SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

diverse

+12
lolo
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dracu' gol
Armand
RocketQu33n
Vasile
baso
(Still a)Live
aurora
ENKI
delta
Anahoret
16 participanți

Pagina 19 din 33 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Urmatorul

In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Mai 29, 2011 2:03 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Ca nu demult te-ai umflat imediat in pene, cand un post de radio vroia sa-si faca reclama pe site-ul tau, apoi, liniste. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
probabil că te referi la șarlatanul ăla care încerca să prostească un număr cât mai mare de bloggeri să posteze pe site-ul lor.
Chiar a fost haios cum ai declarat imediat ca daca nu pune banul jos, nici nu te clintesti din loc. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Absolut!
De ce să fac gratis profit unei firme comerciale? suspect

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Mai 29, 2011 2:06 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Ca nu demult te-ai umflat imediat in pene, cand un post de radio vroia sa-si faca reclama pe site-ul tau, apoi, liniste. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
probabil că te referi la șarlatanul ăla care încerca să prostească un număr cât mai mare de bloggeri să posteze pe site-ul lor.
Chiar a fost haios cum ai declarat imediat ca daca nu pune banul jos, nici nu te clintesti din loc. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Absolut!
De ce să fac gratis profit unei firme comerciale? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ca sa faci profit unei firme, inainte trebuie sa te bage in seama pe bune. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ce? La 'teligenta ta covarsitoare, nu-i lucru greu de obtinut. Laughing


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Dum Mai 29, 2011 2:07 pm, editata de 1 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Dum Mai 29, 2011 2:07 pm

delta a scris:
ENKI a scris:Ciudat, motivul urletului apare, repetat, si in acest clip, postat ieri pe Youtube. Shocked

Păi, acum orice fâs virtual poate ajunge "hit"...
Chestia e ca am tot remarcat urletul in ulimele trei zile, articolul de aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] fiind postat pe 27 mai. Suspect
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Mai 29, 2011 2:19 pm

RocketQu33n a scris:Ca sa faci profit unei firme, inainte trebuie sa te bage in seama pe bune. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ce? La 'teligenta ta covarsitoare, nu-i lucru greu de obtinut. Laughing
dacă site-ul ăla nu avea tangențe cu mediul, degeaba insistau...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Mai 29, 2011 2:22 pm

baso a scris:Mai, acum incepi sa-ti aduci aminte si de povesti din vremea cand sugeai tzatza de la ma-ta ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De ce, tu deja incepi sa ai probleme cu memoria? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Mai 29, 2011 2:33 pm

baso a scris:
RocketQu33n a scris:
delta a scris:Păi, acum orice fâs virtual poate ajunge "hit"...
Cate fasuri de-ale tale au ajuns hit-uri? Hai sa fiu mai exacta: cat succes are blogul tau si pagina ta de publicatii stiintifice? Ca nu demult te-ai umflat imediat in pene, cand un post de radio vroia sa-si faca reclama pe site-ul tau, apoi, liniste. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mai, acum incepi sa-ti aduci aminte si de povesti din vremea cand sugeai tzatza de la ma-ta ? veselie
Probabil crede (sau vrea să pară că ar crede) că orice domeniu sau aspect dintr-un domeniu are același impact asupra publicului. Wink
Așa că nu-i trece nici prin creanga minții că (luând un exemplu din domeniul despre care susține că i-ar fi oarecum mai familiar) un neurochirurg apare în mass-media mult mai puțin frecvent (poate chiar deloc) decât un manelist.
Pe neurochirurg probabil nu-l deranjează lipsa îngrămădelii de paparazzi prin preajma sălii de operație, în schimb manelistul ar fi probabil isterizat dacă nu apare niciun reporter la spectacolele sale. Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Mai 29, 2011 3:29 pm

delta a scris:Probabil crede (sau vrea să pară că ar crede) că orice domeniu sau aspect dintr-un domeniu are același impact asupra publicului. Wink
Așa că nu-i trece nici prin creanga minții că (luând un exemplu din domeniul despre care susține că i-ar fi oarecum mai familiar) un neurochirurg apare în mass-media mult mai puțin frecvent (poate chiar deloc) decât un manelist.
Pe neurochirurg probabil nu-l deranjează lipsa îngrămădelii de paparazzi prin preajma sălii de operație, în schimb manelistul ar fi probabil isterizat dacă nu apare niciun reporter la spectacolele sale. Laughing

Cine vorbea de mass media? Inainte de mass media, se ingramadesc oamenii de specialitate (care au mai mult habar decat jurnalistii), daca considera ca omul are ceva seminificativ de spus. Si tu cu siguranta ca ai auzit de medicul X din Tulcea de la altii. Cei performanti nu raman anonimi, cel putin nu printre altii din domeniul lor de activitate. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Mai 29, 2011 3:36 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:Probabil crede (sau vrea să pară că ar crede) că orice domeniu sau aspect dintr-un domeniu are același impact asupra publicului. Wink
Așa că nu-i trece nici prin creanga minții că (luând un exemplu din domeniul despre care susține că i-ar fi oarecum mai familiar) un neurochirurg apare în mass-media mult mai puțin frecvent (poate chiar deloc) decât un manelist.
Pe neurochirurg probabil nu-l deranjează lipsa îngrămădelii de paparazzi prin preajma sălii de operație, în schimb manelistul ar fi probabil isterizat dacă nu apare niciun reporter la spectacolele sale. Laughing

Cine vorbea de mass media? Inainte de mass media, se ingramadesc oamenii de specialitate (care au mai mult habar decat jurnalistii), daca considera ca omul are ceva seminificativ de spus. Si tu cu siguranta ca ai auzit de medicul X din Tulcea de la altii. Cei performanti nu raman anonimi, cel putin nu printre altii din domeniul lor de activitate. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
păi, cine te-a pus să pomenești de un blog?
ăla nu-i reper, decât poate doar pe blogosferă/forumuri...
știi cât timp ia să dispară un blog (indiferent care)?
maximum 5 secunde
ăsta-i motivul principal pentru care, dacă e vorba de ceva serios, nu indici un blog ca sursă Cool

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Mai 29, 2011 3:43 pm

delta a scris:ăsta-i motivul principal pentru care, dacă e vorba de ceva serios, nu indici un blog ca sursă Cool

Hmm... Motivul principal pentru care nu indic eu un blog ca sursa este pentru ca oricine poate debita ce vrea pe un blog, fara ca acesta sa fie evaluat de cineva din domeniul respectiv.
Cine scrie articole de specialitate si este citat de altii, apare la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Cand cauti ceva anume, scholar.google iti afiseaza rezultatele in functie de citari, deci nu de trafic, cum se intampla cu wikipedia care apare prima ca rezultat la majoritatea cautarilor pe google. Wink

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Dum Mai 29, 2011 4:44 pm

RocketQu33n a scris:
baso a scris:Mai, acum incepi sa-ti aduci aminte si de povesti din vremea cand sugeai tzatza de la ma-ta ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De ce, tu deja incepi sa ai probleme cu memoria? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Recunosc funny Eu n-am amintiri de la colectivizare ca si tine raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Mai 29, 2011 5:03 pm

baso a scris:
RocketQu33n a scris:
baso a scris:Mai, acum incepi sa-ti aduci aminte si de povesti din vremea cand sugeai tzatza de la ma-ta ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De ce, tu deja incepi sa ai probleme cu memoria? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Recunosc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Eu n-am amintiri de la colectivizare ca si tine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nimeni nu-i perfect. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Dum Mai 29, 2011 5:48 pm

RocketQu33n a scris:Cine vorbea de mass media? Inainte de mass media, se ingramadesc oamenii de specialitate (care au mai mult habar decat jurnalistii), daca considera ca omul are ceva seminificativ de spus.
Există şi jurnalişti de specialitate cu studii serioase în domeniu, însă aceştia nu scriu nici în "Libertatea" nici în "Can-can", d-asta nu sunt cunoscuţi. Gândeşte-te că un interviu bun cu un om de ştiinţă pe un subiect de specialtate nu poate fi făcut de Adriana Bahmuţeanu. Very Happy

De regulă aceştia sunt free-lancer şi scriu pentru cine plăteşte mai bine. Uneori au bani mai mulţi decât savantul pe care-l intervievează. cool
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Dum Mai 29, 2011 6:01 pm

Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Cine vorbea de mass media? Inainte de mass media, se ingramadesc oamenii de specialitate (care au mai mult habar decat jurnalistii), daca considera ca omul are ceva seminificativ de spus.
Există şi jurnalişti de specialitate cu studii serioase în domeniu, însă aceştia nu scriu nici în "Libertatea" nici în "Can-can", d-asta nu sunt cunoscuţi. Gândeşte-te că un interviu bun cu un om de ştiinţă pe un subiect de specialtate nu poate fi făcut de Adriana Bahmuţeanu. Very Happy

De regulă aceştia sunt free-lancer şi scriu pentru cine plăteşte mai bine. Uneori au bani mai mulţi decât savantul pe care-l intervievează. cool
să vezi cum "pasăm" unul altuia câte o solicitare de la vreun ziar/post TV... Laughing
de regulă, de căruță rămâne directorul științific... dar când e în deplasare/delegație sau concediu... păi, atunci trebuie urgent depistat alt fraier... laugh
în cazul cailor din Letea a căzut măgăreața pe Răileanu, absolvent de medicină veterinară, angajat de vreo 5 ani la noi, care în privat are și o firmă cu herghelie, așa că-l călăresc toți în această perioadă... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Dum Mai 29, 2011 6:10 pm

delta a scris:să vezi cum "pasăm" unul altuia câte o solicitare de la vreun ziar/post TV... Laughing
de regulă, de căruță rămâne directorul științific... dar când e în deplasare/delegație sau concediu... păi, atunci trebuie urgent depistat alt fraier... laugh
în cazul cailor din Letea a căzut măgăreața pe Răileanu, absolvent de medicină veterinară, angajat de vreo 5 ani la noi, care în privat are și o firmă cu herghelie, așa că-l călăresc toți în această perioadă... laugh
Cunosc fenomenul, pentru că şi la noi se procedează asemenea când sunt solicitări de la presa... să-i zic "generalistă". Very Happy
Dar să-i vezi cum se înghesuie când e vorba de o revistă de specialitate: calcă unii peste alţii! vesel
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Dum Mai 29, 2011 7:42 pm

delta a scris:
Anahoret a scris:
RocketQu33n a scris:Cine vorbea de mass media? Inainte de mass media, se ingramadesc oamenii de specialitate (care au mai mult habar decat jurnalistii), daca considera ca omul are ceva seminificativ de spus.
Există şi jurnalişti de specialitate cu studii serioase în domeniu, însă aceştia nu scriu nici în "Libertatea" nici în "Can-can", d-asta nu sunt cunoscuţi. Gândeşte-te că un interviu bun cu un om de ştiinţă pe un subiect de specialtate nu poate fi făcut de Adriana Bahmuţeanu. Very Happy

De regulă aceştia sunt free-lancer şi scriu pentru cine plăteşte mai bine. Uneori au bani mai mulţi decât savantul pe care-l intervievează. cool
să vezi cum "pasăm" unul altuia câte o solicitare de la vreun ziar/post TV... Laughing
de regulă, de căruță rămâne directorul științific... dar când e în deplasare/delegație sau concediu... păi, atunci trebuie urgent depistat alt fraier... laugh
în cazul cailor din Letea a căzut măgăreața pe Răileanu, absolvent de medicină veterinară, angajat de vreo 5 ani la noi, care în privat are și o firmă cu herghelie, așa că-l călăresc toți în această perioadă... laugh
Apropo, niste virtuali care-si construiesc propriile dosare pe Facebook au pus la semnat o petitie cu titlul Sustine legiferarea rezervatiei cailor salbaticiti din Delta Dunarii. laugh
Deja sunt 15738 de membri, care au donat uriasa suma de 51,60 USD. veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Mai 29, 2011 7:56 pm

delta a scris:
de regulă, de căruță rămâne directorul științific... dar când e în deplasare/delegație sau concediu... păi, atunci trebuie urgent depistat alt fraier... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
în cazul cailor din Letea a căzut măgăreața pe Răileanu, absolvent de medicină veterinară, angajat de vreo 5 ani la noi, care în privat are și o firmă cu herghelie, așa că-l călăresc toți în această perioadă... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ala care a dat interview pentru cei de la France 24? Very Happy



Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Dum Mai 29, 2011 8:20 pm, editata de 1 ori

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQu33n Dum Mai 29, 2011 7:58 pm

Anahoret a scris:Există şi jurnalişti de specialitate cu studii serioase în domeniu, însă aceştia nu scriu nici în "Libertatea" nici în "Can-can", d-asta nu sunt cunoscuţi. Gândeşte-te că un interviu bun cu un om de ştiinţă pe un subiect de specialtate nu poate fi făcut de Adriana Bahmuţeanu. Very Happy

De regulă aceştia sunt free-lancer şi scriu pentru cine plăteşte mai bine. Uneori au bani mai mulţi decât savantul pe care-l intervievează. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Stiu ca exista, dar aia nu sunt paparazzi, ca de ei pomenea delta. Adica m-as indoi sa fie. Laughing

RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n
IN MEMORIAM RocketQu33n

Mesaje : 3013
Data de inscriere : 04/07/2010
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Mai 30, 2011 7:28 am

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
de regulă, de căruță rămâne directorul științific... dar când e în deplasare/delegație sau concediu... păi, atunci trebuie urgent depistat alt fraier... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
în cazul cailor din Letea a căzut măgăreața pe Răileanu, absolvent de medicină veterinară, angajat de vreo 5 ani la noi, care în privat are și o firmă cu herghelie, așa că-l călăresc toți în această perioadă... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ala care a dat interview pentru cei de la France 24? Very Happy

Da

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Mai 30, 2011 7:30 am

ENKI a scris:Apropo, niste virtuali care-si construiesc propriile dosare pe Facebook au pus la semnat o petitie cu titlul Sustine legiferarea rezervatiei cailor salbaticiti din Delta Dunarii. laugh
Deja sunt 15738 de membri, care au donat uriasa suma de 51,60 USD. veselie

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Printre altele (și) din acest motiv e periculos să mizezi pe campanii neoficiale și voluntariat.
În majoritatea covârșitoare a cazurilor cu astea nu se rezolva practic mai nimic...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Anahoret Lun Mai 30, 2011 9:15 pm

delta a scris:În majoritatea covârșitoare a cazurilor cu astea nu se rezolva practic mai nimic...
Ba se mai rezolvă câte ceva... pentru cineva... Laughing
Am constatat că, uneori (ca să nu zic "de regulă"), în spatele voluntarilor oneşti stau nişte băieţi deştepţi.
Anahoret
Anahoret
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea
la cât a postat pe aici, vede altfel lumea

Mesaje : 3513
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Joi Iun 02, 2011 12:11 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

dex in plex
US Bullion Depository inseamna Depozitul de Bulion al Statelor Unite?
laugh laugh laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  (Still a)Live Vin Iun 03, 2011 9:18 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Vin Iun 03, 2011 10:55 am

(Still a)Live a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
nu m-am uitat prin acel site, dar nu cumva are formă de glonț instrumentul ăla? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  (Still a)Live Vin Iun 03, 2011 10:58 am

delta a scris:
(Still a)Live a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
nu m-am uitat prin acel site, dar nu cumva are formă de glonț instrumentul ăla? Laughing
Poate că era mai bine să fi fost aşa! Printre altele...pt că ar fi prevenit, plus vindecat multe alte boli, respectiv toate cele pe care le are omul. vesel
(Still a)Live
(Still a)Live
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri
se gândește cât o fi costând timpul petrecut pe forumuri

Mesaje : 3285
Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 49
Localizare : SulfCity

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Vin Iun 03, 2011 4:07 pm

Reprezentantzii MISA nu sunt normali (ii plasez in acelasi registu cu profa de romana a lui Badea laugh )

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Iote ce pretentzii au, prin liderul imputernicit sa-i reprezinte laugh


Într-o carte nepublicată a guruului Bivolaru, scrie Times of India, se spune: "Aţi visat vreodată sau aţi aspirat vreodată la a face dragoste intens, profund şi frenetic cu femeia iubită pentru chiar şi zece ore încontinuu? Această carte dezvăluie astfel de metode secrete într-un limbaj clar şi accesibil, dacă vă lăsaţi ghidat de experienţa personală a autorului". Mihai Stoian, un bărbat cu barbă, îmbărcat într-o cămaşă galbenă şi pantaloni, nu arată ca un yoghin. Însă pentru discipolii săi - el zice că ar fi 40.000 în 30 de ţări - el este mai mult decât atât. Este un om de ştiinţă, susţinând despre el că este cercetător nuclear cu preocupări pentru inteligenţa artificială, filosof şi guru ce predă continenţa sexuală, ca soluţie la toate problemele dintr-o relaţie. Membrii MISA definesc continenţa drept abilitatea de a avea orgasm fără a ejacula. "



laugh laugh laugh 10 ore ? Shocked Mai mult decat programul legal de munca de 8 ore ? laugh

PS> Idiotzii astia de la MISA militeaza pt. ore suplimentare de munca & futai mai ales in privintza sclavelor sexuale Laughing Cica-s iubarezti , cretinii dracului de pervershi sexuali devil

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Iun 04, 2011 12:04 pm

Iotiiii....se pare ca Mihai Stoian, cercetatorul nuclear cu cu preocupări pentru inteligenţa artificială a stabilit ca numărul fetelor va scădea cu câteva milioane din cauza radiaţiilor nucleare ...ca pedeaspa ca nu vor sa presteze 10 ore incontinuu laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Iun 04, 2011 12:33 pm

Mda, intersante legaturi laugh

...asa numitul Mihai Stoian, este seful scoli de yoga din Danemarca, cu sediul an Copenhaga,care are filme porno facute cu unele fete de la cursul sau

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

si spirala lu' Bivolaru laugh Auroville laugh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



si ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Iun 04, 2011 1:22 pm

In tot cazul, bautorii de urina sunt virusatzi rau de tot. Mad Nu m-ar mira sa existe in rromanica multzi "artisti si asa zis intelectuali", pana la nivel inalt, bolnavi de sindromul asta ... marca Bivolaru

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Sam Iun 04, 2011 6:28 pm

baso a scris:
Într-o carte nepublicată a guruului Bivolaru, scrie Times of India, se spune: "Aţi visat vreodată sau aţi aspirat vreodată la a face dragoste intens, profund şi frenetic cu femeia iubită pentru chiar şi zece ore încontinuu? Această carte dezvăluie astfel de metode secrete într-un limbaj clar şi accesibil, dacă vă lăsaţi ghidat de experienţa personală a autorului". Mihai Stoian, un bărbat cu barbă, îmbărcat într-o cămaşă galbenă şi pantaloni, nu arată ca un yoghin. Însă pentru discipolii săi - el zice că ar fi 40.000 în 30 de ţări - el este mai mult decât atât. Este un om de ştiinţă, susţinând despre el că este cercetător nuclear cu preocupări pentru inteligenţa artificială, filosof şi guru ce predă continenţa sexuală, ca soluţie la toate problemele dintr-o relaţie. Membrii MISA definesc continenţa drept abilitatea de a avea orgasm fără a ejacula. "
laugh laugh laugh 10 ore ? Shocked Mai mult decat programul legal de munca de 8 ore ? laugh
probabil nu s-au referit la 10 ore consecutive... scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Iun 04, 2011 7:03 pm

delta a scris:
baso a scris:
Într-o carte nepublicată a guruului Bivolaru, scrie Times of India, se spune: "Aţi visat vreodată sau aţi aspirat vreodată la a face dragoste intens, profund şi frenetic cu femeia iubită pentru chiar şi zece ore încontinuu? Această carte dezvăluie astfel de metode secrete într-un limbaj clar şi accesibil, dacă vă lăsaţi ghidat de experienţa personală a autorului". Mihai Stoian, un bărbat cu barbă, îmbărcat într-o cămaşă galbenă şi pantaloni, nu arată ca un yoghin. Însă pentru discipolii săi - el zice că ar fi 40.000 în 30 de ţări - el este mai mult decât atât. Este un om de ştiinţă, susţinând despre el că este cercetător nuclear cu preocupări pentru inteligenţa artificială, filosof şi guru ce predă continenţa sexuală, ca soluţie la toate problemele dintr-o relaţie. Membrii MISA definesc continenţa drept abilitatea de a avea orgasm fără a ejacula. "
laugh laugh laugh 10 ore ? Shocked Mai mult decat programul legal de munca de 8 ore ? laugh
probabil nu s-au referit la 10 ore consecutive... scratch

tu ce intzelegi prin 10 ore incontinuu ?

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 19 Empty Re: diverse

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 33 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum