc? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Vizitato Dum Aug 15, 2010 8:27 am

delta a scris:Și ce anume să purice la ei? Mai ales că ăla cam are schimburi de replici cu un număr redus de utilizatori.
Am văzut de curând reluată o emsiune "Naşul", cu Dan Puric invitat. La un moment dat, Radu Moraru zice ceva cu "să purice", la care Dan Puric îl întrerupe, zicând "Cred că aţi vrut să spuneţi să furnice". Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty minti

Mesaj  Vasile Dum Aug 15, 2010 8:31 am

delta a scris:
Vasile a scris:Cand venea un user nou , Florescu il lua la puricat cu stilul lui minunat ....acum face cam la fel si nu cred ca mai dureaza mult pina explodeaza iar .
Și ce anume să purice la ei? Mai ales că ăla cam are schimburi de replici cu un număr redus de utilizatori.
Oricum ideea era că te irita pe tine și atâta l-ai săpat pe la spate cu insistențe pe la site-admin încât până la urmă chiar și ăla s-a săturat și i-a blocat contul.

Vasile a scris:Apropo , Circotas e pe forum . Ia ghici cine e Smile .
De unde naiba să ghicesc? confused

ti-am mai spus : totul e pe forum . De ceva vreme stiu ca forumul nu se mai redreseaza asa ca ma distrez apasind butoane pe care nu am apasat cand inca mai credeam ca Piticu o sa faca ceva .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Dum Oct 03, 2010 8:45 am

Ai reușit până la urmă să-l convingi pe ceaprăzarul primei cocini felixiene... Laughing
Cher, ban 1 an pentru semnătură. Văd că nu te potoleşti şi am cam tras totalul în ceea ce te priveşte. La următorul ban ne vedem la pensie.
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Anahoret Dum Oct 03, 2010 12:45 pm

Dar ce a pus Cher atât de subversiv în semnătură de l-a ofuscat pe Blake? confused
Am dat un ochi prin site, dar n-am reuşit să mă lămuresc. Şi nici n-am chef să mă mai loghez acolo.


Ultima editare efectuata de catre Anahoret in Dum Oct 03, 2010 2:38 pm, editata de 1 ori (Motiv : Ortografia, mânca-o-ar câinii! :D)
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  ENKI Dum Oct 03, 2010 12:53 pm

Anahoret a scris:Dar ce a pus Cher atât de subversiv în semnătură de la ofuscat pe Blake? confused
Am dat un ochi prin site, dar n-am reuşit să mă lămuresc. Şi nici n-am chef să mă mai loghez acolo.
Greu mi-a fost sa gasesc un mesaj semnat Cher p-acolo, prin malstina aia. Embarassed
Io vaz asa la semnatura:
Pentru cracker/ hacker /tracker (sau cum plumbii lu’ Moş Crăciun o fi denumită în C.O.R ocupaţia “vibratorului”) : sa sugă cravata la lulă şi să-l pupe mă-sa....rece .Very Happy
Aste e motiv de ban pe un an?! scratch
A, am mai zarit p-acolo un user de-si zice forum, care are rang de site admin si poarta mandru la avatar un soi de Ulosh de pe RTV. Suspect
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Dum Oct 03, 2010 12:55 pm

Anahoret a scris:Dar ce a pus Cher atât de subversiv în semnătură de la ofuscat pe Blake? confused
Am dat un ochi prin site, dar n-am reuşit să mă lămuresc. Şi nici n-am chef să mă mai loghez acolo.
Nu pot nici eu cita semnătura ei, deoarece au dispărut și mesajele, dar era ceva apropo ca să... ăăă... mă rog, era legat de sexul oral, parcă...

P.S. De vreo jumătate de an avea acea semnătură și numai la postarea de ieri s-a trezit spiritu' civic în securistu' felixian... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 3 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum