SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

anunturi - emisiuni

+4
Anahoret
delta
ENKI
Armand
8 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

anunturi - emisiuni Empty anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Mar Dec 28, 2010 9:03 pm

ACUM!!!!! cheers

Pe GSP sunt invitati bloggeri la o emisiune...
Printre ei, PITICUUUUUUUU'!!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  ENKI Mar Dec 28, 2010 9:57 pm

Armand a scris:ACUM!!!!! cheers

Pe GSP sunt invitati bloggeri la o emisiune...
Printre ei, PITICUUUUUUUU'!!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ce e aia GSP?! Shocked
Oricum, io cunosc parerea idiotului dramba despre internet si "utilizatori" inca din 2008. vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Mar Dec 28, 2010 10:02 pm

Beyyy... pai tu nu stii unde-i GSPtv??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  ENKI Mar Dec 28, 2010 10:03 pm

Armand a scris:Beyyy... pai tu nu stii unde-i GSPtv??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu. E grav? oaie
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Mar Dec 28, 2010 10:05 pm

ENKI a scris:
Armand a scris:Beyyy... pai tu nu stii unde-i GSPtv??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu. E grav? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dap! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Pentru perspectiva unui sportiv... sau, ma rog, tatic de sportiv...
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  ENKI Mar Dec 28, 2010 10:11 pm

Armand a scris:
ENKI a scris:
Armand a scris:Beyyy... pai tu nu stii unde-i GSPtv??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu. E grav? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dap! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Pentru perspectiva unui sportiv... sau, ma rog, tatic de sportiv...
Aaaa. O fi canalul de sport al gazetei Sporturilor?! Embarassed
Si, in afara de scandaluri legate de Becali, Mutu, Borcea, Iancu (parca asa il cheama pe tiganul de la Timisoara), de mese rotunde cu bloggeri idioti, transmite cumva si snooker? funny
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Mar Dec 28, 2010 10:20 pm

Trec peste palma-n kur cu Iancu, fiindca o s-o pun pe seama invidiei pentru locul ocupat de Poli TM!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

S-a terminat emisiunea... si chiar a fost faina, dinamica, fiindca oamenii au fost naturali! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Poate se da in reluare, ca aia mai fac de-astea...
Eu am anuntat... Poi daca tu te-nfigi in idei fixe, evoluand catre certitudini... ie treaba dumitale...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mie nu mi-i drag sa ma uit la snooker... e prea linistit pentru "dracii" mei...
Twisted Evil
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  delta Mier Dec 29, 2010 4:27 am

Armand a scris:Beyyy... pai tu nu stii unde-i GSPtv??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nici yo nu am postul ăla în grila de programe.
Sau... cel puțin așa știu. scratch
Mă rog, poate o fi printre alea cu sport, dar naiba se uită la ele... suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Anahoret Mier Dec 29, 2010 5:02 am

Armand a scris:Trec peste palma-n kur cu Iancu, fiindca o s-o pun pe seama invidiei pentru locul ocupat de Poli TM!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poli pe locul 2? Very Happy
Să vedem cât timp o să staţi acolo! vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  delta Mier Dec 29, 2010 5:06 am

Anahoret a scris:
Armand a scris:Trec peste palma-n kur cu Iancu, fiindca o s-o pun pe seama invidiei pentru locul ocupat de Poli TM!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poli pe locul 2? Very Happy
Să vedem cât timp o să staţi acolo! vesel
Nici tu n-ai liber pe 29? laugh

P.S. Cre' că și pe 1 ianuarie mă trezesc tot la 4,30 indiferent la ce oră mă culc (chiar dacă nu-i indiferent cu cine... laugh ).

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Mier Dec 29, 2010 6:56 am

Anahoret a scris:
Armand a scris:Trec peste palma-n kur cu Iancu, fiindca o s-o pun pe seama invidiei pentru locul ocupat de Poli TM!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poli pe locul 2? Very Happy
Să vedem cât timp o să staţi acolo! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hi-hi-hi... "Cocoselule", sunt multe pliscuri care iau in calcul chiar titlul pentru noi de data asta! Twisted Evil

Da' eu sunt sigura ca pana si un ploiestean prefera varianta asta, sforariilor de cumetrie dintre "granzii" da capitala! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Anahoret Mier Dec 29, 2010 7:56 pm

Armand a scris:Da' eu sunt sigura ca pana si un ploiestean prefera varianta asta, sforariilor de cumetrie dintre "granzii" da capitala! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cred că până şi bucureştenii s-au săturat de sforăriile lui Mitică! raset
M-aş bucura ca mafia de pe Bega să fie mai tare decât cea de pe Dâmboviţa. Măcar s-ar schimba decorul! bine vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Mier Dec 29, 2010 11:18 pm

Anahoret a scris:
M-aş bucura ca mafia de pe Bega să fie mai tare decât cea de pe Dâmboviţa. Măcar s-ar schimba decorul! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mafia aia exista, din pacate, (si) in tot peisajul fotbalistic romanesc, intr-o masura mai mare sau mai mica. Dar macar mai vezi si ceva fotbal, ceva determinare, un public ceva mai de calitate... ca sa nu mai vorbim despre plicticoasa influentare a scorului prin arbitraje...
Fotbalul e, in primul rand, o afacere profitabila in toata lumea, abia apoi un sport... din pacate again!
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty voteaza mafia mai mica

Mesaj  Vasile Mier Dec 29, 2010 11:39 pm

Anahoret a scris:
Armand a scris:Da' eu sunt sigura ca pana si un ploiestean prefera varianta asta, sforariilor de cumetrie dintre "granzii" da capitala! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cred că până şi bucureştenii s-au săturat de sforăriile lui Mitică! raset
M-aş bucura ca mafia de pe Bega să fie mai tare decât cea de pe Dâmboviţa. Măcar s-ar schimba decorul! bine vesel

adica MMM , adica 3M . Mafia noastra , mai buna decat mafia lor .

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Mier Dec 29, 2010 11:41 pm

Ala Lipsit de Acces a scris:
Anahoret a scris:
Armand a scris:Da' eu sunt sigura ca pana si un ploiestean prefera varianta asta, sforariilor de cumetrie dintre "granzii" da capitala! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cred că până şi bucureştenii s-au săturat de sforăriile lui Mitică! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
M-aş bucura ca mafia de pe Bega să fie mai tare decât cea de pe Dâmboviţa. Măcar s-ar schimba decorul! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

adica MMM , adica 3M . Mafia noastra , mai buna decat mafia lor .

Mey... nu va luati de Poli, atata va zic!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty molitehnica mimisoara ?

Mesaj  Vasile Mier Dec 29, 2010 11:42 pm

Armand a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:
Anahoret a scris:
Armand a scris:Da' eu sunt sigura ca pana si un ploiestean prefera varianta asta, sforariilor de cumetrie dintre "granzii" da capitala! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cred că până şi bucureştenii s-au săturat de sforăriile lui Mitică! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
M-aş bucura ca mafia de pe Bega să fie mai tare decât cea de pe Dâmboviţa. Măcar s-ar schimba decorul! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

adica MMM , adica 3M . Mafia noastra , mai buna decat mafia lor .

Mey... nu va luati de Poli, atata va zic!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ce-i aia ?

Vasile
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice
se pricepe la mânuirea aparaturii electronice

Mesaje : 2246
Data de inscriere : 08/08/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Mier Dec 29, 2010 11:48 pm

Ala Lipsit de Acces a scris:

Mey... nu va luati de Poli, atata va zic!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ce-i aia ?[/quote]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Acum e clar???
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Anahoret Joi Dec 30, 2010 4:29 am

Armand a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:
Armand a scris:

Mey... nu va luati de Poli, atata va zic!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ce-i aia ?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Acum e clar???
Hait! S-a-nfuriat Dolo! raset
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  delta Joi Dec 30, 2010 5:50 am

Armand a scris:
Anahoret a scris:M-aş bucura ca mafia de pe Bega să fie mai tare decât cea de pe Dâmboviţa. Măcar s-ar schimba decorul! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mafia aia exista, din pacate, (si) in tot peisajul fotbalistic romanesc, intr-o masura mai mare sau mai mica. Dar macar mai vezi si ceva fotbal, ceva determinare, un public ceva mai de calitate... ca sa nu mai vorbim despre plicticoasa influentare a scorului prin arbitraje...
Fotbalul e, in primul rand, o afacere profitabila in toata lumea, abia apoi un sport... din pacate again!
Chestiile alea sunt și ilegale, sau doar imorale & incorecte? suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Joi Dec 30, 2010 7:08 am

delta a scris:
Armand a scris:
Anahoret a scris:M-aş bucura ca mafia de pe Bega să fie mai tare decât cea de pe Dâmboviţa. Măcar s-ar schimba decorul! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mafia aia exista, din pacate, (si) in tot peisajul fotbalistic romanesc, intr-o masura mai mare sau mai mica. Dar macar mai vezi si ceva fotbal, ceva determinare, un public ceva mai de calitate... ca sa nu mai vorbim despre plicticoasa influentare a scorului prin arbitraje...
Fotbalul e, in primul rand, o afacere profitabila in toata lumea, abia apoi un sport... din pacate again!
Chestiile alea sunt și ilegale, sau doar imorale & incorecte? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Care? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Joi Dec 30, 2010 7:11 am

Anahoret a scris:
Armand a scris:
Ala Lipsit de Acces a scris:
Armand a scris:

Mey... nu va luati de Poli, atata va zic!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ce-i aia ?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Acum e clar???
Hait! S-a-nfuriat Dolo! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Dum Feb 20, 2011 10:09 pm

Pe Antena 2 e o emisiune despre francmasoni... Aviz amatorilor! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  (Still a)Live Dum Feb 20, 2011 11:16 pm

Armand a scris:Pe Antena 2 e o emisiune despre francmasoni... Aviz amatorilor! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Păi...să se uite amatorii! Unii dintre noi estem profesionişti. vesel
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Armand Lun Feb 21, 2011 6:07 am

(Still a)Live a scris:
Armand a scris:Pe Antena 2 e o emisiune despre francmasoni... Aviz amatorilor! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Păi...să se uite amatorii! Unii dintre noi estem profesionişti. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
geek Razz Adicaaaa... 'neatza! Very Happy
Armand
Armand
IN MEMORIAM Armand
IN MEMORIAM Armand

Mesaje : 3581
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  (Still a)Live Lun Feb 21, 2011 10:44 am

Armand a scris:
(Still a)Live a scris:
Armand a scris:Pe Antena 2 e o emisiune despre francmasoni... Aviz amatorilor! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Păi...să se uite amatorii! Unii dintre noi estem profesionişti. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
geek Razz Adicaaaa... 'neatza! Very Happy
Şi eu te iubessc! vesel vesel
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  baso Mier Mar 02, 2011 7:14 am

O emisiune de exceptie, intitulata "IN PREMIERA", a debutat ieri la A3, cu 3 reportaje care m-au lasat fara cuvinte. Nu credeam ca pot sa vad asa ceva pe vreun post TV romanesc. I-au batut detasat pe cei de la Discovery ! Laughing Profesionalism, arta, talent, sinceritate...foarte frumos

Dintre cele 3 reportaje, ultimul, intitulat "Supraomul", m-a bulversat pur si simplu : povestea unui om deosebit care s-a nascut orb, mut si surd ...

Foarte frumos a fost si reportajul despre Cirque Romanes , din Frantza Laughing

10 + ....cu felcitari !!! bine


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Anahoret Mier Mar 02, 2011 6:31 pm

baso a scris:O emisiune de exceptie, intitulata "IN PREMIERA"
M-a tras soția de mânecă și am văzut și eu ceva din ea. E așa cum zici tu! bine
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  baso Mier Oct 05, 2011 7:41 am

Aseara, la DD OTV "nu stitzi ce pierdetzi" un titlu mare pe ecran : "Un taximetrist omorat in linistitul Bucuresti condus de ciocoiul Oprescu"
Desi nu era de ras, asocierea cu "ciocoiul" facuta in titlu m-a determinat sa zambesc amar. De altfel, cam de cate ori nimeresc cu telecomanda postul ala, vad cuvantul "ciocoi" scris bolduit p'acolo. Ma intreb ce-ar zice bucurestenii despre Diaconescu Di(n)rect daca le-ar fi primar general. raset Daca Oprescu a promis autostrazi suspendate(si, intr-un fel, tinand cont de dubla semnificatie a cuvantului "suspendat", s-a tzinut de cuvant Laughing ) oare ce ar promite manelistu' DD astfel incat sa se indeplineasca pe invers ? Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  baso Mier Oct 05, 2011 8:32 am

Intamplator, la Cornica carcotasilor, am vazut faza asta (minutul 50:05)cu ceva prezentator dement de-al OTV-ului care povestea cum sta treaba cu Radiatiile laser si capcanele mortale patronate de super-ciocoiul Oprescu, facand noi dezvaluiri dinamita despre ciocoi raset Parca ar emite din ospiciu ... Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Corina Vin Oct 21, 2011 10:04 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pentru a comunica orice despre abuzurile facute asupra jurnalistilor puteti accesa site-ul http ://exponent.uv.ro/ va va raspunde la orice ora cineva
Corina
Corina
mai stă un pic pe gânduri
mai stă un pic pe gânduri

Mesaje : 40
Data de inscriere : 19/10/2011
Varsta : 37
Localizare : http://exponentă.curv.ro/

http://exponentă.curv.ro/

Sus In jos

anunturi - emisiuni Empty Re: anunturi - emisiuni

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum