Băsescu - forever!

Pagina 4 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Băsescu - forever!

Mesaj  RocketQueen la data de Dum Oct 07, 2012 5:56 am

Base e ultimul dictachior protejat de Aliati, inca nesacrificat... raset
RocketQueen
crede că are ceva de spus

Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Joi Oct 18, 2012 9:25 am

Congresu' PPE în Rromânika, momente memorabile...

Băsescu băseşte: "Răspunsul este: mai multă Europă!".
Pe cît ie Javra Ordinară de autoritară cu slugile sale, pe atît ie de pupicuristă cu stăpînii... raset

Merkel băseşte: "Lui Băsescu nu i-a fost frică să se gândească la viitor"
Madam Furherica răspunde la pupincurism cu periaje recipoarce... raset

Barroso băseşte şi 'mnealui: "Nu se pot promite miracole, pentru că nu există aşa ceva. Cetăţenii trebuie să ştie că trebuie să facem reforme", "Uniunea Europeană e foarte importantă pentru România, iar România e foarte importantă pentru Uniunea Europeană".
Măcar curva asta ie şi solemnă... raset

Ioan Ghişe "protestează": "People are sovereign".
Imbecilu' ăsta a lăbărit-o aiurea pînă cînd chiar cocalarii din propriu' lui partid au constatat că nu prea mai ie loc pe listele electorale şi pentru 'mnealui... raset

Nigel Farage a fost obligat să plătească o amendă de 3.000 de euro pentru că l-a descris pe Herman Van Rompuy drept “carismatic precum o cârpă umedă şi cu înfăţişarea unui funcţionăraş de bancă”.
Pe ăsta chiar îl doare-n kur de UE... raset

Donald Tusk: "Mă uit la acest edificiu(Casa Popoului) şi mă gândesc că şi lui Nicolae Ceauşescu îi plăcea să ţină discursuri deosebit de lungi în acest loc. Îi făcea probabil pe oameni să fie deosebit de iritaţi din acest motiv şi vă aduc aminte că a avut un final trist al carierei lui politice, dar şi al lui personal. De aceea, eu vreau să fiu foarte scurt".
Băiatu' ăsta chiar a învăţat istorie la şcoală. Probabil că mă-sa şi cu taxu s-au uitat prea mult la desene animate atunci cînd au fost mici... raset

Pedelimbricii în frunte cu Javra Şmerkelită s-au îmbulzit ca vitele să se tragă-n poză cu furherii UE, pentru că dă bine la imagine... raset

Le jeux sont fait. Circu' portocăcănar o să continue, da' fără pîine... raset

Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Sam Oct 20, 2012 10:27 pm

Un preşedinte pentru to(n)ţi rromânii... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Lun Oct 22, 2012 6:03 pm

Dintr-o regretabilă oroare, am scris "furher" în loc de "führer"... raset
Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Oct 22, 2012 8:49 pm

ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Lun Oct 22, 2012 9:16 pm

Nenorocirea-i că nu-i nicio diferenţă între ceea ce spune cînd ie trotilat şi ceea ce spune cînd ie treaz... raset
Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Oct 22, 2012 9:39 pm

Dracu' gol a scris:Nenorocirea-i că nu-i nicio diferenţă între ceea ce spune cînd ie trotilat şi ceea ce spune cînd ie treaz... raset
I-or fi spus-o unii, altii, da' Javra a vrut sa se convinga personal. laugh bine
ENKI

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Mar Oct 30, 2012 10:16 am

Mitocanu' ştia deja dinainte c-o să cîştige şi-n 2004 şi-n 2009... raset

Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Oct 30, 2012 11:15 am

Dracu' gol a scris:Mitocanu' ştia deja dinainte c-o să cîştige şi-n 2004 şi-n 2009... raset

Interesant de revazut si reauzit.
ierarhia primejdiilor Laughing

baso

Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Dum Noi 04, 2012 9:47 am

i-a luat brusc, intempestiv şi de jos pe pupincuriştii de serviciu... Laughing

limbrica adânc înfiptă-n rectul matolian a scris:La Multi Ani, domnule presedinte ales!
Va doresc din tot sufletul, sanatate si aceeasi pofta de a starpi coruptia uslasa. Va rog sa ignorati putoarea opincilor rosii si jegoase, asa cum ati facut-o si pana acum.
Petrecere frumoasa, domnule presedinte al Romaniei, TRAIAN BASESCU!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

boul despre care nu se ştie dacă dă doar voluntar limbile dese în anusul traficantului de blugi prin porturi a scris:La Multi Ani cu sanatate domnule PRESEDINTE ALES TRAIAN BASESCU !
Multa sanatate si fericire , bucurii si clipe fericite alaturi de cei dragi domnule Presedinte Basescu. Toata stima si consideratia pentru cel mai bun si cel mai patriot Presedinte pe care Romania l-a avut vreodata ! Sa se implineasca tot ce va doriti, pe toate planurile !!

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  RocketQueen la data de Dum Noi 04, 2012 9:57 am

Ce, patrupedu' vesnic vesel i-a dedicat necioplitului depravat o melodie cantat de Corul "Madrigal"? laugh
Unde-i nea Iancu in aceste vremuri de inalta importanta pentru popor si tara...? raset
RocketQueen

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Noi 05, 2012 4:02 pm

Adica Javra s-a trezit din betie si a numarat vizitatorii, like-urile si mesajele de pe Facebook?! Shocked
Moama, da' cum ii scapara ochii la final, cand ii anunta pe oranjgutani ca urmeaza circul electoral. laugh

Cu intarziere, de la Corvin. laugh
ENKI

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Noi 05, 2012 8:08 pm

Se pare ca un obiect zburator neidentificat chiar se pregateste sa-i intre in cap, pentru totdeauna. laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cadru aflat la 0'54'' in clipul anterior...
ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Noi 06, 2012 6:51 am

Daca si-ar fi pus pe masa un vibrator , sa fi vazut atunci cum ar fi comentat analistii semnificatia mesajului subliminal raset

Din cate am intzeles, cei de la Hotnews ar fi sesizat detaliul Laughing Ceea ce ma face sa cred ca a fost pus special acolo, ca sa se scrie si sa se vorbeasca despre glontzul ala. Laughing Mai surprinzatoare mi se pare sticla cu apa de pe birou raset Cu alte cuvinte...tovarasul se imbata mai nou cu apa chioara ? laugh

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Noi 06, 2012 7:42 am

BĂSESCU, mesaj misterios PE FACEBOOK: "Veţi vedea în curând". Ce pregăteşte preşedintele?

raset Clar, a fost vorba despre o strategie de moarteking, inspirata de DDindirerect raset SENZATIONAL/ SHOC...etc "Ramanetzi pe receptzie ca nici nu stitzi ce pierdetzi ". Glontzul de haur avea rolul lui in decor ...ca sa mareasca suspansul Laughing Yo i-as fi plantat un obuz pe birou, intr-o vaza, ca cadou de la teroristi. Laughing

Totusi, prezidachele nu poate sta linistit, cu mucles, in banca lui ? Mi s-ar fi parut o strategie mult mai intzeleapta vesel M-ar fi inspaimantat mai mult tacerea lui Laughing Nu degeaba se zice "Tace si face", "Daca tacea, filosof ramanea", etc Laughing

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Noi 06, 2012 8:06 am

ENKI a scris:Se pare ca un obiect zburator neidentificat chiar se pregateste sa-i intre in cap, pentru totdeauna. laugh

Cadru aflat la 0'54'' in clipul anterior...

Abia acu' am vazut ca astia au incercuit si eticheta de pe sticla raset Am sesizat yo de la inceput ca era ceva potrocaliu pe sticla aia si nu mi-am dat seama la care apa minerala ii facea reclama prezidentul Bashescu Laughing

Bingo raset

Traducerea mesajului subliminal ar fi "Un glont de tab in buci fara sa se afle vreodata a cui e vina " raset

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Noi 06, 2012 9:27 am

baso a scris:Daca si-ar fi pus pe masa un vibrator , sa fi vazut atunci cum ar fi comentat analistii semnificatia mesajului subliminal raset

Din cate am intzeles, cei de la Hotnews ar fi sesizat detaliul Laughing Ceea ce ma face sa cred ca a fost pus special acolo, ca sa se scrie si sa se vorbeasca despre glontzul ala. Laughing Mai surprinzatoare mi se pare sticla cu apa de pe birou raset Cu alte cuvinte...tovarasul se imbata mai nou cu apa chioara ? laugh
Cu siguranta a fost pus intentionat acolo si inclin sa cred ca a fost chiar ideea dementului. affraid
Acu', as zice ca apar doua probleme: daca e glont de decor, se pierde toata forta mesajului; daca e glont real, a incalcat legea armelor si munitiilor. laugh
ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Noi 06, 2012 10:14 am

ENKI a scris:....daca e glont real, a incalcat legea armelor si munitiilor. laugh

Ooo, da ! El nu raset Precis ca sepepistii se jucau cu TAB-urile prin biroul lui si n-au apucat sa-si stranga toate jucariile dupa ce au fost anuntzati prin statzie: "6 ca vine shefu" raset

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Noi 06, 2012 1:36 pm

ENKI a scris:
baso a scris:Daca si-ar fi pus pe masa un vibrator , sa fi vazut atunci cum ar fi comentat analistii semnificatia mesajului subliminal raset

Cu siguranta a fost pus intentionat acolo si inclin sa cred ca a fost chiar ideea dementului. affraid
Acu', as zice ca apar doua probleme: daca e glont de decor, se pierde toata forta mesajului; daca e glont real, a incalcat legea armelor si munitiilor. laugh

“Este vorba despre o brichetă. E un model decorativ, nu este vorba despre un glonţ. Este de foarte mulţi ani pe acel birou, deci nu e vorba de nicio scenografie, nu a fost nimic aranjat să apară în cadrul din clipul difuzat astăzi. Bricheta a fost primită cadou în primul mandat de preşedinte. De altfel, biroul ca masă de lucru, dar şi ca spaţiu este plin de obiecte pe care preşedintele le primeşte de la diverse persoane”, a explicat Bogdan Oprea, purtătorul de cuvânt al Administraţiei prezidenţiale. (P.M) Laughing

Mai, care drac de politician a aratat un glontz intr-o emisiune TV, in scop metaforic, cu mai multzi ani in urma ? As fi zis ca era bashila , pt. ca au tot latrat gunoaiele lui despre glontzul de argint la fiecare confruntare prezidentziala. Sa fi fost draga Stolo sau altul ? scratch Chiar nu reusesc sa-mi aduc aminte personajul...

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Noi 06, 2012 2:14 pm

baso a scris:Mai, care drac de politician a aratat un glontz intr-o emisiune TV, in scop metaforic, cu mai multzi ani in urma ? As fi zis ca era bashila , pt. ca au tot latrat gunoaiele lui despre glontzul de argint la fiecare confruntare prezidentziala. Sa fi fost draga Stolo sau altul ? scratch Chiar nu reusesc sa-mi aduc aminte personajul...
Da, imi amintesc vag ceva, legat de unul care, cu un cartus in mana, profetea despre ce i-ar pregati lui adversarii. Dar... atat. scratch
Inclin sa cred ca a fost Stolojan. Neutral
ENKI

Sus In jos

Mesaj  RocketQueen la data de Mar Noi 06, 2012 2:31 pm

Eu as fi desenat un zid pe pictura aia cu inscriptia: Loc de dat cu kapu(tt)... raset
RocketQueen

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Noi 06, 2012 4:57 pm

baso a scris:

“Este vorba despre o brichetă. E un model decorativ, nu este vorba despre un glonţ. Este de foarte mulţi ani pe acel birou, deci nu e vorba de nicio scenografie, nu a fost nimic aranjat să apară în cadrul din clipul difuzat astăzi. Bricheta a fost primită cadou în primul mandat de preşedinte. De altfel, biroul ca masă de lucru, dar şi ca spaţiu este plin de obiecte pe care preşedintele le primeşte de la diverse persoane”, a explicat Bogdan Oprea, purtătorul de cuvânt al Administraţiei prezidenţiale. (P.M) Laughing
Adica Presedintele Romaniei primeste si cadouri in valoare de numai 30 de lei?! Shocked

Ca doar musafirul inspirat n-o fi cumparat ceva asemanator cu 15 lei, de pe okazii? suspect

ENKI

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Noi 06, 2012 5:11 pm

Unde mai pui ca bricheta era si erecta , in mod ostentiv, ca pe tava . Daca ar fi fost culcata, nici dracu n-ar fi observat vreun cartus pe biroul prezidentului raset

baso

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mar Noi 06, 2012 5:23 pm

ENKI a scris:
Ca doar musafirul inspirat n-o fi cumparat ceva asemanator cu 15 lei, de pe okazii? suspect

Dupa ce am citit cu atentzie , mi-am dat seama ca bricheta e de la okazii pt. ocazii speciale raset

baso

Sus In jos

Mesaj  Dracu' gol la data de Mier Noi 07, 2012 1:38 pm

ENKI a scris:Adica Presedintele Romaniei primeste si cadouri in valoare de numai 30 de lei?! Shocked
Păi, la cît de sărac şi cinstit încearcă(cu succesuri) să-i prostească pe proşti că ar fi 'mnealui, nu m-ar mira ca, data aviatoare cînd se duce în hipermarket cu alaiu' dă tembeliziuni după el, să se apuce să-şi umple sticlele goale de apă plată, aduse de acasă, cu pişoarcă de la un robinet stricat din căcăstoarea cash & carry... raset
Dracu' gol

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Mier Noi 07, 2012 1:51 pm

Dracu' gol a scris:
ENKI a scris:Adica Presedintele Romaniei primeste si cadouri in valoare de numai 30 de lei?! Shocked
Păi, la cît de sărac şi cinstit încearcă(cu succesuri) să-i prostească pe proşti că ar fi 'mnealui, nu m-ar mira ca, data aviatoare cînd se duce în hipermarket cu alaiu' dă tembeliziuni după el, să se apuce să-şi umple sticlele goale de apă plată, aduse de acasă, cu pişoarcă de la un robinet stricat din căcăstoarea cash & carry... raset
Nu esti normal. Vrei sa aiba stupiza surpriza sa se nimereasca fix la un robinet rusesc care suge ce nu-i in sticle in loc sa dea pişoarcă ? raset

baso

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Lun Noi 12, 2012 8:35 pm

ENKI

Sus In jos

Mesaj  ENKI la data de Mar Noi 13, 2012 9:37 pm

ENKI

Sus In jos

Mesaj  delta la data de Sam Noi 17, 2012 5:56 pm

asta n-o fi atentat la securitatea naţională? laugh
miceliul nulitate a scris:Frumoasa din Padurea Adormita, Tom Degetel si Cocosatul de la Notre Damme se laudau.

Frumoasa: "Eu cred ca sunt cea mai frumoasa fata din lume".
Tom Degetel: "Eu sunt convins ca sunt cel mai mic om din lume".
Cocosatul: "Eu trebuie sa fiu cea mai urata persoana din lume".
Se hotarasc sa mearga la oficialii Guinness Book of Records sa fie recunoscuti de Cartea Recordurilor.
Frumoasa din Padurea Adormita a intrat prima si a iesit radiind de fericire:
"E oficial ! Sunt cea mai frumoasa fata din lume!"
Tom Degetel a intrat dupa ea si a iesit si el fericit:
"E oficial ! Chiar sunt cel mai mic om din lume"
Cocosatul de la Notre Damme a intrat si el, insa a iesit dupa cateva minute cu o expresie confuza pe chip. Contrariat , el isi intreaba prietenii:
"Ba, cine dracu' e Traian Basescu?!?

delta

http://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  baso la data de Dum Noi 18, 2012 11:01 am

delta a scris:asta n-o fi atentat la securitatea naţională? laugh ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

Asta ziceam si yo Laughing De atatea ori a repetat bancul ala, pana l-a scos din pepeni pe TB ...de si-a bagat maimute in semnatura raset

baso

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: