Opoziţia

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Opoziţia

Mesaj  calator la data de Mier Oct 19, 2011 9:27 am

delta a scris:din câte reiese din aberațiile portocăcănarului, problema nu era banarea constantă practicată de ăla cu râs șobolaniu (dar aplicată constant celor care au refuzat să pupe-n spațiul interbucal al matolului), ștergerea sistematică a thread-urilor care nu ridicau în slăvi a găștii de pedelingăi etc. ... ci ar fi dat ordin nu-știu-ce partid să nu se posteze pe forumuri... veselie
idiot mai poate fi tâmpitul ăsta, căruia - culmea! - s-a trezit să-i răspundă Istra, in calitate de sucită pe modelul tractoristului tapalabist... laugh
adică, mai pe scurt: discută-ntre ei pedeliștii sub acoperire că ar fi ceva în neregulă că nu-i bagă ceilalți în seamă lol!
belphegor a scris:---Din fericire pt mine, eu chiar nu omit nimic..., nu selectez si nu scot din context "zisele" si nici "vazutele" de "ne'zis" Si ne'vazut" pt unii. Am darul de a le stoca in memorie, poate mai mult decat altii! Si mai am un defect..., mama natura bat'o vina..., anume acela de a le asocia logic in contextul evenimentelor fie ca si consecinte sau efecte, fie ca factor determinant in producerea acestora! Talica, bag sama ai primit interdictie la injurat basescu si Udrea ca o consecinta a mesajului lui Vantu din interviul acordat de acesta lui Ion Cristoiu....! Stii tu... ala cu "natangul si neghiobul nu au datoria sa injure la basestieni, ci sa faca ceva pt a deveni convingatori! Iti amintesti...? Probabil ca nu...! Eu insa nu am uitat si uite ca pot spune acum cum ca Vantu a dat comanda de repliere pe alte coordonate slujbasilor sai devotati, tot asa cum Voiculescu isi aduna oastea de stransura pt viitoarele confruntari! Pe aici doar Danku mai bate campii cu "betivanu..., chiorul, etc, samd, dar o sa taca si el cat de curand... ca asa suna ordinul!

bai asta io am scris pe un alt forum si tu transpui asta acilea ia sa mi dai nene bani pa drepturili de autor
sunteti niste lasi care atacati pa la spate daca ai sangen instalatie nu ma criticai pa la spate acilea
calator
încearcă să scape
încearcă să scape

Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Mier Oct 19, 2011 10:06 am

calator a scris:ba delta tu esti mai idiot dacat mine
păi, din asta nu se poate afla cam cât de inteligent ești? suspect

calator a scris:in plus ai luat suturi in cur da la puslamaua
prin puslama te referi la clona istericului pe care-l ignoram inca de când și-a creat respectivul nick și practic habar nu aveam ce postează pe acolo? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Data de inscriere : 03/02/2010

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Mier Oct 19, 2011 10:07 am

calator a scris:
delta a scris:din câte reiese din aberațiile portocăcănarului, problema nu era banarea constantă practicată de ăla cu râs șobolaniu (dar aplicată constant celor care au refuzat să pupe-n spațiul interbucal al matolului), ștergerea sistematică a thread-urilor care nu ridicau în slăvi a găștii de pedelingăi etc. ... ci ar fi dat ordin nu-știu-ce partid să nu se posteze pe forumuri... veselie
idiot mai poate fi tâmpitul ăsta, căruia - culmea! - s-a trezit să-i răspundă Istra, in calitate de sucită pe modelul tractoristului tapalabist... laugh
adică, mai pe scurt: discută-ntre ei pedeliștii sub acoperire că ar fi ceva în neregulă că nu-i bagă ceilalți în seamă lol!
belphegor a scris:---Din fericire pt mine, eu chiar nu omit nimic..., nu selectez si nu scot din context "zisele" si nici "vazutele" de "ne'zis" Si ne'vazut" pt unii. Am darul de a le stoca in memorie, poate mai mult decat altii! Si mai am un defect..., mama natura bat'o vina..., anume acela de a le asocia logic in contextul evenimentelor fie ca si consecinte sau efecte, fie ca factor determinant in producerea acestora! Talica, bag sama ai primit interdictie la injurat basescu si Udrea ca o consecinta a mesajului lui Vantu din interviul acordat de acesta lui Ion Cristoiu....! Stii tu... ala cu "natangul si neghiobul nu au datoria sa injure la basestieni, ci sa faca ceva pt a deveni convingatori! Iti amintesti...? Probabil ca nu...! Eu insa nu am uitat si uite ca pot spune acum cum ca Vantu a dat comanda de repliere pe alte coordonate slujbasilor sai devotati, tot asa cum Voiculescu isi aduna oastea de stransura pt viitoarele confruntari! Pe aici doar Danku mai bate campii cu "betivanu..., chiorul, etc, samd, dar o sa taca si el cat de curand... ca asa suna ordinul!

bai asta io am scris pe un alt forum si tu transpui asta acilea ia sa mi dai nene bani pa drepturili de autor
sunteti niste lasi care atacati pa la spate daca ai sangen instalatie nu ma criticai pa la spate acilea
păi, dacă-i scris de tine, nu prea înțeleg de ce nu ai accesat contul tău deja existent pe acest forum și ți-ai creat unul nou? scratch
ce sens are să ai două nick-uri funcționale pe același forum?

delta

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Mar Iun 21, 2016 3:56 pm

am o nelamurire: la alegerile parlamentare care partid va juca rolul celui aflat in opozitie?
psd?
pnl?
ambele? laugh

delta

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Iun 21, 2016 4:04 pm

delta a scris:am o nelamurire: la alegerile parlamentare care partid va juca rolul celui aflat in opozitie?
psd?
pnl?
ambele? laugh
Conform indiciilor de la locale, USR-ul lui Plicusor Ban si Alianta Noastra, a lui Marian Munteanu, ca opozitie de stanga-dreapta la "clasa politica" ce a distrus tarisoara in ultimii 26 de ani. Laughing
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Mar Iun 21, 2016 4:08 pm

ENKI a scris:Plicusor Ban
ce urat vorbesti despre protectorul frantsuzettei de la secsiile de votare innocent

delta

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Iun 21, 2016 4:11 pm

delta a scris:
ce urat vorbesti despre protectorul frantsuzettei de la secsiile de votare innocent
Am cules expresia chiar de la tinerii frumosi si liberi, de pe feisbuc. Embarassed laugh
ENKI

Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Mar Iun 21, 2016 4:21 pm

ENKI a scris:
delta a scris:
Am cules expresia chiar de la tinerii frumosi si liberi, de pe feisbuc. Embarassed laugh
pai, oranjgutanii sunt impotriva lor?
a, da, probabil
din cauza ca erau competitorii pmp-ului

delta

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum