SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

diverse

+9
Vasile
aurora
RocketQu33n
Dracu' gol
Armand
lolo
Anahoret
delta
ENKI
13 participanți

Pagina 18 din 34 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Urmatorul

In jos

diverse - Pagina 18 Empty pai lu' şefu'

Mesaj  Vasile Dum Oct 17, 2010 8:20 pm

Armand a scris:
delta a scris:
Armand a scris:Naiba stie... ziceam si eu asa, la vrajeala...
După ce am văzut ce povești ai tras la caracterizarea lui Kmzy, aveam o bănuială că și la scaunele din mașină e cam aceeași situație... Laughing

Bey, yo nu scuip in mufa pe toata lumea, cum faci tu!
Ai fost tu in stare sa spui vreodata o chestie pozitiva despre vreo persoana???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Aaaaa, nuuuu, in afara PROPRIEI persoane!!!!

juma' de zi ii zice aluia de dulce , apoi se razbuna pe forumuri .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Dum Oct 17, 2010 8:24 pm

Vasile a scris:

juma' de zi ii zice aluia de dulce , apoi se razbuna pe forumuri .

Asta cu sefu' ar fi varianta soft... nu prea credibila din punctul meu de vedere... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Oct 17, 2010 8:39 pm

Armand a scris:Bey, yo nu scuip in mufa pe toata lumea, cum faci tu!
Yo fac aia de zici tu numai cu ăia ce țin cu politicienii sau partidele (indiferent care politician sau partid). Very Happy

Armand a scris:Ai fost tu in stare sa spui vreodata o chestie pozitiva despre vreo persoana??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Aaaaa, nuuuu, in afara PROPRIEI persoane!!!!
Da. Very Happy
Am părere bună despre domnul Petru Bănărescu. Chiar dacă dânsul a murit anul trecut.
Am părere bună și despre domnul Bogdan Stugren. Chiar dacă dânsul a murit în 1992.
Asta în domeniul profesional, mai bine zis în partea de specialitate... ceva mai restrânsă (zoologie).
În ceea ce privește părerea mea despre forumiști, te rog să nu mă întrebi, deoarece există riscul să-ți răspund (după care desigur te vei supăra și vei lua pauză - cel puțin! veselie ).

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Dum Oct 17, 2010 8:55 pm

Dupa raspunsul asta al tau, acest forum ar trebui sa ramana ABSOLUT gol, pentru ca ai jignit in bloc, in subliminal, persoanele cu care s-a populat, pentru ca tu sa ai carne de tun!

Esti un specimen care merita din plin varat in formol si cercetat bucatica cu bucatica... cu rabdare si tutun... uite de-aia eu n-am sa plec, fiindca esti singurul care m-ar putea determina sa ma prezint la doctorat!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Oct 17, 2010 9:10 pm

Armand a scris:Dupa raspunsul asta al tau, acest forum ar trebui sa ramana ABSOLUT gol, pentru ca ai jignit in bloc, in subliminal, persoanele cu care s-a populat, pentru ca tu sa ai carne de tun!
Nu prea.
Dacă recitești mesajul meu vei constata că am ținut să precizez că mă refer strict la părerea despre persoane care au legătură cu profesia mea.

Armand a scris:Esti un specimen care merita din plin varat in formol si cercetat bucatica cu bucatica... cu rabdare si tutun... uite de-aia eu n-am sa plec, fiindca esti singurul care m-ar putea determina sa ma prezint la doctorat! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Părerea mea este să te înscrii atât timp cât este la putere partidul care te-a pus în funcția de director.
La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty care va sa zica asta ti-a fost cheia succesului ?

Mesaj  Vasile Dum Oct 17, 2010 9:12 pm

delta a scris:
La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... laugh

sau...e valabil doar in cazul altora ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Dum Oct 17, 2010 9:16 pm

Vasile a scris:
delta a scris:
La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau...e valabil doar in cazul altora ?

Vezi? Cu postarea asta te-ar putea acuza ca scrii numai ca sa te afli in treaba... nu de alta, da' era o intrebare care SE CEREA de la sine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] lol! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty se cerea si ciocanul

Mesaj  Vasile Dum Oct 17, 2010 9:22 pm

Armand a scris:
Vasile a scris:
delta a scris:
La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau...e valabil doar in cazul altora ?

Vezi? Cu postarea asta te-ar putea acuza ca scrii numai ca sa te afli in treaba... nu de alta, da' era o intrebare care SE CEREA de la sine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] lol! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

da' de ce nu s-a raspuns ? De la Sine ???

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Oct 17, 2010 9:48 pm

Vasile a scris:
delta a scris:La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... laugh
care va sa zica asta ti-a fost cheia succesului ?

sau...e valabil doar in cazul altora ?
Teza mea se bazează pe rezultate a 15 ani de cercetări în teren (adică între 1994 și 2008 - inclusiv -), deci nu aș fi convins că a depins de vreun partid cheia succesului... mai ales că am început subiectul sub coordonarea profesorului dr. Géza Müller (de la Universitatea din Constanța), după care am trecut sub coordonarea domnului dr. Petru Bănărescu (de la Institutul de Biologie al Academiei Române) și apoi la domnul dr. Dumitru Murariu (de la Muzeul Național de Istorie Naturală Grigore Antipa). Very Happy
Dar cunosc numeroase cazuri în care - din păcate - candidatul/candidata lasă (puțin spus!) mult de dorit din punct de vedere al pregătirii profesionale.
Mă rog, nu acest thread este locul pentru detalii... Wink

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Oct 17, 2010 9:53 pm

Armand a scris:
Vasile a scris:
delta a scris:
La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau...e valabil doar in cazul altora ?

Vezi? Cu postarea asta te-ar putea acuza ca scrii numai ca sa te afli in treaba... nu de alta, da' era o intrebare care SE CEREA de la sine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] lol! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Așteptai un răspuns din două cuvinte? laugh
Din păcate, într-adevăr nivelul școlii doctorale a decăzut abrupt de tot.
Ăsta-i și motivul pentru care mi s-a părut total nepotrivit faptul că Krokodilul Chichiricios se mândrea cu faptul că a scris teza de doctorat a nu-știu-cui.
Parcă a și precizat că din acea "afacere" s-a ales cu vreo 20 sau 30 milioane de lei (lei vechi).
De fapt, chiar din acest motiv nu prea îmi vine să cred că respectivul o fi cadru didactic pe la vreo universitate...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty de ce te-as crede pe cuvint cand deja stiu ca te inseli ?

Mesaj  Vasile Dum Oct 17, 2010 9:55 pm

delta a scris:
Vasile a scris:
delta a scris:La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... laugh
care va sa zica asta ti-a fost cheia succesului ?

sau...e valabil doar in cazul altora ?
Teza mea se bazează pe rezultate a 15 ani de cercetări în teren (adică între 1994 și 2008 - inclusiv -), deci nu aș fi convins că a depins de vreun partid cheia succesului... mai ales că am început subiectul sub coordonarea profesorului dr. Géza Müller (de la Universitatea din Constanța), după care am trecut sub coordonarea domnului dr. Petru Bănărescu (de la Institutul de Biologie al Academiei Române) și apoi la domnul dr. Dumitru Murariu (de la Muzeul Național de Istorie Naturală Grigore Antipa). Very Happy
Dar cunosc numeroase cazuri în care - din păcate - candidatul/candidata lasă (puțin spus!) mult de dorit din punct de vedere al pregătirii profesionale.
Mă rog, nu acest thread este locul pentru detalii... Wink
Hahaha . Deta , cum e sa fii masurat cu masurile tale ? Alooo , intelegi ce-ti spun ?
PS : ma bucur ca-ti place munca ta . Cunosc putini oameni in situatia asta . Desi , daca zici ca est sef de institutie ....nu prea te ocupi doar de ce-ti place , nu ? Sa lucrezi cu oameni ...hmmm...nu e mereu placut . Si sa fii conditionat de faptul ca intr-un fel sau altul esti bugetar , iar nu e ceva fericit .


Ultima editare efectuata de catre Vasile in Dum Oct 17, 2010 9:58 pm, editata de 1 ori

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Dum Oct 17, 2010 9:56 pm

delta a scris:
Vasile a scris:
delta a scris:La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
care va sa zica asta ti-a fost cheia succesului ?

sau...e valabil doar in cazul altora ?
Teza mea se bazează pe rezultate a 15 ani de cercetări în teren (adică între 1994 și 2008 - inclusiv -), deci nu aș fi convins că a depins de vreun partid cheia succesului... mai ales că am început subiectul sub coordonarea profesorului dr. Géza Müller (de la Universitatea din Constanța), după care am trecut sub coordonarea domnului dr. Petru Bănărescu (de la Institutul de Biologie al Academiei Române) și apoi la domnul dr. Dumitru Murariu (de la Muzeul Național de Istorie Naturală Grigore Antipa). Very Happy
Dar cunosc numeroase cazuri în care - din păcate - candidatul/candidata lasă (puțin spus!) mult de dorit din punct de vedere al pregătirii profesionale.
Mă rog, nu acest thread este locul pentru detalii... Wink

Si, desigur, toata lumea ar trebui sa-si adune mandibula de pe podele cu farasul, citind respectivele detalii, fiindca, nu-i asa? toate astea sunt detalii biblice si... la soare ne putem uita, da la Delta - ba!

Hai, mai, omule, revino-ti si da-te jos de pe soclul ala pe care te cateri cu incrancenare si scuipi pe toata lumea in crestet! Fiecare om care isi face treaba cu daruire la locul sau este la fel de important, si fara sa-si puna pene de paun... si chiar si fara un morman de hartoage si titulaturi pompoase, ca justificare a arogantei!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty hehe , sunt sigur ca l-a controlat alexa

Mesaj  Vasile Dum Oct 17, 2010 9:57 pm

delta a scris:
Armand a scris:
Vasile a scris:
delta a scris:
La halul în care a decăzut școala doctorală nu m-ar mira să ai diploma în mână înainte de anunțarea rezultatelor alegerilor din 2012... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sau...e valabil doar in cazul altora ?

Vezi? Cu postarea asta te-ar putea acuza ca scrii numai ca sa te afli in treaba... nu de alta, da' era o intrebare care SE CEREA de la sine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] lol! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Așteptai un răspuns din două cuvinte? laugh
Din păcate, într-adevăr nivelul școlii doctorale a decăzut abrupt de tot.
Ăsta-i și motivul pentru care mi s-a părut total nepotrivit faptul că Krokodilul Chichiricios se mândrea cu faptul că a scris teza de doctorat a nu-știu-cui.
Parcă a și precizat că din acea "afacere" s-a ales cu vreo 20 sau 30 milioane de lei (lei vechi).
De fapt, chiar din acest motiv nu prea îmi vine să cred că respectivul o fi cadru didactic pe la vreo universitate...

care il iubeste cu spume Smile . Daca nu era prof , ne-ar fi comunicat , nu ? Apropo , cum de-ti place Kroc ? Il vezi cu ochii mintii pe Kroc cel in grasime si oase ? Hahahaha .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Oct 17, 2010 10:09 pm

Vasile a scris:hehe , sunt sigur ca l-a controlat alexa care il iubeste cu spume Smile . Daca nu era prof , ne-ar fi comunicat , nu ?
Păi, parcă soțul împăienjenitei prietene a lui d_d lucrează în același loc cu KroChi (mă rog, yo așa am reținut din ceva postare de pe realitatea.net, dar chiar mi-ar fi greu să dau de acea postare în noianul de mesaje de acolo).
Vasile a scris:Apropo , cum de-ti place Kroc ? Il vezi cu ochii mintii pe Kroc cel in grasime si oase ? Hahahaha .
Nu-mi dau seama de ce te interesează părerea mea despre cel pe care îl urăști din cauză că are subiecte cu mai mare priză la public decât ale tale? scratch
Lasă naibii pe omul ăla să scrie ce-i trece prin cap, că doar nu-ți scade nici gradul și nici din importanța ta dacă ăla are mai mare succes...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Dum Oct 17, 2010 10:14 pm

Te referi la sotul Alexei??? scratch
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty nu stiu daca ai observat

Mesaj  Vasile Dum Oct 17, 2010 10:17 pm

delta a scris:
Vasile a scris:hehe , sunt sigur ca l-a controlat alexa care il iubeste cu spume Smile . Daca nu era prof , ne-ar fi comunicat , nu ?
Păi, parcă soțul împăienjenitei prietene a lui d_d lucrează în același loc cu KroChi (mă rog, yo așa am reținut din ceva postare de pe realitatea.net, dar chiar mi-ar fi greu să dau de acea postare în noianul de mesaje de acolo).
Vasile a scris:Apropo , cum de-ti place Kroc ? Il vezi cu ochii mintii pe Kroc cel in grasime si oase ? Hahahaha .
Nu-mi dau seama de ce te interesează părerea mea despre cel pe care îl urăști din cauză că are subiecte cu mai mare priză la public decât ale tale? scratch
Lasă naibii pe omul ăla să scrie ce-i trece prin cap, că doar nu-ți scade nici gradul și nici din importanța ta dacă ăla are mai mare succes...
dar eu unul folosesc tot vorbe , ca toti ceilalti . Ci ajutorul lor , spun ce vreau eu . Ca idee , iti amintesti ca l-am rugat pe Kroc timp de o luna sa nu ma mai caute pe subiectele mele ? Si dupa vreo 15 rugaminti l-am atacat putin ? Si vazind cum a reactionat , l-am transformat in exemplu ? Cat despre succes , te cam repeti . Nu ma intereseaza succesul lui Kroc insa nu am sa ezit sa-l folosesc cum cred eu de cuviinta...ca prea are mecanismul simplu Smile .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Dum Oct 17, 2010 10:18 pm

delta a scris:
Vasile a scris:hehe , sunt sigur ca l-a controlat alexa care il iubeste cu spume Smile . Daca nu era prof , ne-ar fi comunicat , nu ?
Păi, parcă soțul împăienjenitei prietene a lui d_d lucrează în același loc cu KroChi (mă rog, yo așa am reținut din ceva postare de pe realitatea.net, dar chiar mi-ar fi greu să dau de acea postare în noianul de mesaje de acolo).
Vasile a scris:Apropo , cum de-ti place Kroc ? Il vezi cu ochii mintii pe Kroc cel in grasime si oase ? Hahahaha .
Nu-mi dau seama de ce te interesează părerea mea despre cel pe care îl urăști din cauză că are subiecte cu mai mare priză la public decât ale tale? scratch
Lasă naibii pe omul ăla să scrie ce-i trece prin cap, că doar nu-ți scade nici gradul și nici din importanța ta dacă ăla are mai mare succes...
Delta, tu n-ai google? Shocked
Uite aci:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Oct 17, 2010 10:29 pm

ENKI a scris:
Delta, tu n-ai google? Shocked
Uite aci:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Eu stiam ca Alexa e necasatorita, eventual, divortata.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Dum Oct 17, 2010 10:35 pm

RocketQu33n a scris:
ENKI a scris:
Delta, tu n-ai google? Shocked
Uite aci:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Eu stiam ca Alexa e necasatorita, eventual, divortata.
Habar n-am, da' uite ca si in urma cu 3 ani juma' se lauda ca e maritata. scratch
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Oct 17, 2010 10:46 pm

ENKI a scris:


Habar n-am, da' uite ca si in urma cu 3 ani juma' se lauda ca e maritata. scratch
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Si daca scrie: Patriciu! Patriciu! Patriciu! inseamna ca e Patriciu? Laughing Oricum, sotul asta imaginar a aparut exact in momentul oportun, adica atunci cand s-a facut de ras cu propunerea unei intalniri
Pandele draga,chiar m-ai facut sa rad! Rade si sotul meu langa mine si nu m-a crezut pe cuvant ca va fi amuzant! O intalnire in 3,ceva?Sau in 4-poate vii si cu sotia si poate ne imprietenim.
PS.sotul ma intreaba la ce ora terminam,ca bat in taste si vrea sa doarma?

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Oct 17, 2010 10:48 pm

RocketQu33n a scris:
ENKI a scris:Delta, tu n-ai google? Shocked
Uite aci:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Eu stiam ca Alexa e necasatorita, eventual, divortata.
Sigur nu confunzi expresia necăsătorită cu nefu... ăăă... (stai să găsesc o formulare care să nu o supere d_d)... ăăă... nebăgată-n seamă de bărbați ? veselie
Yo mă refeream la niște schimburi de mesaje dintre KroChi și naiba-mai-știe-cine din care reieșea că soțul ăleia nebăgată-n seamă de bărbați ar fi la aceeași catedră cu KroChi... suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Oct 17, 2010 10:50 pm

ENKI a scris:Delta, tu n-ai google? Shocked
Uite aci:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Aha! La postarea aia mă refeream.
Adică de acolo am dedus că KroChi și soțul nebăgatei în seamă de bărbați se cunosc...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Dum Oct 17, 2010 10:53 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:
ENKI a scris:Delta, tu n-ai google? Shocked
Uite aci:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Eu stiam ca Alexa e necasatorita, eventual, divortata.
Sigur nu confunzi expresia necăsătorită cu nefu... ăăă... (stai să găsesc o formulare care să nu o supere d_d)... ăăă... nebăgată-n seamă de bărbați ? veselie
Yo mă refeream la niște schimburi de mesaje dintre KroChi și naiba-mai-știe-cine din care reieșea că soțul ăleia nebăgată-n seamă de bărbați ar fi la aceeași catedră cu KroChi... suspect
Pai asta scrie in link-ul pus de mine. laugh
KC a scris:Oricum cineva ar trebui să fie în delirium remens ca să se uite la tine, Cât despre ce şi cu ce mă mulţumesc nu cred că e treaba ta dar de când s-a inventat şi în ROmânica sexul plătit am de vreo 100 de ori mai multă distracţie decât tine....aşa că vezi-ţi de ale tale şi îmi menţin oferta cu litiul şi medicamentele complementare pentru schiofrenia ta, care să te ajute şi la menopauză....

alexa2 a scris:Esti de parere ca sotul meu are delirium tremens ? Mi-a spus sa-ti transmit ca va vedeti luni la facultate !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Dum Oct 17, 2010 10:55 pm

delta a scris:
ENKI a scris:Delta, tu n-ai google? Shocked
Uite aci:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Aha! La postarea aia mă refeream.
Adică de acolo am dedus că KroChi și soțul nebăgatei în seamă de bărbați se cunosc...
Asa, asa... laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Dum Oct 17, 2010 10:57 pm

delta a scris:
ENKI a scris:Delta, tu n-ai google? Shocked
Uite aci:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Aha! La postarea aia mă refeream.
Adică de acolo am dedus că KroChi și soțul nebăgatei în seamă de bărbați se cunosc...

Sotul Alexei a fost pilot. Pana acum vreo 15 ani, cand a suferit un accident grav... Am inteles ca de atunci e pensionar... doar daca si-a luat vreo slujba suplimentara in ultima vreme... asta nu mai stiu...
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Oct 17, 2010 11:12 pm

Armand a scris:Sotul Alexei a fost pilot. Pana acum vreo 15 ani, cand a suferit un accident grav... Am inteles ca de atunci e pensionar... doar daca si-a luat vreo slujba suplimentara in ultima vreme... asta nu mai stiu...
Habar nu am avut ce-i cu soțul ei, dar mi s-a părut că are reacția unei femei care nu are parte... Embarassed

P.S. Aș prefera să nu fiu mai concret în exprimare, că apare evreica ta preferată ca să solicite detalii. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Lun Oct 18, 2010 12:12 am

delta a scris:Habar nu am avut ce-i cu soțul ei, dar mi s-a părut că are reacția unei femei care nu are parte... Embarassed

P.S. Aș prefera să nu fiu mai concret în exprimare, că apare evreica ta preferată ca să solicite detalii. laugh

Eu asa am inteles de la cineva care a corespondat cu ea pe messenger, ca n-ar fi casatorita.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Lun Oct 18, 2010 12:18 am

delta a scris:Așa se numea pilotul din partea căruia nu mai avea parte după nu-știu-ce accident?

Delta, chestiile astea nu sunt deloc amuzante! refuz Daca e adevarat ca poti sa empatizezi cu o persoana fara sa o simpatizezi, atunci vei sterge respectivul text. innocent

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Oct 18, 2010 5:11 am

delta a scris:Ăsta-i și motivul pentru care mi s-a părut total nepotrivit faptul că Krokodilul Chichiricios se mândrea cu faptul că a scris teza de doctorat a nu-știu-cui.
Cunosc faza. Şi la noi s-au scris câteva teze... Laughing
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Lun Oct 18, 2010 6:14 am

RocketQu33n a scris:
delta a scris:Așa se numea pilotul din partea căruia nu mai avea parte după nu-știu-ce accident?

Delta, chestiile astea nu sunt deloc amuzante! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Daca e adevarat ca poti sa empatizezi cu o persoana fara sa o simpatizezi, atunci vei sterge respectivul text. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

As vrea sa stiu daca citatul din delta l-ai adus de pe un alt forum... chiar as vrea sa stiu, Rock! Pliiiiiz!
Te-am mai rugat eu vreodata ceva?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 18 Empty Re: diverse

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 34 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum