SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

4 participanți

In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  delta Lun Oct 31, 2011 7:07 pm

mihaelaviolenta a scris:Pregati-va Oana va castiga un premiu la ora 16
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

s-o fi referind la faptul că vreunei acneice din telenovela antenistă i-o trage scurt unu' dintre godacii supravegheați de vreuna dintre mioriticele pupătoare de moaște... veselie

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  baso Mar Noi 01, 2011 6:37 am

Te asteptzi sa ajunga viitura de norumizde/norumijdi si p'aici ? Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  Sasha Mar Noi 01, 2011 8:00 pm

Viitura asta de norumizde ar fi un hazard natural sau antropogen?
Smile
Pentru a evalua pagubele produse de o viitura norumizda,sa calculam riscul !
R= H* E*V
unde: R-riscul
H-hazardul
E-elemente expuse la risc
V-vulnerabilitate

Sasha
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 247
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  delta Mar Noi 01, 2011 8:06 pm

Sasha a scris:Viitura asta de norumizde ar fi un hazard natural sau antropogen?
Smile
Pentru a evalua pagubele produse de o viitura norumizda,sa calculam riscul !
R= H* E*V
unde: R-riscul
H-hazardul
E-elemente expuse la risc
V-vulnerabilitate
ma refeream la emisiuni de genul ăla, nu la fani ai acelor hidoșenii televizate...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  Sasha Mar Noi 01, 2011 8:22 pm

Fani fiind cei care urmaresc emisiunea,insa mai sunt si taietori de frunza la caini,care,frecventeaza cafenele,yo mi's una. laugh

Sasha
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 247
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  Sasha Mar Noi 01, 2011 8:25 pm

Cand fug din cafenea,ratacesc prin virtual dupa ideile celor care fac nota discordanta cu turma. laugh

Sasha
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 247
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  delta Mar Noi 01, 2011 8:38 pm

Sasha a scris:Cand fug din cafenea,ratacesc prin virtual dupa ideile celor care fac nota discordanta cu turma. laugh
scuze, dar cafeneaua aia nu cumva e tot pe virtual? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  delta Mar Noi 01, 2011 8:52 pm

Sasha a scris:Fani fiind cei care urmaresc emisiunea,insa mai sunt si taietori de frunza la caini,care,frecventeaza cafenele,yo mi's una. laugh
bine, dar i-ați lăsat baltă pe antitalentul fără logică, dar orgolios și pe mârțoagă așa brusc prin prima cocină felixiană?
fie-vă milă de clonele alea și pierdeți în continuare timpul să le creați senzația că e vie forumortăciunea aia... veselie


Ultima editare efectuata de catre delta in Mar Noi 01, 2011 9:44 pm, editata de 1 ori

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  Sasha Mar Noi 01, 2011 9:22 pm

Nici n-am aparut bine, ca ne si gonesti... asta era grija mea cea mare,sa distrez clonele? Scopul era sa ma distrez yo...asa-mi amintesc!
Cand am cerut suspendarea contului,pe langa ceea ce ma deranjase,auzisem niste povesti care miroseau a conspiratie,incat am vrut sa arunc laptopul pe geam sa scap de ispita. laugh Apoi m-am infierbantat cu recensamantul (ma mai infierbant si cu d'astea,nu numai cu laugh agatamente),am bantuit prin spatiile altor recenzati din lume,m-am indignat...asa ca laptopul a ramas intact.Am facut un dus rece antenist,postand muzica,da' cred ca stii... laugh

Somn usor,Deltuta!

Sasha
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 247
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  delta Mar Noi 01, 2011 9:48 pm

Sasha a scris:Deltuta!
expresia asta este din cauza mioriticului impuls de formulare materializat prin expresii de genul "ciorbă de văcuță", "burtică", "sărmăluțe" ? laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  Sasha Mar Noi 01, 2011 10:09 pm

Ce asteptari ai de la o biata oaie laugh ...care si traieste pe plaiuri mioritice ?
Yo alintam pe cineva care incerca " sa dea cu biciul " si nu reusea decat sa ma tavaleasca pe jos...de ras! laugh
Nu se ratoiesc la tine destui ofuscati,constipati,importanti ?
Ma distreaza maxim si turma ignoratilor care o tarasti in semnatura... laugh
Cine stie cand imi vine randul? O sa calculez riscul dupa formula descoperita cu atotcunoscatorul google.
Nu garantez ca n-am invatat-o prin anii de facultate...da' s-au cam dus pe apa sambetei multe din cele invatate laugh

Sasha
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 247
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  color Mier Noi 09, 2011 8:49 am

Sasha a scris:Nici n-am aparut bine, ca ne si gonesti... asta era grija mea cea mare,sa distrez clonele? Scopul era sa ma distrez yo...asa-mi amintesc!
Cand am cerut suspendarea contului,pe langa ceea ce ma deranjase,auzisem niste povesti care miroseau a conspiratie,incat am vrut sa arunc laptopul pe geam sa scap de ispita. laugh Apoi m-am infierbantat cu recensamantul (ma mai infierbant si cu d'astea,nu numai cu laugh agatamente),am bantuit prin spatiile altor recenzati din lume,m-am indignat...asa ca laptopul a ramas intact.Am facut un dus rece antenist,postand muzica,da' cred ca stii... laugh

Somn usor,Deltuta!
si cam ce povesti ai auzit tu, daca nu te superi ca te intreb? nu de alta dar mie personal mi-a parut isterica incercarea asta de a atrage atentia prin cererea voastra de stergere a contului Laughing te intreb pentru ca fac parte din ignorantii tarati in semnatura lui Delta laugh

color
își ia avânt... cu puțin ajutor
își ia avânt... cu puțin ajutor

Mesaje : 69
Data de inscriere : 29/10/2011

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  Sasha Lun Noi 21, 2011 12:43 am

si cam ce povesti ai auzit tu, daca nu te superi ca te intreb? nu de alta dar mie personal mi-a parut isterica incercarea asta de a atrage atentia prin cererea voastra de stergere a contului Laughing te intreb pentru ca fac parte din ignorantii tarati in semnatura lui Delta laugh

-Povesti cu parole sparte,urmariri,clone,conspiratii... si am zis la naiba,ce caut yo in minunile astea? So...
Yo,personal n-am vrut sa atrag atentia nimanui(la scurt timp am dezactivat si contul de facebook)...m-am suparat 5 min' pentru ceea
ce-mi parea inechitabil . Ma irita cand unii "dau" si cand tre' sa primeasca,devin moralisti. Am cerut stergerea contului pe motiv de plictiseala si pentru ca din caterinca ajunsesem(yo,personal) la joaca penibila;oricum,contul il facusem doar ca sa-i tin spatele lui Ice,care,la vremea aceea imi parea pus la colt in mod nedrept si parea singur. laugh Mama Ranitilor scrie pe mine! Eh,da' m-am ales cu vreo 2,3 kg minus si am descoperit multa muzica noua. Laughing Yo nu trebuie sa fiu luata in seama,ma plictisesc repede de forum si de stat pe scaun. laugh
-Ignoratii din semnatura lui Delta ma amuza...imi imaginez niste pedepsiti trimisi la colt,in genunchi si eventual pe coji de nuca(asa m-a pedepsit pe mine tata cand aveam vreo 7 ani si am disparut ore bune cu prietena mea,incat ne-au cautat cu Militia laugh )pentru a-si baga mintile-n cap laugh .
Pup,Color!

Sasha
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 247
Data de inscriere : 31/10/2011

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  color Lun Noi 21, 2011 8:54 am

Sasha a scris:si cam ce povesti ai auzit tu, daca nu te superi ca te intreb? nu de alta dar mie personal mi-a parut isterica incercarea asta de a atrage atentia prin cererea voastra de stergere a contului Laughing te intreb pentru ca fac parte din ignorantii tarati in semnatura lui Delta laugh

-Povesti cu parole sparte,urmariri,clone,conspiratii... si am zis la naiba,ce caut yo in minunile astea? So...
Yo,personal n-am vrut sa atrag atentia nimanui(la scurt timp am dezactivat si contul de facebook)...m-am suparat 5 min' pentru ceea
ce-mi parea inechitabil . Ma irita cand unii "dau" si cand tre' sa primeasca,devin moralisti. Am cerut stergerea contului pe motiv de plictiseala si pentru ca din caterinca ajunsesem(yo,personal) la joaca penibila;oricum,contul il facusem doar ca sa-i tin spatele lui Ice,care,la vremea aceea imi parea pus la colt in mod nedrept si parea singur. laugh Mama Ranitilor scrie pe mine! Eh,da' m-am ales cu vreo 2,3 kg minus si am descoperit multa muzica noua. Laughing Yo nu trebuie sa fiu luata in seama,ma plictisesc repede de forum si de stat pe scaun. laugh
-Ignoratii din semnatura lui Delta ma amuza...imi imaginez niste pedepsiti trimisi la colt,in genunchi si eventual pe coji de nuca(asa m-a pedepsit pe mine tata cand aveam vreo 7 ani si am disparut ore bune cu prietena mea,incat ne-au cautat cu Militia laugh )pentru a-si baga mintile-n cap laugh .
Pup,Color!
eu n-am inteles de ce zice ca ne ignora, dar asta e alta poveste suspect laugh pup back, zuzo salutare

color
își ia avânt... cu puțin ajutor
își ia avânt... cu puțin ajutor

Mesaje : 69
Data de inscriere : 29/10/2011

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  delta Lun Noi 21, 2011 9:33 am

color a scris:eu n-am inteles de ce zice ca ne ignora, dar asta e alta poveste suspect laugh
în prima cocină felixiană? probabil ai ieșit în decor cu ceva...

p.s. nu-mi mai amintesc detaliile, dar de regulă nu bag aiurea la ignore nick-uri Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  baso Lun Noi 21, 2011 9:40 am

delta a scris:
color a scris:eu n-am inteles de ce zice ca ne ignora, dar asta e alta poveste suspect laugh
în prima cocină felixiană? probabil ai ieșit în decor cu ceva...

p.s. nu-mi mai amintesc detaliile, dar de regulă nu bag aiurea la ignore nick-uri Very Happy

ti-o fi dat avertisment pt. ca ai insistat sa folosesti un cuvant inexistent in DEX :"chatizde" laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

"Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare Empty Re: "Vaca pentru vitel", "Toanta pentru hoasca" si turcisme similare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum