SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ministrul mucii și protecției

3 participanți

In jos

ministrul mucii și protecției  Empty ministrul mucii și protecției

Mesaj  delta Dum Oct 30, 2011 8:38 pm

ce tare s-au înfocat portocăcănarii aparent pe motivul mămicii ministrului mucii ajunsă acolo pe bază de chiloțăreală... Laughing

octopus a scris:mama Sulfinei Barbu este atât de inteligentă încât are habar de indexarea pensiilor...
P.S. asta nu înseamnă că ministrul mucii ar avea

P.P.S. mucii a se citi muncii Laughing
belphecal a scris:---Bă tu eşti atat de prost incat nu ai invatat faptul că a te lega de părintii cuiva numai ca să arăţi cat de tampit poti fi e o mare mitocanie! Te'ai intrebat dacă ma'ta stie de de postarile tale tampite...? Asa'i ca nu'ti convine...? Oricum spune'i maca'tii ca are un f/iu(iica) tampita!.
P.S. Te rog nu ma obliga sa devin si porcos ca de la cele sfinte pana la cele lumesti... de nimic nu scapi! Boule!
octopus a scris:nu a cuiva, ci a Sulfinei Barbu - ea a declarat ceea ce zicea mama dansei

P.S. vrei să spui ca din anexa sediului galațean al PDL nu ai nici măcar un link spre declaratia febletei tale din gasca prietenului lui Ionică Pedestrașul si ai nevoie de ajutor de la centru in acest sens?

link pentru belfecali și alți nebuni de partid

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
belphecal a scris:---Ia la tata un exemplar complet al dictionarului expresiilor neortodoxe din L Romana...; il meriti pe deplin! Pricepi greu si uiti repede! Nu e vorba de o mama anume ci de mame sau rude in general! Boule!
nemernici a scris:
octopus a scris:P.S. asta nu înseamnă că ministrul mucii ar avea

P.P.S. mucii a se citi muncii
Sa traiesti sa fii sanatos si sa-ti dea dumnezeu un fratior care sa-i zica tata lui belphegor si lui Gerula scuze ca nu pot insira tot forumul
șovinjuracul antisemit dihorean a scris:sa-i zica tata lui belphegor si lui Gerula
mie nu,sa ii zica tata lui Satan,cred ca si belf e de acord cu mine
nemernici a scris:Nu se supara !
Satan ar fi de acord iar octopus nu are nimic impotriva lui ii place subiectul asta cu mamele !
Megabytu a scris:Se vede clar, iar threadu' ăsta ie o dovadă-n plus, că Mama Proştilor ie tot timpu' gravidă... laugh

P.S. Sunt curios(vorba vine!) care dintre replici o să le şteargă moderiki Şalupuţică...
șovinjuracul antisemit dihorean a scris:certitudine
Mama Proştilor A FOST si cu tine gravidă.
nemernici a scris:Ba analfabetule !
Ba acesta vino la mine pe camera pe Paltalk camera "caloriferu din spatele blocului" sa-ti dam noi astia din salajan sa mananci daca-ti este foame ba ranitule , trasule care esti ! Asta ca sa ma exprim pe intelesu tau musca dreaqu
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

ministrul mucii și protecției  Empty Re: ministrul mucii și protecției

Mesaj  Dracu' gol Dum Oct 30, 2011 8:57 pm

Bineînţeles că Şalupuţelu' a şters tot şi, apoi, a băgat repede nişte pupincurisme drept justificare... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

ministrul mucii și protecției  Empty Re: ministrul mucii și protecției

Mesaj  ENKI Dum Oct 30, 2011 9:14 pm

Dracu' gol a scris:Bineînţeles că Şalupuţelu' a şters tot şi, apoi, a băgat repede nişte pupincurisme drept justificare... raset
Mai, sub nick-ul oranjgutanului virtual suprem sta scris Moderator, ceea ce n-am mai vazut la vreun altul, aflat pe aceeasi treapta, inaintea sa. Shocked

EDIT. Parca-l vad actionand la... butoane. laugh



Ultima editare efectuata de catre ENKI in Dum Oct 30, 2011 9:20 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

ministrul mucii și protecției  Empty Re: ministrul mucii și protecției

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum