SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

prostănacul

2 participanți

In jos

prostănacul Empty prostănacul

Mesaj  delta Joi Feb 04, 2010 7:38 pm

Idiotul ăsta portocaliu a uitat de suceala de 5 minute a matolului? Laughing
În schimb a văzut paiul din ochiul prostănacului...

p3 caci a scris:"Domnul Mircea Geoană în luna mai a declarat că dacă pierde alegerile prezidenţiale, îşi va da demisia din funcţia de preşedinte şi că i se pare normal să facă asta. Nu-l obliga nimeni să facă o astfel de declaraţie. A făcut-o pentru a câştiga capital politic, ca să spună alegătorii iată un om politic responsabil, dispus să plătească. După alegeri, domnul Geoană poate şi-a depus demisia, dar poate în poala doamnei Mihaela Geoană, fără presă. Noi nu am mai auzit un cuvânt despre asta".
CTP a facut aceasta afirmatie si chiar are dreptate !
Dumneavoastra ce parere aveti ?? Dar despre ceilalti candidati la presedintia PSD, Miron Mitrea,Adrian Nastase, Cristian Diaconescu ?? Cine credeti ca va deveni presedintele PSD=ului ??
Parerea mea este ca psd-ul nu se poate reforma si chiar nu doresc reforma in partid ! Va fi aceeasi Marie ,eventual cu o alta ..palarie !
(sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  delta Lun Mar 29, 2010 3:18 pm

De nervi că Ponta nu pupă poala matolului nici la cuvântări despre "reforma" învăţământului, păzitorii hemoroizilor prezidenţiali sapă după poveşti măcar despre prostănacul lovit de flăcăruia mov... laugh

LiberuArbitru a scris:Potrivit cererii de arestare trimisa la Inalta Curte de Casatie si Justitie, in 2006 ar fi avut loc un schimb de SMS-uri intre liderul PSD de atunci, Mircea Geoana, si vicepresedinta PSD Dolj, Maria Schutz. Aceasta se plangea ca e cercetata penal alaturi de alti pesedisti iar Geoana ii raspundea, chemand-o la Bucuresti. Ulterior, intre cei doi are loc si o discutie telefonica, in care Mircea Geoana ii spune sa vorbeasca cu senatorul Catalin Voicu, ii da numarul de telefon sugerand ca senatorul PSD ii va rezolva problema. Informatiile rezulta din stenograma unor inregistrari atasate dosarului Schutz, trimisa in judecata in decembrie 2007 sub acuzatia de inselaciune de serviciul teritorial al DNA din Oradea.
Voicu Catalin: Baga-mi-as p..a in Geoana si cu toti americanii lui, care ni i-a adus la Curtea Suprema, ca multi au dosare. Si cu toate golancile, cu seful organizatiei PSD de la Dolj. Suta aia cu serele, cu tot...Pai, sefa doamna Cristea de la Dambovita, la fel si nu-ti mai dau nume, ca nu-i frumos. Multi! Dom'ne, i-am rezolvat pe toti, dom'ne, ca unde n-a fost loc de rezolvat, am dat suspendare, n-a plecat cu puscarie, altii le-a dat 10 ani, unul dintre avocati zice: "Dom'ne, nu-i e rusine, dom'ne?" "Dom'ne, zic, asta a fost!" (...) Voicu Catalin: ...asta, sa ne ajute Dumnezeu, vine turul doi, s-atunci .....se duce la negociere, vreau Internele...

Oare gherila dusa de PSD si PNL cu toate armele din dotare, cu toti Noricii, cu toate Ghisele, cu toate Greblele si cu toate celelalte lichele imputite, pentru scaparea lui Voicu, va avea succes? Vor putea sa-l scape? Mira-m-as.
([Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link])

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  delta Dum Mai 01, 2011 7:55 am

Habar nu aveam că Senatul alocă bani pentru Crucea Roșie... scratch

gorobetele a scris:Că Băsescu a pus la cale nunta princiară pt a masca arestarea lui vîntu, deja se ştie.
O altă ştire umbrită de evenimentul regal, este aceea că Mihaela (soţia şefului de senat) a fost realeasă cu ovaţii şi confetii, preşedinte a Crucii Roşii România.
Citez din statului CNCRR, capitolul VII, articolul 47, punctul "h":
Resursele CNCRR provin (printre altele) din:
venituri din resursele autorităţilor publice centrale sau locale.
Cu alte cuvinte, Mihaela gestionează fonduri care au drept sursă bugetul de stat, în timp ce soţul dânsei este senator şi preşedinte de senat.
ANI şi DNA! Deşteptarea!!!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  delta Dum Mai 01, 2011 8:02 am

Aha... doar acum am intrat la bănuială că gorobetele este de fapt în campanie... Laughing
Deci, după ce i s-a dictat de la sediu pedelimbistului ăsta: nicio rudă nu trebuie să aibă tangențe cu bani alocați de la bugetul de stat.
Păi, parcă soția lui Ion Iliescu e pensionară... pensia tot de la bugetul de stat vine... deci Iliescu ar trebui anchetat de ANI pentru incompatibilitate. vesel
gorobetele a scris:Deşi de o bună bucată de vreme, senatorul Robu se află în vizorul ANI pt incompatibilitate, nici senatul României şi nici pnl nu au luat atitudine. Rector al Universităţii Tehnice Timişoara, domnia sa este gestionar al fondurilor guvernamentale alocate acesteia.
Ieri a luat fiinţă primul consorţiu universitar din România, compus din UTT şi UMFT (universitatea de medicină şi farmacie din Timişoara). Preşedinte al CA este taman domnul senator Robu. Un motiv în plus pt a intra în atenţia ANI şi DNA. Sau să fie senatorii mai presus de lege, prin comparaţie cu miniştri?
Are rost să-i aşteptăm demisia? Cred că nu! Doar face parte din usl.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  delta Mar Noi 22, 2011 7:05 pm

copilotul ginerică a celui ce s-a împușcat în testicole s-a scremut până a dat afară un prostănac din partidul comunistoid? laugh
iar vor avea ce să discute la nesfârșit (vreo trei zile) televiziunile și să delireze tapalabistul șef de pe site-ul unde tractoristul sugrumă pe oricine nu pupă nepotistul suprem pe forumortăciunea aia... vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  delta Mar Noi 22, 2011 7:08 pm

ăsta a început să se îmbete înainte să se întâmple ceva palpabil? Laughing
marianl a scris:In sfarsit psd-ul se rupe. Bravo gioana !!!!

Greselile unui ingamfat coroborate cu un comportament stalinist si cu o intransigenta tipica lui Nastase au condus la decaderea acestui mastodont.
Insa imi este tare frica de faptul ca bu se vor opri aici ci ca in foarte scurt timp, in urma celor spuse acum, Gioana va fi mazilit !!!
Mi-ar pare bine sa ma insel.
dar istoria bolsevica imi transmite acest sentiment oribil.
Scuze. Graba a facut sa scriu numele cu litera mica. GRABA
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  ENKI Vin Noi 25, 2011 7:59 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  delta Dum Noi 27, 2011 9:26 am

De când naiba a devenit prostănacul un reformator? laugh
Cel puțin așa ar reieși din postarea tâmpitului ăsta de pupinbăsist...
Încă puțin și îl vor propune pentru canonizare laugh

gorrobetele a scris:Mircea Geoană, în oglindă cu Emil Constantinescu.
Paliativ. Cam astfel ar putea fi definit rolul pe care cei doi l-au jucat în evoluţia sistemelor pe care le-au ocârmuit (zice-se), recte psd şi România.
Ambii au promis reformarea, regruparea şi progresul. Ambii au înregistrat eşecuri la fel de strălucitoare precum vocalizele prestate în campanii.
Un păhărel cu apă chioară, turnat într-un butoi cu rachiu puturos. Cam aceasta ar fi definiţia contribuţiei pe care şi-au adus-o.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  delta Dum Noi 27, 2011 4:51 pm

Gioană: "din ianuarie va începe reforma în România"
Deci nu s-a reformat nimic nici la vârful clasei politice până era PSD la conducerea Senatului.
Mai bine spunea direct: pentru ca reforma clasei politice măcar să înceapă în România în primul rând este nevoie să mă dați afară pe mine. laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

prostănacul Empty Re: prostănacul

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum