SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

diverse

+9
Vasile
aurora
RocketQu33n
Dracu' gol
Armand
lolo
Anahoret
delta
ENKI
13 participanți

Pagina 19 din 34 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Urmatorul

In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Oct 18, 2010 7:02 am

Armand a scris:
RocketQu33n a scris:
delta a scris:Așa se numea pilotul din partea căruia nu mai avea parte după nu-știu-ce accident?

Delta, chestiile astea nu sunt deloc amuzante! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Daca e adevarat ca poti sa empatizezi cu o persoana fara sa o simpatizezi, atunci vei sterge respectivul text. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

As vrea sa stiu daca citatul din delta l-ai adus de pe un alt forum... chiar as vrea sa stiu, Rock! Pliiiiiz! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Normal că de pe alt forum!
Fix pe modelul în care a procedat și RocketQueen... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Oct 18, 2010 7:05 am

RocketQu33n a scris:
delta a scris:Așa se numea pilotul din partea căruia nu mai avea parte după nu-știu-ce accident?
Delta, chestiile astea nu sunt deloc amuzante! refuz Daca e adevarat ca poti sa empatizezi cu o persoana fara sa o simpatizezi, atunci vei sterge respectivul text. innocent
Ia mai verifică semnificația termenului empatie.
Am senzația că voi (adică tu și șpăgaru) folosiți expresia fără să fiți atenți la ceea ce înseamnă de fapt.

P.S. Din reacția ta aș înclina să cred că tu ai impresia că empatia se referă la sentimentul de milă (față de o persoană).

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Lun Oct 18, 2010 8:48 am

Armand a scris:

As vrea sa stiu daca citatul din delta l-ai adus de pe un alt forum... chiar as vrea sa stiu, Rock! Pliiiiiz!
Te-am mai rugat eu vreodata ceva?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Scuze, nu stiu ce s-a intamplat in ultima vreme de tot uit sa pun si link-ul. Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Lun Oct 18, 2010 9:26 am

As vrea sa stiu daca tie ti se pare ok sa discuti aiurea chestiile astea pe alte forumuri... inflorind informatiile - tot aiurea - cu detalii adaugate din mintea ta bolnava...
Esti cu totul autist, pe bune daca nu!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Oct 18, 2010 9:58 am

Armand a scris:As vrea sa stiu daca tie ti se pare ok sa discuti aiurea chestiile astea pe alte forumuri... inflorind informatiile - tot aiurea - cu detalii adaugate din mintea ta bolnava...
Esti cu totul autist, pe bune daca nu!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aia era o remarcă, nu discuție... Laughing
După confuziile legate de expresia empatie apar și cele referitoare la semnificația termenului autist ? veselie

P.S. Da' de ce presupui că citește postările de acolo și altcineva decât cei care sunt și aici?
Yo de vreo juma' de an tot scriu despre acea redirecționare pusă pe IP și nici draq nu a observat... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Lun Oct 18, 2010 11:17 am

delta a scris: Yo de vreo juma' de an tot scriu despre acea redirecționare pusă pe IP și nici draq nu a observat... laugh

Yo am observat chiar daca nu sunt draq cracanat laugh Insa m-am abtinut sa comentez ceva, pe la a(r)ici pogonici-gazeta de perete Laughing [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pt ca yo respect (din mers) piticii fiecaruia Laughing melci,scoici ,raci ,craci veselie

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Lun Oct 18, 2010 11:23 am

baso a scris:
delta a scris: Yo de vreo juma' de an tot scriu despre acea redirecționare pusă pe IP și nici draq nu a observat... laugh

Yo am observat chiar daca nu sunt draq cracanat laugh Insa m-am abtinut sa comentez ceva, pe la a(r)ici pogonici-gazeta de perete Laughing [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pt ca yo respect (din mers) piticii fiecaruia Laughing melci,scoici ,raci ,craci veselie

umbli prin arhive, baso, ca muierea lu' stoica?
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Lun Oct 18, 2010 12:08 pm

Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:
baso a scris:
delta a scris: Yo de vreo juma' de an tot scriu despre acea redirecționare pusă pe IP și nici draq nu a observat... laugh

Yo am observat chiar daca nu sunt draq cracanat laugh Insa m-am abtinut sa comentez ceva, pe la a(r)ici pogonici-gazeta de perete Laughing [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pt ca yo respect (din mers) piticii fiecaruia Laughing melci,scoici ,raci ,craci veselie

umbli prin arhive, baso, ca muierea lu' stoica?

NU laugh Ma bazez pe memoria altora Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Lun Oct 18, 2010 1:41 pm

baso a scris:
Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:
baso a scris:
delta a scris: Yo de vreo juma' de an tot scriu despre acea redirecționare pusă pe IP și nici draq nu a observat... laugh

Yo am observat chiar daca nu sunt draq cracanat laugh Insa m-am abtinut sa comentez ceva, pe la a(r)ici pogonici-gazeta de perete Laughing [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pt ca yo respect (din mers) piticii fiecaruia Laughing melci,scoici ,raci ,craci veselie

umbli prin arhive, baso, ca muierea lu' stoica?

NU laugh Ma bazez pe memoria altora Laughing

pai si menopauzista la fel, ca doar nu si-o fi umplut hardu' de la calculator cu discutiile de pe realitatea?
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Lun Oct 18, 2010 2:37 pm

Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:
baso a scris: NU laugh Ma bazez pe memoria altora Laughing

pai si menopauzista la fel, ca doar nu si-o fi umplut hardu' de la calculator cu discutiile de pe realitatea?

eu cred ca Ani are o evidentza foarte stricta a tot ce a scris + postarile celor cu care a ajuns sa se contreze. Nu-mi pot explica logic cum draq ar putea in alt mod sa conceapa atatea postari, la foc automat, cu zeci de linkuri Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Lun Oct 18, 2010 2:45 pm

baso a scris:
Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:
baso a scris: NU laugh Ma bazez pe memoria altora Laughing

pai si menopauzista la fel, ca doar nu si-o fi umplut hardu' de la calculator cu discutiile de pe realitatea?

eu cred ca Ani are o evidentza foarte stricta a tot ce a scris + postarile celor cu care a ajuns sa se contreze. Nu-mi pot explica logic cum draq ar putea in alt mod sa conceapa atatea postari, la foc automat, cu zeci de linkuri Laughing

nu stii tu ce poate face o menopauza perfecta vesel
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Oct 18, 2010 4:44 pm

baso a scris:eu cred ca Ani are o evidentza foarte stricta a tot ce a scris + postarile celor cu care a ajuns sa se contreze. Nu-mi pot explica logic cum draq ar putea in alt mod sa conceapa atatea postari, la foc automat, cu zeci de linkuri Laughing
Crezi că are altceva de făcut? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Lun Oct 18, 2010 4:51 pm

delta a scris:
baso a scris:eu cred ca Ani are o evidentza foarte stricta a tot ce a scris + postarile celor cu care a ajuns sa se contreze. Nu-mi pot explica logic cum draq ar putea in alt mod sa conceapa atatea postari, la foc automat, cu zeci de linkuri Laughing
Crezi că are altceva de făcut? Laughing

Pai, uneori mai face maioneza sau mamaliga fara cocoloase.

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Oct 18, 2010 4:56 pm

RocketQu33n a scris:Pai, uneori mai face maioneza sau mamaliga fara cocoloase.
Adică n-are bani să cumpere de la Carrefour? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Lun Oct 18, 2010 5:00 pm

delta a scris: Crezi că are altceva de făcut? Laughing

I-am mai vazut si pe altii care baga multe linkuri in postari . Banuiesc ca se documenteaza ca sa scrie in forum ,nu ? Laughing
Acu' , Ani a descoperit cum sa dea quote cu copy paste incat aproape fiecare postare este o mare varza Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Oct 18, 2010 5:41 pm

Baso a scris:eu cred ca Ani are o evidentza foarte stricta a tot ce a scris + postarile celor cu care a ajuns sa se contreze [...]
Ba eu cred că are o evidenţă la fel de strictă şi a postărilor userilor cu care nu a ajuns să se contreze! veselie
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Lun Oct 18, 2010 6:11 pm

Anahoret a scris:
Baso a scris:eu cred ca Ani are o evidentza foarte stricta a tot ce a scris + postarile celor cu care a ajuns sa se contreze [...]
Ba eu cred că are o evidenţă la fel de strictă şi a postărilor userilor cu care nu a ajuns să se contreze! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

As fi foarte interesata de reactia ei la vreun "bobarnac" de-al tau, baiat silitor asa cum esti! lol!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Oct 18, 2010 7:27 pm

Armand a scris:As fi foarte interesata de reactia ei la vreun "bobarnac" de-al tau, baiat silitor asa cum esti! lol!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Lun Oct 18, 2010 8:44 pm

Anahoret a scris:
Armand a scris:As fi foarte interesata de reactia ei la vreun "bobarnac" de-al tau, baiat silitor asa cum esti! lol!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta inseamna ca incerci??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Despre bobarnac era vorba... Twisted Evil
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Oct 18, 2010 9:24 pm

Nu! raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Lun Oct 18, 2010 9:50 pm

Anahoret a scris:Nu! raset

Credeai ca nu te-a luat in vizor? Laughing

Sarita de pe fix a scris:Anahoret reloded: "Buuueeei, ALA NEGRU DE RESPIRA GREU, Anahorete, tata, ce facusi bre?! Zi sa: yo sunt mic, tu fa-ma mare, eu sunt slab, tu fa-ma tare, la tot pasul ma-nsoteste si de rele ma pazeste. Tata, FRICA PAZESTE PEPENII, dar tu batman, batman, ca ti-am zis ca aia din palma ta a fost o calugarita. Ei, si daca ma insel, ce? Tu nu te-ai inselat niciodata in ceea ce ma priveste pe mine? Oameni suntem, am mai gresit si noi, nu?
SAPA, tata, daca de papa si de mapa te-ai plictisit!"

Mesajul integral [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Oct 18, 2010 9:59 pm

RocketQu33n a scris:Credeai ca nu te-a luat in vizor? Laughing Mesajul integral [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Uite, chiar sufeream că nu sunt pe Hollywood Walk of Fame! raset
Mi s-a împlinit şi dorinţa asta!
vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Lun Oct 18, 2010 10:11 pm

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Credeai ca nu te-a luat in vizor? Laughing Mesajul integral [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Uite, chiar sufeream că nu sunt pe Hollywood Walk of Fame! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mi s-a împlinit şi dorinţa asta!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mai... incep sa am serioase complexe!
Anahoret, daca ma iubesti... si daca ai inteles ceva din chestia aia in forma de text... PLIIIIZ tradu-mi si mie!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Oct 18, 2010 10:20 pm

Armand a scris:Mai... incep sa am serioase complexe!
Mi se pare corect! Eu sunt lângă Nicolas Cage, tu nu! Complexato! (care eşti!) laugh
Armand a scris:Anahoret, daca ma iubesti... si daca ai inteles ceva din chestia aia in forma de text... PLIIIIZ tradu-mi si mie! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Soră dacă mi-ai fi, şi nu te-aş iubi atât de mult! Dar şi eu aştept o trducere... salutare raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Lun Oct 18, 2010 10:24 pm

1. Nicolas Cage... care este... ia-l tu, ca nu mi-i drag! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2. acum, ca tot mi-s in pragu' somnului, imi pregatesc un mic cosmar legat de ipoteza ca "inimioarele" astea virtuale de p-aici'sha sa apara pe vreun spatiu bantuit de Ani... Doaaaamne fereste!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Oct 18, 2010 10:30 pm

Armand a scris:1. Nicolas Cage... care este... ia-l tu, ca nu mi-i drag!
Bine! Îl iau eu şi ţi-l dau ţie! laugh
Noapte bună! Ce visezi, să strângi în braţe! Şi să-l visezi pe Nicolas Cage! veselie
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Armand Lun Oct 18, 2010 10:35 pm

Somn usor!
P.S. Te-ai scos cu inlocuirea personajului din cosmar!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Lun Oct 18, 2010 10:36 pm

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Credeai ca nu te-a luat in vizor? Laughing Mesajul integral [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Uite, chiar sufeream că nu sunt pe Hollywood Walk of Fame! raset
Mi s-a împlinit şi dorinţa asta!
vesel

Hall of Fame. Smile
Esti inca mic, mai ai pana sa ajungi in clubul actorilor cu peste 20 mil. $ salariu/film, deoarece nu ti s-a dedicat inca un thread intreg. raset


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Lun Oct 18, 2010 10:45 pm, editata de 1 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Oct 18, 2010 10:40 pm

RocketQu33n a scris:Esti inca mic, mai ai pana sa ajungi in clubul actorilor cu peste 20 mil. $ salariu/film, deoarece inca nu ti s-a dedicat un thread intreg. raset
Racheţică... ştii proverbul ăla chinezesc: "Drumul de o mie de veste începe cu primul pas". bine raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Oct 18, 2010 11:01 pm

RocketQu33n a scris:Mesajul integral [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Oare de unde a tras nebuna concluzia că și tu ești frigidă? veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 34 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum