SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sindromul hoț(niu)spătăraș

+9
ENKI
baso
Amona
RocketQu33n
Dracu' gol
Armand
Anahoret
Vasile
delta
13 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Sam Mar 19, 2011 8:28 am

ENKI a scris:Acu', pe bune, erau cativa (4-5) care isi stiau numele reale si ocupatiile si care se tot amenintau, inclusiv cu moartea. agitat
Nu prea am priceput motivul pentru care procedau așa? confused
Din cauză că unu' ținea cu PD sau PSD și altu' cu PNL sau PNȚCD ?
Păi, asta nu-i motiv nici de amenințare, nici de înjurături...
Mi se pare ciudat și efortul depus de unii să afle cum se numește sau unde lucrează un utilizator sau altul... suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  (Still a)Live Sam Mar 19, 2011 11:15 am

ENKI a scris:
Nu stiu daca e doar prostie...
Uite, in 2007, exact pe asemenea considerente (cativa d-astia gen Vendetta), "forumul" la editorialele lui Cristoiu (Jurnalul National) a fost suspendat. Dar nu oricum: a fost creat simultan un megaforum albastru, alternativ si geaman cu RTV-ul de acum, care a fost inchis la randul lui, dupa ce lucrurile degenerasera apocaliptic catre vietile reale ale unor useri. Unul dintre injuratorii tip Vendetta ai acelei haznale era... Danka. Greu de crezut, mai ales ca nu mai exista dovezi virtuale. Laughing

Io as zice asa: fructul e copt (o masa critica de idioti zomby a fost creata), deci a sosit timpul pentru raspandirea semintelor in virtual - next level. vesel
Raţa către vulturul gras şi chel:
Bro, ne-au prins!
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Sam Mar 19, 2011 11:26 am

(Still a)Live a scris:Raţa către vulturul gras şi chel:
Bro, ne-au prins!
pata de petrol către cireașa de pe tort: Patriciu! Patriciu! Patriciu! veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  baso Sam Mar 19, 2011 11:31 am

laugh laugh laugh Mai, ce rai suntem ; radem de necazurile oranjgutanilor Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  (Still a)Live Sam Mar 19, 2011 11:32 am

delta a scris:
(Still a)Live a scris:Raţa către vulturul gras şi chel:
Bro, ne-au prins!
pata de petrol către cireașa de pe tort: Patriciu! Patriciu! Patriciu! veselie
miniMAX, miniMAX, miniMAX!
Cuib, cuib, cuib!
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  (Still a)Live Sam Mar 19, 2011 11:33 am

baso a scris: laugh laugh laugh Mai, ce rai suntem ; radem de necazurile oranjgutanilor Laughing
Aici nu râde nimeni! Orice vibraţie poate...dărâma cuibul! suspicios
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  ENKI Sam Mar 19, 2011 9:42 pm

delta a scris:
ENKI a scris:Acu', pe bune, erau cativa (4-5) care isi stiau numele reale si ocupatiile si care se tot amenintau, inclusiv cu moartea. agitat
Nu prea am priceput motivul pentru care procedau așa? confused
Din cauză că unu' ținea cu PD sau PSD și altu' cu PNL sau PNȚCD ?
Păi, asta nu-i motiv nici de amenințare, nici de înjurături...
Mi se pare ciudat și efortul depus de unii să afle cum se numește sau unde lucrează un utilizator sau altul... suspect
Nu, nu era vreo legatura cu politica, cel putin nu cu ceea ce se intelege obisnuit prin politica. Presupun ca erau amici, de fapt... Se amenintau teatral, sugerand userilor naivi ca TOTUL este controlat in "democraticul" virtual. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Mar 20, 2011 8:55 am

ENKI a scris:Nu, nu era vreo legatura cu politica, cel putin nu cu ceea ce se intelege obisnuit prin politica. Presupun ca erau amici, de fapt... Se amenintau teatral, sugerand userilor naivi ca TOTUL este controlat in "democraticul" virtual. laugh
Mă rog, probabil sunt singurul care nu pricepe ce rost au practici de acel fel (adică "amenințări" de formă, pe considerentul că sunt "haioase").
Probabil e ceva similar faptului că nu pricep nici de ce să înjuri pe cineva pe motiv că nu-ți convine ce sau cum scrie/spune... scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Joi Apr 07, 2011 10:25 pm

FlocÎnG se crede un fel de buricu' Pământului... laugh

FlocÎnG a scris:Colega, eu am rezolvat problema nervilor si a dezgustului fata de postalaii astia trecindu-i pe toti pe ignore. La inceput a fost mai greu, curiozitatea era inca prezenta, ulterior am observat ca e mult mai placut sa citesc doar ce imi place. Nu opiniile convergente cu ale mele, nici vorba. Placerea mea e sa "combat" cu cei de alta parere. Dar zgomotul e inutil. Delta, ulosh si cei de teapa lor sint doar niste dungi rosii pe monitorul meu. Nici nu ma mai apuca greata, nici nu mi se umple pagina cu imbecilitati, nici nu ma maninca degetele sa le raspuns si sa ma "ridic" astfel la nivelul lor de educatie. Incearca, si te vei bucura rapid de rezultat.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Anahoret Joi Apr 07, 2011 10:30 pm

FlocÎnG a scris:Colega, eu am rezolvat problema nervilor si a dezgustului fata de postalaii astia trecindu-i pe toti pe ignore.
A trece pe cineva "pe ignore" este consum inutil de energie.
Poţi să treci lejer peste postările respectivului, dând cu degetul pe rotiţa mouse-ului. A clama însă că "l-am pus pe X pe ignore" seamănă mai degrabă cu trâmbiţarea unui mare act de curaj... sau ceva asemănător. Adică: "Mamă, ce am făcut eu! L-am pus pe ignore! Ce tare sunt!" Laughing
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Joi Apr 07, 2011 10:34 pm

Anahoret a scris:
FlocÎnG a scris:Colega, eu am rezolvat problema nervilor si a dezgustului fata de postalaii astia trecindu-i pe toti pe ignore.
A trece pe cineva "pe ignore" este consum inutil de energie.
Poţi să treci lejer peste postările respectivului, dând cu degetul pe rotiţa mouse-ului.
Ai văzut cât de lungi erau postările lui Stoica? affraid
Făceai scurtă la mouse... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Anahoret Joi Apr 07, 2011 10:37 pm

delta a scris:
Anahoret a scris:
FlocÎnG a scris:Colega, eu am rezolvat problema nervilor si a dezgustului fata de postalaii astia trecindu-i pe toti pe ignore.
A trece pe cineva "pe ignore" este consum inutil de energie.
Poţi să treci lejer peste postările respectivului, dând cu degetul pe rotiţa mouse-ului.
Ai văzut cât de lungi erau postările lui Stoica? affraid
Făceai scurtă la mouse... laugh
Şi acu' ce-ai vrea? Să arunci mouse-ul de nou? raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Dum Apr 10, 2011 1:41 pm

Oare crizatu' ăsta citat mai jos o fi având convingerea că m-ar interesa părerea lui? laugh

axlslak a scris:nu la postu asta. asa in genere raspund.

vad ca cartita din tine aduna posturi. 43 de pagini de posturi. unele de mine.

daca tot esti asa cartita, energetica, energizer bunny, da si mie un pm cand mai aduni de pe jos de la mine ca vreau sa-ti raspund.

n-am rabdare sa chiar pun atata energie in 43 de pagini, dar daca te chinui, iti intru in grota ta cu 43 de etaje sa-ti raspund. daca te-ntereseaza.

presupun ca ti-ai facut grota sa-i lasi pe altii sa discute ce vor la ei acasa. ceea ce MIE (poate doar mie) imi arata un strop de respect fata de altii. respect asta. si daca un raspuns totusi e asteptat io intru si la pagina 999999, numai spune-mi sa fiu atent. e boring sa ma caut jde pagini, si sa raspund 4 luni mai tarziu, doar pt ca am fost suficient de egocentrist sa vad cine m-a mai citat in 2010.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Mier Apr 13, 2011 5:07 pm

încrâncenatul ăsta vrea să spună că Miki trebuie belit (doar) din cauză că și-a făcut cont pe un forum?
Bine că portocăcăniii nu au văzut nimic nelalocul lui când își făceau conturi pe forumul OTV-ului... veselie

flocÎnG a scris:Dar tu de ce te-ai urzicat asa ? Cu ce te-a deranjat informarea asta ? Nu informatia, faptul ca a fost asuda la cunosiinta publicului se pare ca iti ia aerul. De ce ?

Crezi ca o astfel de informatie, daca ar fi reala, e nesemnificativa ? Eu zic ca dimpotriva. E bine sa stim cine cu cine, ne mai facem o idee.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  baso Mier Apr 13, 2011 5:27 pm

delta a scris:încrâncenatul ăsta vrea să spună că Miki trebuie belit (doar) din cauză că și-a făcut cont pe un forum?
Bine că portocăcăniii nu au văzut nimic nelalocul lui când își făceau conturi pe forumul OTV-ului... veselie

flocÎnG a scris:Dar tu de ce te-ai urzicat asa ? Cu ce te-a deranjat informarea asta ? Nu informatia, faptul ca a fost asuda la cunosiinta publicului se pare ca iti ia aerul. De ce ?

Crezi ca o astfel de informatie, daca ar fi reala, e nesemnificativa ? Eu zic ca dimpotriva. E bine sa stim cine cu cine, ne mai facem o idee.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Lasand la o parte faptul ca exagereaza semnificatia unei intrebari extrem de simple, pretext sa puna si el vreo enshpe intrebari total
aiurea Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Vin Apr 15, 2011 6:40 am

Dihania Behe a scris:i, acum de ce tineti sa ne si demonstrati?
Poate ca pe Borsan l-ati suparat cu ceva si o spune, dar pentru restul era oricum evident!

Deltule, te credeam mai istet! Daca taceai, numai "mishtocar" ramaneai. Dar nu a fost sa fie asa.

Oricum, nu ne intereseaza subiectul, de ce tineti neaparat sa il tineti sus????????????????
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Deci, pe de o parte nu se știe dacă, cu ce, când o fi supărat cineva pe unul care și-a făcut o clonă de pe care să înjure, însă barosana e convinsă că ăia înjurați de clonă trebuie neapărat să fie de vină - pe considerentul că ăla care-i înjură măcar nu a zis ceva critic la adresa partidului de guvernământ sau a iubitului ei cârmaci suprem. laugh
Pe de altă parte, pedelimbrica (ca orice alt activist - deci o persoană cu mentalitate totalitară) are și pretenția de a stabili cine, cui, ce, unde și eventual de ce să scrie. suspect

Iar faptul că își bagă nasul în thread-uri care n-o interesează denotă doar faptul că drogata din țările de jos de tot se plictisește crunt în timp ce-și dezvoltă cearcănele cotidiene... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  baso Vin Apr 15, 2011 7:27 am

delta a scris:
Deci, pe de o parte nu se știe dacă, cu ce, când o fi supărat cineva pe unul care și-a făcut o clonă de pe care să înjure, însă barosana e convinsă că ăia înjurați de clonă trebuie neapărat să fie de vină - pe considerentul că ăla care-i înjură măcar nu a zis ceva critic la adresa partidului de guvernământ sau a iubitului ei cârmaci suprem. laugh

O fi pe principiul ca tra privit cu ingaduintza injuracul aparut din senin pt. ca daca injura, are motive justificate si intotdeauna injuratul este vinovat ca injuracul injura . Adicatalea, cum imi explica mie cineva ca talharitul a fost vinovat ca a umblat noaptea pe strada si n-a stat dracului in casa. Ca asa, aluia mai rau dintre talhari i-a venit ideea sa-l talhareasca iar ceilalti talhari au fost obligatzi sa participe la talhareala, desi ei n-ar fi vrut ,sa moara mama ! raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Vin Apr 15, 2011 6:56 pm

Iar ies ideile totalitariste prin (toți) porii tapalabistului ? Laughing
Tâmpițele, cu anume ce aș fi distrus eu forumul ăla care funcționează bine-mersi? laugh
Miki Şpaga a scris:Treaba e asa : fac ce vreau , cand vreau , cum vreau . Da , scriu de multa vreme pe forumul lui Delta si imi face placere sa discut cu oamenii de acolo ( doua trei exceptii episodice ) . Da , stiu ca Delta a initiat darimarea acestui forum cu metoda , sistematic , inteligent si precis . M-am luptat cu tot ce am stiut impotriva lui , insa de unul singur . Am incercat sa lamuresc o parte din voi sa-l ignorati , am incercat sa-l lamuresc pe Piticu cine-i distruge forumul ( sunteti constienti ca forumul e distrus , nu ? ) si pe chestia asta am fost atacat , porcait , pizduit , dat in gat cu aspecte din viata personala , etc . O vreme am avut moderarea dar in lipsa instrumentelor reale , n-am avut nici o sansa in fata nevoii voastre de a injura din spatele unor nickuri . La un moment dat , o parte din "puri " ati coborit sub mitocaniile si bascaliile lui delta ( care e un user deosebit de constant , face mereu acelasi lucru : mitocanii ) , ati inceput sa URITI . Ati scobit dupa vieti personale , ati mintit in legatura cu unii si cu altii , v-ati clonat ca sa insultati . Ati facut un asemenea hal de mizerie in lipsa unui arbitraj corect incat daca ati pricepe unde ati alunecat , nu cred ca v-ati simti bine in pieile voastre . Deci , cum spuneam ,scriu cu mare placere si citesc cu mare placere forumul lui Delta chiar daca pe forumul de RTv l-as opri sa faca ce face . Dar ...uitati-va la voi , useri si clone .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  baso Vin Apr 15, 2011 7:02 pm

laugh laugh laugh
In principal tu iar apoi Ulosh , eu si Rochet suntem ai dracului de importanti neimportanti daca am reusit sa facem ce n-a reusit nimeni Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Anahoret Vin Apr 15, 2011 7:41 pm

delta a scris:...cu anume ce aș fi distrus eu forumul ăla care funcționează bine-mersi?
Deja ai făcut un compliment: i-ai zis forum! geek
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Vin Apr 15, 2011 7:52 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:...cu anume ce aș fi distrus eu forumul ăla care funcționează bine-mersi?
Deja ai făcut un compliment: i-ai zis forum! geek
Stai că a apărut un hăbăuc aparent ferm convins că pe acolo aș scrie de pe clonă/clone... laugh
(ăla habar nu are că abia dacă am timp spre seară să mai intru pe acolo să mă distrez de tâmpeniile cărora le dau copy + paste diverși activiști de partid)

axlslak a scris:si clonatu sef se plange de clone.

e si normal delta sa fii paranoic.

anormal ar fi fost sa te uiti inapoi la ani de trolluit si sa fii mandru de opera ta. dar nu esti nu-i asa?
hei... se poate mai rau ca tine. TU ti-ai invatat lectia?
putem persista in incrancenarea asta. putem sa mergem pana la capat. putem sa mergem pana acolo unde ramane unu singur. asta vrei defapt?
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty hahaha , ai vreo problema ?

Mesaj  Vasile Vin Apr 15, 2011 8:13 pm

delta a scris:Iar ies ideile totalitariste prin (toți) porii tapalabistului ? Laughing
Tâmpițele, cu anume ce aș fi distrus eu forumul ăla care funcționează bine-mersi? laugh
Miki Şpaga a scris:Treaba e asa : fac ce vreau , cand vreau , cum vreau . Da , scriu de multa vreme pe forumul lui Delta si imi face placere sa discut cu oamenii de acolo ( doua trei exceptii episodice ) . Da , stiu ca Delta a initiat darimarea acestui forum cu metoda , sistematic , inteligent si precis . M-am luptat cu tot ce am stiut impotriva lui , insa de unul singur . Am incercat sa lamuresc o parte din voi sa-l ignorati , am incercat sa-l lamuresc pe Piticu cine-i distruge forumul ( sunteti constienti ca forumul e distrus , nu ? ) si pe chestia asta am fost atacat , porcait , pizduit , dat in gat cu aspecte din viata personala , etc . O vreme am avut moderarea dar in lipsa instrumentelor reale , n-am avut nici o sansa in fata nevoii voastre de a injura din spatele unor nickuri . La un moment dat , o parte din "puri " ati coborit sub mitocaniile si bascaliile lui delta ( care e un user deosebit de constant , face mereu acelasi lucru : mitocanii ) , ati inceput sa URITI . Ati scobit dupa vieti personale , ati mintit in legatura cu unii si cu altii , v-ati clonat ca sa insultati . Ati facut un asemenea hal de mizerie in lipsa unui arbitraj corect incat daca ati pricepe unde ati alunecat , nu cred ca v-ati simti bine in pieile voastre . Deci , cum spuneam ,scriu cu mare placere si citesc cu mare placere forumul lui Delta chiar daca pe forumul de RTv l-as opri sa faca ce face . Dar ...uitati-va la voi , useri si clone .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

bre , ai vrea sa mint ? Asta sunt eu . Am senzatia ca totusi m-ai acceptat . Eu unul te-am acceptat pina la urma .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Vin Apr 15, 2011 8:20 pm

Vasile a scris:bre , ai vrea sa mint ? Asta sunt eu . Am senzatia ca totusi m-ai acceptat . Eu unul te-am acceptat pina la urma .
În ce sens? suspect

Apropo, locul la care te referi e forumortăciunea tapalabistă? veselie
Miki Şpaga a scris:macar eu am un loc in care pot sa discute ceilalti

Tu chiar vrei să enervezi gașca menopauzistei cu texte de genul ăsta: laugh
Miki Şpaga a scris:Axl , m-am straduit cum am stiut sa am aici un loc de dialog dar pina la urma mi-am dar seama ca e imposibil . Delta a catalizat reactia dar substantele s-au combinat de a iesit sarea asta neutra . Delta e si acum catalizator , nu s-a transformat insa...ia uita-te la ceilalti : ii vezi in toata splendoarea ? Oare erau asa de la inceput ? Deci ,nu-i mai port pica lui delta . Evident , daca as putea sa decid , l-as opri sa faca ce face insa inaintea lui sunt altii . Si pina la urma ... sa invete singuri , nu ?
PS : am descoperit generatorul de infinit . Infinitul rezulta din urmatoarea propozitie : orice roman e mai destept decat toti ceilalti romani la un loc .
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Vin Apr 15, 2011 8:24 pm

Vasile a scris:bre , ai vrea sa mint ? Asta sunt eu . Am senzatia ca totusi m-ai acceptat . Eu unul te-am acceptat pina la urma .

Uite cum incepi sa inveti. El e genul care spune ca critica e constructiva, cat timp nu se indreapta spre el. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Spune ca nimeni nu-ti poate ingradi libertatea de a scrie pe subiectele cui vrei tu (de ex: KC), dar il deranjeaza ca pe un israelian nu-l intereseaza politica romaneasca si scrie despre Orientul Apropiat in schimb etc.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty rocket , fii atenta ca mesajul meu era la alt etaj

Mesaj  Vasile Vin Apr 15, 2011 8:31 pm

RocketQu33n a scris:
Vasile a scris:bre , ai vrea sa mint ? Asta sunt eu . Am senzatia ca totusi m-ai acceptat . Eu unul te-am acceptat pina la urma .

Uite cum incepi sa inveti. El e genul care spune ca critica e constructiva, cat timp nu se indreapta spre el. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Spune ca nimeni nu-ti poate ingradi libertatea de a scrie pe subiectele cui vrei tu (de ex: KC), dar il deranjeaza ca pe un israelian nu-l intereseaza politica romaneasca si scrie despre Orientul Apropiat in schimb etc.

ia scara si hai sa-ti spun , ok ? Sau lasa , vin eu si-ti spun : oamenii sunt obligati de lege sa poarte centura de siguranta , chiar daca nu vor . De ce sunt obligati ? Fiindca altfel isi rup prea multi gatul . Ai inteles ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Vin Apr 15, 2011 8:40 pm

Vasile a scris: oamenii sunt obligati de lege sa poarte centura de siguranta , chiar daca nu vor . De ce sunt obligati ? Fiindca altfel isi rup prea multi gatul . Ai inteles ?

Nu, n-am inteles. N-am inteles de ce-si rup mai degraba gatul, in loc sa se aleaga cu o trauma toraco-abdominala. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty deci , unii trebuie protejati

Mesaj  Vasile Vin Apr 15, 2011 8:44 pm

RocketQu33n a scris:
Vasile a scris: oamenii sunt obligati de lege sa poarte centura de siguranta , chiar daca nu vor . De ce sunt obligati ? Fiindca altfel isi rup prea multi gatul . Ai inteles ?

Nu, n-am inteles. N-am inteles de ce-si rup mai degraba gatul, in loc sa se aleaga cu o trauma toraco-abdominala. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si in orice caz , un forum e un club cu niste reguli , nu ? Cei care se inscriu stiu doua lucruri : ca regulkile ii protejeaza pe ei si totodata regulile ii protejeaza si pe ceilalti . Cand citesc ca offtopicele sunt interzise , ma gandesc ca nimeni nu-si va bate joc de subiectele mele , intelegi ? In fine , acum e nerelevant . Rory Galagher iti zice ceva ? No man's land , carch me if you can .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  delta Vin Apr 15, 2011 8:46 pm

RocketQu33n a scris:
Vasile a scris: oamenii sunt obligati de lege sa poarte centura de siguranta , chiar daca nu vor . De ce sunt obligati ? Fiindca altfel isi rup prea multi gatul . Ai inteles ?

Nu, n-am inteles. N-am inteles de ce-si rup mai degraba gatul, in loc sa se aleaga cu o trauma toraco-abdominala. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aș căuta pe wikipedia înțelesul verbului a epata... dar naiba știe ce adresă are wikipedia și draq are habar dacă o fi verb? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  RocketQu33n Vin Apr 15, 2011 8:54 pm

Vasile a scris:
RocketQu33n a scris:
Vasile a scris: oamenii sunt obligati de lege sa poarte centura de siguranta , chiar daca nu vor . De ce sunt obligati ? Fiindca altfel isi rup prea multi gatul . Ai inteles ?

Nu, n-am inteles. N-am inteles de ce-si rup mai degraba gatul, in loc sa se aleaga cu o trauma toraco-abdominala. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si in orice caz , un forum e un club cu niste reguli , nu ? Cei care se inscriu stiu doua lucruri : ca regulkile ii protejeaza pe ei si totodata regulile ii protejeaza si pe ceilalti . Cand citesc ca offtopicele sunt interzise , ma gandesc ca nimeni nu-si va bate joc de subiectele mele , intelegi ? In fine , acum e nerelevant . Rory Galagher iti zice ceva ? No man's land , carch me if you can .

Bre, tu simti periodic nevoia unui subiect si unei miorlaieli despre forum. Cand te intalnesti cu un prieten sau un amic ai nevoie de un arbitru care sa vegheze asupra regulilor care sa va protejeze de limbajul oral? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty ti se pare ca am nevoie de arbitru aici ?

Mesaj  Vasile Vin Apr 15, 2011 9:33 pm

RocketQu33n a scris:
Vasile a scris:
RocketQu33n a scris:
Vasile a scris: oamenii sunt obligati de lege sa poarte centura de siguranta , chiar daca nu vor . De ce sunt obligati ? Fiindca altfel isi rup prea multi gatul . Ai inteles ?

Nu, n-am inteles. N-am inteles de ce-si rup mai degraba gatul, in loc sa se aleaga cu o trauma toraco-abdominala. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si in orice caz , un forum e un club cu niste reguli , nu ? Cei care se inscriu stiu doua lucruri : ca regulkile ii protejeaza pe ei si totodata regulile ii protejeaza si pe ceilalti . Cand citesc ca offtopicele sunt interzise , ma gandesc ca nimeni nu-si va bate joc de subiectele mele , intelegi ? In fine , acum e nerelevant . Rory Galagher iti zice ceva ? No man's land , carch me if you can .

Bre, tu simti periodic nevoia unui subiect si unei miorlaieli despre forum. Cand te intalnesti cu un prieten sau un amic ai nevoie de un arbitru care sa vegheze asupra regulilor care sa va protejeze de limbajul oral? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

rocket , unde nu-s reguli , treaba o ia razna . De ce merg masinile pe dreapta ? Nu-i libertateeeee ( nu vorbesc e anglo-saxoni , delta ) . Deci , pe Rtv lumea a luat-o razna fiindca 1) avea potential si 2) fiindca au fost lasati sa dea ce e mai rau . Din pacate d-au carat si cei cu care puteai discuta .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sindromul hoț(niu)spătăraș - Pagina 9 Empty Re: sindromul hoț(niu)spătăraș

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum