SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

gorobetele mioritic

+2
baso
delta
6 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

gorobetele mioritic Empty gorobetele mioritic

Mesaj  delta Lun Dec 19, 2011 6:04 pm

la ce gorobete s-o fi referit gălățeanul portocăcăniu când pomenea de unu' care a anunțat intenția sa de a ieși în decor cu surle și trâmbițe? Laughing
belfecal a scris:---Idiot, cretin, natang, neghiob, prostanac, tampit...! Mai sunt...? Or mai fi...!!!
Imi trebue o lista paralea a cuvintelor si expresiilor academice utilizabile in spatiul virtual atunci cand insulta, calomnia, defaimarea, aluziile mai mult sau mai putin transparente la adresa ta si a familiei sau convingerilor tale iti sunt lezate!
Unul dintre colegii de forum isi exprima decurand intentia de a parasi forumul!
Comandante... ai pierdut batalia! Trebue sa recunosti ca userii de bun simt recurg la un astfel de limbaj doar daca sunt provocati. Interesant e faptul ca tu defapt lovesti exact in cei ce iti sustin inca forumul!
Ciudat poate, dar pana si provocatorii isi justifica existenta tot pe seama celorlalti. La ordin sau pt ca atat ii duce capul, ei devin agresivi la postarile cu subiecte sensibile.
Eu unul nu o sa'ti dau satisfactia de a ma retrage din proprie initiativa! Baneaza'ma..., imi faci un bine! Nu'mi voi schimba nici stilul si nici limbajul. Imi asum riscul de a fi injurat, trimis la colt ori infierat cu manie proletara!
Ma intreb insa ce vei face la utilizarea in sens peiorativ a unor cuvinte sau expresii decente. Pt unii ironia in cuvinte, e un exercitiu incantator si ar fi si util daca cei carora li se adreseaza l'ar si intelege! Partea proasta e ca'i proasta intelegerea nuantelor!
In loc sa'i lovesti in aripa pe cei care provoaca, protejand bunul simt si prin asta existenta si decenta forumului, alegi formula elefantului in magazinul de portelanuri!
Mda...! E buna si si metoda cezarianei la canibali...; mananci mama in jurul copilului!
P.S. Apropo de titlul threadúlui: O forma banala de auto'persiflare!
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  baso Vin Ian 06, 2012 11:29 am

Cinste lui Boc si echipei sale si guvernatorului superprofesionist Mugur Isarescu si echipei sale.

...Trrebuie ca oamenii sa gandeasca cu propriile minti sau sa se increada in intelectuali. Televiziunile USLase deja nu mai prididesc cu minciunile si cu manipularea , desi toti s-au plictisit sa-i mai asculte.
Am incredere in poporul Roman ! Romanii s-au desteptat iar USLasii inca ii cred naivi si creduli.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ok. Am priceput ca Mugur(de fluier) incearca sa salveze Leul pt. ca piticul atomic sa nu fie bocit inainte sa-i sune ceasul Laughing

As fi curioasa , la concret, cum trebuie sa gandeasca oamenii? Laughing In care mintzi sa creada sau pe ce intelectuali sa se bazeze daca nu mai au propriile mintzi cu care sa gandeasca singuri ? Laughing Care sunt televiziunile USL-ase si care sunt televiziunile pedelashe care nu mai prididesc cu minciunile si cu manipularea , desi toti s-au plictisit sa-i mai asculte?
Si de ce pista calului pe3cace a scris "trrebuie" cu doi de r ? Laughing Simtea cumva nevoia sa maraie amenintzator de pe malul R- aului ? Laughing


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  baso Vin Ian 06, 2012 3:29 pm

Cu condoleantzele de rigoare laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Tinand cont ca postarea gorobetelui mioritic mi-a atras atentzia asupra acestui thread devenit desuet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] mi-a creat senzatia bizara ca titlul threadului ales de tanti Foula , urcat iar in vizor, l-ar viza acu' chiar pe piticul Boc cel viu , obligandu-l sa asiste la propria lui ingropaciune Shocked Brr, nashpa senzatie . Rolling Eyes Imi fac cruci cu limba-n gura si prepar ceva mancare cu mult usturoi ca n-am chef de moroi tocmai de Bobotreaza. laugh end

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  baso Vin Ian 06, 2012 4:15 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Incepand de la postarea nr.6, am inceput sa zambesc gradual pana am ajuns sa rad ca la cea mai tare comedie laugh
Who the fuck is Sebastian 2012 ? Shocked laugh


baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  baso Vin Ian 06, 2012 5:05 pm

Nah, ca tocmai m-am inecat de ras cu o samantza de bostan Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ca-n basme: fuse se se, scuipase se se si se duse se se laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  ENKI Vin Ian 06, 2012 6:00 pm

baso a scris:Nah, ca tocmai m-am inecat de ras cu o samantza de bostan Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ca-n basme: fuse se se, scuipase se se si se duse se se laugh
Mda, interesant personajul, da' tot mi-a lasat impresia ca se chinuie sa puna virgulele aiurea (cand cu spartu inainte, cand fara), ca sa nu mai zic ca l-am simtit ca scrie cu î din i si mi-a luat ceva timp sa gasesc o postare in care sa-i zaresc camuflajul rupt. Culmea, in acea postare tocmai pomenea de unul Carcotas = Circotas. laugh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Vin Ian 06, 2012 7:00 pm

baso a scris:Who the fuck is Sebastian 2012 ? Shocked laugh
Yo cre' că-i Rromânashu'XXX... laugh
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  baso Vin Ian 06, 2012 7:54 pm

Dracu' gol a scris:
baso a scris:Who the fuck is Sebastian 2012 ? Shocked laugh
Yo cre' că-i Rromânashu'XXX... laugh

laugh Suntem telepatzi ? Ca si YO m-am gandit foarte lojic ca dupa 11 urmeaza 12 (cu 20 in fatza) laugh

Apropo. Cand am jucat a treia partida de X si 0(linkul la joc este postat la diverse), computadorul a trisat laugh A pus rapid , cat ai clipi(dar Yo nu clipeam in momentul ala) doi de zero dintr-un foc . veselie
M-am enervat si am abandonat instantaneu jocul ala posedat de Diavol laugh

PS. Asa m-am dumirit si eu de ce in enuntz avertiza ca este un X si 0 mai ciudat Laughing Probabil ca, atunci cand il apuca damblaua, baga zerouri ca la el acasa Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  delta Dum Iul 29, 2012 5:08 am

pedelimbric (Ascaris basescui) - ar trebui precizat pe wikipedia că spre deosebire de limbricul comun (Ascaris lumbricoides) care este cantonat în intestinul subțire, pedelimbricul (Ascaris basescui) este localizat în intestinul gros - și nici măcar cu întreg corpul, ci doar cu limba... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Dum Iul 29, 2012 11:42 am

delta a scris:pedelimbric (Ascaris basescui) - ar trebui precizat pe wikipedia că spre deosebire de limbricul comun (Ascaris lumbricoides) care este cantonat în intestinul subțire, pedelimbricul (Ascaris basescui) este localizat în intestinul gros - și nici măcar cu întreg corpul, ci doar cu limba... laugh

Eu zic ca localizarea e pe partea exterioara a sfincterului anal salutare
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  delta Dum Iul 29, 2012 12:07 pm

Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:
delta a scris:pedelimbric (Ascaris basescui) - ar trebui precizat pe wikipedia că spre deosebire de limbricul comun (Ascaris lumbricoides) care este cantonat în intestinul subțire, pedelimbricul (Ascaris basescui) este localizat în intestinul gros - și nici măcar cu întreg corpul, ci doar cu limba... laugh
Eu zic ca localizarea e pe partea exterioara a sfincterului anal salutare
Ăsta-i și motivul pentru care este greu de stabilit dacă pedelimbricul este endoparazit sau exoparazit... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 12:45 pm

Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:Eu zic ca localizarea e pe partea exterioara a sfincterului anal salutare
Acolo-şi depune doar oolelele... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 12:47 pm

delta a scris:Ăsta-i și motivul pentru care este greu de stabilit dacă pedelimbricul este endoparazit sau exoparazit... laugh
Pedelimbricu-i un exoparazit cu dese şi adînci intromisiuni limbistice... veselie
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  delta Dum Iul 29, 2012 12:52 pm

Dracu' gol a scris:
delta a scris:Ăsta-i și motivul pentru care este greu de stabilit dacă pedelimbricul este endoparazit sau exoparazit... laugh
Pedelimbricu-i un exoparazit cu dese şi adînci intromisiuni limbistice... veselie
pentru asta cre' că iei ban pe nșpe vieți de la cel cu râs șobolaniu și tractorisu' forumortăciunii tapalabiste... vesel

p.s. apropo, parcă zilele trecute citeam pe un thread că ăla cu râs șobolaniu se ruga în genunchi de lacheii motanului securist să-l angajeze... da' aveam totuși bănuiala că-i doar un zvon (sau mai degrabă dezinformare)

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dr.Ernesto Rafael Guevara Dum Iul 29, 2012 1:02 pm

delta a scris:
Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:
delta a scris:pedelimbric (Ascaris basescui) - ar trebui precizat pe wikipedia că spre deosebire de limbricul comun (Ascaris lumbricoides) care este cantonat în intestinul subțire, pedelimbricul (Ascaris basescui) este localizat în intestinul gros - și nici măcar cu întreg corpul, ci doar cu limba... laugh
Eu zic ca localizarea e pe partea exterioara a sfincterului anal salutare
Ăsta-i și motivul pentru care este greu de stabilit dacă pedelimbricul este endoparazit sau exoparazit... laugh

Ma rog, e coprofag si asta e cel mai important.
slugoi
Dr.Ernesto Rafael Guevara
Dr.Ernesto Rafael Guevara
și dă-i, și luptă!
și dă-i, și luptă!

Mesaje : 419
Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 105
Localizare : in cer si pe pamant

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 1:06 pm

delta a scris:pentru asta cre' că iei ban pe nșpe vieți de la cel cu râs șobolaniu și tractorisu' forumortăciunii tapalabiste... vesel
Dracu-i etern. Ăştia-s doar nişte pedelimbrici care, în caz că pică Javra Supremă, o să fie gata să schimbe o găoază portocăcănie cu una roşie... raset
delta a scris:p.s. apropo, parcă zilele trecute citeam pe un thread că ăla cu râs șobolaniu se ruga în genunchi de lacheii motanului securist să-l angajeze... da' aveam totuși bănuiala că-i doar un zvon (sau mai degrabă dezinformare)
Yo zic că fără foc nu iese fum. Avînd în vedere că limacşii ăştia băloşi sunt conduşi de acelaşi creier, s-ar putea ca zvonu' să aibă pe dînsu' şi o dîră de adevăr, ca orice zvon... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  delta Dum Iul 29, 2012 1:14 pm

Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:Ma rog, e coprofag si asta e cel mai important.
slugoi
dacă se menține media de 3,27% votanți/oră... păi, le cam dispare obiectul de activitate vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 1:16 pm

Dr.Ernesto Rafael Guevara a scris:Ma rog, e coprofag si asta e cel mai important.
slugoi
Lingăozarii portocăcănari au depăşit de mult nivelu' de coprofagi. 'Mnealor au ajuns să se scalde cu plăcere în rahatu' pe care, apoi, îl halesc... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Dum Iul 29, 2012 8:18 pm

delta a scris:
Dracu' gol a scris:
delta a scris:Ăsta-i și motivul pentru care este greu de stabilit dacă pedelimbricul este endoparazit sau exoparazit... laugh
Pedelimbricu-i un exoparazit cu dese şi adînci intromisiuni limbistice... veselie
pentru asta cre' că iei ban pe nșpe vieți de la cel cu râs șobolaniu și tractorisu' forumortăciunii tapalabiste... vesel

p.s. apropo, parcă zilele trecute citeam pe un thread că ăla cu râs șobolaniu se ruga în genunchi de lacheii motanului securist să-l angajeze... da' aveam totuși bănuiala că-i doar un zvon (sau mai degrabă dezinformare)

Eu citisem alt zvon, conform caruia in toamna s-ar schimba conducerea RTV si cum e putin probabil sa castige pedeleprosii alegerile, s-ar schimba si situatia de pe forum. Oricum, Piticania basista injura la greu prin virtualul in care se crede ditamai deitatea, lucru neobisnuit pentru ea. Oare ce o fi impingînd-o sa se manifeste in asemenea hal? vesel
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Dum Iul 29, 2012 8:22 pm

RocketQueen a scris:Oricum, Piticania basista injura la greu prin virtualul in care se crede ditamai deitatea, lucru neobisnuit pentru ea. Oare ce o fi impingînd-o sa se manifeste in asemenea hal? vesel
Dă şi tu măcar un exemplu... confused
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Dum Iul 29, 2012 8:35 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:Oricum, Piticania basista injura la greu prin virtualul in care se crede ditamai deitatea, lucru neobisnuit pentru ea. Oare ce o fi impingînd-o sa se manifeste in asemenea hal? vesel
Dă şi tu măcar un exemplu... confused

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Citeste la comentariile de vineri, de ex. A dat share unui post care incepe cu: Intrebarea care ma framanta pe mine....
Au mai fost in care a înjurat chiar el...
Scriu de pe tableta si nu pot da copy paste la orice, sau nu stiu eu. Doar scrisul imi ia de 3 ori mai mult timp, altfel le puneam aici de indata ce le-am observat.


RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Dum Iul 29, 2012 8:55 pm

In 14 iulie a scris ceva care incepe cu: E sambata seara ... [....] Imi bag lupa in voi etc.
Acolo i-a dat d_d like...
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Dum Iul 29, 2012 9:13 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Dum Iul 29, 2012 9:45 pm

So, ce parere ai? I s-o fi refuzat prelungirea contractului sau a luat-o pur si simplu razna, fara motiv? raset
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Lun Iul 30, 2012 8:54 am

RocketQueen a scris:So, ce parere ai? I s-o fi refuzat prelungirea contractului sau a luat-o pur si simplu razna, fara motiv? raset
Din ceea ce am citit, am înţeles că piticania şobolanică s-a trotilat din două beri şi apoi a început să se dea cu capu' de monitor. Pitzipoancele vînătoare de latrinoloveri virtuali au căzut în extaz citind injurăturile lui de melc castrat şi i-au dat un mare "like" libidinos. Probabil că, acu', după ce dîra 'telighenţiei i s-a scurs în chiloţi, maimuţoiu' curentat se crede un fel de "Burep!zda" contemporan... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Mier Aug 01, 2012 11:40 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:So, ce parere ai? I s-o fi refuzat prelungirea contractului sau a luat-o pur si simplu razna, fara motiv? raset
Din ceea ce am citit, am înţeles că piticania şobolanică s-a trotilat din două beri şi apoi a început să se dea cu capu' de monitor. Pitzipoancele vînătoare de latrinoloveri virtuali au căzut în extaz citind injurăturile lui de melc castrat şi i-au dat un mare "like" libidinos. Probabil că, acu', după ce dîra 'telighenţiei i s-a scurs în chiloţi, maimuţoiu' curentat se crede un fel de "Burep!zda" contemporan... raset

In poza prostului apare si pontanacul din tembelizor. raset
Like-ul libidinoaselor ar fi, oarecum, logic daca respectivele considera astfel de înjurături o dovada de masculinitate, doar ca in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Joi Aug 02, 2012 6:24 pm

RocketQueen a scris:in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
Ca orice păduche castrat, are şi el, acolo, o rîmă pe care, în visele lui erotice, o ridică la rang de anacondă... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  delta Joi Aug 02, 2012 6:57 pm

RocketQueen a scris:Like-ul libidinoaselor ar fi, oarecum, logic daca respectivele considera astfel de înjurături o dovada de masculinitate, doar ca in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
adică critici dur p_d_d_l-izda? surprised
parcă erai prietenă la cataramă cu lugojeana băsistă sub acoperire mai ceva decât cu litiudependentul băsist sub acoperire... laugh

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  RocketQueen Joi Aug 02, 2012 7:56 pm

Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
Ca orice păduche castrat, are şi el, acolo, o rîmă pe care, în visele lui erotice, o ridică la rang de anacondă... raset

Aha, deci nu are ce si (mai ales) cum foute cu ea...
RocketQueen
RocketQueen
crede că are ceva de spus
crede că are ceva de spus

Mesaje : 1813
Data de inscriere : 21/06/2012
Localizare : Paradise City

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Dracu' gol Sam Aug 04, 2012 10:45 am

RocketQueen a scris:
Dracu' gol a scris:
RocketQueen a scris:in cazul de fata, sa fim, totusi, cât-de-cât seriosi: Ce-si baga?!
Ca orice păduche castrat, are şi el, acolo, o rîmă pe care, în visele lui erotice, o ridică la rang de anacondă... raset

Aha, deci nu are ce si (mai ales) cum foute cu ea...
Cică gajicile nu prea agreează penisurile supradimensionate. Le cam ocolesc. Aşa mi-au declarat mie. Oare m-or fi minţit? raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

gorobetele mioritic Empty Re: gorobetele mioritic

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum