SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pesedeii

+11
Krokodilul Chichiricios
Dracu' gol
RocketQu33n
Armand
baso
Vasile
ENKI
Anahoret
Dr.Ernesto Rafael Guevara
lolo
delta
15 participanți

Pagina 7 din 14 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul

In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 3:55 pm

Ca tot venise vorba de ex-pedelimbizda matroana Filipizda - acu' vine confirmarea din partea clonei:

alinnumere a scris:
Gabriela Filipizda a scris:capitanul nebun a dus romania la saracie,izolare si incrancenare buimacita.de aceea ,cand habar nu ai daca intr-adevar o teza de doctorat are poate niste idei speciale ,lipsa ghilimelelor e doar ceea ce tu poti sa intelegi.e simplu si de compatimit.
....poti arunca vorbe de ocara ...dar multi îti cunosc frustrarile ( personale )...

Înca mai exista lecitina ...asa poate reusesti sa îti aduci aminte ce il pupai pe toate partile mai acum ceva vreme....Razz

forum.realitatea.net/showpost.php?p=1053650&postcount=134
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 25, 2012 4:24 pm

RocketQueen a scris:Ca tot venise vorba de ex-pedelimbizda matroana Filipizda - acu' vine confirmarea din partea clonei:

alinnumere a scris:
Gabriela Filipizda a scris:capitanul nebun a dus romania la saracie,izolare si incrancenare buimacita.de aceea ,cand habar nu ai daca intr-adevar o teza de doctorat are poate niste idei speciale ,lipsa ghilimelelor e doar ceea ce tu poti sa intelegi.e simplu si de compatimit.
....poti arunca vorbe de ocara ...dar multi îti cunosc frustrarile ( personale )...

Înca mai exista lecitina ...asa poate reusesti sa îti aduci aminte ce il pupai pe toate partile mai acum ceva vreme....Razz

forum.realitatea.net/showpost.php?p=1053650&postcount=134
Probabil că Izda făcea parte din gaşca fluturelui scriitor cu oi pe dealuri, care a pierit din cauza propriului servilism combinat cu lăcomia ţăranilor parveniţi. Mă gîndesc că pedelimbizda-i foarte supărată pe El Păduche Marinero din cauză că s-a dus de rîpă Fluturele împreună cu to(n)t aparatu' lui de pupat kur portocaliu din Suceava, iar 'mneaei tre' să se reorienteze asupra bucilor pe care o să le aibă de lins de acu' încolo... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 4:37 pm

Dracu' gol a scris:Izda

Bre...! Ce fel de drac esti tu?! laugh


Dracu' gol a scris:
Probabil că Izda făcea parte din gaşca fluturelui scriitor cu oi pe dealuri, care a pierit din cauza propriului servilism combinat cu lăcomia ţăranului parvenit. Mă gîndesc că pedelimbizda-i foarte supărată pe El Păduche Marinero din cauză că s-a dus de rîpă Fluturele împreună cu to(n)t aparatu' lui de pupat kur marinăresc din Suceava, iar 'mneaei tre' să se reorienteze asupra bucilor pe care o să le aibă de pupat de acu' încolo... raset

Habar n-aveam ca fluturele oier e si scriitor... confused
Dupa cum scrie, susheveanca ofuscata ar face bine sa se orienteze, in primul rand, asupra ceva situat anterior bucilor, chiar daca are mai putine proteine... raset Ii va trece si supararea - macar temporar - provocata de mariner... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 25, 2012 4:51 pm

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:Izda

Bre...! Ce fel de drac esti tu?! laugh
Unu' cu principii... raset

RocketQueen a scris:Habar n-aveam ca fluturele oier e si scriitor... confused
Dupa cum scrie, susheveanca ofuscata ar face bine sa se orienteze, in primul rand, asupra ceva situat anterior bucilor, chiar daca are mai putine proteine... raset Ii va trece si supararea - macar temporar - provocata de mariner... raset
Mai important decît proteinele ie iefectu' de cal-mare... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 5:06 pm

Dracu' gol a scris:
Unu' cu principii... raset

Glumeam... Laughing Cica dracu' nu-i asa de negru precum pare. raset

Dracu' gol a scris:Mai important decît proteinele ie iefectu' de cal-mare... raset

Desteapta de mine s-a apucat sa caute pe google despre efectu' asta de cal mare... veselie
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 25, 2012 5:43 pm

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
Unu' cu principii... raset

Glumeam... Laughing Cica dracu' nu-i asa de negru precum pare. raset
Yo nu glumeam. Voila un principiu: nu-i nevoie să fii prea explicită-n exprimare, tre' doar să inoculezi ideea, apoi ie suficient să laşi creierele bolnave să lucreze pentru tine... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 9:18 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
Unu' cu principii... raset

Glumeam... Laughing Cica dracu' nu-i asa de negru precum pare. raset
Yo nu glumeam. Voila un principiu: nu-i nevoie să fii prea explicită-n exprimare, tre' doar să inoculezi ideea, apoi ie suficient să laşi creierele bolnave să lucreze pentru tine... raset

Nu conteaza care-i principiul. Un drac fara printzipii, care va sa zica nu le are si e mai negru decat unu', de la care stii, cat-de-cat, la ce sa te astepti si, ca atare, cum sa te aperi... Laughing

Observ ca atat de bine le-ai inoculat ideea, incat ti-au multumit pedelichelele turbate cu inca un ban. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Dracu' gol Lun Iun 25, 2012 10:01 pm

RocketQueen a scris:Nu conteaza care-i principiul. Un drac fara printzipii, care va sa zica nu le are si e mai negru decat unu', de la care stii, cat-de-cat, la ce sa te astepti si, ca atare, cum sa te aperi... Laughing
Nobody is perfect. I am nobody. raset
RocketQueen a scris:Observ ca atat de bine le-ai inoculat ideea, incat ti-au multumit pedelichelele turbate cu inca un ban. raset
Imbecilu' se mai dă şi poiet... raset
You have been banned for the following reason:
Tu ai mai fost odata, precis ca ai mai fost, prea stiu tot ce se-ntimpla, cu totul pe de rost.

Date the ban will be lifted: 06-25-2013, 08:00 PM
Mie-mi miroase a unu' care citeşte p-acilea... laugh

P.S. Încep să mă ienervez... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Lun Iun 25, 2012 10:19 pm

Dracu' gol a scris:

Imbecilu' se mai dă şi poiet... raset
You have been banned for the following reason:
Tu ai mai fost odata, precis ca ai mai fost, prea stiu tot ce se-ntimpla, cu totul pe de rost.

Date the ban will be lifted: 06-25-2013, 08:00 PM

Cu totul de pe (p)rost, mai degraba...
Cocalaru' de nava scrie cu "i" din-ala? confused "poiet" am observat ca e, dupa ce si-a publicat ceva poem de dragoste, de ofilit gagicile triste, din studentie.

Mie-mi miroase a unu' care citeşte p-acilea... laugh

Vrei sa spui ca unu' care citeste p-acilea ar fi banman-ul de pe irealitatea? Poate ca mai intra, ocazional, pe contul cocalarului de epava... raset
De altfel, as putea jura ca unele mesaje ale virGinelului miros a aceeasi persoana. Exceptand cazu' in care idiotu' banatean cu fruncea-n buricu' matolului e un tehnoredactor cu o capacitate extraordinara de disimulare si de imitare a stilului altor persoane... vesel

virGinelul inodor, portokkniu, insipid a scris: Ce rost mai au speculatiile acum ? Lista cu bibliografia de la sfirsit arata ce carti a studiat doctorandul, nu din ce carti a citat. Am tehnoredactat odata o lucrare de licenta a cuiva in care pe foarte multe pagini apareau citate. Erau scurte, nu mai lungi ca proverbele, de exemplu. Deranjant (pentru mine si asezarea in pagina) era ca notele se subsol, numerotate ca si citatele, cu 1) 2) 3) etc, erau mai consistente decit citatele in sine. Mai clar, pe o pagina apareau mai multe rinduri cu note de subsol decit rindurile lucrarii insasi, pentru ca la fiecare nota se dadea titlul cartii, numele autorului, editura, anul aparitiei, pagina de unde s-a citat, toata informatia necesara identificarii. E o minciuna chestia cu bibliografia de la final, acolo insiri cartile din care te-ai inspirat, pe care le-ai parcusr, nu de unde ai luat citzte de zeci de pagini...

forum.realitatea.net/showpost.php?p=1053760&postcount=2

P.S. Încep să mă ienervez... raset

Pe tine si pe delta n-o sa sa va mai lase sigur sa scrieti pe acolo, de indata ce va recunoaste puslamaua cititoare, ocupata cu datu-n gat. Laughing Ieri l-a banat si pe narcis82.Nu mai e mult, pana ce spatiul acela va fi destinat exclusiv curlimbismului portokkniu. Eu zic sa-i lasi o perioada, pana se vor sinucide din proprie intiativa, cum s-a intamplat cu celelalte forumuri colorate in maro. Laughing Poate se va trezi atunci si piticania.

Pe mine nu ma deranjeaza ca m-au banat, chiar m-a bufnit rasul cand am citit mesaju', stiind ca n-avea pt. ce sa ma baneze in zilele respective. Singura chestie care ma enerveaza e ca niste nevertebrate, niste javre, incearca sa faca legea prin mediul virtual in stil securistic si incearca sa ma intimideze prin metodele lor invatate de pe vremea Impuscatului.[quote]
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Mar Iun 26, 2012 1:22 am

Dracu' gol a scris:
Imbecilu' se mai dă şi poiet... raset
You have been banned for the following reason:
Tu ai mai fost odata, precis ca ai mai fost, prea stiu tot ce se-ntimpla, cu totul pe de rost.

Date the ban will be lifted: 06-25-2013, 08:00 PM
Mie-mi miroase a unu' care citeşte p-acilea... laugh

P.S. Încep să mă ienervez... raset

Iar te-au banat ? raset Yo cre' ca oranjgutanii vor sa ramana doar ei p'acolo ca sa exprime numai pareri unanime pt. curiosii care citesc. A dracului treaba ca pe forumul nasului nu s-au isterizat mai deloc cu scenarii despre sinuciderea cu fular. Laughing In schimb, se dau cu capul de tastatura prin toate spatiile de socilializare mai diversificat populate. In atatea locuri am vazut aceleasi comentarii copypastuite, ale acelorasi persoane, incat sunt convinsa ca tovarasii au primit ordin de asalt cu agitatzie mare si manipulare Laughing Atatea tampenii si mizerii cate am citit zilele astea , nu cre' c-am mai citit vreodata Laughing Asa sunt astia de turbati, incat ai putea spune ca s-a bagat brusc diavolul in ei. Iar tu ti-ai gasit, tocmai in aceste momente tulburi, sa apari fix cu nickul Dinu Patriciu . Sa-ti fie rusine! veselie

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Mar Iun 26, 2012 8:16 am

baso a scris:Asa sunt astia de turbati, incat ai putea spune ca s-a bagat brusc diavolul in ei.

Cre' c-am ghicit corect ! laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Acolo de unde armanca a copypstuit descrierea efectelor drogului "Respiratia diavolului", mult mai interesanta mi s-a parut povestea pe 8 puncte. Punctul 7 (cel cu orezul din farfurie si creaturile vazute in viziunea periferica)chiar m-a amuzat . Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dilema mea este cine a scris compunerea ? Pare s-o fi scris chiar drogatul , pt. un observator fiind mai dificil sa-l urmareasca peste tot : la serviciu, in frigider, in dormitor sau baie ...ca sa descrie in amanunt ce simtzea subiectul ori ce-l intriga. Totodata, subiectul fiind confuz timp de 48 ore , se poate pune sub semnul indoielii toata relatarea aia ...daca i-ar apartine . Dar daca 7 grame din drogul respectiv i l-a suflat in nas consoarta ori un amic cu care locuia (fiind si colegi de serviciu) si care l-a urmarit cu atentie timp de 48 ore, notand in amanunt tot ce bombanea subiectul "experimentului", devine plauzibila povestea Laughing Totusi,experimentul nu pare deloc a fi facut in conditii de siguranta si sub supraveghere medicala, subiectul fiind lasat sa circule aiurea , chiar sa mearga la munca unde s-a purtat fara sa trezeasca suspiciuni , realizand si o gramada de hartzogarii pt. birou, fara sa stie cand facuse asta sau daca cineva ii ceruse. Laughing Yo sper ca eroul povestii(exeperimentului) sa nu fie procuror de meserie. Laughing


Pe site-ul Erowid.com se relateaza simptomele unei persoane care s-a drogat cu scopolamina luand parte la un experiment, un barbat de 35 de ani, doza fiind de 7 grame.

1.)+30 minute: Se instaleaza primele simptome: gura uscata, vederea incetosata, pupile dilatate, stare febrila, mainile, fata, picioarele rosii.

2.)+1 ora: Starea de delir de instaleaza complet. Tonusul muscular se deterioreaza sever facandu-l sa mearga impiedicat. Se loveste de pereti si de orice obiect intalneste in cale. Bataile inimii sunt extrem de rapide.

3.)+2 ore: Muschii sunt complet relaxati astfel incat ii este imposibil sa mearga (aproape ca nu se poate nici tari). Isi simte fruntea incinsa. Nu aude bine. Pupilele sunt extrem de dilatate. Culorile sunt foarte puternice. Rezolutia vizuala este extrem de slaba, textul le pare incetosat oricat s-ar concentra. Perceptia distantei este alterata, fiindu-i imposibil sa prinda orice obiect.

4.)+3 ore: I se pare ca peretii respira. Obiectele se misca si ca iau forme vii, facand ca totul sa arate ca intr-un cosmar. Nu are deloc discernamant, are halucinatii.

5.)+4 ore: Muschii sunt atat de slabiti incat pana si ridicarea unui deget pare ca necesita o putere supraomeneasca. Simte ca o forta exterioara il tine la pamant, paralizandu-l. Campul vizual este complet incetosat, vede pete ciudate si forme de viata care nu exista. Gatul ii arde de sete, limba ii este uscata. Nu stie unde se afla, nu isi da seama daca este treaz sau viseaza, nu stie cine este.

6.)+16 ore: Se trezeste la munca, total nedumerit si dezorientat. Realizeaza ca se afla in mijlocul unei conversatii cu cineva, roaga persoana respectiva sa repete ce tocmai a zis. Tie cum dar reusise sa-si faca treaba si sa se poarte fara a trezi suspiciuni. Isi aminteste vag cum dimineata a coborat scarile blocului. Are cateva vanatai asa ca presupune ca s-a lovit cumva in somn. Mai tarziu isi da seama ca realizase o gramada de hartogarii pentru birou, dar nu isi aminteste cand facuse asta sau daca cineva ii ceruse. Inca mai are vederea incetosata, asa ca ii este greu sa citeasca.

7.)+20 ore: Se intoarce acasa, gaseste o farfurie de orez gatit in frigider – nu isi aminteste sa fi gatit orez. Gaseste o perie de dinti si ata dentara desfasurata si aruncata pe noptiera, telecomanda in baie. Pupilele sunt inca extrem de dilatate. Crede ca persoane sau entitati suspecte au umblat in apartamentul sau. Vede creaturi in viziunea periferica.

8.)+48 ore: Memoria si judecata sunt aproape normale, insa este confuz in legatura cu ceea ce s-a intamplat pe parcursul a celor 48 de ore.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Mar Iun 26, 2012 9:22 am

Articolul respectiv pare sa fi fost copypastuit de paco6 de pe pe blogul lui yeacky,din Pucioasa, blog intitulat Academia de caterinca . Conform comentariilor unui cunoscator de p'acolo, se pare ca yeacky a copiat gresit 7 g in loc de 7mg suspect
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Mar Iun 26, 2012 11:14 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Asta a avut un deja vu , anticipand comunicatul DNA Laughing Ii citisem comentariul de dimineatza si ma intrebam care ar fi infractiunea pe care a favorizat-o politzistul ??? scratch Mi-a sarit in ochi comentariul lui si mi-am adus aminte imediat de ceea ce citisem cu cateva zile in urma [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ma gandeam ca cel mult se putea vorbi despre neglijentza in serviciu, ceva de genul asta...

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Mar Iun 26, 2012 12:42 pm

He he: Declaraţie bombă în cazul Năstase: "Rana nu a fost profundă, glonţul doar l-a şters şi nu a fost nevoie decât de un pansament subţire şi de o branulă"

Şefa de la Ambulanţă a primit telefon direct de la Ioan Rus

Circumstanţele în care s-a produs tentativa de sinucidere a lui Adrian Năstase rămân şi ele neclare, întrucât autorităţile refuză să facă lumină în acest caz. Nici Ministerul Sănătăţii, nici Direcţia de Sănătate Publică, nici Ambulanţa Bucureşti şi nici Inspectoratul de Poliţie, prin reprezentanţii lor nu au voie să dea detalii legate de modul în care s-a produs accidentul lui Năstase. Doctoriţa Alis Grasu, managerul Ambulanţei Bucureşti, susţine că nu poate vorbi despre momentul solicitării ambulanţei, întrucât se teme să nu fie târâtă în justiţie de avocaţii fostului premier. Raed Arafat, subsecretar de stat în Ministerul Sănătăţii, susţine că a fost plecat în SUA şi că e rupt de filmul evenimentelor, iar Niculae Alexandru, purtător de cuvânt al Poliţiei Capitalei, spune că nu are voie să dea alte declaraţii decât cele ale ministrului de Interne Ioan Rus.


Avocatul lui Adrian Năstase, Ion Cazacu, a declarat ieri că fostul premier a fost încătuşat după ce s-a împuşcat, până la venirea ambulanţei, motiv suficient pentru a face o plângere la CEDO. Afirmaţia sa este însă controversată, pentru că printre detaliile făcute publice despre tentativa de sinucidere a lui Năstase este şi acela că fostul premier şi-a schimbat hainele pline de sânge înainte de a fi dus la spital. Lucru greu de făcut însă cu cătuşele la mâini.

romanialibera.ro/actualitate/justitie/declaratie-bomba-in-cazul-nastase-rana-nu-a-fost-profunda-glontul-doar-l-a-sters-si-nu-a-fost-nevoie-decat-de-un-pansament-subtire-si-de-o-branula-268616.html


Parerea mea e ca politistul "salutar" l-a impuscat pe Nastase, stiind si unde sa tinteasca, ca sa nu-i provoace rani grave condamnatului definitiv. Totul a fost o mascarada, ca sa mai traga avocatii lui Nastase de timp si sa aiba motiv de plangere la CEDO. Sunt profund dezamagita de prestatia lui Nastase si nu ma refer la teatrul in sine, la care s-a pretat, pentru a scapa de inchisoare, ci la faptul ca n-a fost mai inteligent cand a planuit "suicidul" cu politistii si cu cine a mai participat. raset Politistul putea sa-l impuste din dreapta, atunci n-ar mai fi existat dilema "dreptaci, da' s-a impuscat cu stanga" - lucru foarte greu de realizat chiar si pentru cei care lucreaza cu armele. Apoi, schita medicului e bizara (fapt scuzabil, insa, deoarece respectivul probabil ca n-a mai avut de-a face cu rani provocate de arme), ca sa nu mai spun ca ar fi trebuit sa-l opereze "de urgenta" chiar in noaptea incidentului. Macar de ochii lumii. O operatie de o ora nu e neaparat una complexa. Apropo, ar trebui sa existe si niste investigatii imagistice necesare chirurgului. Obligatoriu. In-afara de schita cu glontul ricosat, n-a fost dat nimic publicitatii. Nicio analiza, nimic. In cazul in care starea pacientului Nastase ar fi fost pe atat de grava, pe cat s-a plans la tembelizor, ma indoiesc ca avocatii nu s-ar fi folosit de ele si nu le-ar fi facut publice. Sper ca medicii care au participat la teatru sa fie serios investigati. Interventia lui Ioan Rus, de asemenea - futila.
De ce atata mister in jurul acestui "suicid" esuat? raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Mar Iun 26, 2012 1:46 pm

"Documentarul" despre scopolamina e plagiat, bineinteles: documentary.net/worlds-scariest-drug-scopolamine-the-devils-breath/ raset

Nu stiu ce naiba o fi apucat-o pe armeanca cu calti in cap sa se isterizeze pe subiect, scopolamina este un medicament uzual. Se aplica dupa ureche, deci numai bun de comercializat de catre Rodyche. raset nlm.nih.gov/medlineplus/druginfo/meds/a682509.html
Ma rog, poate ca Mama Prostilor din pedelichea o fi ramas din nou gravida si a dat peste acest medicament-minune, care inlatura greata si varsaturile. veselie
Nu e suficient de isterizata lumea cu cazul Nastase si glontul care ricosta/n-a ricosat in gat, mai trebuie si pedelimbistii sa creeze panica inutila... Laughing

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Dracu' gol Mar Iun 26, 2012 3:50 pm

RocketQueen a scris:Ieri l-a banat si pe narcis82.
Hehehe...

Narcis 82
Groza Mircea
Danku
mihai borsan

Banaţi. Toţi. Ăştia-s doar cei mai proaspeţi. Nu mai pomenesc şi de ceilalţi... Cineva, acolo, îşi face de cap cu succesuri deosebite şi în cîrdăşie(a se citi cîrcotăşie raset ) cu papagalu' de admin cu creier de melc castrat... raset

Interesant ie că pitecantropii au găsit o metodă de banare care să nu fie foarte evidentă. Numa' dacă ai ceva vechime pe forumel şi ceva experienţă în domeniu îţi poţi da seama care-i banat şi care nu-i. Au rămas doar lingăozarii portocăcănari să se frece pe spate şi să-şi fluture chiloţii peste gard. raset

Cel mai hilar ie că scursurile portocalii se bălăcesc în mocirla securistică a cenzurii, bucurîndu-se precum guiţătoarele scăpate în haznaua comunală... raset



Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Mar Iun 26, 2012 4:12 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Ieri l-a banat si pe narcis82.
Hehehe...

Narcis 82
Groza Mircea
Danku
mihai borsan

Banaţi. Toţi. Ăştia-s doar cei mai proaspeţi. Nu mai pomenesc şi de ceilalţi... Cineva, acolo, îşi face de cap cu succesuri deosebite şi în cîrdăşie(a se citi cîrcotăşie raset ) cu papagalu' de admin cu creier de melc castrat... raset


Shocked

Si pe ronon dex...
Ciudat e ca nu l-a banat inca pe mishel, desi a dus multe lupte cu asta...
Eu cred ca Piticu' nu face ce-l taie capul cu forumul ala, cred ca intervin si diverse persoane din PDL, care au actiuni pe la irealitatea. Altfel nu-mi explic cum din marea de idioti, l-a ales tocmai pe patruped sa fie moderator. Sau pe comandant de nava.
Nu dau nimic din casa cand spun si ca circotasul si-a dorit sa ajunga moderator pe acolo... El nu mi-a recunoscut acest lucru, da' am dedus dintr-un raspuns de-al sau cand, in imbecilitatea mea, l-am propus impreuna cu Blake (pe care il vedeam pe atunci ca fiind un tip echilibrat, echidistant, apolitic etc.) si parca si pe delta sa fie moderatori, intr-una din circotecile de pe forum din trecut. Pe circotas, pe care nu-l suporta, nu l-a facut moderator, da' i-a facut pe Romanashul si pe Blake. Si ghici cine a luptat din greu, contactandu-i pe sefii piticaniei de la f5, sa-i dea jos pe ambii? Chestiile astea le-a scris insusi circotasul pe forum.

Interesant ie că pitecantropii au găsit o metodă de banare care să nu fie foarte evidentă. Numa' dacă ai ceva vechime pe forumel şi ceva experienţă în domeniu îţi poţi da seama care-i banat şi care nu-i.

Mda, tre' sa te uiti la profilul respectivului si sa vezi daca-ti apar toate optiunile (About me, Statistics, Friends, Contact info), nu?

Au rămas doar lingăozarii portocăcănari să se frece pe spate şi să-şi fluture chiloţii peste gard. raset

Cel mai hilar ie că scursurile portocalii se bălăcesc în mocirla securistică a cenzurii, bucurîndu-se precum guiţătoarele scăpate în haznaua comunală... raset

Sa vedem cat o sa tina...
Eu cred ca intra "cineva" pe contu' cocalarului de epava...
Multe se mai intampla in spatele cortinei irealitatii. Noi vedem doar varful iceberg-ului...
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Mar Iun 26, 2012 4:45 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Ieri l-a banat si pe narcis82.
Hehehe...

Narcis 82
Groza Mircea
Danku
mihai borsan

Banaţi. Toţi. Ăştia-s doar cei mai proaspeţi. Nu mai pomenesc şi de ceilalţi... Cineva, acolo, îşi face de cap cu succesuri deosebite şi în cîrdăşie(a se citi cîrcotăşie raset ) cu papagalu' de admin cu creier de melc castrat... raset

Interesant ie că pitecantropii au găsit o metodă de banare care să nu fie foarte evidentă. Numa' dacă ai ceva vechime pe forumel şi ceva experienţă în domeniu îţi poţi da seama care-i banat şi care nu-i. Au rămas doar lingăozarii portocăcănari să se frece pe spate şi să-şi fluture chiloţii peste gard. raset

Cel mai hilar ie că scursurile portocalii se bălăcesc în mocirla securistică a cenzurii, bucurîndu-se precum guiţătoarele scăpate în haznaua comunală... raset


O fi ceva alerta cu cod rosu printre securici si oranjgutani Laughing Asa agitati si agresivi nu i-am vazut niciodata ca sa controleze toate mediile virtuale in comentarea ultimelor evenimente .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Dracu' gol Mar Iun 26, 2012 5:10 pm

Oricum, forumelu' iRe(ct)alităţii ie o hazna închisă. Nu-ţi poţi face cont acolo decît cu aprobarea admistratorilor, iar administratorii nu dau aprobare decît celor cu P.C.R. laugh

În concluzie, locu' a devenit o cocină în care colcăie numa' viermii pupincurişti de băsel... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Mar Iun 26, 2012 5:44 pm

Dracu' gol a scris:Oricum, forumelu' iRe(ct)alităţii ie o hazna închisă. Nu-ţi poţi face cont acolo decît cu aprobarea admistratorilor, iar administratorii nu dau aprobare decît celor cu P.C.R. laugh

În concluzie, locu' a devenit o cocină în care colcăie numa' viermii pupincurişti de băsel... raset

Oriunde se balaceste foliculina cu clonele ei, sfidatoare, este semn ca locul ala este sau va deveni rapid o cocina(o cloaca) ori ca tra sa se faca simtziti si pretenii ei , porcii laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Mar Iun 26, 2012 6:47 pm

Noroc cu clona asta moderata, altfel as fi zis ca irealitatea a devenit tribuna maronie a slugilor bas(h)iste... laugh

fanica a scris:Pentru mine nu mai poate fi niciun 'dar daca'. Am mai spus , nu dau doi bani pe USL . Am vazut ce pot . Am vazut ce poate deasemenea PDL . Suntem intro situatie fara scapare . Societate civila ioc , constiinta in populatie nema . Rezultatul este previzibil. Eu unul nu mai cred in minuni asa cum crezi tu . Ce sa-ti mai spun , daca esti optimist sper sa fie asa cum vrei tu sa fie .

forum.realitatea.net/showpost.php?p=1053937&postcount=20
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Mier Iun 27, 2012 9:17 am

Nastrix

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  RocketQueen Joi Iun 28, 2012 11:12 am

Parca astia de la Libertinitatea erau mai degraba ocupati cu tatele si bucile vedetelor, decat cu politica... scratch

Madam Nastase si cu beizadeaua aroganta cu Audi, inghesuindu-se sa vorbeasca printr-un geam cu gratii... Cine-ar fi crezut? raset

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

libertatea.ro/detalii/articol/andrei-dana-nastase-vizita-inchisoare-401188.html

Filmul tentativei de sinucidere a lui Năstase se pare că există cu adevărat! Libertatea a aflat de la surse judiciare că locuinţa din Zambaccian a fostului premier era dotată cu camere de supraveghere video, care ar fi înregistrat toate secvenţele încercării de suicid a fostului premier.

Mai mult: Tentativa de sinucidere a lui Adrian Năstase, surprinsă de camerele de supraveghere? - Ştiri interne | Libertatea.ro

libertatea.ro/detalii/articol/tentativa-sinucidere-adrian-nastase-camere-de-supraveghere-400933.html
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Joi Iun 28, 2012 6:48 pm

Am vazut azi, la tv, ca astia doi au dat mana intr-un mod tare ciudat si neasteptat scratch

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  ENKI Joi Iun 28, 2012 7:04 pm

baso a scris:Am vazut azi, la tv, ca astia doi au dat mana intr-un mod tare ciudat si neasteptat scratch

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Da, am vazut si io! bine
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 6:09 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Privita fara implicare si la rece, fiind informat si cu detaliile legale, imposibil ca povestea asta sa nu te amuze macar putzin.
S-ar putea ca multi sa ne "invidieze" pt. poznele si ghidusiile pe care nu si le-ar imagina ca se pot intampla intr-un ritm atat de alert, undeva pe pamant ,si ca la noi nu se mai termina povestile astea (tot la 2-3 zile apare alta minune) in timp ce in tzarile lor este liniste si pace, de le tziuie urechile de plictiseala cand le vorbesc politicienii sau sefii de state la TV Laughing

Romania este o tzara speciala , plina de evenimente ciudate sau atipice, interesante de urmarit la TV pt. orice om cu o inteligentza peste medie, dotat cu simtul umorului Laughing Dar sa nu fie nevoit sa locuiasca aici, printre zombies Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  baso Vin Iun 29, 2012 6:24 am

Tra sa recunosc ca , atunci cand basescu a spus m-a sunat sa-i dau mandat, m-a bufnit instantaneu rasul raset Imediat dupa aia , prezidentul a inceput sa se balbaie in explicatii , probabil realizand ca replica aia i-a iesit, fara sa vrea, ca o poanta de banc cu "base" raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Dracu' gol Vin Iun 29, 2012 7:32 am

baso a scris:Romania este o tzara speciala , plina de evenimente ciudate sau atipice, interesante de urmarit la TV pt. orice om cu o inteligentza peste medie, dotat cu simtul umorului Laughing Dar sa nu fie nevoit sa locuiasca aici, printre zombies Laughing
Rromânika-i o ţară-n care rîzi de te caci pe tine, de dimineaţa pînă seara, numa' să nu fii nevoit să-ţi cîştigi existenţa p-acilea... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  delta Vin Iun 29, 2012 8:57 am

Dracu' gol a scris:
baso a scris:Romania este o tzara speciala , plina de evenimente ciudate sau atipice, interesante de urmarit la TV pt. orice om cu o inteligentza peste medie, dotat cu simtul umorului Laughing Dar sa nu fie nevoit sa locuiasca aici, printre zombies Laughing
Rromânika-i o ţară-n care rîzi de te caci pe tine, de dimineaţa pînă seara, numa' să nu fii nevoit să-ţi cîştigi existenţa p-acilea... raset
Păi, ce? Pe spinarea proștilor nu poți câștiga căcălău pe plaiurile mioritice? Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Dracu' gol Vin Iun 29, 2012 7:11 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
baso a scris:Romania este o tzara speciala , plina de evenimente ciudate sau atipice, interesante de urmarit la TV pt. orice om cu o inteligentza peste medie, dotat cu simtul umorului Laughing Dar sa nu fie nevoit sa locuiasca aici, printre zombies Laughing
Rromânika-i o ţară-n care rîzi de te caci pe tine, de dimineaţa pînă seara, numa' să nu fii nevoit să-ţi cîştigi existenţa p-acilea... raset
Păi, ce? Pe spinarea proștilor nu poți câștiga căcălău pe plaiurile mioritice? Very Happy
Ba poţi, da' trebuie, în acelaşi timp, să pupi şi găoaza Prostitorului Suprem... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

pesedeii - Pagina 7 Empty Re: pesedeii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 14 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum