SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

gorobetele mioritic

+2
baso
delta
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  delta Sam Aug 04, 2012 8:44 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
Ca orice păduche castrat, are şi el, acolo, o rîmă pe care, în visele lui erotice, o ridică la rang de anacondă... raset
Aha, deci nu are ce si (mai ales) cum foute cu ea...
Cică gajicile nu prea agreează penisurile supradimensionate. Le cam ocolesc. Aşa mi-au declarat mie. Oare m-or fi minţit? raset
și nu le-ai întrebat dacă problema era lungimea sau grosimea? vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Dum Aug 05, 2012 9:22 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
Ca orice păduche castrat, are şi el, acolo, o rîmă pe care, în visele lui erotice, o ridică la rang de anacondă... raset
Aha, deci nu are ce si (mai ales) cum foute cu ea...
Cică gajicile nu prea agreează penisurile supradimensionate. Le cam ocolesc. Aşa mi-au declarat mie. Oare m-or fi minţit? raset
și nu le-ai întrebat dacă problema era lungimea sau grosimea? vesel
Cică, lungă poa' să fie oricît de groasă. Subţire să nu fie prea scurtă... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  baso Dum Aug 05, 2012 12:46 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
"Listele acestea electorale sunt neactualizate din '90", fără a-şi obosi neuronul. Conform dânsului, toate scrutinele desfăşurate în cei 22 de ani de după '90, sunt nule de drept.
Bre, usleliştilor! Mai aveţi d'ăştia?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

gorobetele mioritic a cam ghicit care-i treaba cu dansul -valsul de dupa impuscarea fostului comandant suprem laugh

Dan Sova - dans ov A laugh






baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Mar Aug 07, 2012 5:53 pm

Pe mine mă dixtrează la maximum apocalipsoiu' pe care-l propăvăduiesc lingăozarii portocăcănari imediat ce va dispărea mult iubitu' şi stimatu' lor şmenar beţivan din politichia rromânească... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  delta Mier Aug 08, 2012 4:36 am

Dracu' gol a scris:Pe mine mă dixtrează la maximum apocalipsoiu' pe care-l propăvăduiesc lingăozarii portocăcănari imediat ce va dispărea mult iubitu' şi stimatu' lor şmenar beţivan din politichia rromânească... raset
tâmpiți de genul gorobetelui, năsoasei cu bile de plastic, tractoristului tapalabist sau a ăluia cu râs șobolaniu n-o fi aflat că cimitirele sunt doldora de oameni de neînlocuit... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  baso Mier Aug 08, 2012 6:47 am

Dracu' gol a scris:Pe mine mă dixtrează la maximum apocalipsoiu' pe care-l propăvăduiesc lingăozarii portocăcănari imediat ce va dispărea mult iubitu' şi stimatu' lor şmenar beţivan din politichia rromânească... raset

Pe mine ma intriga armata de mercenari sectantzi pe care o are, anuntzatori de apocalipsa. Cum de altfel ma intriga ca, dupa fiecare aparitie publica a individului, mercenarii ii amplifica vorbele si amenintzarile. Iar adversarii lui politici intra in jocul declaratiilor agresive. Este mai mult decat sinistru ceea ce se intampla.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Mier Aug 08, 2012 10:26 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:Pe mine mă dixtrează la maximum apocalipsoiu' pe care-l propăvăduiesc lingăozarii portocăcănari imediat ce va dispărea mult iubitu' şi stimatu' lor şmenar beţivan din politichia rromânească... raset
tâmpiți de genul gorobetelui, năsoasei cu bile de plastic, tractoristului tapalabist sau a ăluia cu râs șobolaniu n-o fi aflat că cimitirele sunt doldora de oameni de neînlocuit... laugh
Probabil că în cimitirurile portocăcănii, care vor fi înfiinţate prin ordonanţă prezidenţială, morţii vor ţine discursuri tîmpiţilor cu gurile căscate... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Mier Aug 08, 2012 10:33 am

baso a scris:Este mai mult decat sinistru ceea ce se intampla.
Depinde de percepţie. Mie mi se pare că acu' există o delimitare clară între pupincuriştii fanatico-imbecili şi cetăţenii pragmatici, care se ghidează după logica faptelor şi eficienţa rezultatelor... agitat
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Dum Aug 19, 2012 12:06 am

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
Ca orice păduche castrat, are şi el, acolo, o rîmă pe care, în visele lui erotice, o ridică la rang de anacondă... raset

Aha, deci nu are ce si (mai ales) cum foute cu ea...
Cică gajicile nu prea agreează penisurile supradimensionate. Le cam ocolesc. Aşa mi-au declarat mie. Oare m-or fi minţit? raset

Habar n-am; si eu tot ceva de genu' am auzit. Pai, probabil ca doar artistele plastice apreciaza in mod deosebit superdimensiunile.

P.S: Eu am scris "ce", nu "cu ce"...

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Dum Aug 19, 2012 12:53 am

delta a scris:și nu le-ai întrebat dacă problema era lungimea sau grosimea? vesel

Poate ca erau toate stramte si nu se justificau intrebarile legate de grosime... In fond, problema e ce face (printre altele) cu lungimea si grosimea cu care a fost dotat. innocent
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Lun Aug 27, 2012 10:27 pm

delta a scris:
RocketQueen a scris:Like-ul libidinoaselor ar fi, oarecum, logic daca respectivele considera astfel de înjurături o dovada de masculinitate, doar ca in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
adică critici dur p_d_d_l-izda? surprised

Ia mai reciteste tu fraza respectiva si vezi daca de critica era vorba acolo.

parcă erai prietenă la cataramă cu lugojeana băsistă sub acoperire mai ceva decât cu litiudependentul băsist sub acoperire... laugh

De'asta n-ai tu somnu' linistit...
E treaba ei pe cine simpatizeaza... Treaba mea poate deveni doar cand o p!zda incearca (fara succes) sa-mi bage strambe in orice, ceea ce n-a fost cazul la ea, asa ca din start are un punct in plus fata de celalalte... Pricepi, deltutu', sau tre' sa fiu mai explicita? raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  delta Vin Dec 14, 2012 6:43 pm

oare gorobeții mioritici ar vota tot 66% cu usele dacă s-ar repeta alegerile după ce s-a dat de gol pontosul și absentul în legătură cu mânăreala din dos în direcția unei formațiuni udemereu? laugh


delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  baso Dum Dec 16, 2012 12:30 am

Acum au schimbat modul de fraudare. Au folosit procesele verbale semnate in alb si apoi au masluit direct sacii cu voturi. I-au "pus in concordantza" cu procesele verbale. Teorie Stalinista pusa in practica.Nu conteaza voturile ci numaratoarea lor. Dragnea si Hrebe sunt profesionistii furtului de voturi. La asa zisul referendum au masluit (dovedit apoi de cercetari care inca nu s-au incheiat in totalitate) in jur de 2.5 milioane de voturi ! A iesit rau atunci pentru unii si de aceea au schimbat metoda. Cert este ca pe USLasi NU ii mai intereseaza deloc votul ,vointza romanilor.
Acum Ponta vrea sa faca un guvern cu n-spe mii de ministere sa serveasca clientela care a furat a amenintzat si a manipulat pentru ei ! Tot pe banii cetatenilor bineinteles. Doar se va da liber la praduiala imediat cese va baga pumnul in gura presei si se va subjuga justitia.
De aceea vrea plagiatorul mitoman Ponta sa aduca si UDMR-ul la putere, ca sa schimbe Constitutia si sa anuleze CCR, DNA, CSM si ANI. adica institutiile care ii deranjeaza din jaful lor cotidian. Apoi potopul !! In 4 ani vom avea mii de hoti superbogati si milioane de sclavi rupti in cur si muritori de foame.Ca in Korea de Nord ! Votanti USL....bineinteles ! Hai pa !
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pentru zombie asta, in jur de 2,5 milioane inseamna de la 500 voturi (cat au descoperit procurorii) pana la 4 999 500 voturi ce vor fi dovedite de cercetari care inca nu s-au incheiat in totalitate(adica dublu fata de miza lui pe3cace & basecu; ca doar nu dau din burta, de la mine ) raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic - Pagina 2 Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum