SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In gura presei

+14
Dr.Ernesto Rafael Guevara
laleauaneagra
Ani
(Still a)Live
Vasile
baso
aurora
RocketQu33n
Armand
ENKI
Anahoret
lolo
Dracu' gol
delta
18 participanți

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Sam Mar 27, 2010 6:57 am

aurora a scris:În acest moment, pe antena 3, Domnul Stan are o emisiune nouă foarte faină! "Conexiuni" (vinerea, de la 22.00)
De reţinut! Aseară l-am pierdut. Să văd dacă-l dă în reluare. Săru'mâna pentru informaţie! Very Happy
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Sam Mar 27, 2010 7:25 am

Anahoret a scris:
aurora a scris:În acest moment, pe antena 3, Domnul Stan are o emisiune nouă foarte faină! "Conexiuni" (vinerea, de la 22.00)
De reţinut! Aseară l-am pierdut. Să văd dacă-l dă în reluare. Săru'mâna pentru informaţie! Very Happy
Stan e laptop-man-u' ? confused

P.S. Păi, normal că-l are vineri, deoarece Badea nu mai are de la ora 23 emisiune şi vineri seara. funny

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Sam Mar 27, 2010 9:17 am

delta a scris:Stan e laptop-man-u' ? confused
P.S. Păi, normal că-l are vineri, deoarece Badea nu mai are de la ora 23 emisiune şi vineri seara. funny
Da! raset Şi am impresia că are aceeaşi reţetă de medicamente pe care i-au prescris-o şi lui Vadim! laugh

Apărea în emisiune la "domnule Gâdea" împreună cu Badea şi Ciutacu!
E nebun cu acte, dar l-au lăsat în libertate! laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Sam Mar 27, 2010 9:25 am

Anahoret a scris:
delta a scris:Stan e laptop-man-u' ? confused
P.S. Păi, normal că-l are vineri, deoarece Badea nu mai are de la ora 23 emisiune şi vineri seara. funny
Da! raset Şi am impresia că are aceeaşi reţetă de medicamente pe care i-au prescris-o şi lui Vadim! laugh
Înseamnă că diferenţa este dată de organism, deoarece reacţia unuia este să urle cu spume, iar la celălalt să hăhăie...

Anahoret a scris:Apărea în emisiune la "domnule Gâdea" împreună cu Badea şi Ciutacu!
E nebun cu acte, dar l-au lăsat în libertate! laugh
Ruda cui o fi de-l bagă-n seamă pe la trust? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Sam Mar 27, 2010 9:28 am

Prost nu-i! Şi, întrucât îl iubeşte pe Băse,... l-au primit în club! Very Happy
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mar Mar 30, 2010 6:39 am

Emisiunea din seara zilei de 29 martie 2010:
- la Craiova, câţiva au dansat din buric în ritm de manele pe Masa Tăcerii, a lu' Brâncuşi... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 6:13 pm

Astia din Trustul lu' Felix s-au dereglat ori l-a apucat pe MB cheful unei schimbari de imagine ? Shocked Ceva emisiune noua cu si despre cucerit gajici ?Shocked S-o fi plictisit de pultica si de nebunii care-l amenintza ....Si eu zic ca mai bine sub palmier cu gagici in tanga pe langa el laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Gigolo Mircea Badea laugh


Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 6:37 pm

delta a scris:Emisiunea din seara zilei de 29 martie 2010:
- la Craiova, câţiva au dansat din buric în ritm de manele pe Masa Tăcerii, a lu' Brâncuşi... laugh

O fi un semn de "evolutie", cam ca si rezultatul acestui sondaj:

Potrivit unui studiu al Asociaţiai ProDemocraţia, în cazul în care ar fi consultaţi printr-un referendum, 94 la sută dintre români ar opta pentru retragerea cetăţeniei romilor care comit infracţiuni în străinătate.

Un procent aproape similar ar alege şi reintroducerea pedepsei cu moartea - 91 la sută.

Pentru pedepsirea penală a celor care critică religia ortodoxă ar vota 88 la sută dintre români, în vreme ce 89 la sută dintre cetăţeni ar opta pentru retragerea cetăţeniei celor care cer autonomia ţinutului secuiesc.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mar Mar 30, 2010 7:57 pm

Dar au dat şi ceva date despre eşantionul pe care au făcut sondajul (în afară de "eşantion reprezentativ")? Că dacă s-au dus la filialele PRM... raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mar Mar 30, 2010 8:06 pm

Oops! Am scris Craiova în loc de Târgu Jiu... confused
Parcă mai degrabă în Târgu Jiu sunt creaţiile lui Brâncuşi expuse-n aer liber.
Adică Masa Tăcerii, Coloana Infinitului şi cred că şi Poarta Sărutului... scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mar Mar 30, 2010 8:10 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:Emisiunea din seara zilei de 29 martie 2010:
- la Craiova, câţiva au dansat din buric în ritm de manele pe Masa Tăcerii, a lu' Brâncuşi... laugh

O fi un semn de "evolutie", cam ca si rezultatul acestui sondaj:

Potrivit unui studiu al Asociaţiai ProDemocraţia, în cazul în care ar fi consultaţi printr-un referendum, 94 la sută dintre români ar opta pentru retragerea cetăţeniei romilor care comit infracţiuni în străinătate.
Credeam că pentru alea comise în ţară... laugh

RocketQu33n a scris:Un procent aproape similar ar alege şi reintroducerea pedepsei cu moartea - 91 la sută.
Presupun că nu pentru nerespectarea legii... deoarece atunci ar fi executaţi practic toţi cetăţenii. laugh

RocketQu33n a scris:Pentru pedepsirea penală a celor care critică religia ortodoxă ar vota 88 la sută dintre români, în vreme ce 89 la sută dintre cetăţeni ar opta pentru retragerea cetăţeniei celor care cer autonomia ţinutului secuiesc.
După sau înaintea declarării ca stat independent a Ţinutului Secuiesc? vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 8:17 pm

Anahoret a scris:Dar au dat şi ceva date despre eşantionul pe care au făcut sondajul (în afară de "eşantion reprezentativ")? Că dacă s-au dus la filialele PRM... raset

Doar ce este pe site.
Ma asteptam la un numar apropiat de 50%, dar 90%...? affraid Cred ca si triburile din Africa sunt mai tolerante...

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 8:24 pm

RocketQu33n a scris:
Anahoret a scris:Dar au dat şi ceva date despre eşantionul pe care au făcut sondajul (în afară de "eşantion reprezentativ")? Că dacă s-au dus la filialele PRM... raset

Doar ce este pe site.
Ma asteptam la un numar apropiat de 50%, dar 90%...? affraid Cred ca si triburile din Africa sunt mai tolerante...

Inspaimantator Shocked Iar daca ne gandim si cate erori judiciare exista...

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  delta Mar Mar 30, 2010 8:25 pm

RocketQu33n a scris:Cred ca si triburile din Africa sunt mai tolerante...
Sau pe acolo sondajele-s făcute cu mai mare profesionalism... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 8:26 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Cred ca si triburile din Africa sunt mai tolerante...
Sau pe acolo sondajele-s făcute cu mai mare profesionalism... laugh

Eu cred ca sondajul ala este suficient pentru ca Base s-o puna de un referendum Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 9:04 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Cred ca si triburile din Africa sunt mai tolerante...
Sau pe acolo sondajele-s făcute cu mai mare profesionalism... laugh

Nu rade, ca de mult se vehicula ideea ca romanii, tinerii in special, ar dori un sistem totalitar. Daca vrei exemplu concret, uita'te la alegerile din 2000.
Totusi, ProDemocratia au ceva experienta in sondaje si studii.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mar Mar 30, 2010 9:12 pm

baso a scris:Eu cred ca sondajul ala este suficient pentru ca Base s-o puna de un referendum Laughing
Băse este în stare să facă un referendum ca să întrebe poporul dacă este nevoie de un referendum! laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mar Mar 30, 2010 9:17 pm

RocketQu33n a scris:Nu rade, ca de mult se vehicula ideea ca romanii, tinerii in special, ar dori un sistem totalitar. Daca vrei exemplu concret, uita'te la alegerile din 2000.
Totusi, ProDemocratia au ceva experienta in sondaje si studii.
Alegerile din 2000 nu prea sunt reprezentative. Veneau după un eşec răsunător al CDR în care oameni-şi puseseră niscai nădejdi de schimbare... interesant ar fi de ştiut cu cine au votat acum cei care-l voiau pe Vadim preşedinte... mă îndoiesc că pe Geoană. Dar asta este altă treabă. Apoi, când lucrurile merg prost, poporul vrea un vrăjitor care să scoată souţia câştigătoare din pălărie. Aşa a ajuns şi Hitler la conducerea Germaniei.

În al doilea rând, când citeşti sondajele trebuie să vezi şi cine le comandă... ca să ştii în ce parte se înclină balanţa.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 9:24 pm

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Nu rade, ca de mult se vehicula ideea ca romanii, tinerii in special, ar dori un sistem totalitar. Daca vrei exemplu concret, uita'te la alegerile din 2000.
Totusi, ProDemocratia au ceva experienta in sondaje si studii.
Alegerile din 2000 nu prea sunt reprezentative. Veneau după un eşec răsunător al CDR în care oameni-şi puseseră niscai nădejdi de schimbare... interesant ar fi de ştiut cu cine au votat acum cei care-l voiau pe Vadim preşedinte... mă îndoiesc că pe Geoană. Dar asta este altă treabă. Apoi, când lucrurile merg prost, poporul vrea un vrăjitor care să scoată souţia câştigătoare din pălărie. Aşa a ajuns şi Hitler la conducerea Germaniei.

Pai asta nu face decat sa intareasca afirmatia mea, conform careia multi romani ar dori un sistem totalitar. Nu cred ca cei care au votat cu Vadim si'l inchipuiau un presedinte cumpatat, un bun diplomat, in conditiile in care spunea ca'i va impusca pe toti mafiotii si pe altii (maghiarii, parca) vroia sa'i stranga pe un stadion sa'i "ciuruie".


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Mar Mar 30, 2010 9:47 pm, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mar Mar 30, 2010 9:38 pm

RocketQu33n a scris:Pai asta nu face decat sa intareasca afirmatia mea, conform careia multi romani ar dori un sistem totalitar. Nu cred ca cei care au votat cu Vadim si'l inchipuiau un presedinte cumpatat, un bun diplomat, in conditiile in care spunea ca'i va impusca pe toti mafiotii si pe altii (maghiarii, parca) vroia sa'i stranga pe un stadion sa'i "ciuruiasca".
Asta cam aşa este. Când vezi că nimic nu mai funcţionează normal în ţara asta ţi-l doreşti pe Ţepeş preşedinte... bineînţeles cel în cauză considerându-se model de cinste şi demnitate şi nu un candidat la ţeapă ca şi ceilalţi.

În plus, nu cred că este ceva specific românilor, este specific maselor.
Înlocuieşte Băsescu cu Berlusconi şi unguri cu români şi ai tabloul fidel din Italia. Nu-s de vină guvernanţii că nu reuşesc să asigure liniştea populaţiei, de vină sunt românii. Iar înainte să se deschidă graniţele României, pentru toate belelele din Italia erau de vină albanezii. Dacă, peste 10 ani, vor veni emigranţi de pe Marte, toate crimele vor fi făcute de marţieni. Italienii nu vor fi niciodată de vină.

Asta este psihologia gloatei iar unii sunt destul de abili şi de inteligenţi să canalizeze ura maselor în direcţia dorită. Gloata este ca şi haita: trebuie doar să-i arăţi prada.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 9:55 pm

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Pai asta nu face decat sa intareasca afirmatia mea, conform careia multi romani ar dori un sistem totalitar. Nu cred ca cei care au votat cu Vadim si'l inchipuiau un presedinte cumpatat, un bun diplomat, in conditiile in care spunea ca'i va impusca pe toti mafiotii si pe altii (maghiarii, parca) vroia sa'i stranga pe un stadion sa'i "ciuruiasca".
Asta cam aşa este. Când vezi că nimic nu mai funcţionează normal în ţara asta ţi-l doreşti pe Ţepeş preşedinte... bineînţeles cel în cauză considerându-se model de cinste şi demnitate şi nu un candidat la ţeapă ca şi ceilalţi.

În plus, nu cred că este ceva specific românilor, este specific maselor.
Înlocuieşte Băsescu cu Berlusconi şi unguri cu români şi ai tabloul fidel din Italia. Nu-s de vină guvernanţii că nu reuşesc să asigure liniştea populaţiei, de vină sunt românii. Iar înainte să se deschidă graniţele României, pentru toate belelele din Italia erau de vină albanezii. Dacă, peste 10 ani, vor veni emigranţi de pe Marte, toate crimele vor fi făcute de marţieni. Italienii nu vor fi niciodată de vină.

Asta este psihologia gloatei iar unii sunt destul de abili şi de inteligenţi să canalizeze ura maselor în direcţia dorită. Gloata este ca şi haita: trebuie doar să-i arăţi prada.

E adevarat ca este o trasatura a gloatelor. M'am ingrozit cand i'am vazut pe italieni cu pancarte impotriva imigrantilor. Numai ca in Vest procentul destupatilor la minte e mai mare si restul nu'si prea manifesta ura. Romanii au trecut prin 2 sisteme totalitare (si nu numai, nationalismul romanesc exista inca de pe vremea lui Eminescu iar prima Constitutie a Romaniei nu le dadea cetatenia romana minoritarilor - povestea cu turcii si rusii n'o consider o scuza) si acum traiesc intr'o pseudodemocratie in care numai Mass Media mai face valuri cand un presedinte spune "tiganca imputita" sau loveste un copil. Mai trebuie luat in considerare, de asemenea, faptul ca in Est toate curentele si miscarile ajung mai tarziu sau n'ajung deloc.
Si in Franta a existat o situatie similara cu cea a Romaniei, cand Chirac a ajuns in turul doi cu acel extremist, dar atunci au iesit oamenii in strada.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mar Mar 30, 2010 10:21 pm

În Franţa Chiaraq a ajuns la confruntare cu Le Pen iar în Austria Jorg Heider (un Vadim al lor) chiar a câştigat alegerile şi numai la presiuni internaţionale n-a fost validat preşedinte.

N-aş zice că vesticii sunt mai deştepţi. Uite, spre exemplu, Mama Democraţiei, SUA. Cred c-ai citit la istorie ce a însemnat mccarthysmul. Or nu prea cred că a fost o dovadă de înţelepciune. Este strict psihologie de gloată. Gloata este profund maniheistă: alb sau negru, nu cunoaşte tonurile de gri.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mar Mar 30, 2010 11:08 pm

Anahoret a scris:În Franţa Chiaraq a ajuns la confruntare cu Le Pen iar în Austria Jorg Heider (un Vadim al lor) chiar a câştigat alegerile şi numai la presiuni internaţionale n-a fost validat preşedinte.

N-aş zice că vesticii sunt mai deştepţi. Uite, spre exemplu, Mama Democraţiei, SUA. Cred c-ai citit la istorie ce a însemnat mccarthysmul. Or nu prea cred că a fost o dovadă de înţelepciune. Este strict psihologie de gloată. Gloata este profund maniheistă: alb sau negru, nu cunoaşte tonurile de gri.

Eu n'am zis ca vesticii ar fi mai destepti, poate n'ai citit confruntarile mele cu DianaB, tipa din Olanda care'i lauda mereu pe vestici ce fac si ce dreg. Despre austrieci am auzit ca ar fi sovini si rasisti - doar din ei s'a tras Hitler. Laughing Spuneam doar ca au alta mentalitate.
Stiam de ura americanilor fata de comunisti si de acele persecutii - culmea e ca ei in numele democratiei au interzis partide si i'au condamnat la inchisoare pe membrii lor Laughing - dar nu stiam ca se numeste mccarthyism. Cu toate acestea, au un presedinte de culoare. Peste cati ani ai da sanse unui tigan sau ungur sa intre macar in turul 2 al alegerilor prezidentiale in Romania?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  ENKI Mier Mar 31, 2010 12:00 am

RocketQu33n a scris:Despre austrieci am auzit ca ar fi sovini si rasisti - doar din ei s'a tras Hitler. Laughing

Rocket, ce parere ai despre chestia asta? Shocked

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Anahoret Mier Mar 31, 2010 5:11 am

RocketQu33n a scris:Cu toate acestea, au un presedinte de culoare. Peste cati ani ai da sanse unui tigan sau ungur sa intre macar in turul 2 al alegerilor prezidentiale in Romania?
Fă şi tu socoteala cât timp s-a scurs de la asasinarea lui Lincoln până la alegerea lui Obama şi ai să vezi! Very Happy Sau, mai pe scurt, când "ţâganii or să-ş' dea puradeii la şcoală mâncaţ-aş! Şî n-or s-o mai mărite pă Germania lui Pardailan dă la doişpe ani". Laughing Laughing Laughing
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mier Mar 31, 2010 7:22 am

ENKI a scris:
RocketQu33n a scris:Despre austrieci am auzit ca ar fi sovini si rasisti - doar din ei s'a tras Hitler. Laughing

Rocket, ce parere ai despre chestia asta? Shocked

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

E cam tras de par, nu exista nicio dovada ca Alois Hitler n'ar fi fost tatal lui. Numele de Adolf nu'i rar printre evrei; l'am mai vazut pe morminte evreiesti: e drept, toti erau nascuti inaintea celui de'al II'lea RM.

Apropos, din intamplare am dat peste asta. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Deci nu'mi vine sa cred, pana la urma s'a adeverit parodia asta:

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mier Mar 31, 2010 12:56 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mier Mar 31, 2010 2:14 pm

baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pai daca se jeneaza ar putea sa'si puna o mingiuta de silicon. Chiar, se fac oare? Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Dracu' gol Mier Mar 31, 2010 2:49 pm

La astia cu un singur coy, pe unde-o fi punctu' G? Oare tot p-acolo? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Vizitato Mier Mar 31, 2010 3:00 pm

Dracu' gol a scris:La astia cu un singur coy, pe unde-o fi punctu' G? Oare tot p-acolo? raset

Dar ce, voi aveti punctul G in coaye? scratch

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

In gura presei - Pagina 2 Empty Re: In gura presei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum