SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Antena 1 - Acces Direct

2 participanți

In jos

Antena 1 - Acces Direct Empty Antena 1 - Acces Direct

Mesaj  delta Mier Iun 22, 2016 4:48 pm

S-a terminat bateria de la telecomanda cand mutam de pe un post pe celalalt. Si s-a blocat la emisiunea asta.
Asa ca pana am inlocuit bateria curgea prostia de emisiune
Si am aflat ca Simona Gherghe relateaza intr-o veselie ca este neaparat nevoie ca poporul sa afle ca un boschetar alcoolic isi bate concubina urata si grasa
Shocked
Doamne fereste de asemenea jurnalisti!

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Antena 1 - Acces Direct Empty Re: Antena 1 - Acces Direct

Mesaj  ENKI Mier Iun 22, 2016 6:52 pm

delta a scris:S-a terminat bateria de la telecomanda cand mutam de pe un post pe celalalt. Si s-a blocat la emisiunea asta.
Asa ca pana am inlocuit bateria curgea prostia de emisiune
Si am aflat ca Simona Gherghe relateaza intr-o veselie ca este neaparat nevoie ca poporul sa afle ca un boschetar alcoolic isi bate concubina urata si grasa
Shocked
Doamne fereste de asemenea jurnalisti!
Abces din rect ar fi fost un titlu mai potrivit pentru thread. N-am vazut decat accidental niste mici fragmente pe Youtube, din care am dedus ca e un fel de Show handicapatos mai soft, pentru a putea fi difuzat mai devreme, intru tembelizarea intregii familii. Laughing
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum