SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

electronică... electro...

5 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  delta Dum Dec 23, 2012 5:41 pm

tre' făcut abstracție la vaci...


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Dum Dec 23, 2012 6:39 pm

Pun si eu un comentariu in stilul lui delta:
Oare fata asta de ce sta asa de dezbracata pe jos? Nu se gandeste ca poate raci la ovare? suspect



Ultima editare efectuata de catre RocketQueen in Dum Dec 23, 2012 6:47 pm, editata de 1 ori
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  delta Dum Dec 23, 2012 6:44 pm

RocketQueen a scris:Pun si eu un comentariu in stilul lui delta:
Oare fata asta de ce sta asa de dezbracata pe jos? Nu se gandeste ca poate raci la ovare? suspect [/flash]
adică începi să-ți dai seama de ce e pleonasm expresia p!zda proasta? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Dum Dec 23, 2012 6:51 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:Pun si eu un comentariu in stilul lui delta:
Oare fata asta de ce sta asa de dezbracata pe jos? Nu se gandeste ca poate raci la ovare? suspect [/flash]
adică începi să-ți dai seama de ce e pleonasm expresia p!zda proasta? Laughing

Daca expresia aia pleonastica n-ar include si niste abordari libidinoase, nu numai ca nu m-as lupta cu pleonasmu' asta cand e cazu', da' nici n-as vrea sa-mi dau seama de el (pleonasm). Cand vine vorba de libidosenie, is ca Live: Militez pentru o exprimare cat se poate de corecta! laugh
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  delta Dum Dec 23, 2012 6:57 pm

RocketQueen a scris:Cand vine vorba de libidosenie, is ca Live: Militez pentru o exprimare cat se poate de corecta! laugh
deci știi de ce nu vei fi niciodată consilieră pentru matol, eba, nuți și alte personulități mioritice... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Dum Dec 23, 2012 7:06 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:Cand vine vorba de libidosenie, is ca Live: Militez pentru o exprimare cat se poate de corecta! laugh
deci știi de ce nu vei fi niciodată consilieră pentru matol, eba, nuți și alte personulități mioritice... laugh

O spui de parca cine stie ce as rata. Ala are, oricum, posibilu' pleonasm mic si mai degraba bleg. raset Nici nu mai conteaza the rest of the package... veselie Lesbiana/bisexuala am specificat ca nu-s. Laughing Asta nu inseamna ca nu m-as mozoli cu o bunaciune, daca se iveste ocazia, sau ca n-am facut-o deja. laugh

P.S: Ce crezi, bre, ca n-am vazut cata... rabdare ai cu p!zdele proaste, daca esti pupat cum trebuie? Pana si Dracu' gol se preface prost in astfel de momente... Sa stii ca va invidiez rabdarea! veselie

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  delta Dum Dec 23, 2012 7:08 pm

RocketQueen a scris:Asta nu inseamna ca nu m-as mozoli cu o bunaciune, daca se iveste ocazia, sau ca n-am facut-o deja.
cum sunt călugărițele croate?


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Dum Dec 23, 2012 7:14 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:Asta nu inseamna ca nu m-as mozoli cu o bunaciune, daca se iveste ocazia, sau ca n-am facut-o deja.
cum sunt călugărițele croate?


Ala-i citatul (ratacit printr-un pasaj oarecare), care ti-a atras atentia? Esti atat de previzibil! veselie
Nu la fel de HOT ca cele latinoamericane. raset
Bine, asta banuiesc ca n-o sa-ti fie pe plac, deoarece e lata-n bazin si are oasele mari... veselie


RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  delta Dum Dec 23, 2012 7:18 pm

RocketQueen a scris:
delta a scris:
RocketQueen a scris:Asta nu inseamna ca nu m-as mozoli cu o bunaciune, daca se iveste ocazia, sau ca n-am facut-o deja.
cum sunt călugărițele croate?
Ala-i citatul (ratacit printr-un pasaj oarecare), care ti-a atras atentia?
o fi din cauză că yo n-aș fi atras de un bărbat, indiferent cum o fi arătând respectivul... Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Dum Dec 23, 2012 7:32 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:
delta a scris:
RocketQueen a scris:Asta nu inseamna ca nu m-as mozoli cu o bunaciune, daca se iveste ocazia, sau ca n-am facut-o deja.
cum sunt călugărițele croate?
Ala-i citatul (ratacit printr-un pasaj oarecare), care ti-a atras atentia?
o fi din cauză că yo n-aș fi atras de un bărbat, indiferent cum o fi arătând respectivul... Very Happy

Ntzzz... La faza asta ai mizat prea mult pe marimea pleonasmului "p!zda proasta"... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  delta Dum Dec 23, 2012 7:40 pm

RocketQueen a scris:Ntzzz... La faza asta ai mizat prea mult pe marimea pleonasmului "p!zda proasta"... raset
cum adică (în sens de "în ce sens?" Laughing ) prea mult? mai ales dacă e vorba de un pleonasm... oaie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Dum Dec 23, 2012 9:01 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:Ntzzz... La faza asta ai mizat prea mult pe marimea pleonasmului "p!zda proasta"... raset
cum adică (în sens de "în ce sens?" Laughing ) prea mult? mai ales dacă e vorba de un pleonasm... oaie

in sens de 'pleonasm cat casa de mare', deci n-ai nevoie de ajutor pentru descifrare, tu nefiind prost.

Apropo, ca uitasem. Prin:
delta a scris:
RocketQueen a scris:Pun si eu un comentariu in stilul lui delta:
Oare fata asta de ce sta asa de dezbracata pe jos? Nu se gandeste ca poate raci la ovare? suspect [/flash]
adică începi să-ți dai seama de ce e pleonasm expresia p!zda proasta? Laughing

Comentariu' respectiv n-avea, decat in treacat, legatura cu p!zda respectiva... vesel
Da' o las asa, ca (slava Domnului!) nu ma priveste. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Dum Dec 23, 2012 11:45 pm

RocketQueen a scris:Ce crezi, bre, ca n-am vazut cata... rabdare ai cu p!zdele proaste, daca esti pupat cum trebuie? Pana si Dracu' gol se preface prost in astfel de momente... Sa stii ca va invidiez rabdarea! veselie
Yo nu prea înţeleg despre ce "astfel de momente" o fi vorba... raset

Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Dum Dec 23, 2012 11:50 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Ce crezi, bre, ca n-am vazut cata... rabdare ai cu p!zdele proaste, daca esti pupat cum trebuie? Pana si Dracu' gol se preface prost in astfel de momente... Sa stii ca va invidiez rabdarea! veselie
Yo nu prea înţeleg despre ce "astfel de momente" o fi vorba... raset

laugh Te-as ilumina, da' nu stiu care ti-ar fi castigul... veselie
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Lun Dec 24, 2012 12:06 am

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Ce crezi, bre, ca n-am vazut cata... rabdare ai cu p!zdele proaste, daca esti pupat cum trebuie? Pana si Dracu' gol se preface prost in astfel de momente... Sa stii ca va invidiez rabdarea! veselie
Yo nu prea înţeleg despre ce "astfel de momente" o fi vorba... raset

laugh Te-as ilumina, da' nu stiu care ti-ar fi castigul... veselie
Yo zic să încerci. Nici tu n-ai avea nimic de pierdut... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Lun Dec 24, 2012 12:15 am

Dracu' gol a scris:
Yo zic să încerci. Nici tu n-ai avea nimic de pierdut... raset


Nu, ca m-as simti ca la biliard, cand incearca vreunu' cu ani de experienta sa piarda in fata mea... veselie It's taking all the fun out of the game... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Lun Dec 24, 2012 12:21 am

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
Yo zic să încerci. Nici tu n-ai avea nimic de pierdut... raset


Nu, ca m-as simti ca la biliard, cand incearca vreunu' cu ani de experienta sa piarda in fata mea... veselie It's taking all the fun out of the game... raset
Apropo de experienţă: în viaţă poţi avea şi succesuri, poţi avea şi "ză eşecuri". It's all parts of the game... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Lun Dec 24, 2012 12:31 am

Dracu' gol a scris:
Apropo de experienţă: în viaţă poţi avea şi succesuri, poţi avea şi "ză eşecuri". It's all parts of the game... raset

Prin liceu, intrebasem o colega cum se face ca ala de care mie-mi place, o place pe alta si pe mine ma place cine nu ma intereseaza and so on. veselie Atunci m-a "linistit" ca si la ea e la fel si ca "it's part of the game". Acuma, dupa ani de experienta, am depasit bariera "placutului" si am ajuns la alta: cea a "bataii"... Cred ca o prefer pe prima... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Lun Dec 24, 2012 12:35 am

RocketQueen a scris:Prin liceu, intrebasem o colega cum se face ca ala de care mie-mi place, o place pe alta si pe mine ma place cine nu ma intereseaza and so on. veselie Atunci m-a "linistit" ca si la ea e la fel si ca "it's part of the game".
Pe mine m-a "liniştit" unu' mai bătrîn, care mi-a spus că totu' depinde de cashkaval... raset
RocketQueen a scris:Acuma, dupa ani de experienta, am depasit problema "placutului" si am ajuns la alta: cea a "bataii"... raset
De care "bătaie"? La "cap" sau la "fund"? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Lun Dec 24, 2012 12:45 am

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Prin liceu, intrebasem o colega cum se face ca ala de care mie-mi place, o place pe alta si pe mine ma place cine nu ma intereseaza and so on. veselie Atunci m-a "linistit" ca si la ea e la fel si ca "it's part of the game".
Pe mine m-a "liniştit" unu' mai bătrîn, care mi-a spus că totu' depinde de cashkaval... raset

Nu la toate. Tre' sa vezi cum traieste prietena asta a mea, cu o carca de talent si cu nasu-n fundu' careia sunt o gramada de artisti consacrati. M-a introdus lui Cristi Puiu fata asta, ca fiind "cea mai buna prietena a mea", Cristi Puiu stiind si cand era ziua ei de nastere. In orice caz, avea o droaie de oportunitati, inclusiv masa + cazare la un regizor consacrat, da' nu e construita pe modelu' asta, de pupincurit. Stiu ca-i greu de crezut. raset

Dracu' gol a scris:
De care "bătaie"? La "cap" sau la "fund"? raset

Daca era intre ghilimele... Nici una, nici alta... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Lun Dec 24, 2012 12:57 am

RocketQueen a scris:Nu la toate. Tre' sa vezi cum traieste prietena asta a mea, cu o carca de talent si cu nasu-n fundu' careia sunt o gramada de artisti consacrati. M-a introdus lui Cristi Puiu fata asta, ca fiind "cea mai buna prietena a mea", Cristi Puiu stiind si cand era ziua ei de nastere. In orice caz, avea o droaie de oportunitati, inclusiv masa + cazare la un regizor consacrat, da' nu e construita pe modelu' asta, de pupincurit. Stiu ca-i greu de crezut. raset
Şi eu l-am cunoscut pe Cristi Puiu personal, insă, habar n-am dacă el îşi mai aminteşte de mine. Oricum, mi s-a părut a fi un tip extraordinar...

P.S. ...de meticulos şi de perfecţionist... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Lun Dec 24, 2012 1:09 am

Dracu' gol a scris:
Şi eu l-am cunoscut pe Cristi Puiu personal, insă, habar n-am dacă el îşi mai aminteşte de mine.

Probabil ca de mine si-ar aminti doar daca ar preciza prietena mea ca-s fata care a stat cu ea in banca la cursul de acum 2 saptamani... raset Si la petrecerea care a fost organizata (crede ea) de decanul facultatii cu ocazia zilei ei de nastere - ea fiind la master. raset Atunci m-a introdus. Chiar ma intreb daca n-am fost prea rece (adica lipsa de respect), avand in vedere pupincurismu' vadit afisat de alte tipe care s-au bagat ulterior in seama cu el... raset

Dracu' gol a scris:Oricum, mi s-a părut a fi un tip extraordinar...

P.S. ...de meticulos şi de perfecţionist... raset

Mie chiar mi-a placut la curs. Nu ma pricep la filme, da' pot spune ca mi s-a parut interesant cursul lui si el, un om la locul lui, pentru cat de cunoscut e.
Mai nasol e ca mi s-au povestit din prima picanteriile din viata personala si cum ar trebui sa ma comport, astfel incat speram sa nu-mi adreseze vreo intrebare, pentru ca oricum as fi fost pe langa. Interesant a fost ca la cursu' respectiv ne-a prezentat primul lung metraj al unui regizor cunoscut (i-am uitat intre timp numele raset ) si era filmat intr-un spital de psihiatrie prin anii '60. Macar aici eram pe felia mea... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Lun Dec 24, 2012 1:22 am

RocketQueen a scris:era filmat intr-un spital de psihiatrie prin anii '60. Macar aici eram pe felia mea... raset
Interesant... Că nu te-ai scandalizat deloc atunci cînd pomeneam p-acilea(şi nu numa') de psihopupe şi de psihopupi... veselie


Ultima editare efectuata de catre Dracu' gol in Lun Dec 24, 2012 1:31 am, editata de 1 ori
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Lun Dec 24, 2012 1:30 am

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:era filmat intr-un spital de psihiatrie prin anii '60. Macar aici eram pe felia mea... raset
Interesant. Că nu te-ai scandalizat deloc atunci cînd pomeneam p-acilea(şi nu numa') de psihopupe şi de psihopupi... veselie

De ce sa ma scandalizez? suspect
In primu' rand, nu-s in halu' ala de constipata, incat sa ma supere orice gluma... Depinde de continutul glumei, dupa cum bine spunea Ricky Gervais. laugh In al doilea rand, prin "psihopupa" am dedus ca va referiti la psihologi, deoarece foula ar fi afirmat de pe vreo clona c-ar fi psiholog. N-am avut decat un semestru treaba cu aia.
Aia din film erau, oricum, medici psihiatri. Cu aia am avut ceva mai multa treaba - strict profesionala... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Lun Dec 24, 2012 1:39 am

Sper ca nu ma suspectezi a poshti contu' asta cu Foula - sau, mai rau, a fi una si aceeasi persoana. Suspect
La un moment dat, incepusem s-o citesc mai atent pe irealitatea si putin pe antene, sa vad de ce suntem asemanate. In-afara de faptu' ca si aia vorbeste de sex, n-am prea vazut asemanari. Da', sincera sa fiu, nici nu ma prea intereseaza sa aflu ce avem in comun (sper ca cat mai putin) si in niciun caz n-o sa mai fac demonstratii pe aici...
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Lun Dec 24, 2012 1:49 am

RocketQueen a scris:Sper ca nu ma suspectezi a poshti contu' asta cu Foula - sau, mai rau, a fi una si aceeasi persoana. Suspect
La un moment dat, incepusem s-o citesc mai atent pe irealitatea si putin pe antene, sa vad de ce suntem asemanate. In-afara de faptu' ca si aia vorbeste de sex, n-am prea vazut asemanari. Da', sincera sa fiu, nici nu ma prea intereseaza sa aflu ce avem in comun (sper ca cat mai putin) si in niciun caz n-o sa mai fac demonstratii pe aici...
Neah! Doar mă miram că n-ai reacţionat ca o româncă verde la faptu' că făceam caterincă de meseria de psihopupă... raset

P.S. Yo nu mai ţin bine minte dacă Fouliculina a declarat că-i psiholog sau psihiatru... laugh
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Lun Dec 24, 2012 2:00 am

Dracu' gol a scris:
Neah! Doar mă miram că n-ai reacţionat ca o româncă verde la faptu' că făceam caterincă de meseria de psihopupă... raset

Nu stiu ce sa zic de romanca verde, da' am auzit ca cele mai bune bancuri despre evrei sunt inventate tot de evrei (care-si cunosc cel mai bine trasaturile neamului), asa ca deduc si ca cele mai reusite bancuri despre medici sunt scornite tot de medici s.a.m.d. Probabil ca cei care se inverzesc la auzul unor bancuri despre meseria lor sunt si cei mai incompetenti, care, in-afara de imagine, n-au ce sa vanda publicului, altfel nu-mi explic de ce s-ar isteriza...

Dracu' gol a scris:P.S. Yo nu mai ţin bine minte dacă Fouliculina a declarat că-i psiholog sau psihiatru... laugh

Aia e psihiatru cum sunt eu Grace Kelly...
Delta asa tin minte c-a zis odata, c-ar fi psiholoaga din Alexandria...
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Lun Dec 24, 2012 2:19 am

RocketQueen a scris:Nu stiu ce sa zic de romanca verde, da' am auzit ca cele mai bune bancuri despre evrei sunt inventate tot de evrei (care-si cunosc cel mai bine trasaturile neamului), asa ca deduc si ca cele mai reusite bancuri despre medici sunt scornite tot de medici s.a.m.d. Probabil ca cei care se inverzesc la auzul unor bancuri despre meseria lor sunt si cei mai incompetenti, care, in-afara de imagine, n-au ce sa vanda publicului, altfel nu-mi explic de ce s-ar isteriza...
Insistenţa ta de a mă provoca, mă duce cu gîndu' la masochism... veselie
RocketQueen a scris:Aia e psihiatru cum sunt eu Grace Kelly...
Delta asa tin minte c-a zis odata, c-ar fi psiholoaga din Alexandria...
Habar n-am! Ideea ie că găină bătrînă face cutremuroiu' mare... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  RocketQueen Lun Dec 24, 2012 2:41 am

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Nu stiu ce sa zic de romanca verde, da' am auzit ca cele mai bune bancuri despre evrei sunt inventate tot de evrei (care-si cunosc cel mai bine trasaturile neamului), asa ca deduc si ca cele mai reusite bancuri despre medici sunt scornite tot de medici s.a.m.d. Probabil ca cei care se inverzesc la auzul unor bancuri despre meseria lor sunt si cei mai incompetenti, care, in-afara de imagine, n-au ce sa vanda publicului, altfel nu-mi explic de ce s-ar isteriza...
Insistenţa ta de a mă provoca, mă duce cu gîndu' la masochism... veselie

Doar ca, de data asta, nu-mi dau seama care-i legatura intre raspunsu' tau si "provocarea" mea... Sau care o fi provocarea... scratch S-a isterizat cineva pe-aici?
Ca tot ai adus vorba: De azi, Ajunu' Craciunului, n-o sa mai practic masochizmul.

Dracu' gol a scris:
Habar n-am! Ideea ie că găină bătrînă face cutremuroiu' mare... veselie

Aha! Deci si in virtual, cutremuru' e bine sa fie cat mai mic... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Dracu' gol Lun Dec 24, 2012 10:17 am

RocketQueen a scris:Doar ca, de data asta, nu-mi dau seama care-i legatura intre raspunsu' tau si "provocarea" mea... Sau care o fi provocarea... scratch S-a isterizat cineva pe-aici?
Ca tot ai adus vorba: De azi, Ajunu' Craciunului, n-o sa mai practic masochizmul.

Probabil că nici yo n-am fost prea clar în exprimare. Am scris amîndoi, vreo 3 ore, pe vreo trei threaduri diferite. Concluzia mea este una generală. Doar întîmplarea a făcut s-o scriu pe threadu' ăsta... raset

P.S. Masochismu' tău este chiar drăguţ şi mă duce la concluzia că eşti o persoană spirituală... raset
RocketQueen a scris:Aha! Deci si in virtual, cutremuru' e bine sa fie cat mai mic... raset
Intensitatea cutremuroiului depinde mai ales de amplitudinea deranjului plăcilor tectonice... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

electronică... electro... - Pagina 2 Empty Re: electronică... electro...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum