SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Alergarea după imbecilitate...

5 participanți

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Sam Ian 12, 2013 6:14 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:Bombă cu ceas, întrebată de o bombă fără ceas cât e ceasul
era și credibilă povestea cu apariția din senin în județul Neamț a echipajelor DIICOT, fix când cremenalii montau bomba sub mașina celorlalți cremenali Laughing
Io as fi zis ca a fost o facatura de tip Bollywood. vesel
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  baso Joi Feb 21, 2013 4:47 pm

Dracu' gol a scris:Bombă cu ceas, întrebată de o bombă fără ceas cât e ceasul

O explozie devastatoare a putut fi evitată în ultimul moment, după ce o bombă cu ceas s-a oprit pentru a-i spune ora exactă unei bombe fără ceas. Cât timp bomba cu ceas s-a uitat la cadran pentru a vedea ce indică afișajul, geniștii au intervenit în forță, tâind cu multă precizie firul roșu.

”Acțiunea oamenilor noștri n-ar fi reușit dacă bomba fără ceas nu știa cum să abordeze în mod politicos bomba cu ceas, ca să o întrebe cât de târziu este. Mulți uită că bomba cu ceas putea să meargă mai departe în felul ei arogant și să nu arunce decât o privire disprețuitoare dispozitivului artizanal care o abordase”, a explicat expertul criminalist Tudorel Butoi, care a insistat totodată să nu fie confundat cu celălalt expert criminalist care apare la TV, întrucât acela poartă chică.

Pe de altă parte, multă lume spune că gestul bombei fără ceas de a-și inoportuna surata cu o întrebare a fost unul parșiv, întrucât avea ceas la telefonul mobil și putea să se uite acolo cât e ora.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bine ca Yo doar acu' am citit postarea si articolul laugh
Cand n-aveam ceas pe mana,ma descurcam excelent fara el; aveam o eroare de maxim cel mult intre 15 si 30 minute + sau - (mai mult plus)fatza de ora exacta . Deci, sfertul meu de ora academic era cu aproximatie personala . Laughing Era suficient ca dimineatza sa vad o data ora exacta ca sa ma orientez temporal cu maxim 30 minute + sau -Laughing Dupa ce am primit ceas, am devenit dependenta de el , pierzandu-mi instinctul natural de orientare in timp. De ceva vreme am observat ca ceasul calculatorului era cu minus cam 20 minute fatza de ceasul de pe mana si ora exacta . Shocked De vreo saptamana mi s-a terminat brusc si bateria de la ceasul de mana raset Ca norocul ca mai am si alte ceasuri in casa, inclusiv la celular laugh Sunt sadomtzaochista; incerc sa vad cat timp rezist fara ceas pe mana raset Am renuntzat sa-l port , nici macar ca bratzara , de kinky raset Mi se pare mult mai dixtractiv si misterios asa; sa nu stiu nici eu cu precizie cand este ora exacta Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  RocketQueen Joi Feb 21, 2013 6:44 pm

baso a scris:Ca norocul ca mai am si alte ceasuri in casa, inclusiv la celular laugh Sunt sadomtzaochista; incerc sa vad cat timp rezist fara ceas pe mana raset Am renuntzat sa-l port , nici macar ca bratzara , de kinky raset Mi se pare mult mai dixtractiv si misterios asa; sa nu stiu nici eu cu precizie cand este ora exacta Laughing

Mie mi se pare deosebit sa mai vad un barbat tanar in ziua de azi purtand ceas la mana... raset

P.S: Unii, din snobism, poarta ceas cu lant, ca la inceputul secolului trecut... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  baso Lun Mar 11, 2013 5:25 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Comentatorii sunt boi. laugh La masinile moderne, te streaza cum iti piuie mashina ca n-ai centura pusa . Laughing Tra sa fii surd sau rau hadicapat la cap ca sa nu vrei a scapa de piuitul agasant. laugh Te obliga insistent ca sa te conformezi. Poti sa o injuri pe mashina pana nu mai potzi. Nici n-o intereseaza ca nu porti centura pe distante mici; te fute la creier la fel de insistent.

Presupun ca chinezul cu centura desenata pe tricou are o masina mai veche de 10 ani.

Draci, yo zic ca au ajuns mashinile sa ne educe . Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  delta Lun Mar 11, 2013 6:04 pm

moni a lu' irinel i-a lăsat lu' irinel fata ei, de care sigur ar fi avut timp să se ocupe din america... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Sam Mar 04, 2017 8:05 am

Cica tocmai imbecilul Moise Guran a dezvoltat o aplicatie anti-fake news, instalata in masa de tefelistii proletari digitali, urmaritori ai magotului pe feisbuc. Rezultatul nu s-a lasat asteptat, fiind unul devastator. laugh laugh laugh


Mirel Curea
10 ore ·

Moise Guran a castigat batalia cu fake news.
Aplicatia aia lui, care transmite repede stirile SRI, adica alea care nu-s fake, a transmis pe telefoanele abonatilor si o alerta de cutremur de 10 pe Scala Richter. Ca sa fie limpede, scala asta fiind exponentiala, 10 R ar fi un seism care ar dezvolta o energie de 27 000 de ori mai mare decat unul de 7. Istoria omenirii nu cunoaste asa ceva, pentru ca 10 R ar insemna distrugeri planetare, apocaliptice.
Cand un prost este urmat de multi prosti, rezultatul cam asta este: abonatii aia ai lui s-au cacat pe ei, au iesit din case care cum a putut, unii au plecat catre munte, ca sa nu-i prinda si vreun tsunami.
In mod normal, parchetul ar trebui sa ancheteze imbecilitatea astuia. Provocarea unei asemenera isterii, panici in masa, tine de siguranta nationala.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sa dai informatii in timp real privitoare la cutremure pe mana unui retardat ca Guran, asta inseamna sa fii un SRI tradator, numai bun de desfiintat. Cool
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Dum Apr 30, 2017 5:55 pm

Cica s-ar fi intrunit noii legionari pe undeva, pe langa Brasov, asa ca am fost curios sa-i vad cum arata, eventual sa vad daca recunosc pe careva dintre ei. Efortul cautarii a meritat, poza cu sicla de Coca~Cola in mijloc fiind dementiala. laugh
Mai mult de jumatate dintre idioti par securisti, cel din extrema dreapta a fotografiei semanand chiar izbitor cu colonelul Soare, cel cu accidentul de vanatoare. Laughing

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Mar Mai 16, 2017 12:12 pm

Nu stiu daca imaginea de mai jos reprezinta o glanda pineala deschisa sau noua bomboana agricola de fistic cu care sunt imbiati la relaxare stresatii mioritici.  suspect

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cert e ca pe pagina respectiva zambeste buclat insasi nevasta oparitului, citand din nenea asta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Adevarul e ca un "Atelier de reducere a stresului prin mindfulness" este tot ce le lipsea tefelistilor neo-nazisto-bolsevici. Laughing



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Mier Mai 24, 2017 8:41 am

A aflat si Badea cu ce se mai ocupa behaitoarea soata a oparitului. De la minutul 16:38. laugh

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Mier Iun 07, 2017 7:08 pm

Să fii atât de influencer încât să îți dea cineva bani ca să scrii nu despre produsul lui, ci despre spotul pentru produsul lui. Iar tu să folosești banii ăia pentru a-i plăti lui Faacebook să-ți facă mai vizibilă postarea cu link spre textul de pe blog.
#astailumeanouăaadvertisingului




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Mar Iul 04, 2017 1:28 pm

Auzisem io cate ceva despre cronovizorul ascuns prin pivnitele Vaticanului, dar iata ca a aparut si o fotografie, care, ce sa vezi, l-a imortalizat tocmai pe Iisus. Bine ca nu l-a surprins in vreo tufa, pe vine. laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Adrian Singurov
8 minute ·

Fotografie facuta cu cronovizorul Vaticanului. Se mai scurg informatii si catre noi. Iisus in mijloc, in stanga Iosif din Arimateea si in dreapta apostolul Iuda Tadeul.




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Lun Iul 10, 2017 1:32 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]





[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Joi Iul 13, 2017 8:08 am

Evident ca feisbuc detecteaza IP-uri si localizeaza utilizatorii, astfel ca primesc periodic sub nas sugestii de evenimente din Brasov. Poza ce insotea evenimentul nu m-a atras, desi acea merkaba mica ros-albastra de sub 64 ar fi putut-o face. Laughing

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

M-a socat pentru o fractiune de secunda titlul intrunirii, care lasa impresia ca ar fi vorba despre accesarea poponautului din fiecare, atent camuflat prin mostenirea genetica.  Shocked

Accesare Gheile Genelor/Secventa de Activare/Brasov

Dupa ce am ras de asocierea involuntara facuta, am dat click sa citesc si descrierea. Diagonala pe care am citit a fost atat de scurta, incat in 2-3 secunde privirea mi-a poposit direct pe numele maestrei conferentiare:Gabriela Personocratia.  laugh
Abia apoi am citit ceva mai atent si am aflat ca nu gay-ul sade adanc ascuns in mine, ci geniul. Bine, nu-l pot accesa decat daca-i livrez lu' coana Personocratia cei 350 lei.   laugh


,,CHEILE GENELOR,, este un sistem prin intermediul caruia poate fi descifrata imformatia de la nivelul ADN-ului. Este o harta digitala care descifreaza evolutia, drumul in viata, sanatatea si relatiile. Este singurul sistem din lume care ofera informatii exacte despre ceea ce esti si ce poti deveni...
Inspirat din invatatura multimilenara a I Ching-ului - Cartea Schimbarilor - sistemul initiat de Richard Rudd se completeaza cu cele mai noi informatii din domeniul geneticii si fizicii cuantice. Lucrarea defineste si analizeaza 64 de arhetipuri ce constituie baza tesaturii intregului Univers.
Aceasta lucrare impresionanta de 600 de pagini ofera detalii deosebite si precise privind cei 64 de codoni ce alcatuiesc codul genetic uman. La nivelul celor 64 de codoni salasluiesc informatiile care fac din tine individul care esti astazi. Toate aceste informatii de la nivelul ADN-ului iti determina starea de sanatate, evolutia ta ca individ, scopul tau in viata, relationarea, abundenta materiala si spirituala...Informatiile care salasluiesc in adancul tau sunt programele care te determina sa te comporti in felul in care o faci, sa relationezi in modul in care o faci, sa te imbolnavesti asa cum o faci si sa te insanatosesti in modul in care o faci. De asemena, sanatatea ta depinde de modul in care se prolifereaza aminoacizii in organismul tau...si totul, totul depinde de informatia de la nivelul ADN-ului.
Cheile Genelor este un sistem fascinant pentru ca este singurul care iti ofera sansa sa descoperi ,,geniul ascuns,, din tine. Este singurul care vorbeste despre maretia TA. Aceasta maretie se afla chiar la nivelul genomului uman si salasluieste dintotdeauna fara insa a fi activata. Traind pe nivelele vibrationale joase ale propriului ADN, credem ca ceea ce suntem astazi este maximul din ceea ce putem fi...dar ne inselam. Potentialul care exista in noi si care nu a fost inca accesat, poate fi acum activat prin intermediul propriului PROFIL HOLOGENETIC. Este simplu, eficient si ...functioneaza! Puteti in orice moment sa obtineti harta digitala a ADN-ului personal intrand pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si completand cu datele necesare. Maretia fiecaruia dintre noi sta scrisa acolo si asteapta sa fie constientizata si activata.
Intalnirea din 29 iulie est una a DESCOPERIRII. Suntem in momentul in care putem si vrem sa stim cine suntem, de ce suntem asa si ce putem deveni. E mai mult decat o filosofie! E un proces de cunoastere, constientizare si transformare. Descifrand harta digitala a ADN-ului propriu descoperiti care este adevaratul scop al vietii, aflati care este rana primordiala care se creeaza suferinta din viata voastra, descifrati misterele relationarii, va educati mintea si, foarte important, puneti bazele a ceea ce se numeste ,,inteligenta emotionala,, - un concept pe care sistemul educational l-a ascuns de noi si care este de o importanta majora in viata si evolutia noastra ca fiinte umane.
Intalnirea este una sincera pana la devastatoare. Sunt informatii extrem de importante pe care habar nu avem ca se pot delusi din interiorul nostru si care ne vor calauzi, de aici inainte, existenta.
Intalnirea debuteaza la ora 10.00, asadar va sfatuiesc sa fiti prezenti cu 10 minute in avans. De asemenea, cei care vor participa sunt rugati sa trimita mesaj in privat la Gabriela Personocratia, cu o zi in avans, cu urmatoarele date - data nasterii, ora nasterii si locul nasterii. Este esential pentru mine, deoarece vreau sa va ofer o imagine de ansamblu si o analiza precisa a propriului profil.
Pentru cei interesati, in finalul cursului voi face Divinatie cu carti de Tarot Tiganesc si cu Tarotul Roder Waite, considerat un sistem complex si complet de descifrare a variantelor holografice ale vietii si viitorului.
Locatia va fi anuntata din timp in functie de numarul participantilor
Contributie - 350 ron
Informatii - 0760285369
Gabriela Personocratia







[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



EDIT. Duduia Personocratia se numeste Gabriela Braniste si are emisiune la 6TV, noul OTV pentru telectuali. Laughing

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  baso Dum Iul 23, 2017 7:26 am

Oare cati oameni de pe planeta asta l-ar fi confundat pe teroristui ISIS cu o femeie ?
Sau poate ca teroristul n-a vazut in viata lui cum arata vreo femeie, stiind ca exista si asa ceva doar din povestile colegilor de
terorisme. raset

Totusi, dupa ce am analizat fotografia din perspectiva artistica, s-ar putea ca ideea teroristului a fost  sa se deghizeze in Tutankamon deoarece aduce la mutra cu tata Akhenaten .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Dum Sept 03, 2017 4:38 pm

E clar, hellvigii virtuali au primit ordin de zi pe unitate, daca rostogolesc prin online imbecilitati precum asta. agitat


Cel mai tare si diabolic mod de-a boicota magazinele Kaufland !


Intrati in magazinele Kaufland, umpleti un carucior SAU DOUA, cu toate marutisurile, mergeti la casa, iar dupa ce le-a marcat vanzatoarea pe toate la casa, spuneti ca nu mai cumparati produsele pentru ca nu cunoasteti LIMBA MAGHIARA si plecati lasand caruciorul sau carucioarele incarcate cu marfa in fata casei de marcat.

In acest mod blocati vanzarile, cu timpii de asteptare, pana vine un sef de COMPARTIMENT, sa descarce casa de marcat cu produsele incarcate si sa anuleze bonul, iar angajatii ocupati sa puna marfa inapoi pe rafturi.

Dumneavoastra puteti parasi magazinu, deoarece nu va poate obliga nimeni
sa cumparati produsele pe care le-ati pus in cos si nu le mai vreti.

Daca 50 de oameni fac zilnic acest lucru la casele de marcat, creati debandada in fluxul magazinului.

Practic le dati vanzarile in cateva zile peste cap , daca acest lucru se intampa in toata tara.
In felul asta le dam o lectie sa ne tina minte 100 de ani de aici incolo, ca suntem Romani in Romania si nu zdremtele lor. – text primit la redactie din partea unui cititor



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Agiatatia asta cu Kaufland/Lidl foloseste din plin Cpf, careia si Dragnea i-a suflat in prapuri, promitand mult asteptatul referendum in toamna asta.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Iaca asa se naste un partid nationalisto-securisto-imbecil, numai bun de opus hoardelor sorosiste de tefelei cretini, intr-un mini razbel civil, care va separa provinciile istorice fix in anul centenarului. Cool
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  baso Dum Sept 03, 2017 8:14 pm

Tinand cont ca fii-mea abia asteapta sa-si exercite dreptul ei  de vot pt. prima oara dupa implinirea varstei de 18 ani si de faptul ca n-o deranjeaza absolut deloc homosexualii(cel mai tare m-a socat cand mi-a spus ca cel mai mult ar deranja-o sa-si gaseasca taica-sau o amanta sau un amant decat sa-mi gasesc eu un amant sau o amanta; e bizar: din partea mea i s-ar parea firesc orice i-as propune ca alternativa la schimb de tata. Din partea tatalui, niciuna  ca schimb de mama  laugh )   presupun ca va fi fun la referendumul  despre familia traditionala, indeosebi printre proaspetii votaci  laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Lun Sept 04, 2017 8:40 am

baso a scris:Tinand cont ca fii-mea abia asteapta sa-si exercite dreptul ei  de vot pt. prima oara dupa implinirea varstei de 18 ani si de faptul ca n-o deranjeaza absolut deloc homosexualii(cel mai tare m-a socat cand mi-a spus ca cel mai mult ar deranja-o sa-si gaseasca taica-sau o amanta sau un amant decat sa-mi gasesc eu un amant sau o amanta; e bizar: din partea mea i s-ar parea firesc orice i-as propune ca alternativa la schimb de tata. Din partea tatalui, niciuna  ca schimb de mama  laugh )   presupun ca va fi fun la referendumul  despre familia traditionala, indeosebi printre proaspetii votaci  laugh

Noi am refuzat sa ne punem numele pe listele care au circulat insistent (prin institutiile de stat!) la vremea cand Cpf avea nevoie de semnaturi pentru referendumul de pomina. Presupun ca daca le iese asta, vor initia un altul, pentru a fixa in constitutie faptul ca apa e uda, cerul e albastru, iarba e verde etc. Totusi, avand in vedere apropiatul eveniment anuntat de insusi Dragnea, mi-am cumparat saptamana trecuta, impreuna cu albumul, un tricou din magazinul lui Rappa. laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Vin Sept 08, 2017 10:19 am

Apologetul lui Stalin e ca braneanu'*: mai are el niste socialism, da' numai putin, pe fund. Laughing

Dacă se desființează (prin NAȚIONALIZARE și REDISTRIBUIRE) clasa de BOGAȚI de abia atunci TOȚI VOM DEVENI BOGAȚI!
Clasa bogaților a acaparat întreaga planetă și a limitat accesul restului popoarelor la resursele planetei!
Este simplu de înțeles pentru oricine: CAPITALISMUL înseamnă DICTATURA BOGAȚILOR asupra SĂRACILOR! Dărâmarea acestei dictaturi nu trebuie să transfere privilegiile și construirea unei alte clase de infractori!
Despre asta este vorba în SOCIALISMUL AUTENTIC: EGALITATE în acces la resursele Pământului, EGALITATE în OBLIGAȚII față de PĂMÂNTUL MAMĂ, EGALITATE în OBLIGAȚII FAȚĂ DE SEMENI!
În ultimii 250 de ani nicăieri pe TERRA nu a fost SOCIALISM AUTENTIC întrucât a fost permanent SABOTAT și DEMOLAT!
Astfel pe Pământul binecuvântat de DUMNEZEU nu există decât o singură problemă: PREA PUȚIN SOCIALISM!
Cu cât oamenii vor înțelege mai repede, cu atât se vor elibera mai repede!






[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


*Varianta cu braneni a bancului a fost raspandita de brasoveni, pe net figurand ca rezultat al cautarii varianta cu olteni. raset

Un oltean merge pentru prima data la oras si aude si el de SIDA.
Merge inapoi in sat si se duce la gardul vecinului si-l intreaba:
- Ma, vecine, tu ai SIDA?
Sta vecinu' nostru si se gandeste: daca-i spun ca am, mi-a cere sa-i dau; daca-i spun ca n-am, zice ca nu-s om gospodar...
Dupa ce se gandeste raspunde:
- Am, dar numa' putin mi-o ramas pe fund.
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  baso Vin Sept 08, 2017 10:29 am

ENKI a scris:Apologetul lui Stalin e ca braneanu'*: mai are el niste socialism, da' numai putin, pe fund. Laughing

Dacă se desființează (prin NAȚIONALIZARE și REDISTRIBUIRE) clasa de BOGAȚI de abia atunci TOȚI VOM DEVENI BOGAȚI!
Clasa bogaților a acaparat întreaga planetă și a limitat accesul restului popoarelor la resursele planetei!
Este simplu de înțeles pentru oricine: CAPITALISMUL înseamnă DICTATURA BOGAȚILOR asupra SĂRACILOR! Dărâmarea acestei dictaturi nu trebuie să transfere privilegiile și construirea unei alte clase de infractori!
Despre asta este vorba în SOCIALISMUL AUTENTIC: EGALITATE în acces la resursele Pământului, EGALITATE în OBLIGAȚII față de PĂMÂNTUL MAMĂ, EGALITATE în OBLIGAȚII FAȚĂ DE SEMENI!
În ultimii 250 de ani nicăieri pe TERRA nu a fost SOCIALISM AUTENTIC întrucât a fost permanent SABOTAT și DEMOLAT!
Astfel pe Pământul binecuvântat de DUMNEZEU nu există decât o singură problemă: PREA PUȚIN SOCIALISM!
Cu cât oamenii vor înțelege mai repede, cu atât se vor elibera mai repede!






[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


*Varianta cu braneni a bancului a fost raspandita de brasoveni, pe net figurand ca rezultat al cautarii varianta cu olteni. raset

Un oltean merge pentru prima data la oras si aude si el de SIDA.
Merge inapoi in sat si se duce la gardul vecinului si-l intreaba:
- Ma, vecine, tu ai SIDA?
Sta vecinu' nostru si se gandeste: daca-i spun ca am, mi-a cere sa-i dau; daca-i spun ca n-am, zice ca nu-s om gospodar...
Dupa ce se gandeste raspunde:
- Am, dar numa' putin mi-o ramas pe fund.

Asta-i o varianta a bancului cu raspunsul evaziv raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Vin Sept 22, 2017 9:28 am

ENKI a scris:...privirea mi-a poposit direct pe numele maestrei conferentiare:Gabriela Personocratia.  laugh

Ar fi trebuit sa-mi imaginez ca postul 6 tv poate mai mult: Bruno Medicina. laugh


ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  baso Vin Sept 22, 2017 12:35 pm

ENKI a scris:
ENKI a scris:...privirea mi-a poposit direct pe numele maestrei conferentiare:Gabriela Personocratia.  laugh

Ar fi trebuit sa-mi imaginez ca postul 6 tv poate mai mult: Bruno Medicina. laugh




Futbalistul Bruno a invatat limba romana cat a uitat Raducioiu in Italia raset Vorba ta, Enki, cum sa nu te bufneasca rasul din start cand il vezi si auzi cat de frumos explica, inclusiv din muschi laugh Cu o pipa in gura, tipul era perfect sa-l interpreteze pe Popeye marinarul laugh


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Joi Oct 05, 2017 9:10 am

Deci, dupa ce Trump anuntase ca va distruge Coreea de Nord, se ridica un nene de la CIA si-i transmite ca, de fapt, nebunul atomic e baiat de treaba?! Shocked
Adica Kim Jong-un nu mai este dementul sustinut de maleficii planetei, respectiv chinezoii si rusoii, ci intruchiparea ratiunii si un umil doritor de indelungata si inteleapta carmuire?! laugh



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Joi Oct 05, 2017 9:36 am

Dupa ce Scoancsa s-a autodeclarat Mandela ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ), a venit randul imbecilului Bot sa se creada Martin Luther King.  laugh
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Tare am impresia ca iarba* pe care le-o distribuie SRI e contaminata cu ceva insecticide. suspect


*Apropo de iarba, un super serial pentru relaxare: Weeds - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Dum Oct 22, 2017 1:54 pm

Cunosc, am simtit pe propria-mi piele ca, in viziunea cretinilor #rezist, sunt comunist, mai nou. Asta dupa ce ani de zile am fost considerat legionar tocmai de catre securistii care le-au spalat neuronii tefelistilor. Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pe toti dezumanizatii astia ii tratez in doua moduri , cu ignore sau cu umor.  laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

În 2016, după patru ani de la sentința CEDO care solicita imperativ României ameliorarea condițiilor de detenție, Prună, ministru nepereche în guvernul nepereche, propunea ca pentru fiecare lună ispășită în pușcării supraaglomerate condamnatul să beneficieze de o reducere cu 3 zile a executării pedepsei. De compensare beneficiau inclusiv recidivișții, indiferent de natura sau gravitatea infracțiunii. Beneficiau chiar și -vai! - corupții, soro. Și criminalii. Și violatorii. Și pedofilii. Indiferent de vîrstă. A fost multă liniște la începutul lui noiembrie 2016. Nimeni nu s-a scandalizat cînd Prună și-a anunțat intenția. Nimeni n-a zbierat. Nimeni nu și-a tăvălit pe carosabil furia la gîndul că guvenul nepereche scapă corupții de pușcărie. Inclusiv pe Voiculescu Dan, varan.
Nu trecu decît o lună/ de cînd Prună/ cum zisei (romanță), iar guvernul nepereche a plecahaat/ din cauza la poporu ingraat/ care nu l-a apreciaat/ la adevărata valuaree/valuaree/valuaree (manea dă turbojale).
Mai trecu încă o lună, iar guvernul penalilor instalat la putere după samavolnicul vot popular din decembrie 2016 iniția o grațiere zgîrcită, pricăjită, de care ar fi beneficiat cel mult 2500 de deținuți. Corupții, de exemplu, nu erau grațiați, soro! Nici recidiviștii. Nici criminalii violenți. Deși prezidentul Iohannis spunea atunci că "o lege a amnistiei (n-a existat așa ceva n.a) și grațierii care ar spăla păcatele nu numai ale unor hoți care pot fi periculoși pentru persoane, poate și pentru societate, dar care ar albi dosarele politicienilor ar fi o catastrofă pentru democrația românească”.
În ciuda acestui avertisment s e v e r, ministru pesedist Iordache, aka altă întrebare, borfaș penal, desigur, grația violatori și pedofili, însă numai pe cei peste 60 de ani. Iar Voiculescu Dan, varan, avea peste 60 de ani!!! Deci, intenția criminală a guvernului criminal era limpede, clară, cleștar: Voiculescu Dan, varan, în libertate, ca prioritatea zero a noii puteri corupte. Sentințe CEDO? Închisori care sînt veritabile spații de tortură prin suprapopulare? Mofturi! Sanchi! Ne luați de proști? Nu ne-au zis nouă ce și cum Tapalagă&restul presei libere? Adică, n-avem noi zmart pentru ca să ne informăm? Avem. În consecință, de la prezidentul republicii, trecînd prin Bîzgan, pînă la amploaiatul cel mai cuminte, inert și dezinteresat de politică de pe platforma post-industrială Pipera, toți se ridicară să oprească aminstia care era, de fapt, o grațiere vai de mama ei. Și mai ales să oprească eliberarea lui Voiculescu Dan, varan.
Nu mai trecură decît alte 9 luni. Azi, o lege promulgată de prezidentul ce-n iarnă se puse-n fruntea marșurilor antipenale scoate din pușcării în loc de 2500 de grăinari, probabil 3500 de condamnați, indiferent de infracțiunea comisă, de gravitatea și natura ei. Ies și recidiviști. Și pedofili mai tineri de 60 de ani. Și corupți, fată. Azi, Voiculescu Dan, varan, e liber. N-a fost amnistiat. Nici grațiat. Nu era cazul. Voiculescu Dan, varan, putea fi liber încă din noiembrie 2016, cînd îndeplinise condițiile de eliberare condiționată. Dar era păcat să strici frumusețe de scandal hibernal cu niște adevăruri simple pe care, dacă ar vrea, le-ar putea pricepe toți concurenții înscriși la "Bravo, Pătrățel", concurs de împrejurări preșcolare pentru persoane adulte, fără premii.




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Lun Oct 23, 2017 12:32 pm

Corect, ca doar d-aia au pompat NSA, CIA, FBI etc. bani in Turcanu Berg, ca sa colcaie p-acolo niste rusoi aterizati direct de la Moscova, cu dorinta arzatoare de a-i dezradacina pe miorii intelijenti si vijilenti. laugh

George Roncea
16 minute ·

M-a sunat adineaori Călin Marincuș de la Cluj - poate fi găsit deocadată la adresa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - și lui i-au fost șterse toate paginile, pe același model, ca și la mine, cică el nu e el, deși a trimis ce i s-a cerut tot nu i-au dat drumul la pagini. Și eu sunt încă nu doar blocat ci complet șters pe profilul de rezervă, după ce mi-a fost șters cu totul și acesta, cel original.
FB devine pe zi ce trece un vector clar al orwellienilor komuniști, izvor de ură și demență anticreștină și antifamilie. Probabil va trebui, pentru a comunica, să ne întoarcem la Epoca blogurilor, de dinainte de Era Feisbuci, probabil o să ne întoarcem și la mașina de scris și scrisul pe pereți sau strigatul de pe acoperișuri, ca profetul Jezechiel.
Este clar că asistăm la o adevărată ofensivă a grupării SNSPA - SRI - PSD - GDS - adică Nucleul rețelei Soros, o Hidră cu un braț și la Cotroceni și cu multe alte ramuril și subgrupuri, ce cuprind heitări de tot felul, de la kommie decerebrați de teapa lui CTP, la filomusulmani și filopopo - grupări ce au ca miza destructurarea resorturilor naționale, Campanie dusă de Moscova împotriva românilor de vreo 200 de ani.
Cred că ar trebui să ne mobilizăm și noi, pe de o parte să blocăm și raportăm toate profilele false ce varsă venin non stop, ba cu imagini de legionari ba cu poze la profil ce afișează repere culturale românești - absolut toți sunt ai rusoilor și de asemenea va trebui creat un mega grup ce trebuie să scoată la lumină sistematic propaganda antiromânească izvorâtă din aceste centre menționate mai sus.
Absolut toți coaboratorii grupărilor menționate mai sus, trebuiesc listați și cunoscuți - vorbim de o Rețea ce lucrează de decenii, mai mult sau mai puțin conspirat împotriva României și nu numai, împotriva valorilor și reperelor culturii și spiritualității creștine, împotriva toleranței și iubirii ca model christic, practic avem de-a face cu cea mai feroce grupare antisemită, formată mai ales din evrei demenți fie musulmanizați fie ateizați, ce-și urăsc visceral originea, și ar fi în stare cu siguranță să tragă cu mitraliera în chipul lui Hristos, exact ca neamurile lor din trecut care au ucis, au ucis, au ucis...





[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sa realizezi ca te-ai autoincarcerat de buna voie in puscaria virtuala a globalistilor neobolsevici, dar sa o tii gaia matu' cu nationalismul, antisemitismul si anti-globalismul, timp in care sa te si vaiti ca esti persecutat de gardieni, iata dovada de suprema imbecilizare, cel mai probabil ireversibila. Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Mier Noi 01, 2017 3:10 pm

Oda inchinata de ARTE baschetozei depaseste cu mult rezultatele propagandei platite de DIE pe vremea Impuscatului. Embarassed

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sunt din ce in ce mai sigur ca individa este tiganca sau a crescut intre tigani, avand momente evidente in care manifesta atitudini tipice. La minutul 25.00 este suprinsa din alt unghi grimasa facuta la rostirea celebrei As putea sa devin mama!, dupa care, inca 35 de secunde, desi incearca sa se controleze, are niste gesturi de-a dreptul golanesti, de sefa de gasca de cartier. Shocked

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Mier Noi 01, 2017 7:09 pm

Au trecut 24 de ore de la acest interviu halucinant si baschetoza inca n-a zburat de la DNA. Daca nici in urmatoarele 24 de ore nu e data afara, atunci trebuie demis Ochiul Tudorel. Cool

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Pana acum, o singulara luare de pozitie, pe Luju.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  ENKI Vin Noi 03, 2017 10:57 am

Existau simptome de dementa inca din 16 octombrie, cand Marou' a organizat un fel de priveghi transmis live pe feisbuc, cu tembela anexa2 de-a dreapta. Mi-au fost suficiente 5 minute pentru a pune diagnosticul. Laughing



Insa ce a putut sa debiteze in urma cu numai 3 ore depaseste cu mult stadiul de tratament la domiciliu, necesitand internarea de urgenta intr-un stabiliment adecvat. laugh






NAȘUL TV – UN EXEMPLU PENTRU ROMÂNIA!
Radu Moraru • Publicat: 3 Noi 2017, 9:01 • Actualizat: acum 3 ore • • comentarii

 

Sistemul Mafiot a incercat sa ne distruga, sa inchida NASUL TV, Televiziunea Libera !

Nu a reusit !

De ce ?!

Fiindca toata echipa NASUL TV a fost alaturi de Radu Moraru, mogulul ! Caz unic in istoria televiziunilor ! Fiindca milioane de romani s-au rugat pentru NOI !

De ce ?!

Fiindca sint un mogul pe care orice ziarist sau realizator de emisiuni il viseaza ! Mii de colaboratori ai mei, din ultimii 25 de ani, pot depune marturie ! Niciodata nu am intervenit in Liberatatea de Exprimare a colegilor mei !

Cea mai mare bucurie a vietii mele profesionale este sa asigur libertate maxima colegilor mei de la NASUL TV ! Am platit si voi plati scump aceasta LIBERTATE !

Lectia pentru Romania este simpla : UNITI vom INVINGE ! Daca as fi fost tradat de echipa NASUL TV, as fi pierdut!

Dar TOATA ECHIPA NASUL TV a fost linga mine, caz unic in Istorie !

Eu cred ca abia acum ati inteles ca avem nevoie de 1 milion de romani alaturi de noi ! Ca sa ne aparati si ca sa aparam NASUL TV ! Ca nimeni, nici macar Sistemul Mafiot sa nu mai aiba tupeul sa se atinga de NOI !

Curaj oameni buni ! Ii chem pe toti crestinii sa doneze 10 lei in Conturile mamei mele ! Sint cele mai sigure Conturi ! Statul Mafiot nu poate sa mai inventeze ceva impotriva mamei mele !

Avem nevoie de bani ! Avem nevoie de 1 milion de romani care sa doneze acesti bani ! Oricine isi permite sa doneze macar 10 lei / an !

Visul meu este sa fim finantati de catre cei care imbratiseaza valorile NASUL TV : Credinta in Dumnezeu, Patriotismul, Iubirea de Neam si de Tara, Profesionalismul, Prosperitatea Romaniei, Romania Mare, Parteneriatul cu Administratia Crestina de la Washington, Libertatea de Exprimare, Coalitia pentru Familie !

Acum ori niciodata ! Ori EI, ori NOI ! Ei isi fac foarte bine misiunea neomarxista ! E timpul ca si VOI sa luptati alaturi de NOI ! Doar 10 lei / an ! Atit de simplu !

Sa fiti iubiti!

Radu Moraru




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  baso Vin Noi 03, 2017 1:44 pm

N-am avut nervi sa vizualizez toata inregistrarea de peste 2 h descarcata pe youtube. Am inteles din primele minute ca este vorba despre un litigiu in istanta de judecata, nesolutionat definitiv, intre actionarii si membri consiliului de administratie ai NasulTV. Nu stiu precis daca am inteles corect si  nici nu-mi bat capul ; se pare ca Radu Moraru a fost inlocuit in consiliul de administratie cu Paul Moraru, ceva farmacist fara diploma dovedita( chiar daca nu conteaza ce diploma au sau nu au membri CA) In  esenta, daca adunarea generala actionarilor, legal intrunita ca cvorum, a decis sa-l revoce pe Moraru ca sa-l inlocuiasca cu un alt Moraru, chiar si boschetar fiind acesta din urma, chestiunea se rezolva doar in instanta de judecata.

Proabil ca acum, Radu Moraru cerseste donatii de la cetateni ca sa-si plateasca avocatii. N-are nicio justificare pt. subscribtia publica pt. ca farierii sa devina actionari.

Ii chem pe toti crestinii sa doneze 10 lei in Conturile mamei mele ! Sint cele mai sigure Conturi !
laugh As putea comenta sa se duca el ca leul in ma-sa, in cont laugh

Lasand videoclipul pe fundal sa mearga, am fost socata de interventia Anexatei, de pe la min.29, vizavi de Pruna si de mofturi raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  baso Dum Noi 05, 2017 7:13 am

ENKI a scris:Au trecut 24 de ore de la acest interviu halucinant si baschetoza inca n-a zburat de la DNA. Daca nici in urmatoarele 24 de ore nu e data afara, atunci trebuie demis Ochiul Tudorel.  Cool

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Pana acum, o singulara luare de pozitie, pe Luju.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Interviul se pupa perfect cu declaratiile ulterioare ale lui Iohannis.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Alergarea după imbecilitate... - Pagina 6 Empty Re: Alergarea după imbecilitate...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum