medicamenteee!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

medicamenteee!

Mesaj  delta la data de Lun Mar 15, 2010 6:58 pm

Limbistu' ăsta-i total! Laughing
Dacă nu ar fi fost regimul ceuşist aşa de dur, cre' că ne-am fi distrat şi la vremea respectivă de idioţi ca ăsta...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Data de inscriere : 03/02/2010

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Re: medicamenteee!

Mesaj  Vizitato la data de Mier Iun 16, 2010 11:16 am

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Mier Iun 16, 2010 6:25 pm

Păi, dacă unei cuvântări îi este alocat un minut... atunci e logic faptul că nu-l vor lăsa să vorbească pe acolo o oră.

P.S. Că poate ăia au şi altceva mai bun de făcut decât să se plictisească de logoreea mirotică tradiţional de inutilă... Laughing

delta

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Iun 16, 2010 8:56 pm

Dar ce cuminte s'a asezat jos... Laughing
Ma intreb oare ce gandesc europarlamentarii din vest cand il asculta. Sau nu'l asculta? laugh

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Anahoret la data de Mier Iun 16, 2010 9:14 pm

Acum îmi dau seama de ce avea logoree într-o emisiune de pe A3. Şi acolo i-au tăiat microfonul. Se luase de madam Tatoiu. laugh
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Mar Aug 10, 2010 6:02 pm

ex-peremista Olguța Vasilescu vrea o lege pentru a nu mai fi înjurată pe net... veselie

delta

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Mar Aug 10, 2010 6:20 pm

delta a scris:ex-peremista Olguța Vasilescu vrea o lege pentru a nu mai fi înjurată pe net... veselie

Adineauri am comentat pe FB la porcaria aia ipocrita!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sorry, dar inca n-am gasit tzatza mai autentica in parlament!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu, nici macar pe aia cu ciocu' mic!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Mesaj  Anahoret la data de Mar Aug 10, 2010 7:37 pm

Păi nimeni nu-i face faţă celei cu ciocu mare! agitat
Anahoret

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Joi Sept 08, 2011 8:59 pm

Ursulețul Panda Roșu a scris:Mult timp după ce lumea, așa cum o cunoaștem noi se va fi terminat, un locuitor sau vizitator al Pământului din secolul XXX- de exemplu- va găsi într-un site arheologic o casetă cu Casablanca. Și va fi extrem de emoționat când va vedea scena din barul lui Rick când, la provocarea nazistă cu ”Der Wach am Rhein” se începe cu cântecul Marseillaisei. Și cântă toată lumea, de la militarii francezi, la Rick, la prostituata care se ducea cu ofițerii nemți, toată lumea cântă Marseillaise.”Alors, enfants de la Patrie, Le jour de gloire s arrive” .Nu poți- decât dacă ești cu totul afon emoțional sau imbecil- să nu vibrezi la acest cântec, simplu , scris de un oarecare- Rouget de Lisle, pentru niște oarecare- voluntarii francezi din Marsillia care mergeau să apere Republica. Și care au făcut un miracol la Valmy, atunci când au înfrânt, ei , niște oarecare, cele mai bune armate din Europa. Acum câțiva ani niște imbecili politic corect s-au ridicat împotriva Marseillaisei. Că e violentă, că îndeamnă la luptă, că vorbește de sângele impur al dușmanilor. Au fost făcuți repede să tacă. Franța este o țară mare și prin La Marseillaise.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

așa de mare încât și Jiji Behecali a fredonat maseuza... probabil din cauză că era o corpolentă laugh ..

delta

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mier Oct 24, 2012 4:29 pm

raset raset raset

Becali a spus că s-a hotărât să ajute familia Bucur după ce a văzut povestea acesteia la televizor, susţinând că i-a fost teamă că dacă nu va face nimic, la Judecata de Apoi va fi pedepsit de Dumnezeu.
"M-am întrebat dacă la Judecata de Apoi mă întreabă Dumnezeu: «Te-ai uitat la televizor?» (n.r. - unde a fost difuzat cazul familiei Bucur), că răspund «M-am uitat Doamne!» şi dacă mă întreabă ce am făcut ca să-i ajut pe aceşti oameni eu ce să spun atunci?", a declarat Becali.

Becali a insistat ca toţi copii să doarmă noaptea următoare la ei acasă, iar la un moment dat l-a întrebat pe unul dintre băieţi unde vrea să doarmă, acasă sau la orfelinat, băiatul răspunzând: "Oriunde", spre dezamăgirea europarlamentarului.

Becali a declarat de mai multe ori că Alexandru Bucur trebuie să facă şi mai mulţi copii, el criticându-l pe europarlamentarul PDL Sebastian Bodu pentru că nu a devenit încă tată.

În urma sa, localnicii spuneau că oricine altcineva din sat ar fi meritat banii, numai soţii Bucur nu, mai ales că, în trecut, ei şi Primăria Văgiuleşti i-au ajutat cu bunuri şi chiar cu o casă pe care au distrus-o, o parte din bunuri fiind vândute pe băutură. "Aici a greşit că ăştia acum or să se apuce să vândă tot pe băutură. Să veniţi peste câteva zile şi să vedeţi că se alege praful din ce le-a adus Becali aici. Păi nu le-a dat Primăria casă şi au ars parchetul iarna că le-a fost lene să îşi facă rost de lemne din timp?! Îşi făcuseră o groapă în mijlocul camerei şi acolo îşi făceau nevoile! I-am ajutat şi noi cât am putut, dar nu ai cu cine, mai ales după ce ne-am dat seama că ne cam dispar lucruri de prin gospodărie după ce îi chemam pe ei pe la noi", a spus una dintre localnicele.

PS. laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Joi Oct 25, 2012 8:58 am

agitat
ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Noi 26, 2012 5:47 pm

Ok. Am intzeles ca Nastase este rau, foarte rau .Insa in Romania secolului XXi yo ma asteptam la o sexplicatzie logica pt. lipsa probelor din dosar, lipsa pe baza carora a fost condamnat laugh Restul este bla-bla-bla si can-can . Pun pariu pe orice ca si basecu abia asteapta sa intre la puscarie tot pe baza de lipsa de probe laugh Ceea ce i se va intampla , ca-n oglinda fermecata devil

baso

Sus In jos

Mesaj  Sylver Cheetah 53 la data de Mar Oct 21, 2014 8:12 pm

Ar trebui internat, nebunu' dracu'. Rolling Eyes
Sylver Cheetah 53
se pregătește de asaltul final asupra realității virtuale

Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://www.serialenet.ro

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Sept 26, 2017 7:55 am

Am incercat sa urmaresc macar cateva minute din "interviul" acordat gurangutanului cutremurat de baschetoza. M-am oprit dupa doar 19 secunde, blocat de neasteptata remarca despre cafia, insotita vizual de acea grimasa devenita deja celebra: "S-au terminat lacrimile de corupt... si de aceea e dulce". agitat

ENKI

Sus In jos

Mesaj  Sylver Cheetah 53 la data de Mar Sept 26, 2017 9:27 am

Sylver Cheetah 53 a scris:Ar trebui internat, nebunu' dracu'. Rolling Eyes
Mă refeream la WC Tudor, care între timp a dat în primire, nicidecum la Adrian Năstase. Care este un domn.
Sylver Cheetah 53

Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://www.serialenet.ro

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Sept 26, 2017 10:08 am

ENKI a scris:Am incercat sa urmaresc macar cateva minute din "interviul" acordat gurangutanului cutremurat de baschetoza. M-am oprit dupa doar 19 secunde, blocat de neasteptata remarca despre cafia, insotita vizual de acea grimasa devenita deja celebra: "S-au terminat lacrimile de corupt... si de aceea e dulce". agitat

Si eu am urmarit f. putin din interviu. Mi se pare mie sau Guran incearca sa se motaneasca pe langa ea ?Suspect Asa mi s-a parut mie din cele cateva secvente vazute. Tu ce crezi ?
Guran o fi unul din ala, cu fantezii sado-maso ? suspect Cam are mecla de pervers...

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Sept 26, 2017 1:41 pm

baso a scris: Guran o fi unul din ala, cu fantezii sado-maso ? suspect Cam are mecla de pervers...
Pe gurangutan nu mi-l pot imagina in ipostaze sexuale. Adica nu cred ca o femeie normala s-ar apropia de el. Baschetoza, cine stie, poate ca da, daca imbecilul se imbraca in costumul vargat marca Digi 24. laugh
ENKI

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mier Sept 27, 2017 8:38 am

Inteleg ca ar fi facut circ Sasalaul aseara, pe model Macac, sugerand ca isi doreste implicare civica maxima. Laughing

Preconizez ca implicarea respectiva va avea loc in Piata Victoriei, duminica 1 octombrie, cand credinciosii crestin-ortodocsi praznuiesc Acoperamantul Maicii Domnului.

Nu e vreo profetie, ci consecinta logica a acestei imagini sublime, mic detaliu surprins pe biroul baschetozei in timpul interviului acordat gurangutanului.  laugh  

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu reusesc sa gasesc fix acea icoana, ci doar unele asemanatoare, insa io zic ca nu ma insel.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eh, sa speram ca va fi distractie maxima, studentii fiind foarte suparati pe mafia caminelor sau orice altceva legat de coruptie. Care ucide, cum bine stim.laugh

O intrebare tot ramane: ce dracu' cauta icoana aia curbata, cu Maica Preacurata si Pruncul sa blocheze iesirea foilor din imprimanta multifunctionala?! scratch
Ca doar n-o fi vreo carticica de rugaciuni indoita in buzunarul de la piept, peste tatele multpreadecoratei?! Nu indraznesc sa cred ca ar fi putut s-o tina in buzunarul de la spate al pantalonilor. suspect
ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mier Sept 27, 2017 9:25 am

ENKI a scris:

O intrebare tot ramane: ce dracu' cauta icoana aia curbata, cu Maica Preacurata si Pruncul sa blocheze iesirea foilor din imprimanta multifunctionala?! scratch

Treaba cu icoanele langa si pe imprimanta nu o pot califica decat ca pe o forma de exhibitionism religios, un gest ostenativ si premeditat pt. a aparea in cadre, la filmare. Avea loc suficient in biroul ala pe unde sa puna icoanele astfel incat sa nu o incurce cand trimite si primeste faxuri. Laughing
Nici eu nu inteleg de ce este curbata icoana sau ce idee de amplasament o fi avut in cap mestesugarul de a facut-o curbata suspect

Pe imprimanta mea obisnuieste sa se curbeze Motzart cand vrea sa-mi fie aproape. Asta atunci cand nu se lungeste ostentativ pe tastatura, cu sfarrr sfarrr de tractoras. Laughing

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mier Sept 27, 2017 5:04 pm

baso a scris:
ENKI a scris:

Treaba cu icoanele langa si pe imprimanta nu o pot califica decat ca pe o forma de exhibitionism religios, un gest ostenativ si premeditat pt. a aparea in cadre, la filmare. Avea loc suficient in biroul ala pe unde sa puna icoanele astfel incat sa nu o incurce cand trimite si primeste faxuri. Laughing
Nici eu nu inteleg de ce este curbata icoana sau ce idee de amplasament o fi avut in cap mestesugarul de a facut-o curbata suspect

Pe imprimanta mea obisnuieste sa se curbeze Motzart cand vrea sa-mi fie aproape. Asta atunci cand nu se lungeste ostentativ pe tastatura, cu sfarrr sfarrr de tractoras. Laughing
Hm, iar nu mi-a aparut comentariul tau ca fiind nou. suspect
In fine, io intrasem p-aci sa precizez ca nu exista serviciu secret mai tare decat cel al iezuitilor (care au infiltrat toate cultele religioase).  laugh

Gigi Becali a scris:Eu am iertat-o şi i-am iertat pe toţi. Când am fost prima dată arestat i se datorează ei, ar trebui să fiu supărat… dacă ar spune ea câte ordine i-a dat Traian Băsescu… Era clar că Băsescu îi dădea ordine, cine ştie ce o înjura când bea două-trei pahare de whisky noaptea! Acum primeşte ordine de la FBI… îi spune — şi ea trebuie să facă![...]
Codruța e un om deosebit, mergea şi la Piatra Neamţ şi se spovedea, ţine toate posturile[...] Eu sunt prieten bun cu duhovnicul ei, are duhovnic, părintele Ciprian[...] Am zis, ca om, din spovedanie, ce fel de om e? A zis că e un om deosebit, mergea şi la Piatra Neamţ şi se spovedea, ţine toate posturile. Eu o iubesc pe Codruţa creştina, care se spovedeşte[...] Ca şef DNA, normal că mai face greşeli. E o femeie credincioasă!

ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mier Sept 27, 2017 5:42 pm

Mi se mai intampla si mie din astea, sa nu fiu avertizata de comentarii noi.

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mier Sept 27, 2017 5:54 pm

Premierul Tudose sesizează CCR pentru un posibil conflict între DNA și Guvern privind dosarul Belina

Dupa decizia ccr pe dosarul OUG13, de data asta nu ma scapa laugh

baso

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus