SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mos Nicolae

+6
Dracu' gol
ENKI
Bad Girl
Sylver Cheetah 53
baso
Tavi
10 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  Dracu' gol Mier Dec 09, 2015 1:34 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
delta a scris:
baso a scris:Da, cam cat pitipoanca asta netunsa.

Si-a facut cont pe forumul Acasa  ca sa faca rost de pozele useritelor, in scop de autoputzuleala si santaj. Iar Tavi ii facea concurenta.
oops! acum am văzut că scrie "persoană" în loc de "femeie"
am citit aiurea... laugh
Iar ai încurcat persoanele cu femeile? raset
era din seria "oameni şi femei" Very Happy
analoagă formulării "păsări şi animale"
Păsăricile trag mai mult la animale decît la oameni... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Mier Dec 09, 2015 2:02 pm

baso a scris:
Bad Girl a scris:
Bad Girl a scris:
baso a scris:
Bad Girl a scris: In alta ordine de idei nu ti-am cerut parerea asa ca sa taci, da?
Chiar si un copil de clasa I care abia a invatat sa citeasca ar fi priceput ca nu ma adresam personajului "Bad girl". Se vede treaba ca tie ti-a fost imposibil sa pricepi pana si o chestie asa de simpla. laugh

Stiu foarte bine cui te adresai si cui i-ai postat link-ul catre ce zisesem eu, dar cum era cu referire la mine.....tot pe acolo e, nu?

Ca vorbim de copii de clasa I, ti-a fost mai simplu sa te duci cu "pâra" la Tavi, in loc sa zici ceva direct pe topicul ala.

Se vede treaba ca forumul e facut ca specimene ca el sa se simta importante intr-un loc neimportant, pe Acasa era un nimeni luat la misto de unii si ignorat de altii - dar mimand inteligenta.

Sa-i zici ca n-are rost sa-mi trimita mp-uri, cerandu-mi "sa nu comentez aiurea" ca nu e in masura laugh
Ai grija cum vorbesti daca vrei ca forumul tau (sau al cui e) sa fie mai respectat.

Ba nu, Tavi poate sa ramana aici, a poluat destule forumuri deja, noi doar venim din cand in cand ca sa-i aratam cine e de fapt. Prea multa smiorcaiala - "n-am primit niciodata cadouri de Craciun", bla, bla. Ani multi,minte putina.

Vezi ca eu nu te-am jignit pe tine (inca)
Ca sa-ti mai zic ? Chiar n-am absolut nici cea mai mica  strabatere in privinta unor pedofili. Ambii cersetori de atentie au cel putin dublul varstei fatucilor picate-n cap dupa eroii de telenovele . Personal, ii consider la fel de libidinosi pe amandoi, chiar daca au forme de manifestare diferite, dornici de a avea satisfactia unor succesuri virtuale printre naivele minore sau inca prostovanele majore ale unui forum dedicat telenovelelor, in revansa faptului ca tipele bine crescute si inteligente le-au tot dat cu flitul acestor nimurici in real life. Asta-i marea filozofie pe care tu inca n-ai inteles-o. Laughing
Faci şi tu pe interesanta, dar nu prea îţi iese.
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  PPG Vin Mai 06, 2016 12:10 am

Si pe aici is mincarimi obsesive de schizofrenica! O complexata bolnava care doar pe interpretari discuta (ce era in substraul ei, dumnezau cu mila). Aveam niste perle de capturi incarcate. Enjoi... de sezon!

Mos Nicolae - Pagina 2 2nlv3ic

Sa mai astepte pm-uri de la mine. Sau sa-si inventeze nume de "Tavi", umplute cu maimute.

schilodita mintal...
Mos Nicolae - Pagina 2 34j65cj

etc etc.... de risul curului!

......

Cercetori sau necersetori, solutia e banala si sta la receptor. Dar la cite vome poluante au varsat si aici niste anonimi despte un tert absent, cu participarea veteranilor, chiar n-au pic de autoritate morala "veteranii" sa balmeze "cerseala" pe care o simt ei. (Opinia mea, desigur)

PPG
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 253
Data de inscriere : 04/05/2016

Sus In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Mier Mai 11, 2016 12:09 am

Sa o pupi pe Adina cînd e pe ciclu. salutare
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  PPG Lun Mai 16, 2016 10:07 pm

baso a scris:
Bad Girl a scris:


Ai grija cum vorbesti daca vrei ca forumul tau (sau al cui e) sa fie mai respectat.

Ba nu, Tavi poate sa ramana aici, a poluat destule forumuri deja, noi doar venim din cand in cand ca sa-i aratam cine e de fapt. Prea multa smiorcaiala - "n-am primit niciodata cadouri de Craciun", bla, bla. Ani multi,minte putina.

Vezi ca eu nu te-am jignit pe tine (inca)

Ca sa-ti mai zic ? Chiar n-am absolut nici cea mai mica  strabatere in privinta unor pedofili. Ambii cersetori de atentie au cel putin dublul varstei fatucilor picate-n cap dupa eroii de telenovele . Personal, ii consider la fel de libidinosi pe amandoi, chiar daca au forme de manifestare diferite, dornici de a avea satisfactia unor succesuri virtuale printre naivele minore sau inca prostovanele majore ale unui forum dedicat telenovelelor, in revansa faptului ca tipele bine crescute si inteligente le-au tot dat cu flitul acestor nimurici in real life. Asta-i marea filozofie pe care tu inca n-ai inteles-o. Laughing

Asa ca idee, eu chiar am transferat si dezvoltat in privat unele amicitii cu doua persoane de acolo, comunicind timp de citiva ani de zile. Erau cam de aceeasi virsta ambele, dar aveau cu vreo 6..7 ani mai mult decit mine. Una dintre ele era doctoranda. Deci afinitatea pentru telenovele (si alea de diverse tipuri si calitati) nu e automat apanajul omului redus mintal.
Iar mai recent (~03..05.2015), am comunicat bine cu o alta persoana in topicul dedicat serialului Sila... nu stiu ce virsta avea, dar comunicarea noastra o deranja pe schizofrenica, scremindu-se public sa polueze cu laturi frumusetea topicului.
Si la off-topic mai dialogasem cu o fata plecata din tara... vai, ce se mai agitau si se coiau pe acolo trepanatii astia, in frunte cu boala lor mincinoasa si manipulatoare.

Traficul pe acel forum, de asemenea, era substantial diferit de cel cu care esti obisnuita, ceea ce la nivel numeric, conduce spre rezultate diferite. Insa dialogul e dificil spre inexistent, cind interlocutoarea conjuncturala e stapinita de preconceptii, ignoranta si nesimtire... poate si aroganta gratuita.

Apropo de plingeri si "smiorcaieli", cretinii astia si-au construit exact proiectia realitatii pe care si-o imaginau ei de dincolo, cum credeau ei si/sau cum ar fi vrut sa decurga ostilitatile dintre mine si ei.
Disecasem si pe dincolo alte clisee infantile, n-are rost sa le repet si nici nu e cazul sa-ti faci griji... indiferent a cui interlocutoare oi fi fost.

PPG
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 253
Data de inscriere : 04/05/2016

Sus In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  Adi_bad_boy Lun Mai 16, 2016 10:18 pm

Clapi al nostru, cainele vostru vesel

Adi_bad_boy
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 256
Data de inscriere : 21/04/2015

Sus In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  IbbyIbby Lun Mai 16, 2016 11:01 pm

O sa fii banat curand, abia astept,oltean nemernic! Nu-mi stai tu mie-n cale!

IbbyIbby
fix pe acest forum vrea să-și lărgească orizontul
fix pe acest forum vrea să-și lărgească orizontul

Mesaje : 349
Data de inscriere : 27/10/2015

Sus In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Lun Mai 16, 2016 11:11 pm

Îşi face cont nou, că nu rezistă fără noi.
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

Mos Nicolae - Pagina 2 Empty Re: Mos Nicolae

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum