SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Antimasculinismul

5 participanți

In jos

Antimasculinismul Empty Antimasculinismul

Mesaj  RocketQueen Vin Oct 31, 2014 10:50 pm

Un filmulet cu o gagica in haine stranse care se plimba, cica, 10 ore prin New York e pe val pe internet. Tema e hartuirea (verbala) sexuala. Deja s-a ajuns in situatia absurda de a considera un salut ca fiind hartuire - si de a mai si cere bani pentru aceasta absurditate. Nu ma mira ca anumite tafnoase gasesc motive sa se planga de orice, dar ca li se acorda atata atentie (inclusiv de autoritati) e periculos. Tarile vestice sunt deja pline de fatalai, de ce sa incurajezi in continuare fenomenul de feminizare a masculului? Agatatul barbatilor de catre femei mi se pare la fel de natural ca un anus contra naturii. Fatalaii au ca scuza: "Tata era prea ocupat cu serviciul si am crescut cu mama si bunica, de aceea n-am curaj nici sa ies din casa." Dar in urma cu o suta de ani nu era la fel? Barbatii munceau si mamele se ocupau de crescut copiii si de gospodarie. Nu-mi dau seama ce s-a intamplat intre timp, de sunt incurajate niste sarite de pe fix sa faca galagie sub pretextul "feminismului" si este promovat prototipul baiatului care se sperie de propria lui umbra. Parca femeile erau atrase de tipul dur, periculos, care le ofera sentimentul sigurantei si protectiei, pentru a se putea reproduce si a perpetua specia in liniste si neperturbati de forte din exterior. Singura explicatie pe care am putut s-o gasesc e ca cei care fac jocurile prefera cresterea baietilor slabi de inger, care sa nu se opuna sistemului si sa-i lase pe smecheri sa se imbogateasca nederanjati.



Mai bine le-as da o bere astora: raset



RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

Antimasculinismul Empty Re: Antimasculinismul

Mesaj  baso Sam Noi 01, 2014 7:35 am



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

veselie

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Antimasculinismul Empty Re: Antimasculinismul

Mesaj  Dracu' gol Sam Noi 01, 2014 10:57 am

Preocuparea excesivă a neprihănitelor preacu(r)vioase de a nu mai fi discriminate și abuzate secsual de către porcii(virili) cu penis o să le lase și nefutute... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Antimasculinismul Empty Re: Antimasculinismul

Mesaj  delta Sam Noi 01, 2014 9:34 pm

Dracu' gol a scris:Preocuparea excesivă a neprihănitelor preacu(r)vioase de a nu mai fi discriminate și abuzate secsual de către porcii(virili) cu penis o să le lase și nefutute... raset
poate o fi pe modelul: te joci cu aia a ta lângă aia a lui sculată și apoi te miri... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Antimasculinismul Empty Re: Antimasculinismul

Mesaj  ENKI Vin Aug 11, 2017 6:48 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Antimasculinismul Empty Re: Antimasculinismul

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum