SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cu poliţişti

2 participanți

In jos

cu poliţişti Empty cu poliţişti

Mesaj  delta Vin Mar 26, 2010 1:05 pm

O trupa de politisti se aduna in jurul sefului.
- Atentiune! zice seful, incepem operatiunea! Potriviti-va ceasurile. E ora 11.48.
Pentru cei care au afisaj digital: betisor, betisor, scaunel, om de zapada...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

cu poliţişti Empty Re: cu poliţişti

Mesaj  Anahoret Lun Noi 08, 2010 7:15 am

Şeful poliţiei bucureştene îşi trimite subordonaţii să prindă toţi homosexualii din parcul Cismigiu. La ora 1:00 şefu' vine în inspecţie. Îi găseşte pe poliţişti în curul gol ieşind din câte un tufiş. Curios, îi intreabă:
— Ce faceţi băi, aici?
— Întindem curse, şefu'!
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

cu poliţişti Empty Re: cu poliţişti

Mesaj  Anahoret Mier Iun 01, 2011 9:53 pm

O politista dirija circulatia intr-o intersectie mare. La un moment dat a simtit ca-i vine ciclul. Ce sa faca? Ce sa faca? Mai avea inca 5 ore de lucru si din intersectie nu putea sa plece. Asa ca l-a rugat prin statie pe colegul de la centrala sa-i aduca pachetul cu absorbante din dulapul ei. Colegul aproba si ea lucreaza mai departe fiind cu ochii-n patru. Trece o ora, colegul n-a venit... trec doua... trec trei... ea disperata... dupa patru ore opreste masina politiei in intersectie si colegul flutura vesel cu cutia de tampoane.

Politista nervoasa, ii spune:
— Nesimtitul naibii!!! Unde naiba ai stat!??
Politistul raspunde vesel:
— Stii, cand ai spus prin statie ca ti-a venit ciclul, a dat sefu' o sticla de sampanie, apoi a venit colegul Ionescu cu o lada de bere... apoi am dat si eu un rand... fie vorba intre noi: mi s-a luat si mie o piatra de pe suflet ca nu esti gravida!
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

cu poliţişti Empty Re: cu poliţişti

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum