SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

motive de ban

+6
ENKI
Vasile
RocketQu33n
Anahoret
Armand
delta
10 participanți

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Dum Oct 03, 2010 12:57 pm

ENKI a scris:Pentru cracker/ hacker /tracker (sau cum plumbii lu’ Moş Crăciun o fi denumită în C.O.R ocupaţia “vibratorului”) : sa sugă cravata la lulă şi să-l pupe mă-sa....rece .Very Happy
Da, asta era semnătura.
Yo am reținut doar aspectul legat cu sugerea cravatei la lulă... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Dracu' gol Dum Oct 03, 2010 2:26 pm

ENKI a scris:A, am mai zarit p-acolo un user de-si zice forum, care are rang de site admin si poarta mandru la avatar un soi de Ulosh de pe RTV. Suspect
In afara de avatar, Ulosh n-are nicio legatura cu forumistreţu' din prima cocină felixiacă. Te asigura Dracu' gol de treaba asta... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Anahoret Dum Oct 03, 2010 2:44 pm

delta a scris:P.S. De vreo jumătate de an avea acea semnătură și numai la postarea de ieri s-a trezit spiritu' civic în securistu' felixian... vesel
O fi avut nevoie de cineva să-i traducă! Laughing
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  delta Dum Oct 03, 2010 2:50 pm

Dracu' gol a scris:
ENKI a scris:A, am mai zarit p-acolo un user de-si zice forum, care are rang de site admin si poarta mandru la avatar un soi de Ulosh de pe RTV. Suspect
In afara de avatar, Ulosh n-are nicio legatura cu forumistreţu' din prima cocină felixiacă. Te asigura Dracu' gol de treaba asta... raset
laugh
Presupun că ENKI nu a trecut de prea multe ori pe acolo ca să se prindă despre ce o fi vorba... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  ENKI Dum Oct 03, 2010 4:51 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
ENKI a scris:A, am mai zarit p-acolo un user de-si zice forum, care are rang de site admin si poarta mandru la avatar un soi de Ulosh de pe RTV. Suspect
In afara de avatar, Ulosh n-are nicio legatura cu forumistreţu' din prima cocină felixiacă. Te asigura Dracu' gol de treaba asta... raset
laugh
Presupun că ENKI nu a trecut de prea multe ori pe acolo ca să se prindă despre ce o fi vorba... Laughing
Am trecut astazi pentru a treia sau a patra oara, plecand, desigur, in urmarirea unui link de aci. laugh
Am inteles, mai, ca Ulosh nu e forum, insa ma intrebam de ce forum de pe A1 ar tine neaparat sa aiba un avatar identic cu al lui Ulosh de pe RTV? scratch laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Dracu' gol Dum Oct 03, 2010 5:10 pm

ENKI a scris:insa ma intrebam de ce forum de pe A1 ar tine neaparat sa aiba un avatar identic cu al lui Ulosh de pe RTV? scratch laugh
De fapt, ie viţăvercea. Ulosh a tinut neaparat sa aiba un avatar identic cu al forumistreţului, ca sa trezeasca "dulci amintiri" pedelimbricelor refugiate de prin prima cocină felixiacă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Anahoret Dum Oct 03, 2010 6:08 pm

Dracu' gol a scris:... pedelimbricelor refugiate de prin prima cocină felixiacă... raset
Da ce, a dat Forum cu praf de ninja în A1 şi au dispărut prin alte părţi? raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  ENKI Dum Oct 03, 2010 6:22 pm

Dracu' gol a scris:
ENKI a scris:insa ma intrebam de ce forum de pe A1 ar tine neaparat sa aiba un avatar identic cu al lui Ulosh de pe RTV? scratch laugh
De fapt, ie viţăvercea. Ulosh a tinut neaparat sa aiba un avatar identic cu al forumistreţului, ca sa trezeasca "dulci amintiri" pedelimbricelor refugiate de prin prima cocină felixiacă... raset
Aha, corect! laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Dracu' gol Dum Oct 03, 2010 7:56 pm

Anahoret a scris:Da ce, a dat Forum cu praf de ninja în A1 şi au dispărut prin alte părţi? raset
Ca sa fiu cinstit, forumistreţescu impreuna cu Blache au comis o gramada de abuzuri in cocina felixiacă, in urma carora Foula si pretina ei, Cassandra, au trebuit sa-si ia talpăşiţa catre alte zari. Le-am regasit din intamplare pe forumelu' iRealitatii pupand de zor la sfincteru' marinaresc... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  baso Lun Oct 04, 2010 7:55 am

Pe naiba . laugh Cioara nu a disparut nici din cocina felixiana ; doar s-a transformat ,acordand in continuare consultanta psihologica retardatului care l-a clonat pe Iisus. vesel

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  Dracu' gol Lun Oct 04, 2010 9:09 am

baso a scris:Pe naiba . laugh Cioara nu a disparut nici din cocina felixiana ; doar s-a transformat ,acordand in continuare consultanta psihologica retardatului care l-a clonat pe Iisus. vesel
Vaz ca si pe matale te-a matrasit Blachele. raset

Asta in timp ce doi cretinei se porcaie unu' pe altu' de cate ori au ocazia pe portiunea de forum moderata chiar de catre Batman himself si nu-i baga nimeni si pe ei in zeama. Or fi Blache si cu Cioara? raset

P.S. Din cate vaz yo, macar unu' dintre cretinei seamana la stil cu Tulipa, aka Cassandra... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

motive de ban - Pagina 4 Empty Re: motive de ban

Mesaj  baso Lun Oct 04, 2010 9:34 am

Pe mine ma amuza cat se agita p'acolo opinia publica in legatura cu noua reclama de la cioco ROM . Din cauza cravatei galbene si a privirii protagonistului... din finalul clipului publicitar raset Daca ar fi avut cravata portocalie, cu buline mov, s-ar fi bucurat ca americanu' le face reclama , ca la stele Laughing