SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nuţi, spaima pouliticii...

+10
Sasha
Vasile
Armand
(Still a)Live
aurora
RocketQu33n
Anahoret
lolo
Dracu' gol
delta
14 participanți

Pagina 18 din 22 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Urmatorul

In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Mier Feb 04, 2015 8:20 pm

delta a scris:
ENKI a scris:P.S. Delta, ce dracu' de inspiratie ai avut cand ai pus titlul asta threadului?! laugh bine
pe vremea aia nu eram preocupat să am grijă de a scoate femelele de Betta după ce masculii le-au snopit în bătaie până au depus și ultima icră... laugh
acum mă gândesc de unde naiba să fac rost de o cultură de parameci, că peste două zile apar ăia mici din fiecare cuib și ceva trebuie să le dau dacă nu vreau să mă rezum la (tradiționalul) gălbenuș de ou
așa că Nuți și ieșirile ei isterice sunt pe ultimul plan printre prioritățile din aceste zile - chiar dacă aud cum delirează știristele de la diferite televiziuni... în timp ce mai dau cu silicon pe marginea sticlelor de la viitoarele acvarii laugh

laugh

Doar cu doi Betta (mascul de 3 ani si femela de cateva luni) am mai ramas, dupa ce am renuntat la acvariul de 200 l, al carui silicon s-a fisurat la un colt. Ii tin in doua mini-acvarii separate, dar alaturate, pana mai creste putin femela, pentru ca vreau sa vada copiii cum se reproduc.
In locul fostului acvariu mare a aparut, de aproape un an, o colivie cu o pereche de nimfe, ca a tot insistat fie-mea pana m-a convins, adica vreo 5 minute. Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Mier Feb 04, 2015 8:54 pm

ENKI a scris:

P.S. Delta, ce dracu' de inspiratie ai avut cand ai pus titlul asta threadului?! laugh bine

Si eu intentionam sa-l intreb exact acelasi lucru raset
Va mai aduceti aminte de basistul libidinos,  Blue, laba trista in batista, cat de frumos scria el despre Doamna Elena Udrea, de-mi si imaginam cum statea in pozitie de drepti, cu mana la cascheta, curgandu-i bale din gura, cand ii pomenea numele ?
Si ca toate femeile nebasiste  fiind proste si urate, dornice de scula lui ? raset Oooooh, ce orgasme as avea acum sa-i arat foarfeca pt. ca-i vreau scula  trofeu laugh  yes

Apropo : am auzit-o azi pe tuta aia de Lavinia Sandru cum se lamenta ca tot ce se intampla acum e o mare problema, care afecteaza siguranta statului laugh Fix cand am inceput si eu s-o apreciez pe Udrea Laughing Oare tuta aia de Sandru, cu saria musulmana pe cap, ce ar putea spune despre cei 10 ani anteriori, in care mafiotii au devalizat tara sub paravanul justitiei independente  si a statului de drept ?

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Mier Feb 04, 2015 9:02 pm

baso a scris:
ENKI a scris:

P.S. Delta, ce dracu' de inspiratie ai avut cand ai pus titlul asta threadului?! laugh bine

Si eu intentionam sa-l intreb exact acelasi lucru raset
Va mai aduceti aminte de basistul libidinos,  Blue, laba trista in batista, cat de frumos scria el despre Doamna Elena Udrea, de-mi si imaginam cum statea in pozitie de drepti, cu mana la cascheta, curgandu-i bale din gura, cand ii pomenea numele ?
Si ca toate femeile nebasiste  fiind proste si urate, dornice de scula lui ? raset Oooooh, ce orgasme as avea acum sa-i arat foarfeca pt. ca-i vreau scula  trofeu laugh  yes

Apropo : am auzit-o azi pe tuta aia de Lavinia Sandru cum se lamenta ca tot ce se intampla acum e o mare problema, care afecteaza siguranta statului laugh Fix cand am inceput si eu s-o apreciez pe Udrea Laughing Oare tuta aia de Sandru, cu saria musulmana pe cap, ce ar putea spune despre cei 10 ani anteriori, in care mafiotii au devalizat tara sub paravanul justitiei independente  si a statului de drept ?

Pai cica siguranta statului chiar este afectata, dar in bine, americanii facand curatenie generala inainte de ofensiva impotriva lui Putin, pe care o vor declansa fix din Romania. laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PS. Cred ca n-am mai vazut nimic pe TVR 1 de 6-7 ani, dar acum ascult pe laptop, ca e Nuti invitata unuia cu bretele. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Joi Feb 05, 2015 11:04 am

Hopa, brusc a descoperit si presa independenta prietenia veche dintre Udrea si Ponta. Shocked
ZiuaNews publica doar pe coperta ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) o poza pe care si io am pus-o p-aci, da' cu ceva timp in urma. Cand dai insa click, articolul se deschide cu alta poza, ceea ce ma face sa presupun ca imaginea de mai jos nu va mai putea fi gasita in cuprinsul ziarului virtual peste cateva ore, cand se va schimba "stirea zilei". vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Joi Feb 05, 2015 11:23 am

SRI reactioneaza pe toate caile posibile. laugh

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Vin Feb 06, 2015 10:39 am

Uau, deci "maestrul" Ardei Umplut este pentru Nuti cel mai om de incredere din presa?! Shocked
Sau piticania o fi avand un picior foarte usor si o limba din cea mai fina?! scratch

Am citit Jurnalul Elenei Udrea!

În Spovedania de la Hotnews prima dintr-o serie încheiată cu spovedania făcută unui site de periferie al lui Dan Voiculescu, Elena Udrea a dezvăluit c-a ţinut în Campania electorală un soi de jurnal, menit a consemna ciudăţeniile de care lua cunoştinţă. Despre ciudăţeniile campaniei electorale din 2014, unul dintre cele mai pline de enigme momente din istoria postdecembristă, alături, poate, de teroriştii din decembrie 1989, de mineriade şi de retragrea lui Emil Constantinescu, am scris constant de a lungul confruntării, şi după, atît pe cristoiublog.ro, cît şi în Evenimentul zilei. Din cîte-şi mai amintesc unii cititori, dintre cei a căror memorie n-are nevoie de lecitină, am şi publicat la un moment dat un număr de întrebări cărora le căutam zadarnic răspunsul, începînd cu scoaterea din joc a lui Crin Antonescu şi terminînd cu Scandalul Votului din Diaspora.
Explicabil de ce luni seara, cînd m-a sunat Elena Udrea pentru a-şi exprima amărăciunea faţă de asprimea tonului meu la o intervenţie tv (asprime nu faţă de situaţia de anchetată, ci faţă de declaraţiile publice despre stăpînirea României de către un singur om, care, culmea! nu era Traian Băsescu), a venit vorba de jurnalul invocat la Hotnews. Elena Udrea mi-a promis că-mi va trimite o copie a doua zi, marţi. Cum n-am primit-o, miercuri seara, pe cristoiublog.ro şi la B1 Tv, la dialogul cu Cătălin Stiblea, am făcut apel la Elena Udrea să-şi respecte promisiunea, reproşîndu-i că ne face pe toţi laşi, pentru că n-o credem pe cuvînt, fără să ne pună la dispoziţie probe.
Joi, 5 februarie 2015, am primit textul.
E un Document de 50 de pagini, format A4, scris  de mîna Elenei Udrea. Începe pe 4 noiembrie 2014, după anunţarea rezultatelor finale din primul tur, şi se încheie joi, 28 ianuarie 2015, înainte de convocarea la DNA.
O regulă nescrisă a gazetăriei – şi pe care eu am respectat-o din 1968 pînă acum – impune să ceri permisiunea de publicare celui care-ţi dă o informaţie off the record. Considerînd că Jurnalul are acest caracter, am cerut Elenei Udrea permisiunea să scriu despre el.
M-am grăbit să scriu (deşi a trebuit să-l desluşesc cu greu) ca despre un Document ajuns sub ochii mei de iscoditor al trecutului, şi nu de jurnalist.
În Jurnal sînt multe nume (inclusiv al subsemnatului) şi întîmplări precise invocate de Elena Udrea. Nu le voi da, deoarece nu-mi permit să arunc în spaţiu public nume de personalităţi despre care Elena Udrea face afirmaţii teribile: de la cea despre ofiţerii acoperiţi, pînă la cea despre o anume situaţie stînjenitoare. Elena Udrea are documentul. Cine vrea să-l publice, n-are decît să-l ceară.

Eu mă voi mulţumi cu cîteva considerente generale:

1) Documentul e mult mai echilibrat şi prin asta credibil decît spovedaniile Elenei Udrea din ultimele zile.
Dacă ar fi vorbit aşa cum a scris, aş fi fost atent la argurmentele ei.
De aceea îl  şi iau în serios. El îmi confirmă teza că alegerile din acest an au fost o bătălie pe viaţă şi pe moarte pro sau contra Victor Ponta. În această bătălie, SRI a fost implicat de o parte şi de alta.
Prin George Maior - de partea lui Victor Ponta.
Prin Florian Coldea - împotriva lui Victor Ponta.
Cum Klaus Iohannis era candidatul cu cele mai mari şansedintre adversarii lui Victor Ponta, Florian Coldea a fost pentru Klaus Iohannis.

2) Această bătălie crîncenă a părut pînă duminică 16 noiembrie 2014, la prînz, cîştigată de Victor Ponta.
Înaintea celui de-al doilea tur, cu 10% avans pentru Victor Ponta (înţeleg - repet – din cele scrise de Elena Udrea), funcţiile erau împărţite: Victor Ponta – preşedinte, George Maior - premier, Gabriel Oprea - la SRI.

3) Instituţia cea mai asaltată a fost ICCJ.  Elena Udrea descrie pe larg bătălia dusă de Gruparea Ponta pentru ca ICCJ să-l declare incompatibil pe Klaus Iohannis şi bătălia dusă de cealaltă grupare pentru amînarea deciziei pînă după alegeri.

4) În această bătălie, Elena Udrea a fost categoric anti-Iohannis. Nu spun pro-Ponta, ci anti-Iohannis. Poate și pentru că se considera ea îndreptățită să fie președinta României din partea Dreptei. Ea merge peste tot, insistă, pune o vorbă bună, pune o vorbă rea, discută pentru ca Klaus Iohannis să nu cîştige.

5) Aşa cum am bănuit, Traian Băsescu nu e de partea Elenei Udrea. El ascultă ce-i spune Elena Udrea despre Florian Coldea, despre ICCJ, dar, din cîte se vede din Document, face cum îl taie capul.

6) Din document nu apare o clipă implicarea Politicului.

ACL nu există.
Există doar instituţiile care se bat.

7) Elena Udrea mi se dezvăluie mult mai implicată decît am crezut. Are acces peste tot, de la Preşedinte pînă la SRI, transmite informaţii, lansează profeţii, avertismente.

8 ) Sebastian Ghiţă joacă dublu. Cînd Elena Udrea îi reproşează că RTV o critică pe ea, care l-a ajutat să-şi facă post tv, Sebastian Ghiţă răspunde că el nu mai controlează postul.
Îl controlează Florian Coldea!
Culmea e că Elena Udrea îl crede.

9) Am scris de-a lungul campaniei despre bătălia instituţiilor de forţă pentru victoria unuia din candidaţi fără a avea habar de culisele dezvăluite de Elena Udrea.
Documentul îmi confirmă.

10) Elena Udrea scrie că Florian Coldea îşi justifică implicarea prin salvarea României de la pericolul PSD-izării absolute a ţării.
Ea crede că Florian Coldea a contribuit la victoria lui Klaus Iohannis pentru a ajunge directorul SRI.
În spovedaniile publice susţine că pentru a pune stăpînire pe ţară.
Din cîte se ştie, am avut mari obiecţii faţă de teza unui Florian Coldea care vrea să stăpînească ţara.
Teza unui Florian Coldea care vrea să ajungă directorul SRI mi se pare mai credibilă.

Despre asta și despre interesul Codruței Kovesi, am scris de a lungul campaniei electorale. Spre deosebire de deontologi, nu mă miră situația asta. În toate democrațiile, șefii instituțiilor de forță se implică în campaniile electorale prezidențiale mai mult sau mai puțin subtil.
Așa cum am ținut să precizez după alegeri, înfrîngerea lui Victor Ponta și-a avut cauza principală în persoanlitatea lui Victor Ponta. Dacă ar fi ajuns președinte, în cîteva luni ar fi fost dat jos prin ample mișcări de stradă.
Atît de Ciocoi PSD-ist ar fi fost!

Potrivit înţelegerii, după lectura Jurnalului am sunat-o pe Elena Udrea.
M-a întrebat ce părere am despre Document.
I-am spus:
Doamnă, a fost, ca la toate prezidenţialele postdecembriste, o bătălie pe viaţă şi pe moarte.
Unii au cîştigat.
Alţii au pierdut.
Din nenorocire, dumneavoastră aţi pierdut.
- Aveţi dreptate!, a recunoscut ea cu o luciditate care i-a lipsit în aceste zile.

Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Vin Feb 06, 2015 1:24 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Tinand cont ca ieri inca nu i-a cititi jurnalul , pana la momentul postarii articolului pe blog, se pare ca noaptea(mintii) i-a fost un sfetnic bun.
In rest, habar n-am ce sa comentez nici depre Cristoiu, nici despre blonda de la drept, pt. ca eu nu i-am citit jurnalul cu spovedanii a Elenei Udrea suspect scratch Desi am sesizat, in timpul interviului senzational acordat celor de la Hotnews, cu parvanul negru in spate, cum tot arunca priviri in jos, in stanga scaunului, acolo unde  avea jurnalul scris in  poseta sau in servieta diplomat. De altfel, a si declarat in timpul inetrviului ca a inceput sa scrie incepand din momentul in care si-a dat seama ca se intampla ceva ciudat. Poate fi o masura preventiva extrem de utila pt. situatia in care iti pierzi brusc memoria sau controlul vocii si a mainilor, in mod cat se poate de "natural".

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Sam Feb 07, 2015 10:09 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Dum Feb 08, 2015 2:56 pm

Roxana Iordache
February 6 at 4:52pm ·

Udrea şi-a tras fermoarul omertei la loc. Şi un avocat tare, care vine din sistem - de pe când DNA era PNA, adică, Udrea cu Guşă la PSD. Deci, ea şi-a negociat doar pielea. Cu succes, se pare. Sau aparenţele înşeală şi or fi ameninţat-o cu mama, fratele, nepoţii, etc.? Oricum, anticorupţie like shit. Harneală monumentală. Mafie de mafie. Acelaşi mecanism securistic-mafiot. Şi totul de imagine, pentru fraieri, ca să caşte gura la bâlciuri sângeroase cu flatulenţe de petarde în spatele cărora se dau noi tunuri colosale. Şi n-ar fi de mirare ca purtaţii de azi pe la DNA să primească şi ei mâine partea de recompensă pentru că au mascat prădăciunea cu parandărăt. Sau voi credeţi că sistemul judiciar se sinucide? Kovesi e mai rea decât Bica, iar Niţu - singurul care i-ar putea face ei ce i-a făcut ea Bicii - e doar un păpuşel pus de Ponta ornament la sistem. Noroc că deja a decorat-o Băsescu pe Kruduţa. Şi totuşi, se apropie funia. Pas cu pas.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Trecînd peste celelalte aberații, who the fuck is "Nițu"? confused
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Dum Feb 08, 2015 3:38 pm

Dracu' gol a scris:Roxana Iordache
February 6 at 4:52pm ·

Udrea şi-a tras fermoarul omertei la loc. Şi un avocat tare, care vine din sistem - de pe când DNA era PNA, adică, Udrea cu Guşă la PSD. Deci, ea şi-a negociat doar pielea. Cu succes, se pare. Sau aparenţele înşeală şi or fi ameninţat-o cu mama, fratele, nepoţii, etc.? Oricum, anticorupţie like shit. Harneală monumentală. Mafie de mafie. Acelaşi mecanism securistic-mafiot. Şi totul de imagine, pentru fraieri, ca să caşte gura la bâlciuri sângeroase cu flatulenţe de petarde în spatele cărora se dau noi tunuri colosale. Şi n-ar fi de mirare ca purtaţii de azi pe la DNA să primească şi ei mâine partea de recompensă pentru că au mascat prădăciunea cu parandărăt. Sau voi credeţi că sistemul judiciar se sinucide? Kovesi e mai rea decât Bica, iar Niţu - singurul care i-ar putea face ei ce i-a făcut ea Bicii - e doar un păpuşel pus de Ponta ornament la sistem. Noroc că deja a decorat-o Băsescu pe Kruduţa. Şi totuşi, se apropie funia. Pas cu pas.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Trecînd peste celelalte aberații, who the fuck is "Nițu"? confused

Nitu este Procurorul General al Romaniei sau cel putin asa vrea Sistemul sa lase impresia. Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Dum Feb 08, 2015 7:09 pm

ENKI a scris:
Dracu' gol a scris:Roxana Iordache
February 6 at 4:52pm ·

Udrea şi-a tras fermoarul omertei la loc. Şi un avocat tare, care vine din sistem - de pe când DNA era PNA, adică, Udrea cu Guşă la PSD. Deci, ea şi-a negociat doar pielea. Cu succes, se pare. Sau aparenţele înşeală şi or fi ameninţat-o cu mama, fratele, nepoţii, etc.? Oricum, anticorupţie like shit. Harneală monumentală. Mafie de mafie. Acelaşi mecanism securistic-mafiot. Şi totul de imagine, pentru fraieri, ca să caşte gura la bâlciuri sângeroase cu flatulenţe de petarde în spatele cărora se dau noi tunuri colosale. Şi n-ar fi de mirare ca purtaţii de azi pe la DNA să primească şi ei mâine partea de recompensă pentru că au mascat prădăciunea cu parandărăt. Sau voi credeţi că sistemul judiciar se sinucide? Kovesi e mai rea decât Bica, iar Niţu - singurul care i-ar putea face ei ce i-a făcut ea Bicii - e doar un păpuşel pus de Ponta ornament la sistem. Noroc că deja a decorat-o Băsescu pe Kruduţa. Şi totuşi, se apropie funia. Pas cu pas.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Trecînd peste celelalte aberații, who the fuck is "Nițu"? confused

Nitu este Procurorul General al Romaniei sau cel putin asa vrea Sistemul sa lase impresia. Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ăsta e un nene care nu strălucește prin nimic în afara obedienței față de sistem. Are un aer ipocrit, de curvă care critică prostituția... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Dum Feb 08, 2015 7:22 pm

Cine are poze cu Lenuţa în costum de baie? salutare
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Dum Feb 08, 2015 7:27 pm

raset  raset  raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Lumbersexualii şi declinul masculinităţii

Un fapt de necontestat este acela că anii 2000 au însemnat un declin vizibil al masculinităţii. Pentru bărbaţii adevăraţi, acest articol este unul plin de testosteron - un manifest. Pentru restul, poate fi considerat un pamflet care trebuie tratat ca atare. Dacă sensibilitatea lor va fi lezată de ceea ce va urma, îi invit să plângă pe umărul lui Radu F. Constantinescu sau să se consoleze cu citatele siropoase ale lui Tony Poptămaş de pe Facebook.

„Lumbersexualul" reprezintă o încercare lamentabilă de a recupera masculinitatea pierdută în ultimul deceniu, un fel de rebranding al bărbatului modern. Însă părul facial nu poate compensa lipsa altor atribute esenţiale ale masculinităţii- este doar un strigăt pentru ajutor cauzat de teama de respingere.

Barba îi face pe bărbaţi mai seducători, după cum ne îndeamnă titlul unui articol. Pot deduce doar că scopurile iniţiale ale acesteia au fost date uitării: prin 2006, părul facial în exces nu era decât un protest la adresa imaginii corporatiste. Este menţionat în finalul articolului că „barba este o modalitate de a ascunde unele imperfecţiuni ale pielii, cum ar fi acneea, sau chiar de a modifica un oval nu foarte estetic al feţei". Interesantă maniera de a deveni seducător prin ascunderea gunoiului sub preş. Ideea asta nu poate aparţine decât unei femei- barba îndeplineşte în acest caz aceeaşi funcţie ca fondul de ten.

Spre amuzamentul femeilor, bărbatul din zilele noastre a devenit tot mai obsedat de imagine, chiar mai mult decât acestea. Nu este deloc o coincidenţă că articolele care ne spun nouă cum să ne îmbrăcăm şi să ne purtăm sunt scrise în marea lor majoritate tot de către reprezentantele sexului slab sau frumos. Cineva pică de fraier în toată afacerea asta...

Sociologul american Francis Fukuyama nu a greşit deloc când a prezis în cartea sa, un studiu cu rol prospectiv („Marea distrugere. Natura umană şi reconstrucţia ordinii sociale”) că reprezentativă pentru anii 2000 va fi tipologia bărbatului efeminat.

Gluma a mers prea departe: în mediul online, tot mai mulţi reprezentanţi ai sexului tare fac jocul femeilor prin administrarea unor bloguri feministe şi prin distribuirea de citate siropoase pe reţelele de socializare. O consider o trădare de neiertat. Căci până la urmă, între bărbaţi şi femei nu se desfăşoară decât o luptă pentru putere, sexul fiind singura armă care nu se demodează niciodată. Se pare că femeile l-au citit şi l-au înţeles pe Sun Tzu mult mai bine decât noi, folosind cu succes strategia indirectă- mai exact înfrângerea inamicului din interior. „Nicio ţară nu poate fi cucerită fără o complicitate din interior", afirma generalul chinez în tratatul militar „Arta războiului".

Sexul are urmări, cea mai serioasă fiind reproducerea. În acest sens, o interesantă perspectivă despre homosexualitate o are George Friedman în cartea „Următorii 100 de ani. Previziuni pentru secolul XXI”, aceasta fiind de fapt rezultatul modificărilor radicale ale tiparelor de viaţă: Homosexualitatea - plăcerea sexuală fără reproducere - devine o alternativă rezonabilă Se explică astfel amploarea pe care au luat-o în ultima vreme căsătoriile între persoanele de acelaşi sex. Nu voi insista pe subiectul expus în paragraful anterior. Revin la tema principală a articolului: lumbersexualul se vrea a fi varianta nouă şi îmbunătăţită a metrosexualului (desigur, aşa spun doamnele, conform site-ului stirileprotv.ro). Bărbatul este liber să facă orice schimbare de imagine pe care şi-o doreşte, atât timp cât decizia sa nu este influenţată de mass-media controlată de "tabăra adversă".

Metrosexualul, individul narcisist, preocupat de imagine, a reprezentat o fază normală în evoluţia bărbatului modern, o consecinţă directă a urbanizării şi a trecerii în era postindustrială. În acest context, lumbersexualul nu este decât romantism desuet şi futil. Am făcut războaie, iar apoi am construit sisteme sociale şi politice. Poate că era timpul ca bărbaţii să se îngrijească un pic mai mult de aspectul fizic: metrosexualul a reprezentat un răgaz binemeritat în istoria evoluţiei masculinităţii. Totuşi, cine crede că trăim într-o lume condusă de bărbaţi, este idiot. Matriarhatul a fost ca masoneria: la început vizibil, ulterior ascuns publicului. Îmi permit să fiu un pic mitocan şi să-i găsesc o altă denumire: muierocraţie. Din păcate, în vârful ierarhiei nu ajung femeile evoluate, care au capacitatea de a-i depăşi pe barbaţi în multe privinţe. Este o greşeală să fim speriaţi de femeile puternice şi inteligente.

Trecem cu vederea o tipologie feminină des întâlnită în zilele noastre: femeia rudimentară, arivistă, cu un dezvoltat instinct de supravieţuire şi care foloseşte sexul pentru a urca pe scara socială. De ea să ne fie frică. Bărbaţii din clasa politică românească au scăpat-o din ochi pe Elena Udrea, iar acum celebra femeie (de) politician a ajuns să dea de pământ cu directorul interimar al principalului serviciu secret din România. Este un semnal clar că masculinitatea se află într-un regres vizibil.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Bineînțeles că trebuia pomenită și Parașuta Pleșcoioasă, devenită brusc femela cu 7 coaie a României aflată în prăbușire uniform ac(s)celerată a masculinității... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Lun Feb 09, 2015 8:24 am

Dracu' gol a scris: Bărbaţii din clasa politică românească au scăpat-o din ochi pe Elena Udrea, iar acum celebra femeie (de) politician a ajuns să dea de pământ cu directorul interimar al principalului serviciu secret din România. Este un semnal clar că masculinitatea se află într-un regres vizibil.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Bineînțeles că trebuia pomenită și Parașuta Pleșcoioasă, devenită brusc femela cu 7 coaie a României aflată în prăbușire uniform ac(s)celerată a masculinității... raset

Atatea litere consumate pt. un articol asa de lung, ca sa se ajunga la o concluzie banala, de 2 randuri . raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Lun Feb 09, 2015 9:34 am

Sylver Cheetah 53 a scris:Cine are poze cu Lenuţa în costum de baie? salutare

Intreaba pe forumul SRI. Mai repede gasesti la aia , chiar si poze nud.
Daca si costumele ei de baie + lenjeria de corp sunt cumparate din bani negri? I le confisca Codruta ca sa i le vanda ANAF-ul la licitatie. Deci,daca ai fetisuri, cu putintica rabdare vei putea achizitiona si tanga cu danteluta purtati de Lenuţa funny


Ultima editare efectuata de catre baso in Lun Feb 09, 2015 10:21 am, editata de 1 ori

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Lun Feb 09, 2015 9:50 am

Sylver Cheetah 53 a scris:Cine are poze cu Lenuţa în costum de baie? salutare
Google. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Lun Feb 09, 2015 1:59 pm

Au început să scoață capu' pupinudriștii dă omenie... veselie

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sora mea, Elena Udrea

Elena Udrea va intra luni seara în închisoare dar și în istorie. În istorie, va sta alături de Elena Lupescu și Elena Ceaușescu.

Pentru o fată din Buzău nu e deloc rău.

Trebuie să-i recunoaștem Elenei Udrea o stăpânire de sine și un curaj ieșite din comun, semn al unei personalități foarte puternice. Poate că noaptea, acasă, plânge, dar în public știe să își păstreze o atitudine demnă cum puțini dintre noi ar fi în stare.

Să nu uităm că femeia aceasta este un om singur. Nu are frați și surori, nu are copii, tatăl i-a murit, iar despre mama sa, taxatoarea de autobuz, nimeni nu știe nimic. În aceste condiții, nu este deloc sigur că, în anii mulți pe care îi va petrece în închisoare, Elena Udrea va avea pe cineva care să o viziteze.

Fără familie, cu averea sechestrată și cu conturile blocate, cu o presă care o demonizează, Elena Udrea va fi un deținut singur și cu o viață mai mult decât grea, poate chiar infernală. I se vor reproșa și în închisoare pantofii și gențile de odinioară.

Tocmai de aceea este de admirat stăpânirea de sine pe care Udrea o arată azi. Nimeni nu este, explicit, de partea ei, în schimb ea știe să se aprecieze și să se apere.

Din acest punct de vedere, Elena Udrea este un om exemplar și m-aș mândri să am o soră ca ea.

Chiar așa, riscând să par patetic sau inconștient, poate chiar un inamic al statului de drept, ceea ce ar fi absurd, formulez încă o dată, mai ales că n-am surori:

Sora mea, Elena Udrea.

Să fii femeie, să fii frumoasă, să ai 41 de ani și să te trezești Inamicul public nr. 1 nu e puțin lucru într-o viață de om.

Nu e puțin lucru nici măcar la scara istoriei românești.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cît de jegos moral tre' să fii ca să te declari frate cu parașuta care a supt, a furat, a mințit și a pupincurit doar în scopul parvenirii personale numai pentru că, atunci cînd s-a simțit încolțită de sistemul ticăloșit, pe care l-a periat și întreținut, s-a apucat să se apere precum țiganii coviltirul sub care-și pitesc ciordelile? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Lun Feb 09, 2015 4:40 pm

baso a scris:
Sylver Cheetah 53 a scris:Cine are poze cu Lenuţa în costum de baie? salutare
Intreaba pe forumul SRI. Mai repede gasesti la aia , chiar si poze nud.
Daca si costumele ei de baie + lenjeria de corp sunt cumparate din bani negri? I le confisca Codruta ca sa i le vanda ANAF-ul la licitatie. Deci,daca ai fetisuri, cu putintica rabdare vei putea achizitiona si tanga cu danteluta purtati de Lenuţa funny
Eu aşa vreau. Purtaţi. Smile
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53
s-a obișnuit
s-a obișnuit

Mesaje : 1018
Data de inscriere : 20/10/2014
Localizare : Milky Way

http://youplay.ro

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Lun Feb 09, 2015 5:35 pm

Sylver Cheetah 53 a scris:
baso a scris:
Sylver Cheetah 53 a scris:Cine are poze cu Lenuţa în costum de baie? salutare
Intreaba pe forumul SRI. Mai repede gasesti la aia , chiar si poze nud.
Daca si costumele ei de baie + lenjeria de corp sunt cumparate din bani negri? I le confisca Codruta ca sa i le vanda ANAF-ul la licitatie. Deci,daca ai fetisuri, cu putintica rabdare vei putea achizitiona si tanga cu danteluta purtati de Lenuţa funny
Eu aşa vreau. Purtaţi. Smile
Eu aș pune în vînzare sticluțe cu esență de kizdă de Udrea, special pentru disperații ca tine, care n-au apucat să-și procure chiloți cu aroma originală, pleșcoioasă. Pînă la urmă, mai bine un fake reușit decît lipsa fetișului care-ți provoacă ejaculări premature... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Lun Feb 09, 2015 8:37 pm

Dracu' gol a scris:
Sylver Cheetah 53 a scris:
baso a scris:
Sylver Cheetah 53 a scris:Cine are poze cu Lenuţa în costum de baie? salutare
Intreaba pe forumul SRI. Mai repede gasesti la aia , chiar si poze nud.
Daca si costumele ei de baie + lenjeria de corp sunt cumparate din bani negri? I le confisca Codruta ca sa i le vanda ANAF-ul la licitatie. Deci,daca ai fetisuri, cu putintica rabdare vei putea achizitiona si tanga cu danteluta purtati de Lenuţa funny
Eu aşa vreau. Purtaţi. Smile
Eu aș pune în vînzare sticluțe cu esență de kizdă de Udrea, special pentru disperații ca tine, care n-au apucat să-și procure chiloți cu aroma originală, pleșcoioasă. Pînă la urmă, mai bine un fake reușit decît lipsa fetișului care-ți provoacă ejaculări premature... raset

Ce rau esti , Drace, cu baiatul ! raset Ca l-a vrut pe DD presedinte, te-a deranjat. Acu, daca si-ar dori si el niste tanga purtati de Udrea si asta te deranjeaza. raset Pai, or fi mai multi ca el,care se excita in taina cu astfel de ganduri, ceea ce inseamna ca ANAFul ar face o afacere buna sa-i scoata chilotii Lenutei la licitatie. vesel

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Lun Feb 09, 2015 10:34 pm

Dincolo de tot ce se poate spune despre ea, Udrea se pricepe al naibii de bine sa fie in centrul atentiei, cu stapanire de sine.
M-a amuzat ca astia, de la SRI, au numarat de cate ori Udrea a pomenit numele lui Coldea pe toate caile de comunicare publice. (presupun ca si in discutiile ei private au numarat ,insa ala o fi raport strict secret) Au stat cu ochii pe ea ca pe butelie. raset (Mi-a amintit de o faza din trecutul glorios basist cand tot asa, ceva basisti de presa numarau imprecatiile din articolele antibasiste Laughing )
Mi-a fost greu sa-l urmaresc pe Daniel Savu pt. ca-i iesea scuipat din gura; avea o galma/spuma albicioasa ce i se tot lipea de buza (initial am crezut ca-i guma de mestecat), astfel incat interesul meu in ce povestea el ca s-a intamplat la audierea lui Coldea ,in comisia parlamentara, a fost putenic viciat de acest amanunt . Macar daca ar fi facut balonase in timp ce vorbea. Oricum, din ce am reusit sa pricep, cu mare efort de concentrare de a face abstractie de chestia alba ce-i iesea din gura, celor din comisie li s-a spus exact cat a vrut Coldea si ai lui sa le spuna.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Lun Feb 09, 2015 11:49 pm

Eu sper ca a numarat cineva de cate ori si in ce context si-a pus intentionat degetul la nas  innocent Bagaboanda s-a si jucat cu nasul , gest care nu prea cred ca poate fi decodat in aceeasi cheie, a limbajului nonverbal mafiot cunoscut de specialisti  raset In clipul de mai jos chiar am senzatia ca Udrea isi stapaneste cu greu rasul.   Shocked Suspect Pana si explicatia data de ea, pe facebook, este  nutret pt. fraieri.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Mar Feb 10, 2015 8:52 am

baso a scris:Eu sper ca a numarat cineva de cate ori si in ce context si-a pus intentionat degetul la nas  innocent Bagaboanda s-a si jucat cu nasul , gest care nu prea cred ca poate fi decodat in aceeasi cheie, a limbajului nonverbal mafiot cunoscut de specialisti  raset In clipul de mai jos chiar am senzatia ca Udrea isi stapaneste cu greu rasul.   Shocked Suspect Pana si explicatia data de ea, pe facebook, este  nutret pt. fraieri.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Da, acum ca am vazut si acest clip, zic si eu ca ori o pufnea rasul si incerca sa se controleze, ori a facut-o intentionat, pentru a da o tema "mafiota" de dezbatut hoardelor de analisti.
Totusi, ce altceva o fi vrut sa intarzie a fi observat si discutat prin aceasta manevra?  scratch
Hm, nu exclud nici varianta ca stoarfa, luand pulsul votului si simtindu-se tradata (aruncata peste bord de vie) de Macac, sa fi transmis extrem de vizibil semnalul "Pute!", asa cum pute, in sine, numele Basescu.  laugh
Oricum, telenovela continua, dupa ora 11.00.  vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Mar Feb 10, 2015 9:38 am

Se pare ca SRI are si divizie de poieti. laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Mar Feb 10, 2015 9:55 am

Da, in cel putin 3 momente diferite a comis intentionat gestul, dupa discursul tinut fiind cel mai ostenativ.Desigur ca, unei persoane dragi putea sa-i transmita verbal sau textual,prin SMS, ca "totul e in regula" Laughing Daca si-a facut si un selfie cu gestul respectiv, nu se stie cui i l-a trimis , insa se poate banui ca i-a fost interceptat de servicii selfie-ul cu mesajul nonverbal provocator de discutii si dat cu presupusul.


In calitatea mea de fost ofiţer de contraspionaj, chiar am studiat limbajul ăsta al trupului, era materie obligatorie. Eu am văzut de la început că nu este o privire ameninţătoare, era o privire încărcată de reproş şi încă o pasiune. A şi ţinut să expliciteze, să nu cumvă să zicem noi că l-a ameninţat. Spune . Eu asta cred", a explicat Daniel Savu, fost ofiţer SRI, actualmente senator PSD şi membru al comisiei de control SRI.

"Eu am învăţat să citesc toate gesturile. Nu este o privire încărcată, este şi un zâmbet în colţul gurii, e cu iubire. "Nu am vorbit, Traiane, nu o să te dau în gât în continuare, dar fă tot ce poţi să mă salvezi!". Aşa cred eu că spune", a adăugat Savu la Antena 3.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

raset Fostul ofiter SRI uita ca femeile pot fi imprevizibile si sa impovizeze cu elemente de noutate cand comit gesturi intentionate. Mie mi s-a parut, dimpotriva, ca ultima data a insotit gestul de o privire incarcata, amenintatoare si taioasa iar zambetul il avea sarcastic. Nici vorba de iubire  in "pasiunea" vazuta de domnul fost ofiter SRI in coltul gurii raset Si asta pt.  ca anterior s-a jucat cu nasul,oarecum pe furis si poznas, de-i venea si ei sa rada. Daca a avut si tupeul sa-si faca selfie cu degetul la nas, in conditiile alea, inseamna ca a dorit ca adrisantul "drag" ei sa-l vada si in telefon, nu doar pe toate canalele de stiri, cat mai public.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  baso Mar Feb 10, 2015 11:04 am

ENKI a scris:
Da, acum ca am vazut si acest clip, zic si eu ca ori o pufnea rasul si incerca sa se controleze, ori a facut-o intentionat, pentru a da o tema "mafiota" de dezbatut hoardelor de analisti.
Totusi, ce altceva o fi vrut sa intarzie a fi observat si discutat prin aceasta manevra?  scratch
Hm, nu exclud nici varianta ca stoarfa, luand pulsul votului si simtindu-se tradata (aruncata peste bord de vie) de Macac, sa fi transmis extrem de vizibil semnalul "Pute!", asa cum pute, in sine, numele Basescu.  laugh
Oricum, telenovela continua, dupa ora 11.00.  vesel

Ma indoiesc ca in acel moment , al votului din parlament, sa fi mizat vreo clipa pe ajutorul macacului ca sa nu se avizeze arestarea ei preventiva. DNA si-a jucat cartile imediat dupa denuntul facut de ea, fiind de asteptat doar rezultatul previzibil al votului. Semnificatia reala a gestului ei poate fi decriptata din ultimul mesaj postat pe FB
Parlamentul a avut o şansă, dar a ratat-o.
Eu îmi asum destinul.
Subiectul nu trebuie să fie ce se întâmplă cu mine, ci cum va arăta România condusă din umbră discreţionar şi ocult, odată ce adevărul a fost suprimat
.

E la minte cocosului ca ea are o treaba cu generalul SRI iar daca s-a jucat poznas cu nasul, cu degetul mare si aratatorul de la mana dreapta, a aratat incet,cateva secunde, si un U (ca o masura)transformat in C. Doar ultima data, dupa discurs, a comis corect gestul mafiot,cu degetul aratator, cel mare ascuzandu-l in pumn. Asta pt. ca n-a vrut sa fie chiar perversa si sa-si atinga nasul cu al treilea deget Laughing Iti dai seama cum ar fi explodat analistii in comentarii pt. gestul ei obscen ? laugh Mai bine mafiot decat obscen. raset .
Si nici n-ar fi putut dupa aia sa explice senina ca gestul a fost adresat unei persoane dragi ei, cum ca "totul e in regula" , mai ales ca nu a folosit cele doua degete ca sa faca semnul OK  bine raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Mar Feb 10, 2015 11:04 am

raset





Ultimul video nu l-am mai găsit și pe Youtube, așa că am pus link di(n)rect spre Feisbuci... raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Mar Feb 10, 2015 12:10 pm

Dracu' gol a scris:raset

Ultimul video nu l-am mai găsit și pe Youtube, așa că am pus link di(n)rect spre Feisbuci... raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Intre timp nu mai e de gasit nici pe feisbuci. suspect
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  ENKI Mar Feb 10, 2015 12:27 pm

Badea zice ca Udrea ar fi facut gestul special pentru Talmacean. laugh



Oranjgutanilor li s-or fi dereglat nasurile dupa 10 ani de baseala. suspect
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Dracu' gol Mar Feb 10, 2015 12:52 pm

ENKI a scris:Intre timp nu mai e de gasit nici pe feisbuci. suspect
Ăla era și cel mai porcos, tot pe muzică de Mărgineanu... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Nuţi, spaima pouliticii... - Pagina 18 Empty Re: Nuţi, spaima pouliticii...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 22 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum