SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

în desfășurare

+12
Bad Girl
Dr.Ernesto Rafael Guevara
RocketQueen
(Still a)Live
Vasile
baso
ENKI
Dracu' gol
RocketQu33n
Anahoret
Armand
delta
16 participanți

Pagina 6 din 33 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Urmatorul

In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Mar Sept 11, 2012 7:11 am

ENKI a scris:
baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (link)

România poate fi obiectul unui excelent studiu de caz.
raset

OK. La nivelul Romaniei, nici nu m-as fi asteptat la altceva decat sa fim tratazti cacobai laugh Doar niste debili mintali n-ar observa ca in Constitutia Romaniei nu exista conditie de cvorum pt. referendum Laughing


Primul care a adus vorba, explicit, despre un "test" a fost tov. Philip Gordon, trimisul printre miori al tov. H. Clinton. Laughing

"E un test. De aceea sunt aici (...) Vrem să ajutăm România să treacă acest test. Nu este în interesul României să pice acest test".


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Iar cum Gordon a aflat de la Vanesa si Melisa ca a existat vot ilegal masiv la referendum, oranjgutanii au inceput cu refrenul 1.500.000 voturi false. Laughing Iar cum treaba asta inseamna ca peste 20% din voturile date pt. demitere ar fi fost ilegale, propun ca americanii sa le infieze pe Vanesa & Melisa Laughing Totusi, pentru a confirma acest numar, parchetarii DNA trebuie sa linga toate listele electorale si sa verifice fiecare CNP, facand un rechizitoriu amanuntzit cu privire la ce au constatat.(Faptul ca s-au concentrat doar pe cateva sate, cu peste 100% participantzi la referendum, nu este absolut deloc concludent in stabilirea numarului de voturi false la nivel de tzara) In plus, mai trebuie ca niste judecatori sa fie convinsi ca procurorii au numarat bine si sa condamne vinovatzii. Deoarece, oricat ar fi testul de test , este necesar ca institutiile statului de drept sa confirme, fara urma de indoiala , ca ceea ce a afirmat reprezentantul lui Big Brother nu reprezinta o ghiceala in zatz de cafea sau in bobi de fasole, ci un adevar irefutabil. Laughing Chiar s-ar putea spune ca nenea Gordon le-a dat de lucru parchetarilor DNA ca sa vada cum pica/nu pica testul , motiv de maxima dixtractie pt. cei din serviciile secrete americane. Laughing La fel de bine puteau sa plaseze in sediul DNA vreo cativa saci cu mac amestecat cu semintze de susan si sa-i puna sa aleaga si sa numere boabele de mac separat de alea de susan si... sa le inveleasca in staniol (ca sa fie siguri ca le-au numarat bob cu bob fara sa inventeze o metoda ma simpla de aflat numarul semintzelor de mac si al celor de susan ) raset

Apropo de teste din astea, am un unchi tare voios Laughing Cand verisorul meu se plictisea, copil fiind, miorlaindu-se ca nu stie cu ce sa se mai joace, unchiul meu il punea sa numere franjurii de la covor iar cand termina de numarat, ii spunea ca a gresit si sa-i mai numere o data raset Tatal meu (fratele unchiului) a incercat sa experimenteze si pe mine testul asta , o singura data . Eu am taiat cu foarfeca franjurii pe la jumatate si am facut pungulite de 50, ca sa fiu sigura ca nu ma incurc la numaratoare raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Mar Sept 11, 2012 10:50 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nashpa laugh se pare ca unii au creat rapid o panza de paianjen care poate fi eliminata usor cu un aspirator, nici macar performant Laughing
Pt. ca nu suport paianjenii, niciodata nu-i indepartez cu matura, ci cu aspiratorul , avand insa imaginatzia horror ca paianjenii ar putea sa iasa din sac, pe furtun si pe tzeava ca sa-mi invadeze camara in care depozitez aspiratorul prin care am aspirat paianjenii Laughing Pt. a elimina din start aceasta posibilitate, in mod logic tra' golit sacul aspiratorului in lada de gunoi din spatele blocului ; de acolo , poa' sa invadeze ce vor ei ; asa de scarba imi e de paianjeni, incat nici nu pot sa-i omor Laughing
Si tazantzari se vaneaza usor cu aspiratorul laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Mier Sept 26, 2012 9:39 pm

Daca pana si cetatenii romani sunt sfatuiti sa paraseasca Siria, insemana ca e destul de aproape razbelul. vesel

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Mier Oct 10, 2012 7:23 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ce de comentarii repetitive raset

Cu alte cuvinte, dintre fomistii care repeta raspunsul corect, este ales castigatorul oalelor uriase cu mancare raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
De data asta, praticipantii la concurs tra sa raspunda in cor si corect despre cele 2 uleiuri polinesaturate care nu scot fum raset

Bine, nici eu nu stiam ca uleiul de canola este un ulei de rapita. Ramasesem cu ideea ca uleiul de rapita este un ulei industrial si d'aia cand am vazut la Billa ulei de rapitza Suspect , nu am fost deloc tentata sa-l cumpar . "Ulei de canola" suna mult mai kinky raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Mier Oct 10, 2012 12:36 pm

Yo sincer ma mir cum exista oameni dornici sa castige doua oale cu mancare(alterabila) fara indicare firmei care o prepara + certificat de calitate . scratch Cine stie ce kkt baga in mancare sau daca nu scuipa totzi bucatarii in oalele alea... Laughing Daca cel care castiga si toata familia lui cea mancatoare... dau dracului in ceva boala severa, cu voma si diaree... pe cine acuza ? Site-ul Realitatea ? suspect

Tot e bine ca oferta de haleala este valabila doar pt. Bucuresti si jud. Ilfov raset Miticii sunt multzi si dornici de orice fel de castig , inclusiv de botulism sau de e-coli Laughing

Pe vremea lu' Ceasca, mi-am avertizat parintzii sa nu mai cumpere niciodata carnatz "trandafir " pt. ca am observat si pisica cum il refuza, "onorandu-l" ca pe un kkt(simtzea ea ceva, inaccesibil oamenilor), incercand sa-l acopere, inversunata, in gresia din bucatarie raset A trebuit sa-i fac sa vada reactia pisicii, repetand experimentul sub ochii lor, fara niciun fel de truc de dresaj laugh Reactia pisicii a fost pur si simplu naturala si repetitiva la carnatzul ala Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Vin Oct 26, 2012 8:10 pm

Doar doi ani am avut un credit la banca (2002-2003) si de atunci urasc de moarte sistemul bancar. devil
Da' ce dracu' vrea sa insemne Planul Chicago al FMI?! Suspect

FMI studiaza cum sa desfiinteze sistemul bancar al lumii

Expertii Jaromir Benes si Michael Kumhof au pregatit pentru Fondul Monetar International (FMI) un raport prin care arata imensele beneficii ale eliminarii bancilor din circuitul financiar!

Facut pentru Departamentul de Cercetare al FMI, raportul arata cat de frumoasa ar fi lumea daca banii ar fi scosi de sub „tutela” autoritara a bancherilor.

Planul Chicago

Studiul este elaborat pe baza „Planului Chicago”, demonstrand ca sistemul bancar creeaza bani doar cand se creeaza datorii si ca ar trebui sa fie inlocuit cu un sistem financiar liber de datorii, bazat numai pe depozite si fonduri monetare aflate sub controlul guvernelor nationale. Angela Merkel ar fi tare nefericita! Astfel de sisteme au tot fost propuse de-a lungul timpului, dar faptul ca FMI studiaza aceasta posibilitate, intr-un prezent in care se vorbeste doar de criza datoriilor, e chiar „a big deal”, cum titreaza presa occidentala. Citam din raport: „In timpul Marii Crize (1929 – 1940), un numar de economisti de frunte din SUA au avansat propunerea unei reforme monetare cunoscuta ca Planul Chicago. Acesta prevedea separarea functiilor monetare si de credit de sistemul bancar si raportarea acestora, 100%, la depozite monetare ale statului.” Irving Fisher enumera beneficiile acestui sistem financiar: 1. Control eficient asupra fluxului monetar; 2. Eliminarea completa a rulajelor bancare; 3. Reducerea dramatica a datoriilor publice; 4 Reducerea dramatica a datoriilor private, deoarece crearea banilor nu mai depinde de crearea datoriilor.

Moneda globala unica

Dar avantajul cel mai important ar fi acela ca natiunile n-ar mai trebui sa se imprumute de nicaieri, iar politicile sociale nu ar mai fi constranse de plata acestor datorii externe! Asa cum au demonstrat nenumarati economisti de frunte, sistemul bancar face un singur lucru de cand a aparut: ii imbogateste pe bancheri si-i saraceste pe toti ceilalti. Desigur, ca sistemul financiar bazat pe depozite monetare guvernamentale sa mearga ca uns ar trebui sa existe o moneda globala unica! Si guvernanti necorupti!

Punct de vedere al FMI

„Acest raport reprezinta punctul de vedere al autorilor si nu politica FMI. Publicarea raportului s-a facut pentru a constitui o platforma de dezbatere pe acest subiect.”

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Initial am crezut ca e o gluma sau o proasta intelegere a deontologilor din presa noastra, dar pare destul de real. suspect

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  (Still a)Live Sam Oct 27, 2012 1:12 am

Cine știe ce leopard șade după gardul ăsta frumos vopsit? suspicios
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  delta Sam Oct 27, 2012 6:51 am

(Still a)Live a scris:Cine știe ce leopard șade după gardul ăsta frumos vopsit? suspicios
Asta cu "planul Chicago" este ca aia cu "modelul suedez" aplicat in industria de maşini din România, "modelul japonez" aplicat în nu-ştiu-ce de pe plaiurile mioritice sau "modelul german" aplicat în altceva-nu-ştiu-ce din regiunea carpato-danubiană etc.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Sam Oct 27, 2012 7:14 am

delta a scris:
(Still a)Live a scris:Cine știe ce leopard șade după gardul ăsta frumos vopsit? suspicios
Asta cu "planul Chicago" este ca aia cu "modelul suedez" aplicat in industria de maşini din România, "modelul japonez" aplicat în nu-ştiu-ce de pe plaiurile mioritice sau "modelul german" aplicat în altceva-nu-ştiu-ce din regiunea carpato-danubiană etc.
Asta pare, totusi, inevitabil, "modelul global", aplicabil oriunde. suspect

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  Dracu' gol Sam Oct 27, 2012 9:54 am

Văz că imbecilii ăştia cu Planu' Cicago propăvăduiesc ideea ca prostu' dă stat să nu se mai împrumute de la hoţii de bancheri, ci, atunci cînd rămîne fără cashkaval, să se apuce să tipărească bancnote pe hîrtie igienică... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Dum Oct 28, 2012 5:10 pm

Cica in urma consumarii regulate de pis, bivolarizatii s-au upgradat (de la ingeri la arhangheli), iar in saptamana 28 octombrie - 5 noiembrie vor impartasi cate ceva din experientele lor si si muritorilor de rand de prin orase. affraid

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Mier Oct 31, 2012 8:34 am

Ce nostim logo si-a pus astazi goagalu' Laughing M-am jucat putzin cu cursorul Laughing Miscarile scheletului m-au distrat la culme insa si matza neagra, din tomberon... cum se trantesc toate usile dupa ce fuge ea,prin fatza monstrilor, miorlaind amenintzator raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Joi Noi 01, 2012 4:03 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Facand totala abstractie de seriozitatea articolului, dialogul dintre Mos Craciun si Mos Gerila il consider cel mai tare laugh Jingash bells laugh




baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  Dracu' gol Joi Noi 01, 2012 4:49 pm

Dacă ăştia, ai noştri, au reuşit să fure vreo 100 dă meleoane, îţi dai seama cît au furat ăia din UE şi din SUA? raset



P.S. Între timp, au mai micşorat ăştia suma, de la 100 la 22, că cam bătea la ochi... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  RocketQueen Vin Noi 02, 2012 11:10 am

Dracu' gol a scris:Dacă ăştia, ai noştri, au reuşit să fure vreo 100 dă meleoane, îţi dai seama cît au furat ăia din UE şi din SUA? raset

Cu siguranta mai putin decat ciordesc tiganii nostri... laugh



P.S. Între timp, au mai micşorat ăştia suma, de la 100 la 22, că cam bătea la ochi... raset

Parca vad un "proces" lung de cel putin 10 ani, timp in care mai putin vinovatii prefera sa sada tacuti la parnaie si sa-si primeasca particica de iovele, decat sa se smiorkaie in public si s-o mierleasca... raset Iar behaitoarele votace vor behai intens si cu voce pitigaiata pe subiect si despre cum ar fi facut-o si dres-o superiorii din Hollanda... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  Dracu' gol Vin Noi 02, 2012 12:00 pm

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:Dacă ăştia, ai noştri, au reuşit să fure vreo 100 dă meleoane, îţi dai seama cît au furat ăia din UE şi din SUA? raset

Cu siguranta mai putin decat ciordesc tiganii nostri... laugh
Ca număr de infracţiuni, în mod sigur nu se pot pune cu lebădarii mioritici, da', ca sume, ciorile joacă la pitici în faţa "distinşilor oameni de afaceri occidentali"... raset
RocketQueen a scris:Parca vad un "proces" lung de cel putin 10 ani, timp in care mai putin vinovatii prefera sa sada tacuti la parnaie si sa-si primeasca particica de iovele, decat sa se smiorkaie in public si s-o mierleasca... raset Iar behaitoarele votace vor behai intens si cu voce pitigaiata pe subiect si despre cum ar fi facut-o si dres-o superiorii din Hollanda... raset
Ciripeala are tradiţie lungă-n Rromânika. Majoritatea marilor ciorditori au fost şi sunt, dacă nu chiar securişti en titre, măcar turnători la securitate, la fel ca şi slugile lor... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Vin Noi 02, 2012 12:35 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:Dacă ăştia, ai noştri, au reuşit să fure vreo 100 dă meleoane, îţi dai seama cît au furat ăia din UE şi din SUA? raset

Cu siguranta mai putin decat ciordesc tiganii nostri... laugh
Ca număr de infracţiuni, în mod sigur nu se pot pune cu lebădarii mioritici, da', ca sume, ciorile joacă la pitici în faţa "distinşilor oameni de afaceri occidentali"... raset

In limbaj elevat, cand se vorbeste despre ciordeala la nivel inalt, se spune ca este infractzionalitatea gulerelor albe pt. ca distinsii afaceristi sunt mai curatzi si miros frumos , impunand respect Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Mier Noi 07, 2012 1:40 pm

Nu vreau sa spun de ce, insa din combinarea acestor 2 stiri iese ceva care ma face sa rad ca dracu de pechinezi raset

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Joi Noi 29, 2012 10:31 pm

De tot chisu': [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Lun Dec 17, 2012 5:32 pm

Regina El-Liza-Beth ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) tocmai va face ce nu s-a mai facut de mai bine de un secol. Shocked


Marea Britanie: Regina va asista marţi la primul său consiliu de miniştri, o premieră în ultimul secol

Regina Elisabeta a II-a va asista marţi la primul său consiliu de miniştri, au anunţat luni Palatul Buckingham şi un purtător de cuvânt al premierului britanic, o participare regală care nu a mai avut loc de peste un secol, relatează AFP.

Din punct de vedere istoric, monarhii britanici prezidează consiliul de miniştri, însă ultima care a onorat această practică a fost regina Victoria, care a murit în 1901.
Regina Elisabeta /86 de ani/ va asista 'în calitate de observator', potrivit purtătorului de cuvânt al primului ministru, la primul său consiliu de miniştri pentru a marca jubileul său de diamant, la cei 60 de ani ai săi de domnie.
Regina va fi prezentă 'timp de cel puţin 30 de minute', a adăugat Palatul Buckingham. Ea se va aşeza în dreapta premierului David Cameron şi în stânga ministrului afacerilor externe William Hague.
'Un cadou îi va fi înmânat pentru a marca jubileul său de diamant' cu ocazia acestei vizite 'planificate de mult timp', a mai indicat purtătorul de cuvânt din Downing Street.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Lun Dec 17, 2012 6:00 pm

ENKI a scris:Regina El-Liza-Beth ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) tocmai va face ce nu s-a mai facut de mai bine de un secol. Shocked


Marea Britanie: Regina va asista marţi la primul său consiliu de miniştri, o premieră în ultimul secol

Regina Elisabeta a II-a va asista marţi la primul său consiliu de miniştri, au anunţat luni Palatul Buckingham şi un purtător de cuvânt al premierului britanic, o participare regală care nu a mai avut loc de peste un secol, relatează AFP.

Din punct de vedere istoric, monarhii britanici prezidează consiliul de miniştri, însă ultima care a onorat această practică a fost regina Victoria, care a murit în 1901.
Regina Elisabeta /86 de ani/ va asista 'în calitate de observator', potrivit purtătorului de cuvânt al primului ministru, la primul său consiliu de miniştri pentru a marca jubileul său de diamant, la cei 60 de ani ai săi de domnie.
Regina va fi prezentă 'timp de cel puţin 30 de minute', a adăugat Palatul Buckingham. Ea se va aşeza în dreapta premierului David Cameron şi în stânga ministrului afacerilor externe William Hague.
'Un cadou îi va fi înmânat pentru a marca jubileul său de diamant' cu ocazia acestei vizite 'planificate de mult timp', a mai indicat purtătorul de cuvânt din Downing Street.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh
Asta sa ne dam seama cum nu-i doare, nici in 3 litere , pe monarhii britanici , de sedintzele ministrilor si problemele guvernarii raset Sau poate ii intereseaza, insa doar la nivel secret, de shu-shu-shushu Laughing
Cu toate acestea, majoritatea englejilor ar taia si-ar spanzura pe totzi dushmanii sau glumetii la adresa monarhiei... de dragul familiei
regale Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Mier Dec 19, 2012 1:00 pm

ANM: Posibil COD PORTOCALIU de ninsori
ANM a anunţat COD GALBEN de ninsori şi vânt în zilele următoare pentru sudul şi estul ţării, însă meteorologii ar putea da COD PORTOCALIU de ninsori, începând de miercuri, ca urmare a unui ciclon din Bulgaria care ar putea afecta şi România, a anunţat conducerea ANM într-o reuniune la Palatul Victoria.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mi se pare de-a dreptul fabulos sa se anuntze timpul probabil din Palatul Victoria raset Mai, si Palatul Co3Coceni oare ce decide despre schimbarea codului din galben in porctocaliu ? raset



baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  Dracu' gol Mier Dec 19, 2012 2:23 pm

baso a scris:Palatul Co3Coceni oare ce decide despre schimbarea codului din galben in porctocaliu ? raset


Probabil că Palatu' 3Coceni decide culoarea curpapirului pe care o să-l folosească pupincuriştii de serviciu ca să-şi facă curat la locu' lor de muncă, recte rîtu'... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  RocketQueen Vin Dec 21, 2012 8:47 am

Mda... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

N-ai zice c-ar turna nemtii un asemenea videoclip... raset

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Mier Ian 09, 2013 9:09 am

Ia sa vedem, avem sau nu parte de inca un malpraxis? devil

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  baso Mier Ian 09, 2013 9:16 am

ENKI a scris:Ia sa vedem, avem sau nu parte de inca un malpraxis? devil

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ca doar n-om fi intrat in zodia apendicitei molipsitoare raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  Dracu' gol Sam Ian 12, 2013 1:26 pm

baso a scris:
ENKI a scris:Ia sa vedem, avem sau nu parte de inca un malpraxis? devil

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ca doar n-om fi intrat in zodia apendicitei molipsitoare raset

Măcar un infarct mic, acolo... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  Dracu' gol Sam Ian 12, 2013 1:31 pm

9 secrete sexuale ale Poliției Române

► Polițista hărțuită din Balș era supranumită de colegii de muncă Secții Brăileanca.

► Agresorii spun că ei nu voiau decît să vadă cum e la Poliția Călare.

► Victima povestește că, În timpul actului sexual, colegii nu-i vorbeau urît, ci îi vorbeau greșit.

► Colegii de secție povestesc că aveau fantezii cu ea îmbrăcată în civil.

► Femeile din Poliție dau vina pentru hărțuiri pe faptul că e foarte greu să-i reziști unui bărbat care conduce un Logan alb.

► Nefiind niște oameni foarte educați, polițiștii au luat într-un sens prea literal noțiunea de subofițer.

► Atît polițista cît și colegii ei erau de acord cu scandările de pe stadion: „Patrula suge p...pula”, dar nu credea ca numai ei îi vine rîndul mereu.

► Într-o instuție unde sînt atîtea cătușe, era inevitabil să se ajungă la sex.

► Polițista violată nu și-a reclamat și colegii de la Rutieră, deoarece știa că sexul face bine la circulație.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Genial mi se pare şi primu' comentariu... raset
"In ritmul asta cand o sa chemam mascatii o sa vina Zorro, Jack Sparrow, The Mask, Batman, Joker, Superman... etc"
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Sam Ian 12, 2013 6:28 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris:
ENKI a scris:Ia sa vedem, avem sau nu parte de inca un malpraxis? devil

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ca doar n-om fi intrat in zodia apendicitei molipsitoare raset

Măcar un infarct mic, acolo... raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  ENKI Dum Ian 27, 2013 10:11 am

Javra Ordinara si-a amintit brusc de o pasiune literara mai veche: poezia lui Pablo Neruda. Shocked
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hm, Neruda era pasionat, la randu-i, de Che Guevara, ca si... Ponta. suspect
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Se cam adevereste ca Javra si Pontanacul sunt pe aceeasi lungime de unda. laugh
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

în desfășurare - Pagina 6 Empty Re: în desfășurare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 33 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum