SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Klaus Werner Johannis

+4
ENKI
RocketQueen
baso
delta
8 participanți

Pagina 5 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Urmatorul

In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Vin Mar 27, 2015 7:40 am

baso a scris:E oribila.
Ala chiar o fi contul real al primei doamne ?

100%. Sunt acolo o multime de fotografii mult prea personale pentru a fi al altcuiva. Institutiile statului de drept ar fi reactionat dur pana acum daca n-ar fi fost asa, zic. Laughing
Cum spuneam, prima doamna e dusa rau cu capul. Iar sasalaul pare in aceeasi situatie plutitoare, avand in vedere pentru ce si cum sesizeaza el CCR. laugh

Am solicitat Curții Constituționale să constate existența unui conflict juridic de natură constituțională între Ministerul Public – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție și Consiliul Superior al Magistraturii, pe de o parte, și Parlamentul României, pe de altă parte. Respingerea de către Parlament a cererii de reținere și arestare preventivă a unor deputați sau senatori a condus la un blocaj instituțional care împiedică desfășurarea procedurilor judiciare și înfăptuirea actului de justiție. Prin conflictul apărut astfel între justiție și legislativ se încalcă principiul separației și echilibrului puterilor în stat

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Dracu' gol Vin Mar 27, 2015 9:58 am

ENKI a scris:laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Și pe Ceaușescu au început să-l pupe-n cur tot cu strîmbăciuni d-astea. La dobitocu' scorniceștean a ținut. Sunt șanse mari ca și săsălău' să pună botu' la vrăjeală... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Vin Mar 27, 2015 11:54 am

ENKI a scris:
baso a scris:E oribila.
Ala chiar o fi contul real al primei doamne ?

100%. Sunt acolo o multime de fotografii mult prea personale pentru a fi al altcuiva. Institutiile statului de drept ar fi reactionat dur pana acum daca n-ar fi fost asa, zic. Laughing
Cum spuneam, prima doamna e dusa rau cu capul. Iar sasalaul pare in aceeasi situatie plutitoare, avand in vedere pentru ce si cum sesizeaza el CCR. laugh

Am solicitat Curții Constituționale să constate existența unui conflict juridic de natură constituțională între Ministerul Public – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție și Consiliul Superior al Magistraturii, pe de o parte, și Parlamentul României, pe de altă parte. Respingerea de către Parlament a cererii de reținere și arestare preventivă a unor deputați sau senatori a condus la un blocaj instituțional care împiedică desfășurarea procedurilor judiciare și înfăptuirea actului de justiție. Prin conflictul apărut astfel între justiție și legislativ se încalcă principiul separației și echilibrului puterilor în stat
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Eu m-am gandit pur si simplu ca ar avea niste sclaveti, cica "echipa de comunicare",in care sa aiba incredere si sa-i lase sa conceapa comentarii de capul lor si sa le posteze in numele ei pe feisbuc. La acest nivel inalt, este foarte probabil si posibil sa se practice . N-am auzit-o prin interviuri, vorbind la liber, ca sa deduc cate prune ar avea in traista prima doamna , mai multe sau chiar mai putine decat sasalaul care astepta sa i se sufle in ureche ce sa spuna raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  delta Vin Mar 27, 2015 3:26 pm

Dracu' gol a scris:
ENKI a scris:laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Și pe Ceaușescu au început să-l pupe-n cur tot cu strîmbăciuni d-astea. La dobitocu' scorniceștean a ținut. Sunt șanse mari ca și săsălău' să pună botu' la vrăjeală... raset
are şi neg pe frunte? scratch
sau doar în viziunea artistului?

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Vin Mar 27, 2015 7:46 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
ENKI a scris:laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Și pe Ceaușescu au început să-l pupe-n cur tot cu strîmbăciuni d-astea. La dobitocu' scorniceștean a ținut. Sunt șanse mari ca și săsălău' să pună botu' la vrăjeală... raset
are şi neg pe frunte?  scratch
sau doar în viziunea artistului?
Hartistu' o fi vrut sa sugereze vreo stea in frunte, la asa un Fat-Frumos. laugh
Sau o fi glontul intrat din spate si care acolo s-a oprit, nereusind sa penetreze complet funtea de bivol a sasalaului ce aduce cu JFK? scratch
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Vin Mar 27, 2015 11:12 pm

delta a scris:
are şi neg pe frunte?  scratch
sau doar în viziunea artistului?

Are.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  delta Sam Mar 28, 2015 9:53 am

baso a scris:
delta a scris:
are şi neg pe frunte?  scratch
sau doar în viziunea artistului?

Are.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
eh, dacă are, are...
n-ai ce-i face Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Dracu' gol Lun Mar 30, 2015 7:56 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Dracu' gol Joi Apr 02, 2015 7:06 am

Coabitare sau grup infracțional? raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Joi Apr 02, 2015 10:47 am

Dementa care se incapataneaza sa joace rolul modestei si sa locuiasca in Sibiu, desi sotul i-a fost pus presedinte (cam impotriva vointei lui, ce-i drept), a inceput sa-l preseze pe sasalu s-o faca dracu' "prima doamna", ca nu mai poate altfel. vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Joi Apr 02, 2015 10:59 am

ENKI a scris:Dementa care se incapataneaza sa joace rolul modestei si sa locuiasca in Sibiu, desi sotul i-a fost pus presedinte (cam impotriva vointei lui, ce-i drept), a inceput sa-l preseze pe sasalu s-o faca dracu' "prima doamna", ca nu mai poate altfel. vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hai, mai, ca Klaus a dat,in sfarsit, un raspuns destept, de la el raset E suficient ca o duce cu el peste tot iar "dementa" se distreaza,in fuste mini ,la varsta ei, fara sa o oblige nimeni sa tina si discursuri  Laughing Sa aiba doar el rol de maimutoi nazi Fritz Paltonen, nu si ea. raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Joi Apr 02, 2015 12:27 pm

baso a scris:
ENKI a scris:Dementa care se incapataneaza sa joace rolul modestei si sa locuiasca in Sibiu, desi sotul i-a fost pus presedinte (cam impotriva vointei lui, ce-i drept), a inceput sa-l preseze pe sasalu s-o faca dracu' "prima doamna", ca nu mai poate altfel. vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hai, mai, ca Klaus a dat,in sfarsit, un raspuns destept, de la el raset E suficient ca o duce cu el peste tot iar "dementa" se distreaza,in fuste mini ,la varsta ei, fara sa o oblige nimeni sa tina si discursuri  Laughing Sa aiba doar el rol de maimutoi nazi Fritz Paltonen, nu si ea. raset
Nu stiu de ce, dar am io o senzatie ca duamna Johannis va provoca niste scandaluri de presa, cat de curand. vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Joi Apr 02, 2015 1:01 pm

ENKI a scris:
baso a scris:
ENKI a scris:Dementa care se incapataneaza sa joace rolul modestei si sa locuiasca in Sibiu, desi sotul i-a fost pus presedinte (cam impotriva vointei lui, ce-i drept), a inceput sa-l preseze pe sasalu s-o faca dracu' "prima doamna", ca nu mai poate altfel. vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hai, mai, ca Klaus a dat,in sfarsit, un raspuns destept, de la el raset E suficient ca o duce cu el peste tot iar "dementa" se distreaza,in fuste mini ,la varsta ei, fara sa o oblige nimeni sa tina si discursuri  Laughing Sa aiba doar el rol de maimutoi nazi Fritz Paltonen, nu si ea. raset
Nu stiu de ce, dar am io o senzatie ca duamna Johannis va provoca niste scandaluri de presa, cat de curand. vesel
Pai, nu vezi cum se imbraca ? Deja sunt terminati cu nervii trepanetii ca nu se imbraca ca o prima duamna raset Facu circ demonstrativ si sasalaul, cu paltonul... Laughing Presupun ca tot de la imbracaminte o sa fie cu can-can raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Dracu' gol Joi Apr 02, 2015 2:26 pm

ENKI a scris:Dementa care se incapataneaza sa joace rolul modestei si sa locuiasca in Sibiu, desi sotul i-a fost pus presedinte (cam impotriva vointei lui, ce-i drept), a inceput sa-l preseze pe sasalu s-o faca dracu' "prima doamna", ca nu mai poate altfel. vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
La Sibiu, mai are și unele avantaje. Par egzamplu, vine instalatoru'... raset

Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Joi Apr 02, 2015 3:15 pm

Spaniolul are nervii tari ; se comporta ca un erou raset Ghiolbanul de instalator roman ar fi sarit rapid pe ea iar dupa aia ar fi batut si echipa de filmare de la Candid Camera ca-si bat joc de el si de munca lui (plumbu-i plumb si fonta-i fonta, vorba unui instalator batran Laughing ), amenintandu-i si ca-i da in judecata daca dau pe post asa ceva. laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Dracu' gol Vin Apr 03, 2015 1:58 pm

baso a scris:Spaniolul are nervii tari ; se comporta ca un erou  raset Ghiolbanul de instalator roman ar fi sarit rapid pe ea iar dupa aia ar fi batut si echipa de filmare de la Candid Camera ca-si bat joc de el si de munca lui (plumbu-i plumb si fonta-i fonta, vorba unui instalator batran Laughing ), amenintandu-i si ca-i da in judecata daca dau pe post asa ceva. laugh
Habar n-am de ce, dar ghiolbanii români au mare succes la spanioloaice. Poate o fi chiar din cauza ghiolbănismului lor, cine știe? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Dracu' gol Dum Apr 05, 2015 12:22 pm

Cu toate că ăștia și-au înnodat cozile pe față, pulimea votacă încă e nelămurită și pupă în cur cînd pe unul, cînd pe celălalt. Separat. Niciodată împreună... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  delta Dum Apr 05, 2015 12:30 pm

Dracu' gol a scris:Cu toate că ăștia și-au înnodat cozile pe față, pulimea votacă încă e nelămurită și pupă în cur cînd pe unul, cînd pe celălalt. Separat. Niciodată împreună...  raset
înseamnă că țara a trecut la etapa: România curului bine pupat slugoi

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Dracu' gol Dum Apr 05, 2015 3:26 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:Cu toate că ăștia și-au înnodat cozile pe față, pulimea votacă încă e nelămurită și pupă în cur cînd pe unul, cînd pe celălalt. Separat. Niciodată împreună...  raset
înseamnă că țara a trecut la etapa: România curului bine pupat slugoi
Păi, a ajuns tot acolo de unde a plecat în '89... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Mar Apr 07, 2015 6:02 am

Ardei Umplut pare sa nu priceapa ca nu sasalaul a vrut in concediu, ci duamna Carmen. vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nota. Huh, nici macar unul dintre ultimele 3 comentarii nu mi-a aparut ca fiind nou atunci cand a fost postat, vazandu-le si parcurgandu-le pe toate doar acum. suspect
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Dracu' gol Mier Apr 08, 2015 6:38 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Mier Apr 08, 2015 7:21 am

laugh laugh laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Mar Apr 14, 2015 3:43 pm

Initial mi-am zis "Uite si la intepata asta!", dupa care, la o privire mai atenta, am zis ca-i impaiata, avand in vedere scheletul uman fara cap din dreptul fetei. laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

O fi vreo trimitere subtila la un schelet din dulap, pe care il va scoate la lumina daca sasalaul n-o face mai repede prima duamna? scratch
Nu de alta, dar pe tabla alba din fundal se vede un discret "PRESEDINTE". vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Mar Apr 14, 2015 4:56 pm

Enki, eu as fi mai rezervata in comentarii negative vizavi de fotografia aia raset Adica, D-na Carmen are o mutra cam perplexa , oarecum surprinsa de ceva la care nu se astepta (presupun ca din partea unei eleve dintre cele 5 la care le intoarce spatele ca sa nu-i vada mimica), inghitand galusca fara sa se supere Laughing Daca privesti mai atent scheletul, vei observa ca in loc de cap are o mingiuta alba infipta in gat laugh

Fiind profa de Engleza, n-avea ce cauta scheletul fara cap in decor. Decat shakesperian transcendeantal , cu Hamletul ,mare filozof , tinand in mana craniul lui Yorick si cu tubi or not tubi laugh
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si apropo de tubi pt. pestii din acvariu :  http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/1694.page

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Mar Apr 14, 2015 8:58 pm

Sigur e asa precum spui, perplexa, insa fotografia a surprins-o intr-o ipostaza mult prea intima pentru a reprezenta altceva decat o amintire placuta in albumul personal. Adica nu era o imagine de aruncat drept hrana trepanetilor, de catre o tanti care se viseaza primadona in Romanica lucrului bine faptuit. raset
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Mar Apr 14, 2015 11:45 pm

ENKI a scris:Sigur e asa precum spui, perplexa, insa fotografia a surprins-o intr-o ipostaza mult prea intima pentru a reprezenta altceva decat o amintire placuta in albumul personal. Adica nu era o imagine de aruncat drept hrana trepanetilor, de catre o tanti care se viseaza primadona in Romanica lucrului bine faptuit. raset

Nu-i urmaresc pagina ei de FB ,accesand pe acolo doar atunci cand ai dat tu niste linkuri care te-au nedumerit,ca sa zic asa Laughing
Eu am oaresce rezerve ca respectiva pagina este administrata de ea si doar de ea. Adica sa n-aiba ea niste slugi, cu servim patria, preocupate de imaginea familiei prezidentiale ?  raset
Te-ai uitat putin la Favorites ? Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Presupun ca este foarte important Cabinetul Psiho Mariana Munte incat i-a bagat ambele conturi de FB, desi psiholoaga n-a mai activat pe paginile de intampinare de prin 2011 Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Parca Tapableaga a venit cu ideea institutiei de "Prima doamna" , basistii incercand sa viralizeze netul pe tema asta, nu prea incantati ca D-na Carmen si-a permis sa vina in minijupa la investirea sotului. Adica barbata-sau n-a avut curajul  sa-i spuna vreo cateva cand a vazut-o in halul ala imbracata ? Ce autoritate are el in fata ei daca Duamna si-a permis sa sfideze codul vestimentar la o astfel de ceremonie de stat? Nici nevasta lui Obama nu si-a permis asa ceva, oricat de Prima Doamna pe planeta este ea . Asa, si apare patzachina asta de romanca, sa rada lumea ca nici prezidentul Romaniei nu-i da ei ordin cum sa se imbrace raset Deci... e clar ca femeia nu-i normala si are nevoie de un psihopupu care sa se ocupe de mintea si imaginea ei laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Mier Apr 15, 2015 12:01 am

Iar la muzici, in favorites, a bagat BZN, presupun ca apropo de melodia asta, lesinata Laughing



si TWB, al carei prim single este  Undressed to Kill  raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Mier Apr 15, 2015 7:27 am

baso a scris:
ENKI a scris:Sigur e asa precum spui, perplexa, insa fotografia a surprins-o intr-o ipostaza mult prea intima pentru a reprezenta altceva decat o amintire placuta in albumul personal. Adica nu era o imagine de aruncat drept hrana trepanetilor, de catre o tanti care se viseaza primadona in Romanica lucrului bine faptuit. raset

Nu-i urmaresc pagina ei de FB ,accesand pe acolo doar atunci cand ai dat tu niste linkuri care te-au nedumerit,ca sa zic asa Laughing
Eu am oaresce rezerve ca respectiva pagina este administrata de ea si doar de ea. Adica sa n-aiba ea niste slugi, cu servim patria, preocupate de imaginea familiei prezidentiale ?  raset
Te-ai uitat putin la Favorites ? Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Presupun ca este foarte important Cabinetul Psiho Mariana Munte incat i-a bagat ambele conturi de FB, desi psiholoaga n-a mai activat pe paginile de intampinare de prin 2011 Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Parca Tapableaga a venit cu ideea institutiei de "Prima doamna" , basistii incercand sa viralizeze netul pe tema asta, nu prea incantati ca D-na Carmen si-a permis sa vina in minijupa la investirea sotului. Adica barbata-sau n-a avut curajul  sa-i spuna vreo cateva cand a vazut-o in halul ala imbracata ? Ce autoritate are el in fata ei daca Duamna si-a permis sa sfideze codul vestimentar la o astfel de ceremonie de stat? Nici nevasta lui Obama nu si-a permis asa ceva, oricat de Prima Doamna pe planeta este ea . Asa, si apare patzachina asta de romanca, sa rada lumea ca nici prezidentul Romaniei nu-i da ei ordin cum sa se imbrace raset Deci... e clar ca femeia nu-i normala si are nevoie de un psihopupu care sa se ocupe de mintea si imaginea ei laugh

Presupunand ca nu e pagina ei si nici nu e administrata de ea, de unde atatea fotografii indedite? Si cum de nu este stearsa o pagina falsa, Tucalenberg fiind extrem de receptiv la reclamatiile venite din partea serviciilor secrete?! scratch
Io astept rabdator sa apara si bifa albastra in dreptul paginii si atunci vor ramane doar doua variante, contopite intr-una singura: fie este pagina duamnei, fie este o pagina construita de SRI, cu acceptul ei, obtinut benevol sau fortat. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  baso Mier Apr 15, 2015 8:16 am

Vad ca mai are un cont pe FB iar din videoclipul postat acolo, se poate deduce cand si unde a fost facuta poza de mai sus

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Eu zic ca ambele conturi sunt false . Probabil ca D-na Carmen nu-si bate capul cu FB-ul si cu netul ca sa observe. Ma mira insa faptul ca n-a avertizat-o nimeni iar SRI-ului i se falfaie ca niste impostori se dau drept ea. Ori poate este lucrarea serviciilor, nefiind prea incantati de dansa pt. ca ar putea avea o influenta cam mare asupra sasalaului. In tot cazul, este jenant pt. cei cu servim patria ca nu iau masuri intr-un astfel de caz.
Se pare ca, in ce-i priveste pe romani, nici nu trebuie ca agenturile straine sa atace trollistic platformele de socializare romanesti ca sa-i bulvereseze la cap pe romani. Serviciile romanesti sunt mult mai distructive.
Chiar nu ma intereseaza familia prezidentiala si ce scriu cei 2 pe FB, insa ca idee de principiu: nu cred sa existe o alta tara pe planeta asta in care orice nebun sa se dea nevasta presedintelui pe FB iar pe cei din servicii sa nu-i doara nici macar in 3 litere laugh Pai, sa fiu in locul lui Klaus Paltonen, as matura cu ei pe jos si l-as schimba rapid, in primul rand pe Floricel Coldea, fix pt. un astfel de pocinog. Pai, cum sa nu afecteze siguranta nationala daca orice kkt cu ochi poate fura identitatea lui nevasta-mea, dorind s-o discrediteze pe FB si sa sugereze publicului ca nu-i zdravana la cap si ca-mi fute mie nervii ca sa nu conduc bine tara ?laugh Asa, si ? Care-i problema ca umbla in fuste mini ? Daca nu m-am crizat pana in prezent, turbat de gelozie, ca se holbeaza masculii la picioarele ei, doar nu o sa ma crizez acu', dupa atatia ani de casnicie, ca-s presedinte si am voie sa fac crize de nervi, chiar sa-i dau si vreo cateva palme ori un pumn in gura, ca prea ii provoaca pe sepepisti sa stea in pozitia ghiocel, studiindu-i picioarele  Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  ENKI Mier Apr 15, 2015 10:45 am

baso a scris:Vad ca mai are un cont pe FB iar din videoclipul postat acolo, se poate deduce cand si unde a fost facuta poza de mai sus

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Eu zic ca ambele conturi sunt false . Probabil ca D-na Carmen nu-si bate capul cu FB-ul si cu netul ca sa observe. Ma mira insa faptul ca n-a avertizat-o nimeni iar SRI-ului i se falfaie ca niste impostori se dau drept ea. Ori poate este lucrarea serviciilor, nefiind prea incantati de dansa pt. ca ar putea avea o influenta cam mare asupra sasalaului. In tot cazul, este jenant pt. cei cu servim patria ca nu iau masuri intr-un astfel de caz.
Se pare ca, in ce-i priveste pe romani, nici nu trebuie ca agenturile straine sa atace trollistic platformele de socializare romanesti ca sa-i bulvereseze la cap pe romani. Serviciile romanesti sunt mult mai distructive.
Chiar nu ma intereseaza familia prezidentiala si ce scriu cei 2 pe FB, insa ca idee de principiu: nu cred sa existe o alta tara pe planeta asta in care orice nebun sa se dea nevasta presedintelui pe FB iar pe cei din servicii sa nu-i doara nici macar in 3 litere laugh Pai, sa fiu in locul lui Klaus Paltonen, as matura cu ei pe jos si l-as schimba rapid, in primul rand pe Floricel Coldea, fix pt. un astfel de pocinog. Pai, cum sa nu afecteze siguranta nationala daca orice kkt cu ochi poate fura identitatea lui nevasta-mea, dorind s-o discrediteze pe FB si sa sugereze publicului ca nu-i zdravana la cap si ca-mi fute mie nervii ca sa nu conduc bine tara ?laugh Asa, si ? Care-i problema ca umbla in fuste mini ? Daca nu m-am crizat pana in prezent, turbat de gelozie, ca se holbeaza masculii la picioarele ei, doar nu o sa ma crizez acu', dupa atatia ani de casnicie, ca-s presedinte si am voie sa fac crize de nervi, chiar sa-i dau si vreo cateva palme ori un pumn in gura, ca prea ii provoaca pe sepepisti sa stea in pozitia ghiocel, studiindu-i picioarele  Laughing
Se pare ca reforma argentiniana a fost picurata de cineva in urechea clapauga a sasalaului, care s-a hotarat brusc sa reformeze serviciile.
Ar fi bine, daca n-ar fi rau, caci responsabil de reformare este imbecilul Dudu Ionescu, cel care, in calitate de proaspat ministru al Apararii, sedea pe un fotoliu, picior peste picior, imbracat in blugi si tricou, in timp ce niste generali cu "n" stele dar mai idioti decat el ii dadeau onorul. laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Klaus Werner Johannis - Pagina 5 Empty Re: Klaus Werner Johannis

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 18 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum