SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sexuală

+4
Dracu' gol
Anahoret
Armand
delta
8 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Armand Lun Iun 28, 2010 10:46 pm

Anahoret a scris:Da, dar barza are ciocul roşu... Very Happy

Mai... nu stiu daca la cioc culoarea e importanta sau... ascutimea! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Brrrrr!!!!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Anahoret Mar Iun 29, 2010 4:34 am

Aaaa, era o "legendă" cu barza şi ciocul ei roşu. Very Happy
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  delta Joi Iul 01, 2010 10:29 am

Anahoret a scris:Aaaa, era o "legendă" cu barza şi ciocul ei roşu. Very Happy
Barza aia probabil că nu penetrează virginele ca și investițiile... laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Anahoret Joi Iul 01, 2010 5:49 pm

Niciodată n-am reuşit să citesc până la capăt reportajele din "Formula as": sunt lungi şi plictisitoare.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  delta Joi Iul 01, 2010 6:11 pm

Anahoret a scris:Niciodată n-am reuşit să citesc până la capăt reportajele din "Formula as": sunt lungi şi plictisitoare.
Și eu am reușit să citesc câte un rând din 10... și chiar ar trebui să notez undeva că dacă va fi vreo dată următoare când primesc un link spre un articol din acea revistă, atunci să citesc în cel mai bun caz din 20 în 20 de rânduri... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Anahoret Joi Iul 01, 2010 7:17 pm

A propos de discuţiile de pe blog cu acel "celebru" DN 66 (parc-ar fi cel puţin Autostrada 66 americană Laughing). Părerea mea este că pe tip nu-l prea doare nici la 10 metri în spate de "neprihănirea" zonei, ci doar cântă o melodie care "dă bine", mai ales într-o publicaţie pentru telenoveliste, aşa cum este "Formula as".

În februarie am fost în masivul Tarcăului, la Muntele Mic. Ce folos că au telescaun, cu care poţi urca de la drum până în complexul turistic, ce folos că acolo sus au teleschi şi o pârtie destul de bună, dacă de la Caransebeş la Muntele Mic îţi rupi maşina? Şi cam asta este soarta majorităţii staţiunilor.

Nu sunt nici adeptul celeilalte extreme, cum este în munţii Bucegi: acolo mai rămâne numai să asfalteze potecile, fiindcă până la Babele deja urci cu maşina.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 10:26 am

Ani Stoica a scris:PS: Ala cica e Adam. Mica, mica, dar ai vazut ce muschi are?
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Scuze, da' la ce-i foloseau mușchii, dacă o avea mică?
Mă rog, poate avea degete groase sau limbă lungă... laugh

P.S. Ăla era Adam? Credeam că era vorba de Iisus, atât de renegat de RocketQu33n... suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Vizitato Dum Aug 22, 2010 11:07 am

delta a scris:
Ani Stoica a scris:PS: Ala cica e Adam. Mica, mica, dar ai vazut ce muschi are?
sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Scuze, da' la ce-i foloseau mușchii, dacă o avea mică?
Mă rog, poate avea degete groase sau limbă lungă... laugh

P.S. Ăla era Adam? Credeam că era vorba de Iisus, atât de renegat de RocketQu33n... suspect

Pictura se numeste Crearea lui Adam si este pe Capela Sixtina, de la Vatican. Ca o fi Adam, ca o fi Isus, tot un initiator se poate numi ca a fost, nu? Daca astfel arata cauza, de ce sa ne mai intrebam asupra efectelor?
Omul este inzestrat cu mai multi centri de placere, dar doar unul este creator de viata. Asadar, sexul este in tot si in toate, in felul nostru de a fi, in modul cum ne comportam, manifestam. Fie ca este de ras, fie ca este de plans, asta e. Poate ca in viitor sau, nu stiu, in alta dimensiune, este necesar si suficient ca prin puterea mintii noastre, a imaginatiei noastre, sa devenim creatori, ocolind sexul. Stii ceva? Nu mi-ar placea sa traiesc intr-o astfel de lume. Mie imi place sa fiu om. Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Anahoret Dum Aug 22, 2010 1:22 pm

delta a scris:Scuze, da' la ce-i foloseau mușchii, dacă o avea mică?
Mă rog, poate avea degete groase sau limbă lungă... laugh

P.S. Ăla era Adam? Credeam că era vorba de Iisus, atât de renegat de RocketQu33n... suspect
Păi când i-a zis ăl bătrân "Marş de-aici!" crezi că avea motiv să i se facă mare? laugh
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Nu , zau

Mesaj  Vasile Dum Aug 22, 2010 1:34 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:Scuze, da' la ce-i foloseau mușchii, dacă o avea mică?
Mă rog, poate avea degete groase sau limbă lungă... laugh

P.S. Ăla era Adam? Credeam că era vorba de Iisus, atât de renegat de RocketQu33n... suspect
Păi când i-a zis ăl bătrân "Marş de-aici!" crezi că avea motiv să i se facă mare? laugh
chiar nu stiti ca era o regula inca de la grecii antici ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Anahoret Dum Aug 22, 2010 2:19 pm

Domn' Vasileee! Era o glumă!
Doar nu vrei să mă apuc aici de istoria artei. Michelangelo este un artist renascentist, ori se ştie de unde şi-a luat vâna Renaşterea. Parcă tu ziceai ceva despre distracţia pe Forumuri.

A propos, vezi că pe un alt therad l-am băgat pe Mefisto la trafic de persoane... laugh
Şi acolo tot o glumă a fost!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  delta Dum Aug 22, 2010 3:22 pm

Anahoret a scris:
delta a scris:Scuze, da' la ce-i foloseau mușchii, dacă o avea mică?
Mă rog, poate avea degete groase sau limbă lungă... laugh

P.S. Ăla era Adam? Credeam că era vorba de Iisus, atât de renegat de RocketQu33n... suspect
Păi când i-a zis ăl bătrân "Marş de-aici!" crezi că avea motiv să i se facă mare? laugh
Mai degrabă-i murea la intrare dacă-i spunea același lucru Eva... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  RocketQu33n Dum Aug 22, 2010 7:22 pm

M'am gandit sa va distrati si voi un pic. Nu ma intrebati cum am dat de asta!

Ingerul intreaba:
De ce baietilor le plac fetele cu sani rotunzi in detrimentul celorlaltor tipuri ?


ZapPy a răspuns:
raspuns ales
Pe caracter? Probabil 2 din 10 baieti se uita asa mult la caracter fata de fizic.
Suntem barbati, ne place ce ii frumos, si unele fete recunosc despre altele ca arata bine si ca le plac. Ce sa mai zic de barbati normali?!
Legat de formele sanilor, personal n-am treaba, nu cred ca am zis ca nu vreau sa fiu cu o fata ca are sani de tipul x,y,z...
Depinde de gusturi, la unii le plac grasele, implicit sanii foarte mari, altii, cunosc cativa, care le plac fetele plate, nimic, 0. Gusturile nu se discuta.
Legat de treaba cu caracteru, ce vezi prima oara cand te uiti la o fata? Caracterul? Daca ar fi sa ne luam la prima vedere dupa caracter, daca fata respectiva ii pe stop, are o zi nasoala, nu are chef de lume-->no sa fie in toane bune, automat o sa zici ca ii naspa fata?
Lumea ii superficiala, clar, gaseste persoana care nu ii chiar asa ( mai exista) si gata. Nimeni nu te pune sa stai cu o persoana superficiala.

Paul27 a răspuns:
Eu de exemplu, nu ma uit neaparat la forma sanilor... bine, ma uit, da' nu conteaza daca's rotunzi, mici sau io mai stiu cum. da' nici sa fie mai aplatizata decat mine. Degeaba are sani ca lumea daca are c*ru cat galeata, e proasta ca noaptea sau urata ca muma padurii. Important e sa fie faina, sensibila, inteligenta, buna la suflet si cat mai comunicativabig grin

Yokai a răspuns:
@Emeraude Cred ca daca erau romb m ar fi atras laughing), sau in forma de inima . Hmm ! pare interesant poate apare peste cati va ani. Cine dracu stie ce poate face genetica asta .

Raspuns anonim:
Da-mi voie sa-ti spun ca exista si fete cu caracter si cu sani 'rotunzi', am observat ca fetele cu sani mici se cred mai destepte , mai cu 'caracter ' decat cele cu sani mari insa din pacate nu este asa ...exista tot felul de persoane pe lumea asta

PsihoSex a răspuns:
Poate fi si din gene. >> cercul, rotundul, plinatatea frageda si unduitoare, plac asa cum place orice este simetric, echilibrat si placut ochiului!
Din alt punct de vedere, a prefera pe cineva doar din acest punct de vedere, e o mare lacuna si pierdere, pentru ca sanilor, indiferent de forme si marimi, le place sa fie mangaiati, sarutati si dezmierdati in cele mai diverse feluri, cu tandrete si finete!
Pentru astfel de "fraieri", dar si ca sa te linistesc pe deplin, si foarte corelat cu practica optima, PRE-sexuala, a Petting-ului, iti spun ca sanii, daca exista o mare excitatie si stiinta a dezmierdarii (+rabdare!), pot genera chiar si orgasm!
Asa ca, baieti, puneti mana de invatati sa mangaiati si sa sarutati, si veti foarte apreciati!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  RocketQu33n Sam Oct 23, 2010 1:39 am

Pozele care au deranjat-o pe Stoica, dar nu si pe Piticu, care n-a dat curs cererii ei de a le elimina - exceptand-o pe cea cu Simona Senzual.

PS: Am dat de ele deoarece madam Stoica a pus un [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cu numele "ovreica" (inculta crezand ca e peiorativ) care duce spre acel thread.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Anahoret Sam Oct 23, 2010 6:01 am

RocketQu33n a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am început să mă prind şi eu de poantă ca ardelenii: după ce râde toată lumea.

Cineva a făcut o astfel de aluzie la fotografia cu profa de mate şi nu înţelegeam care-i poanta? raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  delta Sam Oct 23, 2010 7:21 am

Poate ăla cu râs șobolaniu o fi stând în limbă degeaba după respectiva Simonă... scratch
RocketQu33n a scris:Pozele care au deranjat-o pe Stoica, dar nu si pe Piticu, care n-a dat curs cererii ei de a le elimina - exceptand-o pe cea cu Simona Senzual.

PS: Am dat de ele deoarece madam Stoica a pus un [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cu numele "ovreica" (inculta crezand ca e peiorativ) care duce spre acel thread.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  aurora Lun Ian 03, 2011 3:54 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]???


"... Au plătit 200 de lei ..." ....... doar atat?

"... john 01/03/2011 - da cei care vad accest lucru anormal
sint niste tarani obositi care traiesc in trecut
... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

aurora
aurora
a învățat principalele servicii de pe net
a învățat principalele servicii de pe net

Mesaje : 1228
Data de inscriere : 06/07/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  ENKI Lun Ian 12, 2015 4:44 pm

laugh

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  ENKI Joi Ian 15, 2015 10:44 am

Din ciclul "pentru ca Charlie", un clip educational transmis in Suedia, pentru un public tinta cu varste intre... 3 si 6 ani.  affraid




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

sexuală - Pagina 3 Empty Re: sexuală

Mesaj  Dracu' gol Mar Apr 05, 2016 12:23 pm

Impotentul

Deunăzi am consultat un tânăr sub 25 de ani lovit de una din cele mai odioase morbidități ce poate afecta un bărbat, respectiv reducerea libidoului și, mult mai grav, reducerea consistenței de armătură a organului prin care, în mod uzual, bărbatul normal (și cu precădere cel tânăr) își manifestă aprecierea și interesul pentru ținutele, machiajul și aspectul general ale domnișoarelor din jur.

Practic esenței de stejar noduros cu care se mândrea până de curând îi luase locul o consistență mai degrabă de molid canadian, suficientă ce e drept pentru a-l ajuta să-și croiască drum la nevoie, totuși un pic cam moale din perspectiva edificării unor opere memorabile.

Amintirile momentelor, nu foarte îndepărtate în timp, în care pentru îndoirea fălniciei ar fi fost necesare dalta și patentul erau, pentru pacient, insuportabile.

Nici libidoul nu mai era ce era odinioară. Exceptând primele zile ale regăsirii cu prietena, în care cu cele trei-patru partide zilnice mai reușește, cât de cât, să mențină aparențele, pe restul perioadei de-abia mai poate menține un ritm cvasieunucal de doar o dată pe zi.

O altă zonă de restricționare gravă a performanței este și cea a mentenanței. Zilele în care mai reușește câte o oră de menținere a a steagului de luptă desfășurat sunt tot mai rare și performanța uzuală s-a redus drastic la numai 30-40 de minute până ce, sub loviturile repetate ale partenerei în edem pulmonar, drapelul se pleoștește în rușine și semivigilitate.

Spre stupefacția mea consultul minuțios nu a arătat nimic în neregulă, dacă exceptez de la apreciere bărbuța de țap, purtată cu mândrie, ca și cum ar fi fost o podoabă.

Am încercat să consolez omul, aflat indubitabil la începutul andropauzei.

Aș fi încercat să îi consolez și partenera, dar probabil că biata femeie se ascunde pe undeva prin întuneric, tremurând ca varga de fiecare dată când aude ușa de la intrare trântindu-se și pașii apăsați ai bolnavului venind spre dormitor.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum