în desfășurare

Pagina 4 din 25 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: în desfășurare

Mesaj  baso la data de Dum Mai 27, 2012 5:40 pm

Moama ce s-au dezumflat romanshii dupa fazele cu Madinga si Bute .
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sa inteleg din articolul de mai sus ca Bute, ametzit fiind, ar fi putut totusi castiga datorita celor din staff-ul adversarului care s-au grabit sa intre in ring ? scratch

Bine ca a lasat-o pe pitziponca de la aprozar sa-si puna poze de ranjita sexy cu centura lui de campion pe nush' ce site de socializare . Pai, sa fi fost in locul lui, m-ar fi iritat la culme tupeul individei si i-as fi spus pa si pusi la maimutza imblanita. Culmea ca jurnalistii nostri au apreciat-o pe duduie ca fiind o "prezenţă discretă" comparativ cu iubita urlatoare a lui Carl Froch , vedeta de reviste pentru bărbaţi din Marea Britanie.
In poza lor de cuplul, el cu costum lucios iar ea cu blanitza, parca ar fi doi manelisti la nunta.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Dum Mai 27, 2012 6:35 pm

Intamplator, ciudat sau nu, in coltul in care Bute a fost facut KO, am vazut aceeasi reclama care a aparut frecvent pe site-ul Realitatii in ultimele zile. M-a surprins pt. ca a aparut acolo ori am remarcat-o eu imediat dupa ce am postat aici linkul catre asul de pica.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Dum Mai 27, 2012 7:53 pm

baso a scris:Intamplator, ciudat sau nu, in coltul in care Bute a fost facut KO, am vazut aceeasi reclama care a aparut frecvent pe site-ul Realitatii in ultimele zile. M-a surprins pt. ca a aparut acolo ori am remarcat-o eu imediat dupa ce am postat aici linkul catre asul de pica.

Hm, n-am vazut meciul, dar noaptea catre dimineata tocmai ce am citit oarece despre descifrarea Tainei Tainelor Piramidei lui Keops, sintetizata in relatia pretins di_vina 286=888=ISUS. Shocked
ENKI

Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 7:08 am

ENKI a scris:
Hm, n-am vazut meciul, dar noaptea catre dimineata tocmai ce am citit oarece despre descifrarea Tainei Tainelor Piramidei lui Keops, sintetizata in relatia pretins di_vina 286=888=ISUS. Shocked

Nici eu n-am vazut meciul pt. ca am adormit. Am remarcat insa cate reclame la services security au aparut inainte de meci pe postul The money channel
Nu ma pricep la box insa si eu banuiesc ca meciul a fost aranjat. Daca Bute a fost favoritul si multi au pariat pe el, se poate intui si motivul: banii, multi bani.
Dupa cum scriam mai sus, reclama la poker 888 am remarcat-o pe site-ul Realitatii TV incepand din 23 mai si mi-a creat o senzatie neplacuta prin modul acela de scriere al cifrei 8, eu nefiind o practicanta a jocurilor de noroc: poker, ruleta, etc. Ulterior, mi-a creat o senzatie la fel de neplacuta fotografia logodnicei lui Bute din articolul aparut pe acelasi site. Ca si cum s-ar fi afisat la vanzare impreuna cu centura . Vazand ieri imagini din timpul meciului, am remarcat coltul in care a fost inghesuit Bute, singurul colt albastru in care aparea reclama 888 poker, exact cum am vazut-o pe site-ul realitatii. In celelate 3 colturi, reclama 888 poker era pe alb si respectiv rosu + un coltz cu reclama lonsdale. In plus, pe ring, sub "888 poker" scria mare We play different . A mai fost si amanuntul acela cu tipul din staff-ul lui Froch care pare sa fi urcat pe ring mai inainte de terminarea meciului. Iar daca meciul a fost aranjat, banuiesc ca unii dintre ai nostri au fost avertizati subtil si au stiut pe cine sa parieze astfel incat sa castige bani. Asta nu se mai numeste sport.

Asa cum au comentat multi meciul, orice campion este campion pana la infrangere iar in jurul unui campion se construieste o industrie. In cazul lui Bute, este ca si cum ni s-ar fi oferit ca spectacol o executie publica cinica si agresiva, rapida si urata.

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Mai 28, 2012 10:08 am

baso a scris:
ENKI a scris:

Nici eu n-am vazut meciul pt. ca am adormit. Am remarcat insa cate reclame la services security au aparut inainte de meci pe postul The money channel
Nu ma pricep la box insa si eu banuiesc ca meciul a fost aranjat. Daca Bute a fost favoritul si multi au pariat pe el, se poate intui si motivul: banii, multi bani.
Dupa cum scriam mai sus, reclama la poker 888 am remarcat-o pe site-ul Realitatii TV incepand din 23 mai si mi-a creat o senzatie neplacuta prin modul acela de scriere al cifrei 8, eu nefiind o practicanta a jocurilor de noroc: poker, ruleta, etc. Ulterior, mi-a creat o senzatie la fel de neplacuta fotografia logodnicei lui Bute din articolul aparut pe acelasi site. Ca si cum s-ar fi afisat la vanzare impreuna cu centura . Vazand ieri imagini din timpul meciului, am remarcat coltul in care a fost inghesuit Bute, singurul colt albastru in care aparea reclama 888 poker, exact cum am vazut-o pe site-ul realitatii. In celelate 3 colturi, reclama 888 poker era pe alb si respectiv rosu + un coltz cu reclama lonsdale. In plus, pe ring, sub "888 poker" scria mare We play different . A mai fost si amanuntul acela cu tipul din staff-ul lui Froch care pare sa fi urcat pe ring mai inainte de terminarea meciului. Iar daca meciul a fost aranjat, banuiesc ca unii dintre ai nostri au fost avertizati subtil si au stiut pe cine sa parieze astfel incat sa castige bani. Asta nu se mai numeste sport.

Asa cum au comentat multi meciul, orice campion este campion pana la infrangere iar in jurul unui campion se construieste o industrie. In cazul lui Bute, este ca si cum ni s-ar fi oferit ca spectacol o executie publica cinica si agresiva, rapida si urata.
Da, am vazut chiar acum inregistrarea emisunii lui Badea, inclinand sa-l cred cand zice ca meciul a fost aranjat. Mai ales ca, intr-adevar, nu poate fi explicat omeneste ceea ce s-a intamplat incepand dupa minutul 1.00 al celei de-a treia reprize. agitat

EXECUTIE PUBLICA, asa cum zici. Suspect
ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 12:33 pm

Asta este reclama pe care am tot vazut-o , incepand cu 23 mai, pe site-ul realitatii .

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 12:48 pm

Cica centura de campion mondial n-a fost oferita la vanzare . raset In marinimia lui, Froch i-a lasat-o lui Bute, urmad sa-si comande una proprie iar banii pentru confecţionarea acesteia, în jur de 800 de dolari, îi vor fi opriţi din bursa meciului de la Nottingham laugh

Frumos si sportiv gest, ar zice unii Twisted Evil

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Mai 28, 2012 1:05 pm

baso a scris:Asta este reclama pe care am tot vazut-o , incepand cu 23 mai, pe site-ul realitatii .

Eu am devenit atent la acest 888 in urma cu doi ani, atunci cand campionul mondial la snooker (sportul lorzilor) a fost suspendat tocmai pentru afaceri necurate cu firmele de pariuri.

ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 2:11 pm

ENKI a scris:
baso a scris:Asta este reclama pe care am tot vazut-o , incepand cu 23 mai, pe site-ul realitatii .

Eu am devenit atent la acest 888 in urma cu doi ani, atunci cand campionul mondial la snooker (sportul lorzilor) a fost suspendat tocmai pentru afaceri necurate cu firmele de pariuri.

Da, mai, n masa verde.. cu un "i" , cu un "î" si 2oo liniute Very Happy Sa le fie curbura lina Laughing
Yo nu obisnuiesc sa pariez (chiar daca ma laud ca as face asta); poate ca as face-o doar atunci cand as fi extrem de sigura (cunoscand in detaliu toate datele problemei). D'aia meciul de box, in care a jucat Bute, l-am perceput altfel , la rece, nefiind implicata afectiv sau financiar Laughing Insa ce am vazut dupa, m-a durut ca si cum as fi fost implicata afectiv sau financiar, daca nu as fi sesizat avertismentele subtile de dinaintea meciului ori daca le-as fi sesizat si as fi reactionat fix invers. Sincer, ma doare sufletul pt. Bute; nu trebuia sa i se intample asta si nu in felul asta . A fost ceva MIZERABIL care n-are nicio legatura cu fairplay-ul si sportivitatea. Si nici cu Iisus, Dumnezeu ori alte entitati si/sau structuri pozitive.

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Mai 28, 2012 2:17 pm

baso a scris:Da, mai, n masa verde.. cu un "i" , cu un "î" si 2oo liniute Very Happy Sa le fie curbura lina Laughing
Yo nu obisnuiesc sa pariez (chiar daca ma laud ca as face asta); poate ca as face-o doar atunci cand as fi extrem de sigura (cunoscand in detaliu toate datele problemei). D'aia meciul de box, in care a jucat Bute, l-am perceput altfel , la rece, nefiind implicata afectiv sau financiar Laughing Insa ce am vazut dupa, m-a durut ca si cum as fi fost implicata afectiv sau financiar, daca nu as fi sesizat avertismentele subtile de dinaintea meciului ori daca le-as fi sesizat si as fi reactionat fix invers. Sincer, ma doare sufletul pt. Bute; nu trebuia sa i se intample asta si nu in felul asta . A fost ceva MIZERABIL care n-are nicio legatura cu fairplay-ul.
Culmea ar fi ca Bute sa castige, totusi, chiar la... masa verde. laugh

ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 2:40 pm

ENKI a scris:
baso a scris:Da, mai, n masa verde.. cu un "i" , cu un "î" si 2oo liniute Very Happy Sa le fie curbura lina Laughing
Yo nu obisnuiesc sa pariez (chiar daca ma laud ca as face asta); poate ca as face-o doar atunci cand as fi extrem de sigura (cunoscand in detaliu toate datele problemei). D'aia meciul de box, in care a jucat Bute, l-am perceput altfel , la rece, nefiind implicata afectiv sau financiar Laughing Insa ce am vazut dupa, m-a durut ca si cum as fi fost implicata afectiv sau financiar, daca nu as fi sesizat avertismentele subtile de dinaintea meciului ori daca le-as fi sesizat si as fi reactionat fix invers. Sincer, ma doare sufletul pt. Bute; nu trebuia sa i se intample asta si nu in felul asta . A fost ceva MIZERABIL care n-are nicio legatura cu fairplay-ul.
Culmea ar fi ca Bute sa castige, totusi, chiar la... masa verde. laugh

Corrrect din rect laugh
dar sa nu ne imbatam cu apa rece laugh Jocul a fost stabilit de deasupra capului sau. Laughing

Ia vedeti cate si care degete aratate inspre "in sus Froch " apar in poze vazute de mine pe internet ? vesel

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 3:34 pm

ca sa nu ne incurce unii-altzii, dupa pantofii cu toccuri laugh laugh
Masaj emotzionant laugh
Ranjetul individei face totzi banii castigatzi la pariul cu Realitatea laugh [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Arcada dinspre alba ca zapada Elena Woodrea a avut nevoie de cusaturi sau de 5 suturi laugh

"Să-l susținem pe Lucian Bute în continuare, acum când îi este greu. Rămâne un sportiv de foarte mare valoare și sunt convinsă că va reuși să-și recupereze titlul mondial. Are toată admirația și încrederea noastră", a scris ELENA UDREA pe pagina sa de Facebook.

TRAIAN BĂSESCU, preşedintele României, i-a transmis un MESAJ lui LUCIAN BUTE înaintea meciului cu CARL FROCH prin intermediul lui RUD(ot)EL OBREJA, preşedintele Federaţiei Române de Box.

Lucian Bute a refuzat o cană cu chipul lui Băsescu

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 4:25 pm

Yo cre' ca Bute este un baiat bun insa eeeexxxtrem de sugestionabil devil

Nimic din lumea asta ori din aialalta nu i-ar stirbi reputatzia daca ar face contestatzie cu tupeu , bazat fiind pe regulamentul BOX-ului vesel
Asa, de'a dracu' , ca sa vada ce-o sa iasa Laughing
Nu mai are nimic de pierdut dupa meciul ala raset Dimpotriva, ar putea castiga din ma(-)sa verde bine
Si asta se numeste sportivitate ...dupa legile pamantesti lol!

Nah, daca se iau unii de el, poa' sa zic ca de la pumnii in cap primitzi de le Froch, i s-au dezvoltat muschii creierului in mod paranormal Laughing

Ultima editare efectuata de catre baso in Lun Mai 28, 2012 5:10 pm, editata de 1 ori

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 4:54 pm

Daca nu face contestatzie, inseamna ca este un mare Bou cu b de la box ... botox vesel

Stiu bine, papagalu' este sub controlul staff-ului . Hai, mai, tricolorilor, papagalu' poate sa o ia si razna ...si sa faca contestatie fara sa stie de el ...tocmai din cauza pumnilor incasati in cap de la Floch Laughing I se poate prepara si un cerfeticat medical in acest sens daca este gazul laugh

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Lun Mai 28, 2012 5:57 pm

Bute, ar fi o sfidare maxima pt. Romania sa nu faci contestatie salutare Hai, mai, dobitocu' ala, din staff-ul lu' Froch a sarit ca capra-n ring fara sa astepte " bingdongding" Laughing
Capra neagră calcă-n piatră,
Cum o calca, in patru-o crapa .
Aşa să crape capul caprei,
Cum a crăpat ea piatra-n patru.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx raset

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Mai 28, 2012 7:40 pm

baso a scris:Daca nu face contestatzie, inseamna ca este un mare Bou cu b de la box ... botox vesel

Stiu bine, papagalu' este sub controlul staff-ului . Hai, mai, tricolorilor, papagalu' poate sa o ia si razna ...si sa faca contestatie fara sa stie de el ...tocmai din cauza pumnilor incasati in cap de la Floch Laughing I se poate prepara si un cerfeticat medical in acest sens daca este gazul laugh
O fi inca sub controlul vreunui focar geopatogen?! scratch laugh

ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Mai 29, 2012 6:43 am

ENKI a scris:
baso a scris:Daca nu face contestatzie, inseamna ca este un mare Bou cu b de la box ... botox vesel

Focarele lu' pitpalac prajit Laughing Mai degraba cred ca multe dintre spectacolele astea , pugilistice, sunt pe modelul Wretslingului, cu rezultat prestabilit.

În ziua de azi, se poate spune că wrestlingul este "regizat", în sensul că rezultatul meciului este prestabilit și efectul manevrelor efectuate este exagerat pentru a spori spectaculozitatea. Totuși este important de făcut precizarea că deși meciurile nu constituie într-o competiție în sensul tradițional al cuvântului, tehnicile și manevrele executate în ring sunt dureroase, forta manevrelor si gradul mare de risc facand aproape imposibila evitarea coliziunilor dureroase, iar executarea lor implică multe riscuri dacă nu sunt efectuate corect. Aspectul "simulat" al unei manevre de wrestling constă în faptul că ambii luptători încearcă să evite consecințele majore, cum ar fi rănile interne sau ruperea oaselor, și nu încearcă neapărat evitarea durerii, durere imposibil de eliminat, în cazul majorității manevrelor. Nu trebuie în nici un caz subestimat aspectul sportiv al wrestlingului și condiția fizică a participanților, care sunt capabili să facă adevărate demonstrații de forță și măiestrie sportivă pe parcursul unui meci.

Concluzionând, într-un meci de wrestling doar rezultatul final și anumite momente de vârf ale meciului sunt predeterminate și repetate de wrestleri pe parcursul antrenamentelor, restul partidei fiind improvizate. Pe parcursul meciului, wrestlerii implicați în acțiunea din ring comunică folosind gesturi sau termeni specifici pentru a informa adversarul în legătură cu manevrele care urmează să le execute. Și arbitrul are rolul său, semnalând uneori momentele în care trebuie să aibă loc evenimentele prestabilite sau care implică un grad de risc ridicat.
Am vazut cateva mutre din publicul de la Nottingham Laughing Erau plini de focare din astea, geopatogene Laughing Daca ar fi castigat Bute, aia erau in stare sa-l linseze si sa-i cafteasca la sange pe totzi romanii sustinatori Laughing D'aia romanii n-au avut voie sa falfaie steaguri tricolore prin sala Very Happy

Apropo de poze, am mai gasit una cu degetzel, publicata tot pe site-ul Realitatii, in urma cu vreo luna jumate. Nici nu credeam ca Bute stie sa citeasca ! raset.. ideea fiind ca nu oricine face culturi(s)m la cap pe plaja de la Miami...

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Mai 29, 2012 8:18 am

Butand Duminica, telecomanda, m-am oprit la TV Realitatea si am inceput sa rad. Very Happy Nicoleta Luciu comenta meciul de box impreuna cu Leonard Doroftei . Vorbeau prin telefon cu Bute iar tipa l-a intrebat, ingenua : si n-ai plans dupa meci ?Asa, de oftica ? Bute s-a blocat pe moment iar catziva din studiou au inceput sa rada laugh

Priveam, ascultam si credeam ca visez raset Mi s-a parut combinatia cea mai nastrusnica , singura legatura dintre Nicoleta si Bute fiind aceea ca pe ea o cheama Luciu iar pe el, Lucian raset

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Mai 29, 2012 11:07 am

baso a scris:
ENKI a scris:

Focarele lu' pitpalac prajit Laughing Mai degraba cred ca multe dintre spectacolele astea , pugilistice, sunt pe modelul Wretslingului, cu rezultat prestabilit.

În ziua de azi, se poate spune că wrestlingul este "regizat", în sensul că rezultatul meciului este prestabilit și efectul manevrelor efectuate este exagerat pentru a spori spectaculozitatea. Totuși este important de făcut precizarea că deși meciurile nu constituie într-o competiție în sensul tradițional al cuvântului, tehnicile și manevrele executate în ring sunt dureroase, forta manevrelor si gradul mare de risc facand aproape imposibila evitarea coliziunilor dureroase, iar executarea lor implică multe riscuri dacă nu sunt efectuate corect. Aspectul "simulat" al unei manevre de wrestling constă în faptul că ambii luptători încearcă să evite consecințele majore, cum ar fi rănile interne sau ruperea oaselor, și nu încearcă neapărat evitarea durerii, durere imposibil de eliminat, în cazul majorității manevrelor. Nu trebuie în nici un caz subestimat aspectul sportiv al wrestlingului și condiția fizică a participanților, care sunt capabili să facă adevărate demonstrații de forță și măiestrie sportivă pe parcursul unui meci.

Concluzionând, într-un meci de wrestling doar rezultatul final și anumite momente de vârf ale meciului sunt predeterminate și repetate de wrestleri pe parcursul antrenamentelor, restul partidei fiind improvizate. Pe parcursul meciului, wrestlerii implicați în acțiunea din ring comunică folosind gesturi sau termeni specifici pentru a informa adversarul în legătură cu manevrele care urmează să le execute. Și arbitrul are rolul său, semnalând uneori momentele în care trebuie să aibă loc evenimentele prestabilite sau care implică un grad de risc ridicat.
Am vazut cateva mutre din publicul de la Nottingham Laughing Erau plini de focare din astea, geopatogene Laughing Daca ar fi castigat Bute, aia erau in stare sa-l linseze si sa-i cafteasca la sange pe totzi romanii sustinatori Laughing D'aia romanii n-au avut voie sa falfaie steaguri tricolore prin sala Very Happy

Apropo de poze, am mai gasit una cu degetzel, publicata tot pe site-ul Realitatii, in urma cu vreo luna jumate. Nici nu credeam ca Bute stie sa citeasca ! raset.. ideea fiind ca nu oricine face culturi(s)m la cap pe plaja de la Miami...

Cu pozele astea, cred ca se poate spune case closed. vesel bine
ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Mai 29, 2012 12:02 pm

ENKI a scris:
Cu pozele astea, cred ca se poate spune case closed. vesel bine

ca cam asa Laughing Intotdeauna, ceea ce nu este curat ...pute . laugh Iar cand eleganta impadurita si culta-n cap, Woodrea, isi vara coada indiferent in ce, ca-n turism, itzi vine sa-i maturi frunza cu kkt-ul ei cu tot Laughing

baso

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Mar Mai 29, 2012 1:54 pm

baso a scris:Intotdeauna, ceea ce nu este curat ...pute .

Mai degrabă... bute... raset
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Mai 29, 2012 4:12 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris:Intotdeauna, ceea ce nu este curat ...pute .

Mai degrabă... bute... raset
Laughing
N-am ascuns faptul ca n-am urmarit meciul, insa unele comentarii si imagini de dupa mi-au trezit interesul. De pilda, m-a impresionat mult comentariul lui Doroftei, pe careva post TV si imaginea asociata.
Careva dintre suporterii romani, ignorand cenzura si cerberii de la intrarea in sala de spectacol, a aruncat steagul tricolor la picioarele lui Bute. Doroftei zicea ca Bute n-a procedat corect ; trebuia sa ridice steagul si sa-l sarute, nu sa-l lase la picioare. Tare drag mi-a fost de Doroftei pt. acest comentariu aparent lipsit de importanta . Si m-am gandit ce anume ar fi putut determina un sportiv adevarat sa-si ignore steagul cenzurat , aruncat la picioare , intr-o arena ostila ...Nu este vorba despre patetism ci de psihologia celui care, avand ceva de infruntat, intr-un mediu ostil, s-ar bucura pentru orice semn de incurajare din partea celor care il sustin, vazutzi sau nevazuti .

baso

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Mar Mai 29, 2012 4:58 pm

baso a scris:
Laughing
N-am ascuns faptul ca n-am urmarit meciul, insa unele comentarii si imagini de dupa mi-au trezit interesul. De pilda, m-a impresionat mult comentariul lui Doroftei, pe careva post TV si imaginea asociata.
Careva dintre suporterii romani, ignorand cenzura si cerberii de la intrarea in sala de spectacol, a aruncat steagul tricolor la picioarele lui Bute. Doroftei zicea ca Bute n-a procedat corect ; trebuia sa ridice steagul si sa-l sarute, nu sa-l lase la picioare. Tare drag mi-a fost de Doroftei pt. acest comentariu aparent lipsit de importanta . Si m-am gandit ce anume ar fi putut determina un sportiv adevarat sa-si ignore steagul cenzurat , aruncat la picioare , intr-o arena ostila ...Nu este vorba despre patetism ci de psihologia celui care, avand ceva de infruntat, intr-un mediu ostil, s-ar bucura pentru orice semn de incurajare din partea celor care il sustin, vazutzi sau nevazuti .

De obicei, sumele mari de bani cauzează mari defecţiuni în funcţionarea creierului omenesc. Sentimentele în general şi patriotismu' în special ajung pe undeva pe la coada listei de priorităţi... raset
Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Mai 29, 2012 5:18 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris:
Laughing

De obicei, sumele mari de bani cauzează mari defecţiuni în funcţionarea creierului omenesc. Sentimentele în general şi patriotismu' în special ajung pe undeva pe la coada listei de priorităţi... raset

Dracu' stie Laughing Adica tu, fiind ala gol, musai tra' sa stii cel mai bine cum sta treaba cu cantidatii la cazanul cu zmoala Laughing Parca asa se zice : banul= oQiu' d(r)acului Laughing

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Mai 29, 2012 6:07 pm

Yo una recunosc , cu mana pe funditza si cu fundul pe olitza : la catzi bani virtuali am castigat pana acu' si la catzi as mai putea primi, bagandu-ma in zeama cu "VIP"-urile virtuale, mi-as putea construi castele in Spania raset

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mier Mai 30, 2012 3:01 pm

Deci, pana la urma, Serban Ionescu a fost preluat de la spitalui SRI si dus in Germania , insa nu pe banii guvernului ...Chiar a fost penibil tot circul din presa pe seama unui om bolnav de o boala grava . Nu cred ca se impunea panica vizavi de capuse , insa nicidecum ignorat pericolul , dupa cum nici nu merita ca un om, aflat in pericol de moarte, sa se ajunga la o dezbatere publica daca merita sau nu banii de la mugetul de stat ca sa se incerce salvarea lui. Atunci cand oferi ajutor financiar cuiva aflat in nevoie ,devine cinic sa se mai despice firul in patru daca era sau nu capusha de vina ori ca s-au oferit banii pt. a salva pe cineva care oricum are sanse mari sa moara. Daca as fi fost in locul lui, si sa fi citit comentariile cinice, as fi preferat sa mor decat sa accept "ajutorul " atat de controversat .

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Joi Mai 31, 2012 8:19 am

Am simtit nevoia sa arestez titlul Laughing

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Vin Iul 06, 2012 1:22 pm

Cica tov. Aspazia Cojocaru, de la CCR, ar fi fost amenintata chiar inainte de inceperea crucialei sedinte de azi. vesel

Ma gandesc ca, fiind numita de PSD, n-o fi vrut sa voteze impotriva suspendarii, ca sa fie amenintata de ai ei. scratch

Ultima editare efectuata de catre ENKI in Vin Iul 06, 2012 1:47 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
ENKI

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Vin Iul 06, 2012 1:58 pm

Cel mai 'nteresant ie faptu' că ditamai duamna derectoare foloseşte nickname-uri d-astea, libidinoasele... raset
Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Vin Iul 06, 2012 2:11 pm

Dracu' gol a scris:Cel mai 'nteresant ie faptu' că ditamai duamna derectoare foloseşte nickname-uri d-astea, libidinoasele... raset
E chiar numele ei, mai. Prin 2008 o chema Dolores Kiss Rotariu si poate ca inca o mai cheama, da' ar fi fost prea lung nickname-ul. laugh
ENKI

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 25 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: