SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

felix - securistu'... dă omenie

5 participanți

In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  delta Dum Iun 26, 2011 8:14 am

mă, da' ce simplă era transferarea banilor din conturile statului în conturile private! laugh
asta în caz că te iei după aberațiile unor idioți probăsiști de genul lui prostică sau a vreunei veselie împăienjenite de genul celei care leșina de câte un mop în top sau a votacei bleagiste...
prosti că a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Si cateva comentarii ale cetatenilor :

VOICULESCU DAN=TURNATORUL FELIX=HOTUL DE LA CRESCENT

E o bomboana de turnator acest Felix. A dat in primire la secu rude,colegi,prieteni,sportivi de performanta,daca usl va castiga alegerile propun ridicarea unei statui la antena3 in Baneasa si o PLACA COMEMORATIVA IN CARE SA SE TREACA NUMELE CELOR UCISI DE SECURITATE

VOICULESCU DAN = TURNATORUL FELIX= SEFUL USL

Si cand te gandesti ca pt asta , Prostanacu era sa se aleaga cu beregata sfasiata de Mitrea-Manivele. Tineti minte in 2009 ca Mitrea era o furie si urla pe toate drumurile ca-si baga coltii-n beregata Prostanacului pt ca i-a dat functia de vicepresedinte al senatului lui Felix-Hoitulescu si Mitrea ar fi vrut-o pt el.
Multe sacrificii s-au mai facut de-a lungul vremii pt acest turnator posesor de televiziuni cu care santajeaza oamenii.

Aici nu e vorba de hoti, aici e vorba de ceva mult mai grav, de turnatorie ordinara la securitatea comunista.
DOVEDITA CU ACTE.
AFARA DIN SENAT CU TURNATORUL

In urma cu cativa ani am citit in presa, ca imediat dupa lovitura de stat din 89 si dupa ce l-au omorat pe Ceausescu, Felix a transferat banii Romaniei din conturile firmei Crescent in conturile lui personale. De ce nu cerceteaza nimeni asta?

.....etc..etc....
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  delta Joi Sept 01, 2011 6:18 pm

aetius a scris:Eu cred ca ar trebui sa predea mandatul si sa fie tras la raspundere penala pt. fals in declaratii. Dar traim in Romania si cred ca o astfel de chestie nu mai are impactul de altadata. Acum oamenii sunt ocupati cu chestii mult mai prozaice cu ar fi traiul de zi cu zi , pretul benzinei sau valoarea facturii la incalzire. Din pacate.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

păi, normal că altfel gândește omul când are burta plină, și altfel când crapă de foame
dacă unul e pe cale de a muri de inaniție, este destul de ușor de bănuit că ultima sa problemă este că securistul de la Intact făcea avere în urmă cu trei decenii dând limbi comuniștilor... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  ENKI Vin Sept 02, 2011 7:00 pm

delta a scris:
aetius a scris:Eu cred ca ar trebui sa predea mandatul si sa fie tras la raspundere penala pt. fals in declaratii. Dar traim in Romania si cred ca o astfel de chestie nu mai are impactul de altadata. Acum oamenii sunt ocupati cu chestii mult mai prozaice cu ar fi traiul de zi cu zi , pretul benzinei sau valoarea facturii la incalzire. Din pacate.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

păi, normal că altfel gândește omul când are burta plină, și altfel când crapă de foame
dacă unul e pe cale de a muri de inaniție, este destul de ușor de bănuit că ultima sa problemă este că securistul de la Intact făcea avere în urmă cu trei decenii dând limbi comuniștilor... laugh
Hm, mi se pare mie sau nenea aetius asta semana teribil cu un alte nene, Radu S ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ), ambii parand sa fie doar clonele unui veteran retevist, care se screme acu' sa scrie cu â din a? scratch vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  ENKI Sam Sept 03, 2011 3:18 pm

ENKI a scris:
delta a scris:
aetius a scris:Eu cred ca ar trebui sa predea mandatul si sa fie tras la raspundere penala pt. fals in declaratii. Dar traim in Romania si cred ca o astfel de chestie nu mai are impactul de altadata. Acum oamenii sunt ocupati cu chestii mult mai prozaice cu ar fi traiul de zi cu zi , pretul benzinei sau valoarea facturii la incalzire. Din pacate.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

păi, normal că altfel gândește omul când are burta plină, și altfel când crapă de foame
dacă unul e pe cale de a muri de inaniție, este destul de ușor de bănuit că ultima sa problemă este că securistul de la Intact făcea avere în urmă cu trei decenii dând limbi comuniștilor... laugh
Hm, mi se pare mie sau nenea aetius asta semana teribil cu un alte nene, Radu S ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ), ambii parand sa fie doar clonele unui veteran retevist, care se screme acu' sa scrie cu â din a? scratch vesel
Nu mai poci sa edit, asa ca dau quote: a aparut clona clonelor clonate, care presupune ca userul delta_d are o infirmitate fizica. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  baso Sam Sept 03, 2011 6:26 pm

ENKI a scris:
Nu mai poci sa edit, asa ca dau quote: a aparut clona clonelor clonate, care presupune ca userul delta_d are o infirmitate fizica. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Zigzagu' isi descrie pe scurt modul de operare , observ Yo. Laughing


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  delta Sam Sept 03, 2011 8:12 pm

ENKI a scris:Nu mai poci sa edit, asa ca dau quote: a aparut clona clonelor clonate, care presupune ca userul delta_d are o infirmitate fizica. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Până acum am stat la institut (m-am ocupat de un articol cu peste 1.500 de referințe bibliografice, pe care de fapt ți-o voi trimite, deoarece poate fi util la lucrări de faunistică, eventual la teze de doctorat pe care le organizați - asta în caz că funebriul numărător al vitezei mâinii matolului nu v-a retras această atribuție... vesel ) și n-am apucat să intru pe acolo să văd ce tâmpenii debitează istericul amic al tractoristului de pe a N-a clonă (am senzația că dobitocul ăla crează câte un cont pe zi).
Din câte bănuiesc, pedelingăul sub acoperire face aluzie la ceva handicap de genul impotenței (adică presupune că aș avea timp deoarece nu fac sex...), doar că tembelul se preface de parcă nu ar observa că yo postez pe net doar cam între orele 18 și 22, exceptând sâmbăta și duminica (zile când am ocazia și în timpul zilei să mai scriu pe forumuri).
Oricum îl las pe nebun de partid în durerea lui, deoarece după acea prima postare îl pun pe Ignore List, ca să fie din start inutilă clona de atac (despre care moderabuzatorul tapalabist va susține din nou că doar ar fi reacționat săracu' la nu-știu-ce atac inexistent... laugh )
Zig Zag a scris:explicatia rautatii userului delta_d
delta_d are o infirmitate fizica. are timp berechet si a inventat citeva personaje bine conturate. se imparte intre roluri si forumuri unde posteaza 16 ore pe zi. reuseste sa pacaleasca pe toata lumea.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  ENKI Sam Sept 03, 2011 8:42 pm

delta a scris:
ENKI a scris:Nu mai poci sa edit, asa ca dau quote: a aparut clona clonelor clonate, care presupune ca userul delta_d are o infirmitate fizica. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Până acum am stat la institut (m-am ocupat de un articol cu peste 1.500 de referințe bibliografice, pe care de fapt ți-o voi trimite, deoarece poate fi util la lucrări de faunistică, eventual la teze de doctorat pe care le organizați - asta în caz că funebriul numărător al vitezei mâinii matolului nu v-a retras această atribuție... vesel ) și n-am apucat să intru pe acolo să văd ce tâmpenii debitează istericul amic al tractoristului de pe a N-a clonă (am senzația că dobitocul ăla crează câte un cont pe zi).
Din câte bănuiesc, pedelingăul sub acoperire face aluzie la ceva handicap de genul impotenței (adică presupune că aș avea timp deoarece nu fac sex...), doar că tembelul se preface de parcă nu ar observa că yo postez pe net doar cam între orele 18 și 22, exceptând sâmbăta și duminica (zile când am ocazia și în timpul zilei să mai scriu pe forumuri).
Oricum îl las pe nebun de partid în durerea lui, deoarece după acea prima postare îl pun pe Ignore List, ca să fie din start inutilă clona de atac (despre care moderabuzatorul tapalabist va susține din nou că doar ar fi reacționat săracu' la nu-știu-ce atac inexistent... laugh )
Zig Zag a scris:explicatia rautatii userului delta_d
delta_d are o infirmitate fizica. are timp berechet si a inventat citeva personaje bine conturate. se imparte intre roluri si forumuri unde posteaza 16 ore pe zi. reuseste sa pacaleasca pe toata lumea.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
He, he, he, as paria pe orice ca toate clonele mentionate de mine nu sunt ale istericului, ci ale altui cretin irecuperabil. vesel

P.S. Adevarul e ca inca nu se stie exact pe ce loc am iesit la ierarhizare/clasificare, asa ca doctoratul ar putea ramane doar o amintire... frumoasa, sa zicem. laugh
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  delta Sam Sept 03, 2011 8:45 pm

ENKI a scris:P.S. Adevarul e ca inca nu se stie exact pe ce loc am iesit la ierarhizare/clasificare, asa ca doctoratul ar putea ramane doar o amintire... frumoasa, sa zicem. laugh
nu am fost atent de ce au zis de 12 universități?
de ce nu 11?
sau de ce nu 13?
sau de ce nu doar o universitate?

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  ENKI Sam Sept 03, 2011 9:06 pm

delta a scris:
ENKI a scris:P.S. Adevarul e ca inca nu se stie exact pe ce loc am iesit la ierarhizare/clasificare, asa ca doctoratul ar putea ramane doar o amintire... frumoasa, sa zicem. laugh
nu am fost atent de ce au zis de 12 universități?
de ce nu 11?
sau de ce nu 13?
sau de ce nu doar o universitate?
Pai, e destul de simplu: oranjgutanii vor sa aloce o suma oarecare, dar destul de mica si, mai ales, fixa, de la buget, ca sa le iasa totalul cheltuielilor pe guvern. Asa ca taie procustian, in functie de acea suma. Partea cea mai misto e ca au conceput criteriile de clasificare/ierarhizare numai dupa ce au centralizat toate datele trimise de universitati, santajate, asa cum am mai spus, cu nealocarea cifrelor de scolarizare pentru anul universitar ce tocmai sta sa inceapa. laugh
O alta faza dementiala este legata de alocarea locurilor pentru master, numar/universitate care ar urma sa se publice in nu stiu ce anexe speciale ale MOF, ce trebuie musai cumparate, in vederea organizarii (daca mai ramane timp) concursului de admitere. veselie
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty ai ma

Mesaj  team team Vin Sept 09, 2011 11:43 pm

dal in lupa mea si pa felix ca are cascaval siasta ce dracu mai vrea calicu ma da io cred ca a incalecato pe firoaica .... pa sasaita aia zici ca sarpe cu clopotei saia
team team
team team
încearcă să scape
încearcă să scape

Mesaje : 19
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 34
Localizare : Bolivia

http://harta.infoturism.ro/America_Sud/Bolivia/Bolivia.php

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  delta Dum Mai 06, 2012 7:02 am

Oare pupinbăsiștii de ce îi dau așa mare importanță motanului securist? scratch

ulcior a scris:-Am inlocuit pe Ungureanu cu Ponta, adica cu Pupilul. Acesta, inainte de a administra o ntara n-a administrat nicio comuna sau institutie de oarecare rang si raspundere.
-Ca sa fie totul in regula, trebue suspendat Basescu si inlocuit cu Antonescu, adica cu Popula
Acesta are performanta ca pana la 50 ani nu a profesat ceva niciodata. A profesa inseamna a face ceva de care raspunzi sau a lua o decizie care implica o actiune de care esti responsabil prin semnatura.
Am fi o tara unica prin Europa, daca adaugam ca si Pupilul si Pipula sunt ghidonati de Popula Felix.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  Dracu' gol Dum Mai 06, 2012 7:19 am

delta a scris:Oare pupinbăsiștii de ce îi dau așa mare importanță motanului securist? scratch
Pentru că, de acu' încolo, tre' să-l pupe supt coadă ca să mai facă şi ei o furăciune... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  delta Dum Mai 06, 2012 7:26 am

Dracu' gol a scris:
delta a scris:Oare pupinbăsiștii de ce îi dau așa mare importanță motanului securist? scratch
Pentru că, de acu' încolo, tre' să-l pupe supt coadă ca să mai facă şi ei o furăciune... raset
Le va cam fi în pericol nasul, că ăla trăgea bășini di(n)rect și la emisiuni ... d-apoi când vor insista și limbile pupinbăsiștilor pe la rectul motanului! laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  Dracu' gol Dum Mai 06, 2012 7:36 am

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
delta a scris:Oare pupinbăsiștii de ce îi dau așa mare importanță motanului securist? scratch
Pentru că, de acu' încolo, tre' să-l pupe supt coadă ca să mai facă şi ei o furăciune... raset
Le va cam fi în pericol nasul, că ăla trăgea bășini di(n)rect și la emisiuni ... d-apoi când vor insista și limbile pupinbăsiștilor pe la rectul motanului! laugh
Cînd le va trage motanu' decrepit vreo băşină cu stropi di(n)rect în nas, o să-i umple pe pupincurişti de Doamne-ajută... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

felix - securistu'... dă omenie Empty Re: felix - securistu'... dă omenie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum