SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Descoperiti

2 participanți

In jos

Descoperiti Empty Descoperiti

Mesaj  ENKI Dum Mai 20, 2018 9:10 am

Habar n-am avut ca exista o fatuca pe nume Andreea Sava (desi parca am zarit-o prin emisiunile Sandrei Stoicescu, pe vremea cand eram abonat la Antena Play) si ca are emisiune la Antena 3. Cred ca sunt cele mai tari si concentrate minute tv vazute de mine de la primele emisiuni ale lui Dan Diaconescu, la Tele 7 abc. Shocked





ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Descoperiti Empty Re: Descoperiti

Mesaj  baso Dum Mai 20, 2018 10:15 am

ENKI a scris:Habar n-am avut ca exista o fatuca pe nume Andreea Sava (desi parca am zarit-o prin emisiunile Sandrei Stoicescu, pe vremea cand eram abonat la Antena Play) si ca are emisiune la Antena 3. Cred ca sunt cele mai tari si concentrate minute tv vazute de mine de la primele emisiuni ale lui Dan Diaconescu, la Tele 7 abc. Shocked

Eu am remarcat-o cu mai mult timp in urma, desi este intr-un oarecare con de umbra la A3.Nu mi se pare deloc a fi o fatuca, ci pur si simplu o tipa frumoasa si sexy, cu niste ochi albastri superbi care incearca sa-si domine timiditatea in relatia cu publicul telespectator. M-a amuzat ca are obiceiul in emisiuni sa-si caste ochii ca sa-i iasa in evidenta ochii albastri ,desi atuul ei principal este faptul ca o duce mintea ca sa-si modereze cu inteligenta emisiunea, nefiind nevoie de trucuri artificiale pt. a-si impune personalitatea.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum