SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Antena 3 a motanului securist

+2
ENKI
delta
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  Dracu' gol Dum Mar 20, 2016 2:30 pm

Sylver Cheetah 53 a scris:
delta a scris:
Sylver Cheetah 53 a scris:
ENKI a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu o suport pe Dana Grecu. Mereu îi apar riduri între sprincene.
care e dana grecu? scratch
Ultima poză.
Yo credeam că-i aia cu barbă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Mar Mar 22, 2016 1:17 am

Dracu' gol a scris:
Sylver Cheetah 53 a scris:
delta a scris:
Sylver Cheetah 53 a scris:
ENKI a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu o suport pe Dana Grecu. Mereu îi apar riduri între sprincene.
care e dana grecu? scratch
Ultima poză.
Yo credeam că-i aia cu barbă... raset
În primă fază, şi eu.
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  Dracu' gol Vin Mar 25, 2016 5:37 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Vin Mar 25, 2016 11:32 pm

Dracu' gol a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu mă prind. scratch
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  baso Sam Mar 26, 2016 7:40 am

raset
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  baso Sam Mar 26, 2016 7:43 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  PPG Sam Iun 10, 2017 9:32 am

Rar se vede o manipulare mai evidenta si gretoasa decit cea de zilele trecute, din emisiunea Sandrei Storcescu, in contextul violentelor de la sedinta consiliului primariei generale. Pe de o parte, ne comunica primarita Firea ce atrocitati ar fi comis unii civili asupra gardienilor, si ca doi dintre politisti ar fi fost dusi la spital, in stare grava (desi filamrile aparute ulterior aratau cu totul altceva); iar acei agresori sint din partea unor ong-uri finantate de Soros. Pe de alta parte, cum te poti numi jurnalist, cind o lasi pe timpita aia sa elucubreze, fara s-o intrebi nimic?! De cel putin 3 ori, primarita a sustinut ca Sorosi se afla spatele agresorilor de tip fascist! Tocmai Sorosi despre care am aflat ca a fost evreu, prigonit de fascisti! Deci cretinism si abjectie totale la Latrina 3.

PPG
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 253
Data de inscriere : 04/05/2016

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  baso Sam Iun 10, 2017 10:17 am

PEPSI raset



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  ENKI Dum Oct 08, 2017 3:15 pm

Nu stiu ce se intampla pe Antena 3, de bietul Badea tot zice ca spera sa nu-l mai prinda si anul viitor facand emisiune, dar pare ca devine portavocea tefelistilor. suspect


Conceptul de ”căință activă”, lansat pe A3 de un pulifrici. Cum se apreciază asta: ăl de se căiește se dă cu capul de pereții celulei și-n sculare, și-n culcare? Își face plimbarea târâș pe coate și genunchi? Plătește și prejudiciul altora? Dă mită șefilor din penitenciare? Încurcate sunt căile Codului Penal și conceptele ”Justiției” române...



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  baso Dum Oct 08, 2017 4:06 pm

Chiar nu pricep despre ce ar fi vorba la concret care sa-l condamne pe Badea la purgatoriu. Posibil ca drumul lui spre Iad sa fie pavat cu intentii bune, insa ii face pe prea multi sfinti, zei si draci sa rada Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  baso Vin Mar 23, 2018 8:15 am

Mihai Gotiu anunta ca va da si el in judecata A3  Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu ar trebui sa spere  si el la 300.000 lei chiar daca in situatia pe care o realteaza lucrurile sunt clare. A fost culpa evidenta a producatorului/realizatorului emisiunii.
Sunt de acord cu Radu Herjeu
"În decembrie, Antena 3 a difuzat nişte imagini din 2013 în care Goţiu părea că sare cu târnăcopul la jandarmi. În aceeaşi seară, netul a luat foc şi mulţi au arătat că e vorba, de fapt, despre înregistrarea unei piese de teatru. Eu cred că realizatorul emisiunii nu ştia acest lucru, deşi se menţiona adevărul pe pagina de Facebook de unde au fost preluate cadrele. Dar responsabilitatea, profesionalismul şi legea îi cereau să-l contacteze pe Goţiu înainte de emisiune pentru a se asigura că imaginile sunt reale şi să-i afle punctul de vedere. In extremis, a doua zi, când s-a devoalat eroarea, faci rectificarea necesară, eventual însoţită de scuze. Nu s-a întâmplat absolut nimic din toate astea. Prin urmare, am propus şi s-a votat o amendă de 10.000 de lei", a scris Radu Herjeu.

La Kovesi este cu totul si cu totul altceva iar jurnalistii sunt legitim suparati.
Sunt situatii foarte diferite. Desi n-am nici cea mai mica afinitate cu personajul Gotiu, este mult mai indreptatit la obtinerea de daune morale de la R. Dumitrescu in solidar cu A3 decat Kovesi Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Antena 3 a motanului securist - Pagina 2 Empty Re: Antena 3 a motanului securist

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum