Daniela Crudu a plecat de la "Neatza cu Razvan si Dani"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Daniela Crudu a plecat de la "Neatza cu Razvan si Dani"

Mesaj  Rody la data de Mar Ian 18, 2011 9:52 am

Se pare ca prima editie de anul acesta a emisiunii "Neatza cu Razvan si Dani" nu se putea incepe fara obisnuita prezenta a Daniela Crudu, insa se va termina fara ca aceasta sa mai inveseleasca telespectatorii cu "prostia" ei. Daca ieri toate pareau bune si frumoase in platoul emisiunii, astazi Dani Otil a dat vestea ca au ramas fara asistenta TV.
"Dupa cum observati, in platou s-a facut curatenie. Colegul nostru Aurica a dat cu aspiratorul iar fetele au dat cu mopul. Am decis atunci sa facem si noi o curatenie de primavara. Incepand de astazi, colega noastra Daniela a decis, alaturi de echipa de la Neatza, sa ne despartim pe cale amiabila, pentru a lasa o imagine curata brandului acestei emisiuni. Ne facem din mana si ne vom aminti impreuna de momentele frumoase, care inca pot fi vazute pe Internet. Ea va evolua pe alte scene, am intelesc ca are deja alte oferte. Daniela ramane pentru noi un copil super simpatic, cu care sigur ca, de cele mai multe ori, nu ne-am putut intelege pentru ca de-aia am luat-o, ea fiind usor nebuna. Ramane omul care a dat valoare plus meseriei de vecina, ca nicio alta fata din Romania. Peste toate, ramane cea mai vecina dintre vecine, si cea mai asistenta dintre asistente. Vecina 3 s-a dus, poate urmeaza vecina 4 sau poate inchidem acest subiect", a spus Dani Otil in aceasta dimineata.

Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Rody
speră că-i trece...
speră că-i trece...

Data de inscriere : 02/09/2010
Localizare : Oraşu' lu' Bucur.

Sus In jos

Re: Daniela Crudu a plecat de la "Neatza cu Razvan si Dani"

Mesaj  RocketQu33n la data de Mar Ian 18, 2011 6:15 pm

Eu nu stiam cine-i cruda asta pana acum cateva zile. Ma intreb, oare, de ce au producatorii astia impresia ca daca e curva aduce si rating? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Mesaj  Rody la data de Mar Ian 18, 2011 6:34 pm

RocketQu33n a scris:Eu nu stiam cine-i cruda asta pana acum cateva zile. Ma intreb, oare, de ce au producatorii astia impresia ca daca e curva aduce si rating? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cum aşa nu înţelegi, e simplu. Curvele-s frecventate. Nu-i logic ?

PS. Dar totuşi, să n-o facem curvă pe Daniela, n-avem dovezi în acest sens. Eu mă uit în fiecare dimineaţă la emisiunea de pe Antena 1. Gătesc multe din reţetele lui Vlăduţ.
Rody
speră că-i trece...
speră că-i trece...

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Joi Ian 20, 2011 9:27 am

Rody a scris:
PS. Dar totuşi, să n-o facem curvă pe Daniela, n-avem dovezi în acest sens.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Prostia vedetelor asistente este la loc de cinste. Nu vad de ce Daniela Crudu ar fi o exceptie.

Scandalul a izbucnit la începutul săptămânii trecute, când tabloidele au scris că Daniela Crudu ar fi primit suma de 10.000 de lei de la Leo de la Strehaia (cu care s-a întâlnit de câteva ori în luna decembrie), pentru a întreţine relaţii sexuale cu acesta,pentru ca mai apoi să se răzgândească şi să refuze avansurile bărbatului.

- Leo de la Strehaia a declarat că Daniela Crudu i-a dat numărul de cont pentru a-i transfera suma de bani. Crudu a recunoscut că i-a trimis un SMS cu numărul de cont, însă a susţinut că totul a fost doar o joacă.

- Scandalul izbucnit i-a determinat pe şefii de la Antena 1 să se gândească la concedierea asistentei TV.

- În scandal a apărut şi numele Biancăi Drăguşanu. Ea i-a trimis un mesaj lui Leo de la Strehaia în care îi spunea că pentru 100.000 de euro le poate avea „la pachet" pe amândouă. Asistenta lui Capatos a susţinut că totul a fost o glumă.

- Luni dimineaţă, după ce matinalii de la „Neatza cu Răzvan şi Dani" s-au întors din vacanţă, Daniela Crudu a apărut şi ea în platoul emisiunii, însă colegii s-au purtat destul de rece cu ea.

- Luni seară, Daniela Crudu a fost invitată la „Un show păcătos", unde Dan Capatos i-a propus un post la el în emisiune.

- Ieri-dimineaţă, Dani Oţil anunţa că Daniela Crudu nu va mai face parte din echipa de la „Neatza cu Răzvan şi Dani".

Am urmarit putin emisiunea Acces direct de ieri . Doamne , ce penibilitate crunta ! Shocked Asa am aflat ca si ceva dansatoare din buric, Iasmin, a fost amanta babuinului Leo de la Strehaia ...dar acum este singurica...saracutza laugh Iasmin zicea ca Daniela Crudu ar fi facut sex nefinalizat cu babuinul . O jurnalista specializata pe can-can-uri cu prosti si proaste comenta ca , atunci cand cate-o vedeta din asta anuntza public ca n-are prieten, este un semnal pt. sponsori , dornici sa se combine cu pitzipoancele promovate de televiziuni, ca este momentul sa treaca la actiune. Cine ajunge primul la ea, se bucura de trofeu. laugh

Totodata,acces direct i-a facut reclama si unei alte pupeze curveta care se viseaza actritza de telenovela . Daca Bianca lui Bote poate, de ce n-ar putea si alte patzachine ? Concurenta mare intre ele, bre ! raset Yo ma mir de Cristina Stamate ...cu cata naturalete promoveaza niste borfeturi scratch

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Joi Ian 20, 2011 9:57 am

baso a scris:Yo ma mir de Cristina Stamate ...cu cata naturalete promoveaza niste borfeturi scratch
Sa nu uiti, Darie! Iurie Darie! laugh
ENKI

Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Joi Ian 20, 2011 11:04 am

ENKI a scris:
baso a scris:Yo ma mir de Cristina Stamate ...cu cata naturalete promoveaza niste borfeturi scratch

Este de ras si nu prea !
Spre deosebire de Iurie Darie, Cristina Stamate este inca in toate mintzile, dar ipocrita Laughing Se intreba retoric, in emisiune, de ce oare fetele frumoase care ajung sa fie televizate isi doresc toate sa fie actrite si niciuna chirug de renume , specializat in operatii pe inima ? Laughing Si-a interpretat rolul de matroana cu o ironie foarte bine mascata, total insesizabila pt. idiotii pasionati de cretinatatea aia de emisiune (Acces direct). Sunt multi din astia care condamna promiscuitatea in care s-au scufundat televiziunile, insa cand este vorba despre rating si banutzi, accepta sa se prostitueze ca sa fie pe placul imbecililor, transmitzand si unde de ironie, cu ipocrizie, pt aia mai subtili, ca nici lor nu le place ceea ce fac si promoveaza .

Din aceasta perspectiva, sunt de laudat Razvan si Dani ca au pus pe liber vedetutza pe care au creat-o, dar care s-a stricat. A fost preluata de "ironicul" Capatos, incantat sa mai aiba o gonflabila de can-can cu care sa faca audienta la imbecili. laugh

As fi curioasa cum ar proceda Mircea Badea daca l-ar obliga conducerea , prin contract, sa aiba o asistenta, gonflabila din asta , ca de exemplu Andreea Tzonciu ori Simona Sensual laugh Oare daca i s-ar tripla salariul, ar accepta provocarea ? laugh

baso

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Joi Ian 20, 2011 11:12 am

Rody a scris:Se pare ca prima editie de anul acesta a emisiunii "Neatza cu Razvan si Dani" nu se putea incepe fara obisnuita prezenta a Daniela Crudu, insa se va termina fara ca aceasta sa mai inveseleasca telespectatorii cu "prostia" ei.
Har domnului!
Am văzut vreo patru emisiuni în precedenții vreo 2 - 3 ani, dar aia-i chiar de groază...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Data de inscriere : 03/02/2010

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Joi Ian 20, 2011 11:58 am

baso a scris: "ironicul" Capatos
"ironicul" handi-Capatos... laugh
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Localizare : Trollywood

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Joi Ian 20, 2011 12:00 pm

Dracu' gol a scris:
Cum naiba vă puteți uita la emisiunile ăluia? Shocked

delta

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Joi Ian 20, 2011 12:04 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
Cum naiba vă puteți uita la emisiunile ăluia? Shocked
Păi, cine Dracu' se uită? raset
Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Joi Ian 20, 2011 12:06 pm

baso a scris:
ENKI a scris:

Este de ras si nu prea !
Spre deosebire de Iurie Darie, Cristina Stamate este inca in toate mintzile, dar ipocrita Laughing Se intreba retoric, in emisiune, de ce oare fetele frumoase care ajung sa fie televizate isi doresc toate sa fie actrite si niciuna chirug de renume , specializat in operatii pe inima ? Laughing Si-a interpretat rolul de matroana cu o ironie foarte bine mascata, total insesizabila pt. idiotii pasionati de cretinatatea aia de emisiune (Acces direct). Sunt multi din astia care condamna promiscuitatea in care s-au scufundat televiziunile, insa cand este vorba despre rating si banutzi, accepta sa se prostitueze ca sa fie pe placul imbecililor, transmitzand si unde de ironie, cu ipocrizie, pt aia mai subtili, ca nici lor nu le place ceea ce fac si promoveaza .

Din aceasta perspectiva, sunt de laudat Razvan si Dani ca au pus pe liber vedetutza pe care au creat-o, dar care s-a stricat. A fost preluata de "ironicul" Capatos, incantat sa mai aiba o gonflabila de can-can cu care sa faca audienta la imbecili. laugh

As fi curioasa cum ar proceda Mircea Badea daca l-ar obliga conducerea , prin contract, sa aiba o asistenta, gonflabila din asta , ca de exemplu Andreea Tzonciu ori Simona Sensual laugh Oare daca i s-ar tripla salariul, ar accepta provocarea ? laugh
Habar n-am ce se intampla prin televiziuni, singura emisiune pe care o urmaresc fiind In gura presei. In plus, mai vad turneele de snooker transmise de Eurosport. Atat.
Io unul m-as bucura daca Badea ar accepta situatia imaginata de tine, pentru ca m-as lecui definitiv de televizor. laugh
ENKI

Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Joi Ian 20, 2011 12:13 pm

delta a scris:
Rody a scris:Se pare ca prima editie de anul acesta a emisiunii "Neatza cu Razvan si Dani" nu se putea incepe fara obisnuita prezenta a Daniela Crudu, insa se va termina fara ca aceasta sa mai inveseleasca telespectatorii cu "prostia" ei.
Har domnului!
Am văzut vreo patru emisiuni în precedenții vreo 2 - 3 ani, dar aia-i chiar de groază...

Ei, lasa, nu-i deloc un dezastru ca alte emisiuni de divertisment . Am urmarit-o si eu de vreo cateva ori si mi s-a parut acceptabila in ciuda unor derapaje . Nu-mi pot permite sa fiu prea critica in conditiile in care habar n-am cat de penibila as putea sa fiu eu intr-o emisiune realizata in direct. funny Imi imaginez insa ca nu este al dracului de usor (mai ales sa te trezesti cu noaptea'n cap) ca sa fii tot timpul amuzant si spontan ca sa faci rating. Se mai intampla sa ai probleme, sa te doara maseaua, sa fii bolnav, sa-ti moara cineva apropiat...ori pur si simplu sa-ti fie greatza ca tra sa faci pe animatorul amuzant atunci cand n-ai niciun motiv de bucurie.

baso

Sus In jos

Mesaj  RocketQu33n la data de Joi Ian 20, 2011 12:25 pm

baso a scris:Nu-mi pot permite sa fiu prea critica in conditiile in care habar n-am cat de penibila as putea sa fiu eu intr-o emisiune realizata in direct. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Imi imaginez insa ca nu este al dracului de usor (mai ales sa te trezesti cu noaptea'n cap) ca sa fii tot timpul amuzant si spontan ca sa faci rating. Se mai intampla sa ai probleme, sa te doara maseaua, sa fii bolnav, sa-ti moara cineva apropiat...ori pur si simplu sa-ti fie greatza ca tra sa faci pe animatorul amuzant atunci cand n-ai niciun motiv de bucurie.

Pai, a obligat-o cineva sa-si arate prostia pe ecran? Daca nu se pricepe, de ce naiba n-au dat-o afara pana acuma? Tate, cur si picioare acceptabile n-au doar needucatele, dar in showbiz-ul romanesc se promoveaza in functie de cum i-a pus-o tipa vreunui stab din televiziune.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Joi Ian 20, 2011 2:27 pm

RocketQu33n a scris:Pai, a obligat-o cineva sa-si arate prostia pe ecran? Daca nu se pricepe, de ce naiba n-au dat-o afara pana acuma?
Păi, tocma' fiindcă paţachina avea un talent aparte să-şi arate prostia la tembelizor a rezistat atâta timp p-acolo... raset
Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Joi Ian 20, 2011 3:06 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQu33n a scris:Pai, a obligat-o cineva sa-si arate prostia pe ecran? Daca nu se pricepe, de ce naiba n-au dat-o afara pana acuma?
Păi, tocma' fiindcă paţachina avea un talent aparte să-şi arate prostia la tembelizor a rezistat atâta timp p-acolo... raset

Stii care-i faza ? Paţachina a fost selectata tocmai pt. scopul de a juca rolul de prostuţă cu ţâţe vesel Intamplarea a facut sa vad putzin din concursul pe care Crudu l-a castigat laugh N-am priceput de ce "prostuţă cu ţâţe" a fost criteriul de selectie ; a exista alta -n-am retinut numele-care mi s-a parut si frumusica si isteatza . Probabil ca genul asta nu merita promovarea, constituind un exemplu negativ pt. iubitorii de borfeturi care arata bine... dar proaste ca noaptea raset

baso

Sus In jos

Mesaj  Rody la data de Vin Ian 21, 2011 8:37 am

baso a scris:
delta a scris:
Har domnului!

Ei, lasa, nu-i deloc un dezastru ca alte emisiuni de divertisment . Am urmarit-o si eu de vreo cateva ori si mi s-a parut acceptabila in ciuda unor derapaje . Nu-mi pot permite sa fiu prea critica in conditiile in care habar n-am cat de penibila as putea sa fiu eu intr-o emisiune realizata in direct. funny Imi imaginez insa ca nu este al dracului de usor (mai ales sa te trezesti cu noaptea'n cap) ca sa fii tot timpul amuzant si spontan ca sa faci rating. Se mai intampla sa ai probleme, sa te doara maseaua, sa fii bolnav, sa-ti moara cineva apropiat...ori pur si simplu sa-ti fie greatza ca tra sa faci pe animatorul amuzant atunci cand n-ai niciun motiv de bucurie.

Ani de zile, zi de zi, nu-i uşor să mimezi prostia. baso, sunt perfect de acord cu tine. Chiar nu-i uşor şi la îndemâna oricui.
Rody
speră că-i trece...
speră că-i trece...

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Vin Ian 21, 2011 9:14 am

Rody a scris:
baso a scris:
delta a scris:
Har domnului!

Ani de zile, zi de zi, nu-i uşor să mimezi prostia. baso, sunt perfect de acord cu tine. Chiar nu-i uşor şi la îndemâna oricui.

Nu ma refeream la domnisoara Crudu , ci la emisiunea celor doi, Razvan si Dani Very Happy Cat priveste fatuca, nu prea am ce sa comentez. Frumusica si prostutza, la fel ca multe alte "animatoare" selectate dupa dimensiunea bustului si scurtimea fustitzei... ca sa saliveze bizonul telespectator. raset Macar ca ea transmitea ideea de prostutza cu aer jucaus si inocent. Treaba cu banii primiti de la babuin ca sa faca sex cu el, poate sa fie si-o inventie de-a aluia, ca sa-i faca rau. Dar daca fata umbla prin lumea interlopilor si a mondenilor, ca o VIP-a ce este, firesc sa se arda la un moment dat .

baso

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: