cică "reformă"

Pagina 4 din 19 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: cică "reformă"

Mesaj  Vizitato la data de Dum Iul 04, 2010 6:01 pm

RocketQu33n a scris:
Live a scris:
Anahoret a scris:Cred că aici se referă la faptul că dând o astfel de denumire (Rainbow) unor activităţi mai mult decât paşnice, când vor creşte, cei mici nu vor considera nimic anormal ca cei care sunt sub culorile cur-cubeului să-şi desfăşoare activitatea. Mai ales activitatea propagandistică. Curcubeul, cu conotaţia primei silabe, va deveni ceva inofensiv.

Am intuit bine, Enki? Wink
Când vedem svastica, în zilele noastre, ce reacţie (se presupune că) avem? Na, că despre sigla NATO sau a SRI-ului nu mai zic nimic...

Sa confunzi sigla NATO cu zvastica. Shocked Chiar si de'ar fi simbolul indian. Embarassed
SRI are fiecara tarisoara.
Nu înţeleg ce ai vrut să comunici. Nu garantez nici că ai înţeles tu ce-am vrut eu să comunic.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Dum Iul 04, 2010 6:04 pm

delta a scris:Păi, m-ar fi interesat pe mine.
Nu în mod special, ci doar c fapt divers.
Cam așa cum mă interesează religia sau circumcizia evreilor.
Adică: doar la nivel de îmbogățire a culturii generale, că oricum nu mă apuc s-o practic. Laughing
Te poate opri cineva din a deschide topic special despre masoni/masonerie? Io îmi ziceam propria-mi părere, atâtica tot.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  RocketQu33n la data de Dum Iul 04, 2010 6:10 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Sa confunzi sigla NATO cu zvastica. Shocked
Și yo aveam impresia că sigla NATO este simbolul ăla din geografie ... care arată nord - sud - est - vest pe hărți.
Mira... vânturilor sau cum naiba se numește?

Eu cred ca prea multe teorii conspirationiste dauneaza grav sanatatii. Very Happy Strabunicu'meu a fost mason si n'a avut nimic evil in el. Nu inteleg de ce se crizeaza lumea atata. Sunt atatea cluburi in lume (ex: Rotary) unde se intrunesc diversi oameni din pozitii sociale mai mult sau mai putin inalte. E drept ca atunci cand unii au o putere financiara mai mare sau au chiar o apartenenta politica sa discute si despre aceste aspecte, dar mi se pare o dovada de... naivitate sa crezi ca automat respectivii vor sa controleze lumea, s'o infasce si s'o bage in buzunar. Unde mai pun ca sigur vor retroceda Ardealul Ungariei. veselie

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Dum Iul 04, 2010 6:14 pm

Live a scris:Te poate opri cineva din a deschide topic special despre masoni/masonerie?
Masoneria asta parcă-i ceva legat de religie, nu?
Adică, mă rog ceva care-i oarecum împotriva religiei... ceva de genul ateismului, doar că într-o formă organizată... Suspect
Sau e altceva? suspect
Nu de alta, dar să știu unde să deschid topicul...
Eventual pot să-l pun și la bancuri, numai că probabil e ceva mai serios subiectul... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Data de inscriere : 03/02/2010

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Dum Iul 04, 2010 6:30 pm

delta a scris:
Live a scris:Te poate opri cineva din a deschide topic special despre masoni/masonerie?
Masoneria asta parcă-i ceva legat de religie, nu?
Adică, mă rog ceva care-i oarecum împotriva religiei... ceva de genul ateismului, doar că într-o formă organizată... Suspect
Sau e altceva? suspect
Nu de alta, dar să știu unde să deschid topicul...
Eventual pot să-l pun și la bancuri, numai că probabil e ceva mai serios subiectul... laugh
E, doar puţin mai serios... laugh
Poţi să-l pui...unde-ţi vine. Unde-ţi vine să-l pui, vreau să zic.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Anahoret la data de Dum Iul 04, 2010 6:40 pm

RocketQu33n a scris:SRI are fiecara tarisoara.
Numai că la noi s-a vărsat şiştarul! laugh
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Dum Iul 04, 2010 6:41 pm

Live a scris:E, doar puţin mai serios... laugh
Pari stresată de subiectul legat de masonerie... Suspect

delta

Sus In jos

Mesaj  Anahoret la data de Dum Iul 04, 2010 6:46 pm

Sunt destui care, în lipsă de subiecte fierbinţi, fac teoria conspiraţiilor unde eroii principali ar fi evreii sau masonii (mai puţin pe 15 martie, când reflectoarele sunt puse pe unguri).

Ca să faci un subiect cât-de-cât serios ar trebui să cobori în istorie cel puţin la perioada cavalerilor templieri. Nu ştiu câţi de-aici s-ar înhăma la un astfel de subiect. Mai bine caută pe Google, este mai productiv. vesel

Ultima editare efectuata de catre Anahoret in Dum Iul 04, 2010 6:51 pm, editata de 1 ori
Anahoret

Sus In jos

Mesaj  RocketQu33n la data de Dum Iul 04, 2010 6:50 pm

Anahoret a scris:Sunt destui care, în lipsă de subiecte mai incitante, fac teoria conspiraţiilor în care eroii principali ar fi evreii sau masonii.

Ca să faci un subiect cât-de-cât serios ar trebui să cobori în istorie cel puţin la perioada cavalerilor templieri. Nu ştiu câţi de-aici s-ar înhăma la un astfel de subiect. Mai bine caută pe Google, este mai productiv. vesel

Pe mine m'ar interesa templierii... dar mai incolo putin, sa ajunga si la mine vacanta. Cand ajung in Israel poate ma interesez chiar la fata locului, mai ales ca am un prieten studend la arheologie pe'acolo.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Dum Iul 04, 2010 11:34 pm

delta a scris:Mă refeream pur și simplu la faptul că este totuși o exagerare din partea unei persoane (indiferent că-i vorba de șeful statului sau ultimul muritor de foame din acea țară) să se aștepte să fie pupată continuu în fund cu orice ocazie.

Ceea ce presupui tu aici e o porcărie... dar am să țin cont de "viziunea" asta și am să evit postările în care aduc propriile experiențe de orice fel...
Mă întreb, totuși, dacă lansarea unui subiect, a unei secțiuni, a unui thread... înseamnă exclusiv tratarea acelui subiect la modul cârcotitor, negativist, evidențiind aspecte demne de pus la zid.
De fapt... titlul threadului include și expresia „cică”. Ar trebui să iau asta ca pe un indiciu pentru tonul threadului?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Măi băieți... mi-e din ce în ce mai clar că nu prea-s în stare să „țin pasul” cu voi. Nu-s destul de emancipată...

De pildă... pentru mine un curcubeu e exact un curcubeu, jocurile copiilor sunt, de asemenea, exact ceea ce trebuie să fie ele, bucuria - la fel! N-am de gând să-mi otrăvesc gândurile cu suspiciuni legate de simboluri cu bătaie lungă, fiindcă viața e scurtă...
Copiii trebuie învățați să se bucure privind curcubeul, indiferent la ce tâmpenii îl folosesc drept simbol oamenii mari. E un fenomen frumos și spectaculos care apare oricum, din când în când... și n-am să-l ignor numai pentru că în mintea unora el e asociat cu perversiunea.
Eu cred că cei manipulați nu sunt cei care îl admiră când apare, ci aceia care trec dincolo de simplitatea și curățenia acestui fenomen!
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Mesaj  Anahoret la data de Lun Iul 05, 2010 4:54 am

Armand a scris:N-am de gând să-mi otrăvesc gândurile cu suspiciuni legate de simboluri cu bătaie lungă, fiindcă viața e scurtă...
Copiii trebuie învățați să se bucure privind curcubeul, indiferent la ce tâmpenii îl folosesc drept simbol oamenii mari. E un fenomen frumos și spectaculos care apare oricum, din când în când... și n-am să-l ignor numai pentru că în mintea unora el e asociat cu perversiunea.
Eu cred că cei manipulați nu sunt cei care îl admiră când apare, ci aceia care trec dincolo de simplitatea și curățenia acestui fenomen!
Păi dacă viaţa-i scurtă, atunci hai s-o facem lată! Very Happy

Curcubeul, într-adevăr, este asociat în mintea unora cu perversiunea. Ca atare, cred eu, atitudinea ta este cea mai sănătoasă: să-i înveţi pe copii să se bucure de frumuseţea fenomenului; aşa destrami şi eventualele umbre perverse pe care le-ar arunca unii şi alţii. De fapt a spus cineva prin forum că, dându-le prea multă atenţie, le facem reclamă.

Ca să nu mai spun că exagerând în interpretarea unor simboluri, ajungem să dăm în paranoia.
Citeam cu ceva timp în urmă o ştire ciudată despre o grădiniţă din SUA (particulară, ce-i drept) unde educatorii n-aveau voie să-i ajute pe cei mici să se îmbrace pentru ca, atingându-i, să nu fie acuzaţi de hărţuire sexuală. confused

Aaaa... şi altă chestie, că dau dintr-una într-alta.
Discutam cu nişte persoane despre violenţa în familie. Cineva spunea că s-a făcut un studiu, subiecţii fiind elevii din clasele primare. În mod ciudat, reieşise că părinţii danezi şi belgieni sunt foate "violenţi" în familie, cu un indice foarte ridicat, în schimb ai noştri erau întruchiparea blândeţii. Respectiva explica fenomenul (şi lor şi nouă) în felul următor: la belgieni o urecheală aplicată unui copil este socotită ca molestare, iar cel mic a bifat-o ca atare; în timp ce la noi urecheala este socotită inofensivă, motiv pentru care ăl mic a trecut-o cu vederea şi n-a bifat-o. Înclin să cred că (încă) societatea noastră este normală.
Anahoret

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Lun Iul 05, 2010 5:44 am

Armand a scris:
delta a scris:Mă refeream pur și simplu la faptul că este totuși o exagerare din partea unei persoane (indiferent că-i vorba de șeful statului sau ultimul muritor de foame din acea țară) să se aștepte să fie pupată continuu în fund cu orice ocazie.
Ceea ce presupui tu aici e o porcărie... dar am să țin cont de "viziunea" asta și am să evit postările în care aduc propriile experiențe de orice fel...
Mă întreb, totuși, dacă lansarea unui subiect, a unei secțiuni, a unui thread... înseamnă exclusiv tratarea acelui subiect la modul cârcotitor, negativist, evidențiind aspecte demne de pus la zid.
De fapt... titlul threadului include și expresia „cică”. Ar trebui să iau asta ca pe un indiciu pentru tonul threadului?
Batman! Batman! laugh

P.S. Să-ți spun un secret, dar să nu le divulgi celorlalți: chiar nu-i obligatoriu să ne simțim înțepate, ofensate, jignite etc. de orice expresie sau replică... suspicios

Armand a scris:Măi băieți... mi-e din ce în ce mai clar că nu prea-s în stare să „țin pasul” cu voi. Nu-s destul de emancipată... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu prea are de a face cu emanciparea, ci mai degrabă cu capacitatea de a nu fi permanent crispați. Wink

delta

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 7:02 am

delta a scris:... a nu fi permanent crispați. Wink

Fiecare cu Batman-ul lui! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iti spun si eu secretul meu: esti foarte departe de realitate in privinta asta!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Prietenii stiu de ce! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre Armand in Lun Iul 05, 2010 7:13 am, editata de 1 ori
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 7:13 am

Anahoret a scris:Păi dacă viaţa-i scurtă, atunci hai s-o facem lată! Very Happy

Exact! N-am vreme acum sa fac o lista, dar curcubeul nu e singurul exemplu pentru motivele de bucurie pe care unii oameni le-au transformat in gogoritze, dandu-le semnificatii care denatureaza. Si cred ca nu e bine sa transmitem copiilor proprii nostri "demoni"!

Anahoret a scris:Curcubeul, într-adevăr, este asociat în mintea unora cu perversiunea. Ca atare, cred eu, atitudinea ta este cea mai sănătoasă: să-i înveţi pe copii să se bucure de frumuseţea fenomenului; aşa destrami şi eventualele umbre perverse pe care le-ar arunca unii şi alţii. De fapt a spus cineva prin forum că, dându-le prea multă atenţie, le facem reclamă.

Ca să nu mai spun că exagerând în interpretarea unor simboluri, ajungem să dăm în paranoia.
Citeam cu ceva timp în urmă o ştire ciudată despre o grădiniţă din SUA (particulară, ce-i drept) unde educatorii n-aveau voie să-i ajute pe cei mici să se îmbrace pentru ca, atingându-i, să nu fie acuzaţi de hărţuire sexuală.
confused

Uite aici niste argumente care inlocuiesc cu succes lista pentru care n-am eu timp acum! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Anahoret a scris:Aaaa... şi altă chestie, că dau dintr-una într-alta.
Discutam cu nişte persoane despre violenţa în familie. Cineva spunea că s-a făcut un studiu, subiecţii fiind elevii din clasele primare. În mod ciudat, reieşise că părinţii danezi şi belgieni sunt foate "violenţi" în familie, cu un indice foarte ridicat, în schimb ai noştri erau întruchiparea blândeţii. Respectiva explica fenomenul (şi lor şi nouă) în felul următor: la belgieni o urecheală aplicată unui copil este socotită ca molestare, iar cel mic a bifat-o ca atare; în timp ce la noi urecheala este socotită inofensivă, motiv pentru care ăl mic a trecut-o cu vederea şi n-a bifat-o. Înclin să cred că (încă) societatea noastră este normală.

Din pacate, educatia pe care o avem in acest sens inca ne apasa: atat in familie, cat si in scoala.
Cu toate astea, sa stii ca nu sunt deloc de acord cu ideea ca aia mici trebuie lasati "sa se manifeste plenar"
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , indiferent de porcarelele care le trec prin cap. Intotdeauna se gaseste o cale de mijloc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Lun Iul 05, 2010 9:16 am

Yo nu-nteleg cum, dupa atatea intentii si ganduri bune, ies atatia monstri de pe bancile scolilor, recte gradinitelor... veselie
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Localizare : Trollywood

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 12:04 pm

Dracu' gol a scris:Yo nu-nteleg cum, dupa atatea intentii si ganduri bune, ies atatia monstri de pe bancile scolilor, recte gradinitelor... veselie

As putea sa-ti ofer o explicatie, dar deja nu mai stiu ce e ok si ce nu sa scriu pe neimportant... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Risc, totusi: cred ca ceea ce se transforma in informatie - prin orice mijloace - este intr-o proportie mult prea mare elementul negativ. Ala face rating.
"Succesurile" sunt plicticoase... asa ca n-au ce cauta pe sticla, pe hartie, pe site... Si, pe langa asta, te poti trezi si apostrofat cu un fel de "ce plm te lauzi???"
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Lun Iul 05, 2010 12:07 pm

Armand a scris:
Dracu' gol a scris:Yo nu-nteleg cum, dupa atatea intentii si ganduri bune, ies atatia monstri de pe bancile scolilor, recte gradinitelor... veselie

As putea sa-ti ofer o explicatie, dar deja nu mai stiu ce e ok si ce nu sa scriu pe neimportant... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Soluția e simplă: scrii orice... Laughing
Și atunci nu trebuie să-ți bați capul în legătură cu ce să scrii și ce să nu scrii! laugh

delta

Sus In jos

Mesaj  lolo la data de Lun Iul 05, 2010 12:16 pm

Armand a scris:

Risc, totusi: cred ca ceea ce se transforma in informatie - prin orice mijloace - este intr-o proportie mult prea mare elementul negativ. Ala face rating.
"Succesurile" sunt plicticoase... asa ca n-au ce cauta pe sticla, pe hartie, pe site... Si, pe langa asta, te poti trezi si apostrofat cu un fel de "ce plm te lauzi???"
O.K este absolut orice ai scris sau vei mai scrie. Very Happy
Din păcate, succesurile personale Very Happy oricât de meritate şi binevenite bine ar fi ele, nu pot să crească prea tare performanţa întregului sistem de învăţământ românesc.
Am impresia că la căruţa asta (care de data asta se cheamă educaţie/învăţământ), nu toţi caii trag în aceeaşi direcţie sad
lolo
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 2:25 pm

lolo a scris:
Din păcate, succesurile personale Very Happy oricât de meritate şi binevenite bine ar fi ele, nu pot să crească prea tare performanţa întregului sistem de învăţământ românesc.

Lolo, succesuri personale au fost si inainte de a obtine functia de director al scolii asteia. Si mi-era foarte bine si comod sa-mi fac treaba la clasa, ca apoi sa-mi vad de drum spre viata de acasa.
Sistemul e facut din scoli. Daca reusesc sa ameliorez macar un pic lucrurile in scoala mea, se cheama ca mi-am facut treaba ca lumea. Atat cat tine de mine!
Ce zici ca s-ar intampla daca modul asta de a vedea lucrurile ar lua un pic mai mare amploare?
lolo a scris:Am impresia că la căruţa asta (care de data asta se cheamă educaţie/învăţământ), nu toţi caii trag în aceeaşi direcţie sad

Din pacate, unii cai chiar nu trag deloc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Lun Iul 05, 2010 2:32 pm

Armand a scris:Din pacate, unii cai chiar nu trag deloc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Yo trag în ce direcție vreau... Laughing

delta

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 2:40 pm

delta a scris:
Armand a scris:Din pacate, unii cai chiar nu trag deloc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Phiiii... nu mi-am dat seama ca si caii pot fi administratori de forum! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Lun Iul 05, 2010 2:41 pm

Armand a scris:
delta a scris:

Phiiii... nu mi-am dat seama ca si caii pot fi administratori de forum! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu toți sunt boi ca ăla de pe irealitatea... veselie

delta

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 2:45 pm

delta a scris:
Armand a scris:
delta a scris:

Nu toți sunt boi ca ăla de pe irealitatea... veselie

Sigur ca nu! Toate fiintele terestre sunt diferite intre ele... asa ca boii de ce-ar face exceptie? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  Anahoret la data de Lun Iul 05, 2010 5:22 pm

Poate fiindcă că în şcoli a început să se manifeste tot mai plenar dictatura părinţilor?
Nu vreau să dau iarăşi exemplul cu profa de franceză de la Mihai Viteazul din Ploieşti care a fost destituită la presiunea părinţilor fiindcă dădea oablelor note prea mici.

Ete poznă că l-am dat! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Anahoret

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Lun Iul 05, 2010 5:40 pm

Anahoret a scris:Nu vreau să dau iarăşi exemplul cu profa de franceză de la Mihai Viteazul din Ploieşti care a fost destituită la presiunea părinţilor fiindcă dădea oablelor note prea mici.
Păi, părinții aveau calificare în metodică și pedagogie? scratch

delta

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 6:26 pm

delta a scris:
Anahoret a scris:Nu vreau să dau iarăşi exemplul cu profa de franceză de la Mihai Viteazul din Ploieşti care a fost destituită la presiunea părinţilor fiindcă dădea oablelor note prea mici.
Păi, părinții aveau calificare în metodică și pedagogie? scratch

Aspectul ăsta e, poate, singurul neplăcut pentru mine din tot ce presupune munca de dascăl! Să-l convingi pe părinte că TU ești specialistul, fără să considere că l-ai făcut prost! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Lun Iul 05, 2010 6:33 pm

Armand a scris:
Aspectul ăsta e, poate, singurul neplăcut pentru mine din tot ce presupune munca de dascăl! Să-l convingi pe părinte că TU ești specialistul, fără să considere că l-ai făcut prost!
Aha, deci să-ţi cer să-mi faci şi mie planificarea, înţeleg! vesel

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 6:35 pm

Live a scris:
Armand a scris:
Aspectul ăsta e, poate, singurul neplăcut pentru mine din tot ce presupune munca de dascăl! Să-l convingi pe părinte că TU ești specialistul, fără să considere că l-ai făcut prost! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Parca te plangeai pe undeva de niste datorii, right? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Se pare ca ar mai fi ceva loc... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Lun Iul 05, 2010 6:40 pm

Live a scris:
Armand a scris:
Păi, dacă la bacalaureat au trecut 5 din 195 elevi în liceul din Pucioasa... poate ar fi cazul... Laughing

delta

Sus In jos

Mesaj  Armand la data de Lun Iul 05, 2010 6:43 pm

Live, mi se pare mie sau azi Batman tzopaie de pe un topic pe altul, rasucind replici??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 19 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: