SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

+2
lolo
delta
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  (Still a)Live Mar Ian 04, 2011 9:56 am

Armand a scris:
(Still a)Live a scris:Oricum...suntem norocoşi că locuim aici! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am ashea... o vaga intuitie pozitiva in ceea ce priveste acest aspect! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Trebuia să se pună ceva-n talerul în care nu sunt...politicienii noştri, ca să existe un echilibru. vesel
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  Armand Mar Ian 04, 2011 9:59 am

(Still a)Live a scris:
Armand a scris:
(Still a)Live a scris:Oricum...suntem norocoşi că locuim aici! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am ashea... o vaga intuitie pozitiva in ceea ce priveste acest aspect! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Trebuia să se pună ceva-n talerul în care nu sunt...politicienii noştri, ca să existe un echilibru. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

... in cazul in care Acel Cineva nu e mult prea ocupat cu probleme mai complicate prin alte zone ale planetei... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  delta Mar Ian 04, 2011 10:02 am

Colegii stau lângă un geam ce dă spre sud și se uită la soare prin chestia aia rotundă, de plastic, dintr-un disc floppy... veselie
Dacă o să orbească, vor da vina pe soartă! laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  (Still a)Live Mar Ian 04, 2011 10:03 am

Armand a scris:
(Still a)Live a scris:
Armand a scris:
(Still a)Live a scris:Oricum...suntem norocoşi că locuim aici! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am ashea... o vaga intuitie pozitiva in ceea ce priveste acest aspect! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Trebuia să se pună ceva-n talerul în care nu sunt...politicienii noştri, ca să existe un echilibru. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

... in cazul in care Acel Cineva nu e mult prea ocupat cu probleme mai complicate prin alte zone ale planetei... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pe lângă faptul că are mare putere, mai are şi ajutoare! bine
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  Armand Mar Ian 04, 2011 10:08 am

delta a scris:Colegii stau lângă un geam ce dă spre sud și se uită la soare prin chestia aia rotundă, de plastic, dintr-un disc floppy... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dacă o să orbească, vor da vina pe soartă! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Parca la stirile PRO anuntau ca se vede mai bine din zona de nord... da' cum nu-s experta in eclipse... nu ma bag... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  Armand Mar Ian 04, 2011 10:08 am

(Still a)Live a scris:
Pe lângă faptul că are mare putere, mai are şi ajutoare! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta inseamna ca fiecare ar trebui sa-si faca un fel de recensamant al ingerasilor? scratch [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  (Still a)Live Mar Ian 04, 2011 10:09 am

Armand a scris:
(Still a)Live a scris:
Pe lângă faptul că are mare putere, mai are şi ajutoare! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta inseamna ca fiecare ar trebui sa-si faca un fel de recensamant al ingerasilor? scratch [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hmmm...ceva de genu' ăsta! vesel
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  Dracu' gol Mar Ian 04, 2011 1:00 pm

Armand a scris:Asta inseamna ca fiecare ar trebui sa-si faca un fel de recensamant al ingerasilor? scratch [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ai mei au fugit cu toţii... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  Dracu' gol Mar Ian 04, 2011 1:02 pm

delta a scris:Colegii stau lângă un geam ce dă spre sud și se uită la soare prin chestia aia rotundă, de plastic, dintr-un disc floppy... veselie
Dacă o să orbească, vor da vina pe soartă! laugh
Pentru un efect garantat ar trebui să se uite printre dejte... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  ENKI Mier Mai 17, 2017 8:42 am

Cica ar fi pe cale sa se fasaie si un vulcan italian. suspect


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru' - Pagina 2 Empty Re: s-a fâsâit un vulcan islandez... s-a panicat mioru'

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum