SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

crapă şi politicianu' de vârf

2 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Mier Apr 14, 2010 10:19 pm

matolu' vrea să declare doliu naţional din cauză că nişte polonezi au dat colţu'? Shocked
Mă rog, poate am înţeles yo greşit... scratch
În caz că nu... totuşi nu pricep de ce-i aşa brusc o mare dragoste faţă de Polonia? confused

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Mier Apr 14, 2010 10:42 pm

delta a scris:matolu' vrea să declare doliu naţional din cauză că nişte polonezi au dat colţu'? Shocked
Mă rog, poate am înţeles yo greşit... scratch
În caz că nu... totuşi nu pricep de ce-i aşa brusc o mare dragoste faţă de Polonia? confused

Poate face doar repetitie generala. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Mar Apr 27, 2010 1:00 pm

ENKI a scris:
delta a scris:
ENKI a scris:Cica fratele geaman (fostul prim-ministru) nu s-a aflat in acel avion.
hehehe, te-ai mira dacă ai afla că bunul său frate a pus la cale accidentul? devil
Bine, asta după vreo 50 de ani, timp în care dosarul anchetei va fi inaccesibil publicului larg... innocent

laugh
ENKI a scris:Pai, sa-l aleaga p-asta nou presedinte, ca sa nu mai schimbe poze pe ici, pe colo si sa mearga tara pe aceeasi cale a succesului, atingand noi culmi ale civilizatiei si progresului.

Laura Cernahoschi a scris: "accidentul a trezit o asemenea emoţie în rândul polonezilor, încât s-ar putea ca cel care va fi ales să candideze în locul preşedintelui din partea partidului Lege şi Justiţie, cel mai probabil freatele geamăn al lui Lech, Jaroslaw, va câştiga puncte importante pe fondul emoţional."

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Articolul scris de fosta SRI-sta e de azi. laugh

Apele incep sa se limpezeasca:

Agentia de stiri PAP a scris:Jaroslaw Kaczynski, fratele geaman al fostului presedinte al Poloniei, Lech Kaczynski, va candida in alegerile prezidentiale din 20 iunie din partea Partidului Dreptate si Justitie (PiS)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Misto. Ce chestie si cu gemenii astia. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Mar Apr 27, 2010 1:04 pm

ENKI a scris:Apele incep sa se limpezeasca:

Agentia de stiri PAP a scris:Jaroslaw Kaczynski, fratele geaman al fostului presedinte al Poloniei, Lech Kaczynski, va candida in alegerile prezidentiale din 20 iunie din partea Partidului Dreptate si Justitie (PiS)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Misto. Ce chestie si cu gemenii astia. laugh
Să nu descopere că de fapt este tot el, nu fratele lui geamăn... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Lun Iun 07, 2010 6:30 pm

Rusii nu se dezmint! vesel
Agentia.org. a scris:
Davai card: mortii de la Smolensk au scos bani de la bancomat

Patru militari ruşi au efectuat o retragere dintr-un cont bancar al uneia dintre victimele accidentului avionului preşedintelui polonez Lech Kaczynski, de la 10 aprilie, din Smolensk, Rusia, la numai 80 de minute după catastrofă, a anunţat luni Parchetul regional din Varşovia.
"La o oră şi 20 de minute după catastrofă, o primă retragere frauduloasă a fost efectuată cu unul dintre cele două carduri bancare ale lui Andrzej Przewoznik", una dintre cele 96 de victime ale accidentului, a declarat purtătoarea de cuvânt a Parchetului, Monika Lewandowska.
"În cele trei zile care au urmat catastrofei, din 10 până la 12 aprilie, au fost în total 11 retrageri pentru suma globală de 6.000 de zloţi (1.445 de euro)", a precizat Lewandowska.
Purtătorul de cuvânt al Guvernului polonez, Pawel Gras, a confirmat luni arestarea în Rusia a patru militari ruşi.
"Autorii acestui act josnic au fost deja arestaţi în Rusia", a declarat Gras. "Este vorba într-adevăr de patru militari ruşi, şi nu de funcţionari OMON (forţele speciale ruse) aşa cum afirmasem din greşeală duminică", a adăugat el.
"Eroarea vine din faptul că eu credeam că la locul accidentului nu erau decât funcţionari OMON, însă erau şi alte unităţi", a explicat el. Această informaţie eronată a lui Gras a fost dezminţită ferm duminică de Ministerul rus de Interne şi de autorităţile de la Smolensk.
Conform Parchetului din Varşovia, care instrumentează cazul de la 14 mai, retragerile au fost efectuate de patru militari de la una dintre garnizoanele din Smolensk. "Justiţia poloneză a cerut justiţiei ruse un ajutor judiciar, în special o informaţie privind înregistrările de monitorizare a bancomatelor unde s-au efectuat retragerile", a precizat purtătoarea de cuvânt a Parchetului.
"Nu am primit până în prezent nici un răspuns la cererea noastră", a adăugat ea. Andrzej Przewoznik, directorul Consiliului pentru protecţia monumentelor de luptă şi martiriu, făcea parte din delegaţia poloneză care se deplasa la Katin, în apropiere de Smolensk, locul masacrării a mii de ofiţeri polonezi în 1940, la ordinul lui Iosif Stalin.
Avionul Tupolev 154 care îi transporta pe preşedintele Lech Kaczynski, soţia sa şi o delegaţie de oficiali politici şi militari de rang înalt, s-a prăbuşit în timp ce încerca să aterizeze pe timp de ceaţă densă la Smolensk, în vestul Rusiei, provocând moartea celor 96 de persoane aflate la bord.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Vizitato Lun Iun 07, 2010 6:50 pm

ENKI a scris:Rusii nu se dezmint! vesel
Agentia.org. a scris:
Davai card: mortii de la Smolensk au scos bani de la bancomat

Patru militari ruşi au efectuat o retragere dintr-un cont bancar al uneia dintre victimele accidentului avionului preşedintelui polonez Lech Kaczynski, de la 10 aprilie, din Smolensk, Rusia, la numai 80 de minute după catastrofă, a anunţat luni Parchetul regional din Varşovia.
"La o oră şi 20 de minute după catastrofă, o primă retragere frauduloasă a fost efectuată cu unul dintre cele două carduri bancare ale lui Andrzej Przewoznik", una dintre cele 96 de victime ale accidentului, a declarat purtătoarea de cuvânt a Parchetului, Monika Lewandowska.
"În cele trei zile care au urmat catastrofei, din 10 până la 12 aprilie, au fost în total 11 retrageri pentru suma globală de 6.000 de zloţi (1.445 de euro)", a precizat Lewandowska.
Purtătorul de cuvânt al Guvernului polonez, Pawel Gras, a confirmat luni arestarea în Rusia a patru militari ruşi.
"Autorii acestui act josnic au fost deja arestaţi în Rusia", a declarat Gras. "Este vorba într-adevăr de patru militari ruşi, şi nu de funcţionari OMON (forţele speciale ruse) aşa cum afirmasem din greşeală duminică", a adăugat el.
"Eroarea vine din faptul că eu credeam că la locul accidentului nu erau decât funcţionari OMON, însă erau şi alte unităţi", a explicat el. Această informaţie eronată a lui Gras a fost dezminţită ferm duminică de Ministerul rus de Interne şi de autorităţile de la Smolensk.
Conform Parchetului din Varşovia, care instrumentează cazul de la 14 mai, retragerile au fost efectuate de patru militari de la una dintre garnizoanele din Smolensk. "Justiţia poloneză a cerut justiţiei ruse un ajutor judiciar, în special o informaţie privind înregistrările de monitorizare a bancomatelor unde s-au efectuat retragerile", a precizat purtătoarea de cuvânt a Parchetului.
"Nu am primit până în prezent nici un răspuns la cererea noastră", a adăugat ea. Andrzej Przewoznik, directorul Consiliului pentru protecţia monumentelor de luptă şi martiriu, făcea parte din delegaţia poloneză care se deplasa la Katin, în apropiere de Smolensk, locul masacrării a mii de ofiţeri polonezi în 1940, la ordinul lui Iosif Stalin.
Avionul Tupolev 154 care îi transporta pe preşedintele Lech Kaczynski, soţia sa şi o delegaţie de oficiali politici şi militari de rang înalt, s-a prăbuşit în timp ce încerca să aterizeze pe timp de ceaţă densă la Smolensk, în vestul Rusiei, provocând moartea celor 96 de persoane aflate la bord.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Oribil! Absolut oribil!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Lun Iun 07, 2010 6:52 pm

ENKI a scris:Rusii nu se dezmint! vesel
E doar aplicarea "principiului": Vii cu vii, iar morții... cu morții. Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Mier Mai 18, 2011 8:09 pm

Krokodilul Chichiricios a scris:Qui prodest ? Este o veche maximă latină. Hai să analizăm un pic faptele. Ziua în amiaza mare, la ora 13.00- dl.Kahn- ieşit gol din baie- năvăleşte peste o cameristă aflată "întâmplător" la faţa locului. Dl.Kahn este acuzat de agresine sexuală. Cuvântul domniei sale împotriva cuvântului urmaşei lui Iuba.
Să fim serioşi. În oraşul New-York- cu un singur telefon şi maximum 500 de Euro dl. Kahn putea avea femei de toate rasele- între 12 şi 85 de ani. În nici un caz la hotelul Sofitel- acolo unde paparazzi sunt exact în hol. Dacă New York-ul este un oraş pudibond- acolo unde toate femeile sunt virgine şi supuse unor acte sexuale contra voinţei lor înseamnă că trăim de mult vremea Antihristului şi nu ne dăm seama.
Să fim serioşi. Nu sunt Strauss-Kahn ci un simplu oarecare- totuşi am fost de mai mult de 50 de ori peste graniţă- locuind la diverse hoteluri. De la Maison Alfort- unde ploşniţele mişunau pe pereţi- şi până la Hilton Luxembourg- niciodată n-a intrat o cameristă peste mine. S-a întâmplat- Toulip-Bruxells- să mă întorc la ora 20.00 în hotel şi să nu fie luat coşul de gunoi. Dar de interacţionat cu vizitatorii- never- e prima lecţie pe care o învaţă orice fel de personal hotelier, de la Damasc şi până la Brisbane.Ca o regulă generală- indiferent de hotel- cameristele aranjează camera în lipsa ocupantului.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

mda, e foarte puțin credibil că respectiva a intrat din întâmplare în camera în care era cazat respectivul - nici nu contează că știa sau nu (cel puțin cică așa ar fi declarat, că doar ulterior a aflat despre cine este vorba) cine este persoana cazata în acea cameră...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Joi Oct 20, 2011 7:49 pm

cică a dat colțu' Gaddafi... și a căzut prețul țițeiului
cre' că americanii suferă crunt laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Vin Oct 21, 2011 9:25 pm

oare avem ceva de câștigat din decesul comandantului suprem de libian? scratch
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Sam Sept 29, 2012 4:53 pm

Dracu' l-a pus pe Vaclav Klaus sa declare ca „Iesirea unor state din zona euro nu va distruge uniunea monetara”?! laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Desi n-a crapat in plina glorie, macar a primit un avertisment misto. veselie
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  delta Lun Oct 01, 2012 7:13 am

ENKI a scris:Dracu' l-a pus pe Vaclav Klaus sa declare ca „Iesirea unor state din zona euro nu va distruge uniunea monetara”?! laugh
poate s-o fi gândit la eventualitatea că - în schimb - intrarea unor state în zona euro ar putea duce la distrugerea uniunii monetare... fără să facă în mod expres referire la Romania vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  ENKI Mier Oct 17, 2012 9:45 am

delta a scris:
ENKI a scris:Dracu' l-a pus pe Vaclav Klaus sa declare ca „Iesirea unor state din zona euro nu va distruge uniunea monetara”?! laugh
poate s-o fi gândit la eventualitatea că - în schimb - intrarea unor state în zona euro ar putea duce la distrugerea uniunii monetare... fără să facă în mod expres referire la Romania vesel
Hopa, Sorors insusi a preluat ceva din ideea lui Klaus. Shocked
Numa' ca el vede salvarea UE prin iesirea Germaniei din zona euro. laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

EDIT. Neah, Klaus l-a plagiat pe Soros, al carui inteviu a poposit pe Youtube inca din 12 septembrie. vesel



Ultima editare efectuata de catre ENKI in Mier Oct 17, 2012 10:18 am, editata de 1 ori (Motiv : completare)
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

crapă şi politicianu' de vârf - Pagina 2 Empty Re: crapă şi politicianu' de vârf

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum