SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cică... de mondenităţi

+5
ENKI
Armand
Anahoret
lolo
delta
9 participanți

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  Dracu' gol Joi Oct 18, 2012 10:11 am

ENKI a scris:Nu merita deschis un thread nou pentru o astfel de emisiune. Embarassed
In tot raul si un pic de bine, totusi, tinand cont ca, in sfarsit, Vadim a ajuns unde ii era locul: invitat permanent la emisiunile lui Pacatos si Maruta. laugh
Yo cre' că locu' lu' WC Tudor ie la spitalu' dă napoleoni... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  ENKI Joi Oct 18, 2012 10:22 am

Dracu' gol a scris:
ENKI a scris:Nu merita deschis un thread nou pentru o astfel de emisiune. Embarassed
In tot raul si un pic de bine, totusi, tinand cont ca, in sfarsit, Vadim a ajuns unde ii era locul: invitat permanent la emisiunile lui Pacatos si Maruta. laugh
Yo cre' că locu' lu' WC Tudor ie la spitalu' dă napoleoni... raset
Pai, emisiunile alora nu d-acolo se transmit?! suspect
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  Dracu' gol Joi Oct 18, 2012 10:29 am

ENKI a scris:
Dracu' gol a scris:
ENKI a scris:Nu merita deschis un thread nou pentru o astfel de emisiune. Embarassed
In tot raul si un pic de bine, totusi, tinand cont ca, in sfarsit, Vadim a ajuns unde ii era locul: invitat permanent la emisiunile lui Pacatos si Maruta. laugh
Yo cre' că locu' lu' WC Tudor ie la spitalu' dă napoleoni... raset
Pai, emisiunile alora nu d-acolo se transmit?! suspect
Nu numa'... To(n)t acolo se şi face audienţa. E un fel de tembeliziune cu circuit închis... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  baso Joi Mai 22, 2014 2:28 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

In tot cazul, un "contract cu mai multe zerouri ",pt. prestatia ei plina de rautate si lipsa de toleranta , nu merita mai mult de trois fois rien(000), vorba frantzujilor , oricat de viteaz s-ar simti croitorasul din ea. raset
Ca femeie care se considera normala fizic si psihic dupa o nastere naturala, nu te folosesti ca exemplu negativ , in contra-balanta, NICIODATA, de alta femeie care a fost nevoita sa nasca prin cezariana si a avut ulterior complicatii. Nu si-a ales prea bine ideea de promovat, fiind mama unui singur copil nascut pe cale naturala. Sa le lase pe tiganci,pocaite,musulmance, etc, care nasc minim 5 copii , toti pe cale naturala, sa faca reclama la nasterile naturale  Laughing Ca ar manca si gura puradeilor multi ceva  din ce castiga mama heroina din travaliul ei Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  baso Joi Mai 22, 2014 5:25 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

 laugh Probabil ca si-ar dori intens sa fie bagata in seama de Illuminati in timp ce-i face fiicei cadouri de ras  cu imaginile si textele pe care cea mica le va studia si critica arunci va creste mare  Laughing Un parinte prea excentric naste reactii inverse , de normalitate critica, in copil; la fel cum un parinte prea traditional naste reactii excentrice, de revolta critica,  in copil  raset Daca nu exista un echilibru, mai ales intre mama si fiica, apare firesc conflictul intre generatii  Cool

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  baso Sam Sept 13, 2014 3:24 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nu prea pricep sensul demersului din prezent si n-am urmarit telenovela . Mircea Badea a dezvirginat-o pe Oana Zavoranu inainte s-o ia tiganul Pepe de nevasta? Se pare ca si mama Zavorancei s-a implicat activ in tot scandalul , de parca ar fi fatat-o pe fata dupa ce i-a tras-o Popey marinelul, de la Cotroceni ,care le-a reactivat pe amandoua, in prezent, cu conserve de spanac, ca sa se isterizeze scandalagioacele din aduceri aminte Laughing
Daca a folosit prezervativ, bravo pt. Badea ca nu a luat vreo boala venerica . Ca de urmasi, greu de crezut sa nu fi fost facuti rapid  marinari, de catre propria lor muma, in armata de avortoni ai baselului Laughing
Totusi, astea doua se laudau ca sunt bogate. Nu mi-am imaginat ca pot sa fie atat de fomiste incat sa se dea in spectacol, ca doua nebune.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  Dracu' gol Sam Sept 20, 2014 1:05 pm

baso a scris:Totusi, astea doua se laudau ca sunt bogate. Nu mi-am imaginat ca pot sa fie atat de fomiste incat sa se dea in spectacol, ca doua nebune.
Bogăția-i futilă dacă ești atît de imbecil să cheltui pe toate căcaturile, de zece ori mai mult decît ai moștenit ca o ploșniță... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  ENKI Mier Mar 22, 2017 9:00 am

Nu-i cu mondenitati, da' o pun aci, pentru ca in primele zeci de secunde am avut impresia ca urmaresc un episod din Mondenii, nu din SRI va mai si raspunde, dupa ce va asculta. Laughing




Am cedat dupa vreo 5 minute. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

cică... de mondenităţi - Pagina 6 Empty Re: cică... de mondenităţi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum