SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crapă şi politicianu' de vârf

2 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Sam Apr 10, 2010 11:58 am

A dat colţu' preşedintele Poloniei împreună cu o parte din famiglia sa, ceva membri ai guvernului, şefu' băncii lor centrale şi niscaiva reprezentanţi de marcă a unor partide parlamentare.
La noi asta s-ar numi o măsură eficientă în lupta împotriva corupţiei la nivel înalt. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Sam Apr 10, 2010 12:14 pm

delta a scris:A dat colţu' preşedintele Poloniei împreună cu o parte din famiglia sa, ceva membri ai guvernului, şefu' băncii lor centrale şi niscaiva reprezentanţi de marcă a unor partide parlamentare.
La noi asta s-ar numi o măsură eficientă în lupta împotriva corupţiei la nivel înalt. laugh

Cum am primit io stirea: ascultam muzica, la maxim, in casti; sotia a intrat in camera panicata si mi-a facut semne sa-mi scot castile; mi-a spus apoi, cu tremur in glas, ca a cazut avionul prezidential; am zambit larg; "al Poloniei", a adaugat nevasta-mea. Mi-a parut rau de bietii oameni, cei doi frati gemeni chiar tineau la tara lor. end
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 12:41 pm

ENKI a scris:

Cum am primit io stirea: ascultam muzica, la maxim, in casti; sotia a intrat in camera panicata si mi-a facut semne sa-mi scot castile; mi-a spus apoi, cu tremur in glas, ca a cazut avionul prezidential; am zambit larg; "al Poloniei", a adaugat nevasta-mea. Mi-a parut rau de bietii oameni, cei doi frati gemeni chiar tineau la tara lor. end
Polonezii au tot fost alături de ţara lor(în sensul că au ţinut la ea, nu că stăteau pe lângă graniţe, desigur).
Nu m-aş bucura să păţească aşa ceva...nimeni. Uite, nici măcar Iliescu, pe care-l detest.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Sam Apr 10, 2010 12:44 pm

Live a scris:Polonezii au tot fost alături de ţara lor(în sensul că au ţinut la ea, nu că stăteau pe lângă graniţe, desigur).
Păi, care popor nu a fost? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 12:55 pm

delta a scris:Păi, care popor nu a fost? scratch
Poporul evreu. laugh (Rockeţico, să nu mă baţi!)
E, io voiam să zic nişte oareceuri, dar mi-am dat seama că-s multe şi nu prea am chef de detaliat. Messengeristă, deh... vesel

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Sam Apr 10, 2010 1:22 pm

Live a scris:
delta a scris:Păi, care popor nu a fost? scratch
Poporul evreu. laugh
Păi, ăla nici nu a avut în precedentele secole o ţară... până prin anii '45 - '50 când şi-au curăţat de musulmani o bucată din podişul Golan şi au declarat că a fost a lor de când Dumnezeu' i-a dat un şut în fund lu' Adam din cauza mărului...

Live a scris:(Rockeţico, să nu mă baţi!)
În urmă cu două ore ENKI, acum RocketQu33n? Shocked
Nu te simţi împlinită dacă nu ai senzaţia că cineva te bate sau măcar vrea să te bată? laugh

Live a scris:E, io voiam să zic nişte oareceuri, dar mi-am dat seama că-s multe şi nu prea am chef de detaliat. Messengeristă, deh... vesel
Nrml!
Ct m pţn cvnt n frz... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 2:11 pm

Live a scris:
delta a scris:Păi, care popor nu a fost? scratch
Poporul evreu. laugh (Rockeţico, să nu mă baţi!)
E, io voiam să zic nişte oareceuri, dar mi-am dat seama că-s multe şi nu prea am chef de detaliat. Messengeristă, deh... vesel

Aham, cunosc personal evrei care au luptat in 3 razboaie, varul meu si'a ales cea mai nasoala "statiune": granita cu Siria, iar logodnicul meu s'a dus singur la recrutare in penultimul razboi cu Libanul dar nu l'au lasat pentru ca pe politisti nu'i mai recruteaza, chiar daca au varsta necesara. Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 3:21 pm

delta a scris:
Live a scris:
delta a scris:Păi, care popor nu a fost? scratch
Poporul evreu. laugh
Păi, ăla nici nu a avut în precedentele secole o ţară... până prin anii '45 - '50 când şi-au curăţat de musulmani o bucată din podişul Golan şi au declarat că a fost a lor de când Dumnezeu' i-a dat un şut în fund lu' Adam din cauza mărului...

Live a scris:(Rockeţico, să nu mă baţi!)
În urmă cu două ore ENKI, acum RocketQu33n? Shocked
Nu te simţi împlinită dacă nu ai senzaţia că cineva te bate sau măcar vrea să te bată? laugh

Live a scris:E, io voiam să zic nişte oareceuri, dar mi-am dat seama că-s multe şi nu prea am chef de detaliat. Messengeristă, deh... vesel
Nrml!
Ct m pţn cvnt n frz... laugh
Bti e rpt dn Ri. laugh Acum, că ţi-am răspuns cam la toate aspectele, mă reîntorc la croşetat. Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 3:22 pm

RocketQu33n a scris:

Aham, cunosc personal evrei care au luptat in 3 razboaie, varul meu si'a ales cea mai nasoala "statiune": granita cu Siria, iar logodnicul meu s'a dus singur la recrutare in penultimul razboi cu Libanul dar nu l'au lasat pentru ca pe politisti nu'i mai recruteaza, chiar daca au varsta necesara. Very Happy
Cinste lor! Nu văd exact legătura cu trebuşoara discutată, dar...e de bine, câtă vreme nu ai venit cu băţul la mine! Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 3:49 pm

Live a scris:
RocketQu33n a scris:

Aham, cunosc personal evrei care au luptat in 3 razboaie, varul meu si'a ales cea mai nasoala "statiune": granita cu Siria, iar logodnicul meu s'a dus singur la recrutare in penultimul razboi cu Libanul dar nu l'au lasat pentru ca pe politisti nu'i mai recruteaza, chiar daca au varsta necesara. Very Happy
Cinste lor! Nu văd exact legătura cu trebuşoara discutată, dar...e de bine, câtă vreme nu ai venit cu băţul la mine! Laughing

Pai atunci spune tu cum ar trebui sa arate legatura...

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Sam Apr 10, 2010 5:20 pm

RocketQu33n a scris:
Live a scris:
RocketQu33n a scris:Aham, cunosc personal evrei care au luptat in 3 razboaie, varul meu si'a ales cea mai nasoala "statiune": granita cu Siria, iar logodnicul meu s'a dus singur la recrutare in penultimul razboi cu Libanul dar nu l'au lasat pentru ca pe politisti nu'i mai recruteaza, chiar daca au varsta necesara. Very Happy
Cinste lor! Nu văd exact legătura cu trebuşoara discutată, dar...e de bine, câtă vreme nu ai venit cu băţul la mine! Laughing
Pai atunci spune tu cum ar trebui sa arate legatura...
Legătura o face Dumnezeu' care clar s-a implicat în reforma clasei politice poloneze... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 5:27 pm

RocketQu33n a scris:
Pai atunci spune tu cum ar trebui sa arate legatura...
Cât mai mare şi cât mai ieftină! laugh yes

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Sam Apr 10, 2010 5:30 pm

Live a scris:
RocketQu33n a scris:Pai atunci spune tu cum ar trebui sa arate legatura...
Cât mai mare şi cât mai ieftină! laugh yes
Mare se referă la dimensiunea avionului cu protipendada poloneză, iar ieftin la preţul aparaturii de orientare prin ceaţă? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Sam Apr 10, 2010 5:46 pm

delta a scris:
Live a scris:
RocketQu33n a scris:Pai atunci spune tu cum ar trebui sa arate legatura...
Cât mai mare şi cât mai ieftină! laugh yes
Mare se referă la dimensiunea avionului cu protipendada poloneză, iar ieftin la preţul aparaturii de orientare prin ceaţă? laugh
Acu' o sa-si permita sistem de orientare d-ala scumpu, din imprumuturi de la FMI. Ca prea iesisera repede din criza polonezii astia. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 6:12 pm

delta a scris:Mare se referă la dimensiunea avionului cu protipendada poloneză, iar ieftin la preţul aparaturii de orientare prin ceaţă? laugh
Nu ştiu, dar pot întreba ceapa verde. laugh

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Sam Apr 10, 2010 6:33 pm

ENKI a scris:Acu' o sa-si permita sistem de orientare d-ala scumpu, din imprumuturi de la FMI. Ca prea iesisera repede din criza polonezii astia. laugh
Care criză? scratch
Chestia aia inexistentă de care s-au folosit brusc guvernanţii pentru a nu respecta legea de mărire a salariilor şi de a desfiinţa câteva zeci de mii de firme private? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Sam Apr 10, 2010 6:35 pm

Live a scris:
delta a scris:Mare se referă la dimensiunea avionului cu protipendada poloneză, iar ieftin la preţul aparaturii de orientare prin ceaţă? laugh
Nu ştiu, dar pot întreba ceapa verde. laugh
Păi, la cât de legume erau consilierii prezidenţiali pe politică externă, chiar că-i mai sănătos să pună întrebări omu' prin piaţa agro-alimentară... laugh
Chiar, cine şi-a înfipt bucii în scaunul de unde ale lui Nuţi au zburat scurt după emisiunea cu Turcescu? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 6:44 pm

delta a scris:Păi, la cât de legume erau consilierii prezidenţiali pe politică externă, chiar că-i mai sănătos să pună întrebări omu' prin piaţa agro-alimentară... laugh
Chiar, cine şi-a înfipt bucii în scaunul de unde ale lui Nuţi au zburat scurt după emisiunea cu Turcescu? confused
Aia era doar...legătura.
Cine? Unde? Nu mai întreb şi de ce... Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Sam Apr 10, 2010 6:54 pm

Live a scris:Cine? Unde? Nu mai întreb şi de ce... Laughing
Păi, nu era vorba de consilierii prezidenţiali?
Sau când vine vorba de a face legătura între noţiuni/idei atunci preferi "stilul Rody"? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Sam Apr 10, 2010 9:09 pm

Live a scris:
RocketQu33n a scris:
Pai atunci spune tu cum ar trebui sa arate legatura...
Cât mai mare şi cât mai ieftină! laugh yes

Si cele 4 milioane de romani care au plecat in Occident ce'ti spun? funny

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Sam Apr 10, 2010 9:18 pm

delta a scris:
ENKI a scris:Acu' o sa-si permita sistem de orientare d-ala scumpu, din imprumuturi de la FMI. Ca prea iesisera repede din criza polonezii astia. laugh
Care criză? scratch
Chestia aia inexistentă de care s-au folosit brusc guvernanţii pentru a nu respecta legea de mărire a salariilor şi de a desfiinţa câteva zeci de mii de firme private? laugh

Aia, aia! Polonezii i-au dat cu flit, dar s-au grabit sa se laude cu bunastarea lor, in loc sa mimeze si ei, acolo, o saracie la limita, ceva. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Sam Apr 10, 2010 9:29 pm

ENKI a scris:
delta a scris:A dat colţu' preşedintele Poloniei împreună cu o parte din famiglia sa, ceva membri ai guvernului, şefu' băncii lor centrale şi niscaiva reprezentanţi de marcă a unor partide parlamentare.
La noi asta s-ar numi o măsură eficientă în lupta împotriva corupţiei la nivel înalt. laugh

Cum am primit io stirea: ascultam muzica, la maxim, in casti; sotia a intrat in camera panicata si mi-a facut semne sa-mi scot castile; mi-a spus apoi, cu tremur in glas, ca a cazut avionul prezidential; am zambit larg; "al Poloniei", a adaugat nevasta-mea. Mi-a parut rau de bietii oameni, cei doi frati gemeni chiar tineau la tara lor. end

Cica fratele geaman (fostul prim-ministru) nu s-a aflat in acel avion. Pai, sa-l aleaga p-asta nou presedinte, ca sa nu mai schimbe poze pe ici, pe colo si sa mearga tara pe aceeasi cale a succesului, atingand noi culmi ale civilizatiei si progresului. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Dum Apr 11, 2010 1:04 am

delta a scris:Păi, nu era vorba de consilierii prezidenţiali?
Sau când vine vorba de a face legătura între noţiuni/idei atunci preferi "stilul Rody"? laugh
Uneori prefer stilul smuls. În special la pensat. vesel agitat

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Dum Apr 11, 2010 8:05 am

RocketQu33n a scris:Si cele 4 milioane de romani care au plecat in Occident ce'ti spun? funny
Că sunt incapabili să-şi rezolve problemele acasă... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Dum Apr 11, 2010 8:10 am

ENKI a scris:Cica fratele geaman (fostul prim-ministru) nu s-a aflat in acel avion.
hehehe, te-ai mira dacă ai afla că bunul său frate a pus la cale accidentul? devil
Bine, asta după vreo 50 de ani, timp în care dosarul anchetei va fi inaccesibil publicului larg... innocent

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Dum Apr 11, 2010 4:46 pm

delta a scris:
ENKI a scris:Cica fratele geaman (fostul prim-ministru) nu s-a aflat in acel avion.
hehehe, te-ai mira dacă ai afla că bunul său frate a pus la cale accidentul? devil
Bine, asta după vreo 50 de ani, timp în care dosarul anchetei va fi inaccesibil publicului larg... innocent

laugh
ENKI a scris:Pai, sa-l aleaga p-asta nou presedinte, ca sa nu mai schimbe poze pe ici, pe colo si sa mearga tara pe aceeasi cale a succesului, atingand noi culmi ale civilizatiei si progresului.

Laura Cernahoschi a scris: "accidentul a trezit o asemenea emoţie în rândul polonezilor, încât s-ar putea ca cel care va fi ales să candideze în locul preşedintelui din partea partidului Lege şi Justiţie, cel mai probabil freatele geamăn al lui Lech, Jaroslaw, va câştiga puncte importante pe fondul emoţional."

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Articolul scris de fosta SRI-sta e de azi. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Dum Apr 11, 2010 5:43 pm

ENKI a scris:
ENKI a scris:Pai, sa-l aleaga p-asta nou presedinte, ca sa nu mai schimbe poze pe ici, pe colo si sa mearga tara pe aceeasi cale a succesului, atingand noi culmi ale civilizatiei si progresului.

Laura Cernahoschi a scris: "accidentul a trezit o asemenea emoţie în rândul polonezilor, încât s-ar putea ca cel care va fi ales să candideze în locul preşedintelui din partea partidului Lege şi Justiţie, cel mai probabil freatele geamăn al lui Lech, Jaroslaw, va câştiga puncte importante pe fondul emoţional."
P.S. Articolul scris de fosta SRI-sta e de azi. laugh
Păi, prost să fie polonezu' să nu profite de pe urma faptului că a crăpat fra'-su... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Dum Apr 11, 2010 8:35 pm

delta a scris:
ENKI a scris:
ENKI a scris:Pai, sa-l aleaga p-asta nou presedinte, ca sa nu mai schimbe poze pe ici, pe colo si sa mearga tara pe aceeasi cale a succesului, atingand noi culmi ale civilizatiei si progresului.

Laura Cernahoschi a scris: "accidentul a trezit o asemenea emoţie în rândul polonezilor, încât s-ar putea ca cel care va fi ales să candideze în locul preşedintelui din partea partidului Lege şi Justiţie, cel mai probabil freatele geamăn al lui Lech, Jaroslaw, va câştiga puncte importante pe fondul emoţional."
P.S. Articolul scris de fosta SRI-sta e de azi. laugh
Păi, prost să fie polonezu' să nu profite de pe urma faptului că a crăpat fra'-su... laugh

Auzi, dar daca in locul presedintelui a crapat tocmai fratele-i geaman?! scratch
laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Dum Apr 11, 2010 9:12 pm

ENKI a scris:Auzi, dar daca in locul presedintelui a crapat tocmai fratele-i geaman?! scratch
laugh
Vrei să spui că preşedintele îşi înşela soţia cu soţia fratelui său geamăn şi de aia l-a trimis pe ăla-n delegaţie în locul său? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Mar Apr 13, 2010 2:58 pm

Lista persoanelor care nu s-au uitat atent la filmul "Under Siege 2":

Lech KACZYŃSKI - Preşedintele Poloniei
Maria KACZYŃSKA - Soţia Preşedintelui

1. Ryszard KACZOROWSKI - Fostul preşedinte al Poloniei în exil
2. Krzysztof PUTRA - Vicepreşedinte al Senatului
3. Jerzy SZMAJDZIŃSKI - Vicepreşedinte al Senatului
4. Krystyna BOCHENEK - Vicepreşedintele Senatului
5. Jerzy BAHR - Ambasadorul polonez în Federaţia Rusă
6. Władysław STASIAK - Şeful Cancelarie Preşedintelui RP
7. Aleksander SZCZYGŁO - Şeful Securităţii Naţionale
8. Jacek SASIN - Secretar de Stat, şef adjunct al Cancelariei Prezidenţiale
9. Paweł WYPYCH - Secretar de Stat, Cancelaria Prezidenţială
10. Mariusz HANDZLIK - Subsecretar de Stat, Cancelaria Prezidenţială
11. Andrzej KREMER - Subsecretar de Stat, Ministerul de Externe
12. Stanisław KOMOROWSKI - Subsecretar de Stat, Ministerul Apărării
13. Tomasz MERTA - Subsecretar de Stat al ministerului Culturii
14. Gen. Franciszek GĄGOR - Şeful Stafului General al Armatei Poloneze
15. Andrzej PRZEWOŹNIK - Secretar
16. Maciej PŁAŻYŃSKI - Preşedintele Asociaţiei „comunitatea Poloneză”
17. Mariusz KAZANA - Directorul Biroului de Protocol Diplomatic al Ministerului de Externe

REPREZENTANŢI AI PARLAMENTULUI

1. Leszek DEPTUŁA - Membru al Parlamentului
2. Grzegorz DOLNIAK - Membru al Parlamentului
3. Grażyna GĘSICKA - Membru al Parlamentului
4. Przemysław GOSIEWSKI - Membru al Parlamentului
5. Sebastian KARPINIUK - Membru al Parlamentului
6. Izabela JARUGA – NOWACKA - Membru al Parlamentului
7. Zbigniew WASSERMANN - Membru al Parlamentului
8. Aleksandra NATALLI – ŚWIAT - Membru al Parlamentului
10. Arkadiusz RYBICKI - Membru al Parlamentului
11. Jolanta SZYMANEK – DERESZ - Membru al Parlamentului
12. Wiesław WODA - Membru al Parlamentului
13. Edward WOJTAS - Membru al Parlamentului
14. Janina FETLIŃSKA - Senator RP
15. Stanisław ZAJĄC - Senator RP

Însoţitori

1. Janusz KOCHANOWSKI - Ombudsman
2. Sławomir SKRZYPEK - Preşedintele Băncii Naţionale
3. Janusz KURTYKA - Preşedintele Institutului de Memorie Naţionale
4. Janusz KRUPSKI - Şeful Biroului Veteranilor şi a Victimelor

REPREZENTANŢI AI FORŢELOR ARMATE

1. Gen. broni Bronisław KWIATKOWSKI - Comandantul Forţelor Armate Poloneze
2. Gen. broni pil. Andrzej BŁASIK - Comandantul Forţelor Armate Aeriene Poloneze
3. Gen. dyw. Tadeusz BUK - Comandantul Forţelor Terestre Poloneze
4. Gen. dyw. Włodzimierz POTASIŃSKI - Comandantul Forţelor Armate Speciale Poloneze
5. Wiceadmirał Andrzej KARWETA - Comandantul Marinei
6. Gen. bryg. Kazimierz GILARSKI - Comandantul Centrului de Instructaj

4 reprezentanti ai clerului catolic
20 de reprezentanţi ai familiilor victimelor din Katyn şi reprezntenţi ai unor ONG-uri.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum