SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

regele... și întoarcerea monarhului la tronare

+8
Dracu' gol
(Still a)Live
team team
ENKI
baso
Anahoret
Vasile
delta
12 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

regele... și întoarcerea monarhului la tronare - Pagina 3 Empty Re: regele... și întoarcerea monarhului la tronare

Mesaj  apocalyptica Mar Dec 05, 2017 4:21 pm

Na, Mishu-ntaiul a dat coltzu'...

P.S. Un fost coleg avea o vorba potrivita pentru orice situatzie: asha... si?

apocalyptica
încă tatonează
încă tatonează

Mesaje : 23
Data de inscriere : 21/06/2016

Sus In jos

regele... și întoarcerea monarhului la tronare - Pagina 3 Empty Re: regele... și întoarcerea monarhului la tronare

Mesaj  PPG Joi Dec 07, 2017 12:57 am

O descriere a situatiei mai buna de atit cu greu se poate... ... de ce ticalosii repetate au fost in stare jegurile astea umanoide, dupa ce-i ademenisera pe oameni cu "democratia".

PPG
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 253
Data de inscriere : 04/05/2016

Sus In jos

regele... și întoarcerea monarhului la tronare - Pagina 3 Empty Re: regele... și întoarcerea monarhului la tronare

Mesaj  baso Joi Dec 07, 2017 3:56 pm

Ce javra ipocrita si infecta este Bot asta Mad Invoca pana si moartea Regelui ca sa scoata oameni in strada.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

regele... și întoarcerea monarhului la tronare - Pagina 3 Empty Re: regele... și întoarcerea monarhului la tronare

Mesaj  ENKI Mier Ian 03, 2018 8:52 am

Ma gandeam io ca dupa decongelare, incinerare si inhumare, tot nu-l vor lasa sa se odihneasca in pace pe bietul om. Dar la asta chiar nu ma asteptam: cica Misu ar avea totusi un fiu, numai ca l-ar fi produs in urma unui incest. agitat

Pretinsul fiu al Regelui Mihai, calomnii INCREDIBILE: 'Mama mea naturală este fiica regelui, Principesa Sofia'


Pretinsul fiu al Regelui Mihai rupe tăcerea şi vine cu acuzații incredibile, neprobate! Într-un interviu acordat România TV, bărbatul de 36 de ani susţine că naşterea sa s-a produs în urma unui incest în familia regală. El susţine că este fiul Regelui Mihai şi al fiicei acestuia, Principesa Sofia. Mai mult, bărbatul nu exclude nici posibilitatea de a fi supus unor teste ADN, care să confirme spusele sale.

Jean-Francois Caraccini susţine că a intrat în posesia acestor informaţii în urmă cu cinci ani, iar de atunci s-a întâlnit cu mai mulţi miniştri şi deputaţi din România, care i-ar fi confirmat aceste lucruri. Presupusul fiu al Regelui Mihai susţine că a transmis scrisori către nume grele din politică, printre care fostul lider PSD, Victor Ponta, dar chiar şi preşedintele României.

"Am fost adoptat de familia italiană Caraccini, din Franţa. Am fost adoptat dintr-un orfelinat din România.  Am descoperit în urmă cu cinci ani că eram un orfan special. M-am întâlnit cu mai mulţi deputaţi şi miniştri din România, care mi-au spus că sunt fiul secret al Regelui. Acum cinci ani am aflat această informaţie, dar am crezut la început că nu este reală. În aceşti ani am descoperit mai multe documente care atestă că am sânge albastru. Puteţi vedea că semăn foarte bine cu principesa Sofia, am aceleaşi trăsături. (...) Documentele pe care le am în posesie dovedesc că nu sunt un mincinos. Sunt mai multe scrisori prin care sunt recunoscut drept fiul Regelui Mihai de către biserica bizantină. Statul elveţian a făcut mai multe teste ADN în urmă cu doi an. Le-am văzut cu ochii mei. Era foarte important pentru mine să descopăr adevărul. Mama mea naturală este Principesa Sofia. De aceea am fost adoptat de o familie italiană, pentru că sunt un copil provenit dintr-un incest. Sunt sigur despre această informaţie. Nu este o minciună.", susţine Jean-Francois.

Bărbatul susţine că a trimis mai multe scrisori familiei regale, inclusiv Principesei Margareta, însă nu a primit niciodată răspuns. De tăcere s-ar fi lovit şi când a încercat să o contacteze pe cea care i-ar fi mamă naturală, pe Principesa Sofia.

"Acum doi ani am trimis scrisori familiei regale din România. Nu mi-au răspuns.  (...) I-am scris, însă nu mi-a răspuns niciodată. Soţia mea i-a scris mamei mele o superbă scrisoare acum două luni. Nu i-a răspuns nimeni. Este ciudat. Este o situaţie foarte dificilă.", a declarat bărbatul pentru România TV.

Presupusul fiu al Regelui susţine că a vorbit, de-a lungul timpului, cu mai mulţi parlamentari români şi ar fi trimis scrisori în care îşi spunea povestea chiar fostului premier Victor Ponta.

"Acum 5 ani am contactat Parlamentul României, parlamentarii ştiu de existenţa mea. Am trimis numeroase scrisori către Victor Ponta, inclusiv preşedintelui. (...) Toţi oficialii ştiu de existenţa mea. (...) Sunt sigur despre originea mea şi despre informaţiile mele. (...)  Nu am fost invitat la funeraliile tatălui meu. Nu sunt respectat de familia mea, deşi sunt adevăratul fiu al regelui.Sunt de acord să fac orice test ADN. Am deja rezultatele unor teste făcute de către statul elveţian. Nu e o problemă pentru mine pentru că nu sunt un mincinos.", a conchis acesta.



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

regele... și întoarcerea monarhului la tronare - Pagina 3 Empty Re: regele... și întoarcerea monarhului la tronare

Mesaj  baso Mier Mai 02, 2018 10:56 am

Eu iar am fost plecata in concediu pe Marte, fara sa mai deschid televizorul vreo 2 saptamani. M-a sunat azi maica-mea, agitata, ca s-ar fi anulat abdicarea regelui, afland asta proaspat de la Romania TV si sa deschid repede teve-ul pt. a afla cum se reinstarureaza monarhia.M-a sunat in pauza cu reclame  laugh I-am spus ca , din partea mea, n-are decat si actorasul Duda, securistul, sa-si faca o mica autosatisfacere in contextul istoric de ospiciu mioritic (ca sa nu o oripilez cu sintagma "laba trista in batista") raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

regele... și întoarcerea monarhului la tronare - Pagina 3 Empty Re: regele... și întoarcerea monarhului la tronare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum