SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

diverse

+12
lolo
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dracu' gol
Armand
RocketQu33n
Vasile
baso
(Still a)Live
aurora
ENKI
delta
Anahoret
16 participanți

Pagina 31 din 33 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Urmatorul

In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQueen Mier Ian 30, 2013 6:01 pm

baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Tipa are mari probleme cu propria ei persoana daca a ajuns sa cersheasca comentarii pe facebook la ora la care dorm totzi oamenii
normali Laughing


Probabil ca au deranjat-o genul acesta de comentarii:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh

Nu gasesc comentariul ei cu pricina, ca i-as fi raspuns...
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQueen Mier Ian 30, 2013 6:05 pm

Copiez aici unele comentarii, sa ramana pentru posteritate: raset

Nicoleta Tincu bordelui cu tine
5 hours ago · Like
Costel Moldoveanu asta e cariera ei frate de sugatoare
4 hours ago · Like
Catalin Alexandrescu Ori ,cum esti terminată ...plasticato .....
4 hours ago · Like · 1
Anca Tacu ce sugatore? controleaza ti vocabularu ... asa vau invatat cei de acasa ?
3 hours ago · Like · 1
Alex Ostaficiuc pt Anca Tacu.... invata sa scrii si dupa aia poti sa comentezi
2 hours ago · Like
Jad Badran esti urata in spume
2 hours ago · Like
Ionut Tepeliga doamne penala e
about an hour ago · Like
Ana Maria Creata dute ma si veziti de treaba ta daca e penala dc intri si te uiti la pozele ei dute si veziti de treaba ta om incult ce esti !!!!!!!!

Petre Gabriela urat cred ca te vezi tu cine nu ar vrea sa arate ca ea asa slaba e superba eu ca femeie spun ca e frumoasa da pai un barbat
Yesterday at 11:26am · Like · 2
Stoia Marian Noapte buna stafie.
21 hours ago via mobile · Like · 2
Anghelescu Dragos =))))))))))) lesinnnn
18 hours ago · Like
Sarita Roxana DOAMNE¡¡¡ce cuvinte scoateti¡¡ noapte buna stafie:)))))))))))See Translation
17 hours ago · Like · 1
Iosif Ghergut Numai silikoanele e de ea
7 hours ago · Like
Ovidiu Prisacariu stergete la gura inainte de a scrie pe FB
7 hours ago · Like

Iulia Mihaela Stanciu-popescu SUPERBA
5 hours ago · Like
Ionut Filimon frumoasa
4 hours ago · Like
Ionut Tepeliga superba curva
about an hour ago · Like


RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Mier Ian 30, 2013 6:09 pm

RocketQueen a scris:
baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Tipa are mari probleme cu propria ei persoana daca a ajuns sa cersheasca comentarii pe facebook la ora la care dorm totzi oamenii
normali Laughing


Probabil ca au deranjat-o genul acesta de comentarii:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh

Nu gasesc comentariul ei cu pricina, ca i-as fi raspuns...
adică aia se dă în stambă, miorii se îngrămădesc să o beștelească și după aia tot ea este ofuscată? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQueen Mier Ian 30, 2013 6:16 pm

delta a scris:adică aia se dă în stambă, miorii se îngrămădesc să o beștelească și după aia tot ea este ofuscată? Laughing

Probabil ca se astepta sa fie venerata, dupa ce s-a straduit din rasputeri sa fie calarita de la cel mai jos pana la cel mai inalt designer, care se intampla sa fie gay si sa nu recunoasca acest lucru, si a investit o droaie de bani sa arate a papusa de plastic. Ghinionul ei e ca n-o prea duce mintea, asa ca s-ar putea ca intr-o zi sa nu mai faca fata presiunii publicului batjocoritor si sa-si ia catrafusele spre tarile exotice, la fel ca a ei colega de breasla, Mihaela Radulescu. Desigur, nu va ezita sa dea vina pe reporteri, jurnalisti, romani, tara pentru faptu' ca nu e respectata ca curva scumpa. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Mier Ian 30, 2013 6:22 pm

RocketQueen a scris:
baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Tipa are mari probleme cu propria ei persoana daca a ajuns sa cersheasca comentarii pe facebook la ora la care dorm totzi oamenii
normali Laughing


Probabil ca au deranjat-o genul acesta de comentarii:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

laugh

Nu gasesc comentariul ei cu pricina, ca i-as fi raspuns...

Realitate este ca si aia care comenteaza p'acolo nu au toate tziglele pe casa raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Mier Ian 30, 2013 6:26 pm

Iote la capul lu' Motoc ce stie ... laugh

Motoc Costel Iulian
Cand trupul tau nu e destul...
Te iubesc atat de mult incat uneori trupul tau nu e destul si vreau sa-ti posed sufletul, vreau sa te fac sa-ti pierzi controlul, sa gemi incontrolabil, prizoniera a placerilor carnale, sa uiti de tine si sa mi te abandonezi total. In acele clipe simt ca sunt stapanul trupului si inimii tale, si nu se poate descrie in cuvinte cat de speciale raman ele pt mine. Atunci simt ca ma contopesc iubindu-l cu intreg universul, exact asa cum sigur simt si ingerii. Ca sa vezi cata putere a dat Dumnezeu unei femei, si in ciuda zvonurilor ce umbla-n lume, cu siguranta trupul ei e la fel de iubit si dorit acolo sus precum e aicea pe pamant...
Te ador fereastra mea spre minunatiile divine, te ador si iti daruiesc de ziua ta singurul cadou demn de tine: dragostea mea intr-o carte speciala ...
Eu sunt al tau, tu esti a mea
Eu sunt al tau, tu esti a mea, asta inseamna dragostea si asta-i tot ce-mi doresc de la viata.
Sa-mi petrec noptile cu tine-n brate, mangaiat de rasuflarea ta fierbinte, sa ma trezezesc dimineata inecat in parul tau, sa-mi servesti la micul dejun dulceata de pe buzele tale si lacina sa ma-dop cu sanii tai deliciosi, asa sa-mi treaca toate zilele, privindu-te si bucurandu-ma de tine, de trupul tau, de glasul, vorbele, gandurile tale... Iti multumesc iubirea mea ca mi-ai daruit ceva ce altii nici nu-si pot imagina, iti multumesc si te ador si-ti daruiesc celmai romantic cadou pe care l-am putut gasi pentru tine.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQueen Mier Ian 30, 2013 6:28 pm

Oricum, Bianca Dragusanu e un fenomen. Ar trebui sa-i multumim ca exista. raset


Bianca: La mine asa incepe noaptea;) — at Belle Fleur Boutique. (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=497175980335405&set=pb.232743090112030.-2207520000.1359566416&type=3&theater)

Veronica Vera toate noptile sa inceapa asa
January 26 at 5:06pm · Like · 2
Alina Porumb vreau si eu sa mi inceapa noaptea asa..te invidiez:)
Sunday at 12:01am · Like · 2
Spiros Sorips si se termina cu 5 euro in chiloti..
Sunday at 4:07pm · Like · 3
Diana Maria serios?hai lasa vrajala:))
20 hours ago · Like · 1
Ionut Tepeliga cred ca incepi alfel cu gura pe pula
2 hours ago · Like · 2
Maria Mariaa care dintre ele ??
about an hour ago · Like

Petcu Catalin El Sharaawy de cate ori te vad mi se face greata de tine

Ilie Stanescu fato,bianca,,esti urata si analfabeta....lasa-ne!
18 minutes ago · Like · 2
Roxii Roxx Sa va iubiti mult si sa va tina relatia .. Sincer imi place de voii 2.. desii lumea vorbeste mult si prost.. oricum nu cred ca va afecteaza in vreun fel (asa e cel mai bine).
15 minutes ago · Like
Alex Fcsb Varga nu mai comentatii, voi chiar nu vedeti ca nu va baga nimeni in seama Smile)) taraanii
15 minutes ago via mobile · Like
Virgil Nan mah date draku k dupa ce te-ai despartit de cristea repede la altu si ziceai k il iubesti.....arati k draku niki dak mi-ar da cineva bani k sa fiu ku tine nu as accepta
13 minutes ago · Like · 1
Petronela Si Iulian Adochitei bianca nu baga in seama toate prostiile,va sta foarte bine impreuna...felicitari si iubiti.va mult
9 minutes ago · Like
Georgy Loredana )) Nu stiu de ce va agitati atat :-?? ... Daca ea se simte bine in pielea ei atunci asta conteaza.. Asa ca restu care comenteaza pe aici aiurea si rautacios nu le vad rostu...Nu va convine nu accesati pagina ei sau sunteti mai 'smecheri' daca ziceti ca e urata,sau ca arata in nu stiu ce fel.. Offf
6 minutes ago · Like · 1

Lazar Anghelescu care farmec? ca e toata din plastic:))
44 minutes ago · Like · 1
Maier Albert nu fiti invidiosi,uitativa la persoanele voastre intai si dupa aia comentati
37 minutes ago · Like

Catalin Zafiu No comment...Hot@cool
Yesterday at 5:18pm · Like
Costel Moldoveanu mama ce bot format dupa pula ai mai
4 hours ago · Like
Gianina Moise saracu Costel Moldoveanu...tare frustrat mai daca te face in toate felurile cand el arata...cum arata:)
4 hours ago · Like
Hila Virgil Ce funezi mai costele , cred ca esti unu care no vazut femeie in viata lui prost crescut cu parinti ca el
4 hours ago · Like · 1
David Ungureanu tarfa
3 hours ago · Like
Raluca Ralu INVIDIOSILOR!!!
2 hours ago · Like
Florin Florin )))
2 hours ago · Like
Pop Carmen Oana sa st ca asa este toata lumea e invidioasa pe toata lumea s-a intors lumea cu curu in jos.
2 hours ago · Like
Pop Carmen Oana cea mai frumoasa focccccccc
2 hours ago · Like
ماجد سعيد ابو أسحق love
52 minutes ago · Like

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQueen Mier Ian 30, 2013 6:34 pm

baso a scris:Iote la capul lu' Motoc ce stie ... laugh

Am vazut ca i-a dedicat unu' o poezie, da' eu vroiam sa citesc mai intai mistourile. Da si mie link'u', ca nu mai stiu sub ce poza era... Vreau sa vad cum arata gagiu'. raset

baso a scris:
Iti multumesc iubirea mea ca mi-ai daruit ceva ce altii nici nu-si pot imagina, iti multumesc si te ador si-ti daruiesc celmai romantic cadou pe care l-am putut gasi pentru tine.

Nu stiu cum e sa fii barbat, deci nu-mi pot da cu parerea in privinta masurii in care isi pot/nu imagina barbatii cum e sa fie supta si ultima vlaga din tine de niste buze pline cu botox. Aici ne poate lamuri delta... scratch
Si dupa ce s-a umezit toata, da bot in cap cu una de marimea rujului...

In alta ordine de idei, cand am citit textul romantic al excitatului, mi-am adus aminte de o parodie dupa una din poeziile de dragoste ale lui Eminescu, scrisa de un coleg de-al meu - acelasi coleg, de care am mai povestit aici si care m-a numit "Lesbian". raset Tipu' era un finut in adancul naturii sale si nu vorbea murdar, decat la misto. Am ras efectiv cu lacrimi la parodia pe care o scrisese (utilizase inclusiv substantive gen "p!zda" si "p?la"). Din pacate nu stiu ce s-a intamplat cu versiunea aceea adaptata, da' chiar era o opera de arta in felul ei... raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Mier Ian 30, 2013 6:58 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQueen Mier Ian 30, 2013 7:30 pm

baso a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mersi. E casatorit. Atunci nu-i surpriza ca are prietene pitipoance si le trimite comentarii amoroase curvelor penale. raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Joi Ian 31, 2013 7:36 am

De vina sunt cei care mediatizeaza excesiv astfel de creaturi. Din cate observ, cei mai multzi fac comentarii rautacioase cam la tot ce apare despre ele, existand insa si fani "infocatzi" si fane care au o reprezentare ciudata a notiunilor de "succes"si "invidie" legat de tutele mediatizate.

Aseara , am urmarit putzin Agentul Vip . Era invitatat Serghei Mizil si inca unul pt. a face mishto de pitzipoance. Yo fac eforturi ca sa intzeleg ce bolboroseste individul ala , mereu invitat in astfel de showuri. Pe langa faptul ca are o dictie aiurea, mananca si din cuvinte , vorbind cocalareste ca si cum ar sta cu amicii la baute. Mi s-a parut amuzant doar faptul ca cei doi si moderatorul radeau la fel , ca niste capre, imitand rasul lui Mizil. Cica ar realiza o atmosfera de complicitate intelectuala Laughing Acu' , si cand vezi ce fel de personaje apar pe ecran ca sa se distreze pe seama tutelor, realizezi ca nu este mare diferentza intre unii si altzii. Na,moderatorul le arata poze cu tutele si le prezinta stirea despre ele iar invitatzii se intrec in comentarii rautacioase.

Pe un alt post TV, tot intr-o emisiune de mondenisme , a fost invitata Andreea Tonciu impreuna cu maica-sa. Fata aia este un monument de prostie si fitzoshenie. Maica-sa, care are o florarie, se plangea ca fata nu vrea sa lucreze si ca o dispera treaba asta pt. ca s-a saturat sa pompeze bani in ea. Ori de cate ori o suna, fata zice ca sta in pat. Idioata ii raspunde mamei: Pai, daca apar la TV, cum sa lucrez ca vanzatoare in florarie ? Dupa care ii propune mamei, ca varianta, ca ar vrea sa deschida un salon. Moderatorul , amuzat, insista putzin pe treaba cu deschisul salonului iar idioata precizeaza ca da, ea vrea doar sa deschida si sa inchida salonul, dar nu si sa lucreze in el , ci sa fie patroana. raset In rest, se plangea ca maica-sa a inceput sa-i dea bani cu tzaraita si ca o costa tare mult sa mearga saptamanal la masaje si sa-si faca unghiile ca sa fie mumoasa. Ma-sa a mai povestit ca in timp ce ea cu sotzul ei erau plecati in strainatate, au lasat floraria pe mana fetei iar cand s-au intors, s-au trezit cu o tona de datorii la furnizori. raset Idioata de fii-sa era amuzata , ca si cum nu despre ea se povestea.

Partea proasta este ca rapandulele de genul asta si-au facut un nume , fiind promovate pana la intoxicare de catre televiziuni si tabloide. D'aia si au atatia fani/fane care le considera celebritati demne de urmat. A devenit chiar bizara goana jurnalistilor de a vana orice partz al acestor tute celebre . In urma cu vreo 10 ani, parca nu era atata inflatzie de prostie mediatizata.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Lun Feb 04, 2013 6:22 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dupa cum au prezentat astia stirea, tocmai era sa comentez ceva despre infirmiera Laughing Noroc ca mai sunt si alte site-uri in care explica eroarea Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Vin Feb 15, 2013 1:19 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Moda asta, noua, o fi fo inspiratie de la bufnite raset


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQueen Lun Feb 18, 2013 8:07 pm

Oare canta live si pe la concertele de afara? Nu i-ar strica niste lectii de canto...



RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Lun Mar 11, 2013 6:07 pm

luminița anghel a fost atacată, energetic de tot, la eurofâsâiala televizată... laugh
poporul mioritic evident nu e întreg la minte

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Mar Mar 12, 2013 6:58 am

delta a scris:luminița anghel a fost atacată, energetic de tot, la eurofâsâiala televizată... laugh
poporul mioritic evident nu e întreg la minte

Intotdeauna comentariile de dupa o finala din asta sunt amuzante Laughing
Luminita este pesedista si au faultat-o basistii care l-au votat pe Turcescu .
La votul publicului, razboiala ar fi fost intre B1 si A3(astia din urma promovandu-l pe Cezar care miorlaie in cantec) raset
Am ascultat doar o parte dintre melodii, la finala, fiindu-mi imposibil sa zic ca mi-a placut vreuna. Recunosc insa ca Cezar mi s-a parut o aparitie inedita in peisaj. Very Happy Doar si pt. atat merita sa castige. A fost prima data cand l-am auzit si mi-am zis si eu, ca astia...


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Lun Apr 01, 2013 7:05 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Trebuie doar sa-ti lipsesti nasul de ecran si poti sa simti o gramada de arome Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Lun Apr 01, 2013 8:57 am

La fii-mea s-a nimerit ladita cu nisip pt. pisici iar dupa aia a incercat si cu alte mirosuri. Pana s-a enervat si a apasat linkul de ajutor unde a citit cu atentie, pana la sfarsit . vesel Pacat ca n-am filmat-o veselie

In schimb, a recunoscut ca a incercat touchscreenul de la telefon cu nasul sau cu limba . Era curioasa daca se poate raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Joi Mai 23, 2013 12:03 pm

NASA investeste intr-o imprimanta 3D care sa poata recrea diverse feluri de mancare. La inceput va fi pizza. Vor urma meniuri mai putin apetisante, pe baza de insecte.

Astronautul cere, imprimanta 3D il serveste. Ce vedeam numai in „Star Trek” va deveni realitate in misiunile spatiale ale NASA. Agentia a investit recent 125.000 de dolari in proiectul unor oameni de stiinta care promit sa creeze o imprimanta 3D care sa produca mancare.

In loc de tus, cartusele imprimantei vor contine prafuri proteice si carbohidrati. Iar primul proiect asupra carora se vor concentra expertii este pizza.

Sursele de hrana ale viitorului sunt, pentru multi experti, insectele. Asa ca prafurile proteice din lacuste, gandaci si alte nevertebrate vor fi, in viitor, principala materie prima a copiatorului de mancare. Hrana va avea un gust bun, promit cei de la NASA. Si, cel mai important pentru ei, va fi mult mai usor de transportat si de stocat pe durata misiunilor in spatiu.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cand am fost mica, am gustat si eu purici de balta uscati. Very Happy Vazand cat de pofticiosi erau pestii din acvariu si cat de repede haleau praful respectiv, fara sa moara, am devenit curioasa, mai ales ca mirosul ala, de purici de balta uscati, era ceva inedit pt. simturile mele. Nu mai tin minte cat din punga am golit sau daca mi-a placut gustul. raset Cert este faptul ca am o adevarata slabiciune pt. ingrediente (prafuri din plante comestibile cu miros si gust special ) in mancare. Din familia mea, am fost intotdeauna cea mai deschisa la experimentat gustul unor ingrediente exotice. Totusi, sa vad lacuste , viermi sau gandaci in mancare, mi s-ar parea prea excentric pt. creier incat sa nu-mi piara instant pofta de mancare. Laughing Parca-parca, faina din insecte si alte nevertebrate ar putea sa fie o varianta acceptabila ca sursa de hrana alternativa, in masura in care ar fi imbogatita si cu un miros atragator, de plante aromate. raset In loc de tot felul de chimicale si tampenii cu gust de plastic, nocive pt. organism, chiar ma mir ca cercetatorii abia acum s-au gandit la utilizarea insectelor in industria alimentare .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  delta Vin Apr 10, 2015 2:02 pm

n-aveam habar de unde a rezultat steagul Marii Britanii...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  RocketQueen Vin Apr 10, 2015 8:20 pm

Mai ciudat e doar steagul Noii Zeelande...

RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Joi Apr 16, 2015 10:53 pm

daca aveti nevoie de reparatie la biblie, carnet de partid, livret militar, etc.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Iul 18, 2015 6:04 am

Wow  Shocked Frumoasa foc adolescenta . Sa ma spuna cineva ca fetele frumoase nu pot fi si inteligente, de nota 10. Very Happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Iul 18, 2015 8:09 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Se pare ca unora le-au si aparut idei penale prin cap cu tocilara Laughing Niste porci. S-ar bucura si procurorul sa ancheteze o astfel de frumusete,insa s-ar pierde in ochii ei raset Numa' sa continue cu ideile lor penale de pedofili, ca ajunge tipa VIP-a la TV si ies toti baietii frumosi si liberi in strada , la manifestatie pro Alexandra  laugh
Cu siguranta ca daca ar candida, ar ajunge Miss Romania, cu sanse colosale si la Miss Univers.  E fascinanta Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Iul 18, 2015 9:28 am

Pozele astea ar merge pentru o campanie impotriva taierilor abuzive si ilegale si pro ultimele paduri virgine din Europa. laugh
Draguta, intr-adevar, pustoiaca. bine
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Daca ramane in picioare decizia ISJ ca a pierdut examenul si ca nici nu are voie sa-l sustina inca doua sesiuni, atunci prevad ca va fi nevoita s-o ia pe calea modelingului...
Oricum, BAC-ul mi se pare o idiotenie fara seaman, cata vreme nu este un examen pe care orice absolvent mediu de liceu sa-l poata sustine si sa-l promoveze din nou, oricand, la orice varsta. vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Iul 18, 2015 6:04 pm

Toate pitzi care arata cumva se doresc a fi manechizde. Fatuca asta chiar are o frumusete aparte, naturala si fascinanta. Eu sper ca tot necazul sa i se rezolve in bine. Oricum ii este de reclama chipul pt. povestea asta cu BAC-ul. Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Lun Iul 20, 2015 5:12 pm

Recunosc, mai scapam si io cate un Hai Ecler!, ridicand dreapta spre soare, cand ma jucam diverse cu gasca din bloc, dar macar eram sigur ca nu voi ajunge vreodata rege. laugh


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Mar Iul 21, 2015 4:14 pm

ENKI a scris:Recunosc, mai scapam si io cate un Hai Ecler!, ridicand dreapta spre soare, cand ma jucam diverse cu gasca din bloc, dar macar eram sigur ca nu voi ajunge vreodata rege. laugh


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Regina avea 7-8 ani la vremea respectiva si tzopaia ca o capritza raset I s-o fi parut fun gestul. Pai yo, cand eram de varsta ei si jucam "imparate,imparate, cati pasi imi dai ?" si ajungeam imparateasa, le dadeam la toti doar pasi in spate(de pitic, de urias,de broasca, de betivi, de furnica, de vrabiuta etc...cam tot ce-mi trecea prin cap) pana se enervau aia din departare ca trebuia sa le urlu comenzile ,ca sunt prea "negativa" si ca nu ma las "detronata" Laughing
Fii-mea, mai rau. La aceeasi varsta se visa spion. Si-a facut o legitimatie (pastrata in cutia cu amintiri) pe care si-a pus poza, a scris la ani:X, iar sub poza si nume "Politist sef,capitan". Sub toate astea, a mai adaugat: "accept conditiile de a fi sef si capitan." Cu alte cuvinte, n-a acceptat sa fie si politzist laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  ENKI Sam Noi 07, 2015 7:16 pm

Habar n-am avut ca rapperul Butch si Costin Mincu (unul dinte patronii de la Colectiv) sunt una si aceeasi persoana. Shocked




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  baso Sam Noi 07, 2015 7:57 pm

Pentru moment, este vorba despre arestari bazate pe suspiciuni rezonabile de solidaritate intre cei 3 asociati administratori. Pana la un punct, toti 3 raspund in mod egal pt. nerespectare legii in materie de PSI, insa exista decizii in privinta clubului asumate in mod unilateral in raportul de cauzalitate. Din acest motiv, eu cred ca, in mod logic, vor avea parte de pedepse diferite.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

diverse - Pagina 31 Empty Re: diverse

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 33 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum