SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

grozavenii

+2
RocketQueen
baso
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  baso Joi Apr 16, 2015 3:33 pm

delta a scris:
cum n-am pus botul, la scurt timp au încetat mesajele în care tot insista să o banez pe baso laugh


Yo sunt convinsa ca asta era in cardasie cu Blake.  laugh Pana n-ai aparut si tu in forum, nebunul ne banna pe mine si pe Tulipe intr-o veselie, din te miri ce i se casuna . Pe Corbeanca nu o banna niciodata, desi faptura ne incuraja si ne tinea partea, facand circ demonstrativ lui Blake ca e absurd. In mod sigur ca in privat il punea pe ala sa ne banneze ca sa ne enervam si sa-l enervam si mai tare dupa ce ne ridica bannul. Tulipe era mai nervoasa din cauza bannarilor decat mine. In plus, era mult mai apropiata de Corbeanu iar asta pur si simplu o calarea , manipuland-o si instigand-o la toate nebuniile si bagandu-i in cap tot felul de aiureli si barfe ,cica aflate din conversatiile pe MP-uri cu diferiti useri. Dupa ce au bulversat-o bine pe Tulipe (cred ca in ultima conversatie pe privat avuta cu ea mi-am dat seama ca nu era deloc OK  suspect ) Blake a bannat-o definitiv . La scurt timp a bannat-o, in sfarsit, si pe Corbeanu. Interesant a fost faptul ca dupa o perioada, nu prea lunga, ambele si-au facut conturi pe forumul irealitatii: Foula si Cassandra(parca asta era nickul Tulipei acolo) urmate la cateva zile si de actorasul Blake. Motiv de mare "bucurie" pt. Cassandra(Tulipe) ca dobitzianul le urmareste si acolo, facandu-l troaca de porci pe unde-l prindea. Nu stiu ce s-o fi intamplat cu ea de a disparut brusc la un moment dat  iar Foula si-a desavarsit apoi metamorfoza, dezvaluindu-si adevaratul chip, de cotoroanta basista plina de venin, dedicata propagandei de partid.
Mie mi-a parut rau de Tulipe; am sesizat prin cocina felixiaca niste chestii care o vizau direct ca sa o abrambureasca, insa nu prea am avut cum sa o avertizez. Tulipe avea prea multa incredere in Corbeanu iar credulitatea asta nu i-a facut deloc bine.

PS. Mi-am adus aminte ca s-a jucat pe acolo si joaca de-a bannat-ul altora. Laughing Adica cine reuseste sa-i convinga pe Blake sau pe Pix sa banneze diversi useri. Astfel incat incepea din senin vaicareala cate uneia sau unuia care se dadea rau ranit, cerand bannarea vreunui user. Yo am vazut doar vaicarelile publice. Habar n-am cate or fi inundat MP-urile celor 2 moderatori. Eu niciodata n-am cerut bannarea vreunuia, nici public si nici pe privat. Sau cred ca i-am spus lui Blake sa-si de bann singur. raset Ceea ce s-a si intamplat , cand si-a bannat clona Iisus raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  RocketQueen Joi Apr 16, 2015 7:23 pm

delta a scris:
să vezi ce poză a unei vampe blond-roşcate

Roscata este... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  RocketQueen Joi Apr 16, 2015 7:51 pm

Nu stiu ce-ati facut voi pe antena, da' mie mi s-a parut, in mare, destul de distractiv forumul irealitatii. N-am uitat nici pana azi faza cu megakiloterrawatt-ul si cum se scremeau basistele sa-si argumenteze prostia, plus alte scenete asemanatoare. laugh
Am obiceiul sa retin mai degraba evenimentele "pozitive" aka "fun", decat cele naspa. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Joi Apr 16, 2015 10:41 pm

RocketQueen a scris:Nu stiu ce-ati facut voi pe antena, da' mie mi s-a parut, in mare, destul de distractiv forumul irealitatii. N-am uitat nici pana azi faza cu megakiloterrawatt-ul si cum se scremeau basistele sa-si argumenteze prostia, plus alte scenete asemanatoare. laugh
Am obiceiul sa retin mai degraba evenimentele "pozitive" aka "fun", decat cele naspa. raset

aoleu, a fost un cosmar , nu putea intelege ca era vorba de megawatt pe ora.
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  baso Mar Iun 21, 2016 7:22 pm

Cica pot sa-ti creasca dinti noi, ca la rechin ,  daca halesti zilnic coaja unui ou macinata si mesteci in gura, 20 min, pasta din radacina de tatatneasa.Very Happy

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Dintre comentatori, cel mai tare a fost unul care propunea consumul cojii a 2 oua si dublarea timpului de mestecat tataneasa pt. cresterea pensiului sau a tzatzelor, dupa caz raset Mi-e tare teama ca la dublarea cantitatii de coji de oua si a timpului de mestecat tataneasa,se vor trezi amerlocii ca le cresc dinti pe penis sau pe tzatzte Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  delta Mar Iun 21, 2016 7:51 pm

si in timp ce iti cresc dinti suplimentari, ti se sclerifica si peretii vaselor de sange
de acest detaliu nu au pomenit, asa-i? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  ENKI Mier Iun 22, 2016 9:57 am

Am avut un coleg de liceu a carui injuratura preferata suna cam asa: "Sa dea Domnu' sa-mi creasca dinti in cur!" Interlocutorul era extrem de tentat sa intrebe "de ce?", iar raspunsul venea rapid: "Sa te pot musca de nas." Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  baso Mier Iun 22, 2016 6:47 pm

ENKI a scris:Am avut un coleg de liceu a carui injuratura preferata suna cam asa: "Sa dea Domnu' sa-mi creasca dinti in cur!" Interlocutorul era extrem de tentat sa intrebe "de ce?", iar raspunsul venea rapid: "Sa te pot musca de nas." Laughing

raset bine

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  ENKI Dum Mai 14, 2017 9:13 am

Oare pe ce criterii or fi ales cei din ambasada USA fotografia pentru a ilustra ziua mamei amerloce?! agitat


Dragi mame, la mulţi ani de Ziua Mamei pe care o sărbătorim azi în SUA. Să fiţi sănătoase şi vesele!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

La o privire mai atenta, tanara culturista din stanga ar putea aduce putin cu baschetoza. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  baso Dum Mai 14, 2017 10:52 am

Sunt cam ciudati amerlocii astia.  S-or fi gandit ca pt. romance ar fi prea deplasat sa le arate alte modele, de la ei . Laughing



Deci, mama ei e bunica.


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  baso Sam Iun 03, 2017 1:39 pm




Si totusi...amenda mi se pare enorma. Sper ca francezul s-o mediatizeze pe mama lui de proces verbal ca sa vada toata natiunea romana ce a scris agentul constatator in procesul verbal pt. a-l sanctiona pe frantzuz cu 10.000 lei amenda. Nu de alta, insa si printre romani exista mult cocalari nesanctionati vreodata pt. fapte similare. laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

grozavenii  - Pagina 2 Empty Re: grozavenii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum