SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

rasismul

+2
Dracu' gol
delta
6 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

rasismul Empty rasismul

Mesaj  delta Mier Feb 24, 2010 2:30 pm

luminita a scris:tiganii ( o rasa usor diferita de rromii autentici)
(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

hihihi, ăştia s-au pus pe clasificat ţiganii... Laughing
Păi, puţin mai lipseşte să avem "ţigani buni" şi "ţigani răi", respectiv "ţigani adevăraţi" şi "ţigani falşi".
În nomenclatorul de meserii din România va apare şi: "falsificator de ţigani"... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Feb 25, 2010 11:53 am

Dacă idiotul ăsta nu-i un rasist tembel, atunci yo zic să-l propună pentru Premiul Nobel pentru pace, toleranţă şi însuşirea corespunzătoare a principiilor democratice... Laughing

Matrox a scris:Partidele politice de după 1990 s-au străduit să oprească înscrierea ca partid o mişcării legionare.Au fost ajutate de cercurile imperialiste americane şi evreieşti. El s-a înscris totuşi ca Noua Dreaptă dar cu atîtea interdicţii încît nu îşi poate desfăşura normal activitatea. Partea cea mai tristă este că Noua Dreaptă nu are o conducere apropiată ca valoare de cea a partidului în perioada veche. Are nevoie de un lider carismatic,un om de o mare probitate morală, aşa cum mulţi legionari au fost.
În condiţiile economice actuale eu cred că acest partid este unica alternativă.
(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Dracu' gol Joi Feb 25, 2010 1:44 pm

delta a scris:hihihi, ăştia s-au pus pe clasificat ţiganii... Laughing
Păi, puţin mai lipseşte să avem "ţigani buni" şi "ţigani răi", respectiv "ţigani adevăraţi" şi "ţigani falşi".
În nomenclatorul de meserii din România va apare şi: "falsificator de ţigani"... Laughing
Pai, "tziganii buni" ie aia de voteaza cu marinaru' lor, pupinbas(h)it la greu. "Tziganii rai" ie aia de nu voteaza sau voteaza cu aialalti, oricare ar fi ei. "Tziganii adevarati" ie aia de nu cer prea multi bani pentru a pune stampila pe cine trebe, iar "tziganii falsi" ie aia de vor sa saraceasca bujetu' de campanie al pedeleului cu pretentiile lor nesimtzite... Laughing
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Dracu' gol Joi Feb 25, 2010 1:49 pm

delta a scris:Dacă idiotul ăsta nu-i un rasist tembel, atunci yo zic să-l propună pentru Premiul Nobel pentru pace, toleranţă şi însuşirea corespunzătoare a principiilor democratice... Laughing
Dupa toate tembelismele, pe care le sicrie, se mai da si atat de serios, incat simti cum se scorojeste zugraveala de pe pereti atunci cand ii citesti deliru' produs, probabil, ca urmare a unei adanci stari de sevraj... Laughing
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Feb 25, 2010 6:43 pm

Dracu' gol a scris:Dupa toate tembelismele, pe care le sicrie, se mai da si atat de serios, incat simti cum se scorojeste zugraveala de pe pereti atunci cand ii citesti deliru' produs, probabil, ca urmare a unei adanci stari de sevraj... Laughing
Da, şi dacă nu-i convine că spui că legionarii (ca de altfel orice fel de extremişti) sunt practic doar nişte idioţi, atunci neapărat trebuie să fii vreun alcoolic... Laughing

Matrox a scris:cred că scrii sub unfluenţa alcoolului, delta d
ahaaaa, aţi confundat. Acum vorbiţi de templul Popoarelor.
Poate vă mai interpelez cînd o să scrieţi ceva mai precis. Mi se pare penibil să iau în consideraţie afirmaţii ca ale dv; paralelă între legionari şi secte din amerika! Jim Jons şi Zelea Codreanu ! Sînteţi chiar penibil cu asemenea comparaţii. El, Codreanu, care a îmbrăcat cămaşa morţii pentru naţia română, să fie înţeles aşa de aiurea !
Somnul raţiunii naşte afirmaţii de tipul acesteia făcută de dv.
(sursă: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 12:59 pm

rezemata-n pana de fler a scris:Eu stiu ca daca bantui prin secuime, te obliga ei la legile lor medievale. Se gasesc destui habotnici care sa nu-ti dea nici macar o paine, daca n-o ceri pe limba lor.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Iar povestea cu pâinea pe care o poţi cumpăra numai dacă ştii limba maghiară?
Am auzit-o de N ori dar niciodată de la cineva cui i s-a şi întâmplat...
În armată mi s-a părut simpatic faptul că cei mai supăraţi pe unguri erau soldaţi din Galaţi care până să se înroleze n-au întâlnit nici-un ungur... Laughing
Da' erau supăraţi foc pe unguri! vesel

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:10 pm

delta a scris:
rezemata-n pana de fler a scris:Eu stiu ca daca bantui prin secuime, te obliga ei la legile lor medievale. Se gasesc destui habotnici care sa nu-ti dea nici macar o paine, daca n-o ceri pe limba lor.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Iar povestea cu pâinea pe care o poţi cumpăra numai dacă ştii limba maghiară?
Am auzit-o de N ori dar niciodată de la cineva cui i s-a şi întâmplat...
În armată mi s-a părut simpatic faptul că cei mai supăraţi pe unguri erau soldaţi din Galaţi care până să se înroleze n-au întâlnit nici-un ungur... Laughing
Da' erau supăraţi foc pe unguri! vesel

Mai, tu esti ungur? Serios intreb...

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  ENKI Joi Mar 18, 2010 1:11 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
rezemata-n pana de fler a scris:Eu stiu ca daca bantui prin secuime, te obliga ei la legile lor medievale. Se gasesc destui habotnici care sa nu-ti dea nici macar o paine, daca n-o ceri pe limba lor.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Iar povestea cu pâinea pe care o poţi cumpăra numai dacă ştii limba maghiară?
Am auzit-o de N ori dar niciodată de la cineva cui i s-a şi întâmplat...
În armată mi s-a părut simpatic faptul că cei mai supăraţi pe unguri erau soldaţi din Galaţi care până să se înroleze n-au întâlnit nici-un ungur... Laughing
Da' erau supăraţi foc pe unguri! vesel

Mai, tu esti ungur? Serios intreb...

Ba, mai sunteti multi minoritari?! vesel
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:13 pm

ENKI a scris:
Ba, mai sunteti multi minoritari?! vesel

Eu cred ca voi, romanii, sunteti minoritari pe acest forum. lol!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 1:14 pm

RocketQu33n a scris:Mai, tu esti ungur? Serios intreb...
Cauţi unul sau de ce întrebi? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:15 pm

delta a scris:
rezemata-n pana de fler a scris:Eu stiu ca daca bantui prin secuime, te obliga ei la legile lor medievale. Se gasesc destui habotnici care sa nu-ti dea nici macar o paine, daca n-o ceri pe limba lor.
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Iar povestea cu pâinea pe care o poţi cumpăra numai dacă ştii limba maghiară?
Am auzit-o de N ori dar niciodată de la cineva cui i s-a şi întâmplat...
În armată mi s-a părut simpatic faptul că cei mai supăraţi pe unguri erau soldaţi din Galaţi care până să se înroleze n-au întâlnit nici-un ungur... Laughing
Da' erau supăraţi foc pe unguri! vesel

Amuzant este faptul ca in Ungaria, in localitatzile de langa granitza cu Romania, ungurocii unguroci pe bune s-au adaptat perfect la economia de piatza raset si o rup binishor in romaneasca daca te aud ciripind in limba noastra cea maiastra Laughing Eu zic ca-i doare in cur de limba celor care cumpara de la ei raset iar daca vin cetele de romani la cumparaturi, cu atat mai bine lol!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:17 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Mai, tu esti ungur? Serios intreb...
Cauţi unul sau de ce întrebi? Laughing

Pai, am downloadat si eu ieri teza ta sa vad pozele (ca latina oricum nu stiu...) si m'am mirat cum de ti'ai lasat numele pe prima pagina...sau nu l'ai lasat? scratch

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 1:24 pm

RocketQu33n a scris:Pai, am downloadat si eu ieri teza ta sa vad pozele (ca latina oricum nu stiu...) si m'am mirat cum de ti'ai lasat numele pe prima pagina...sau nu l'ai lasat? scratch
De rezumat ştiam că-i pe net, dar nu şi despre teză...
De la ce adresă? scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:28 pm

[quote=\"delta\"][quote=\"RocketQu33n\"]Pai, am downloadat si eu ieri teza ta sa vad pozele (ca latina oricum nu stiu...) si m\'am mirat cum de ti\'ai lasat numele pe prima pagina...sau nu l\'ai lasat? scratch [/quote]De rezumat ştiam că-i pe net, dar nu şi despre teză...
De la ce adresă? scratch[/quote]

Pai chiar tu ai scris teza pe linkul acela, iar eu cum nu ma pricep la doctorate, te cred aproape pe cuvant. Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Fara nicio parola.
E pe thread\'ul acela cu evenimente, stiintifice.

PS: Acum am remarcat ca e checanit de antivirusul ala smecher de care tot vorbea piticu masii, Kaspersky. Laughing


Ultima editare efectuata de catre RocketQu33n in Joi Mar 18, 2010 1:30 pm, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 1:30 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Pai, am downloadat si eu ieri teza ta sa vad pozele (ca latina oricum nu stiu...) si m'am mirat cum de ti'ai lasat numele pe prima pagina...sau nu l'ai lasat? scratch
De rezumat ştiam că-i pe net, dar nu şi despre teză...
De la ce adresă? scratch

Pai chiar tu ai scris teza pe linkul acela, iar eu cum nu ma pricep la doctorate, te cred aproape pe cuvant. Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Fara nicio parola.
E pe thread'ul acela cu evenimente, stiintifice.
Aaa... te referi la prezentarea în PowerPointShow...
Credeam că-i pdf-ul tezei pus pe pagina Şcolii doctorale de la universitate...

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:30 pm

RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Mai, tu esti ungur? Serios intreb...
Cauţi unul sau de ce întrebi? Laughing

Pai, am downloadat si eu ieri teza ta sa vad pozele (ca latina oricum nu stiu...) si m'am mirat cum de ti'ai lasat numele pe prima pagina...sau nu l'ai lasat? scratch

Da-i pace ! raset "Fraierul" si-a pus si poze cu el pe vremea cand credea ca virtualii sunt o mare gashca de ingeri . raset Il barfeau gagicile ca este urat si ca pozeaza in Iisus rastignit raset raset Asta pentru ca in poza era cu pletele valuri pe umeri , cu ochelari pe nas, si mainile deschise langa ceva catedra raset
HUN prost ! raset raset raset

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 1:33 pm

baso a scris:Da-i pace ! raset "Fraierul" si-a pus si poze cu el pe vremea cand credea ca virtualii sunt o mare gashca de ingeri . raset Il barfeau gagicile ca este urat si ca pozeaza in Iisus rastignit raset raset Asta pentru ca in poza era cu pletele valuri pe umeri , cu ochelari pe nas, si mainile deschise langa ceva catedra raset
HUN prost ! raset raset raset
Păi, yo de unde să fi ghicit că forumurile publice sunt piste de agăţat? suspect
Mai ales că yo m-am înregistrat acolo să comentez în legătură cu "În gura presei"... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:35 pm

delta a scris:
baso a scris:Da-i pace ! raset "Fraierul" si-a pus si poze cu el pe vremea cand credea ca virtualii sunt o mare gashca de ingeri . raset Il barfeau gagicile ca este urat si ca pozeaza in Iisus rastignit raset raset Asta pentru ca in poza era cu pletele valuri pe umeri , cu ochelari pe nas, si mainile deschise langa ceva catedra raset
HUN prost ! raset raset raset
Păi, yo de unde să fi ghicit că forumurile publice sunt piste de agăţat? suspect
Mai ales că yo m-am înregistrat acolo să comentez în legătură cu "În gura presei"... Laughing
Piste! Aaaa, piste!!! Că era să citesc...vaaai, ce era să citesc!!! lol!
I-am găsit şi o mutra, Baso! blow

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 1:37 pm

Live a scris:Piste! Aaaa, piste!!! Că era să citesc...vaaai, ce era să citesc!!! lol!
Şi alea... Laughing

Live a scris:I-am găsit şi o mutra, Baso! blow
Faceţi colecţie sau e pentru practici voodoo? Rolling Eyes

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:38 pm

baso a scris:
RocketQu33n a scris:
delta a scris:
RocketQu33n a scris:Mai, tu esti ungur? Serios intreb...
Cauţi unul sau de ce întrebi? Laughing

Pai, am downloadat si eu ieri teza ta sa vad pozele (ca latina oricum nu stiu...) si m'am mirat cum de ti'ai lasat numele pe prima pagina...sau nu l'ai lasat? scratch

Da-i pace ! raset "Fraierul" si-a pus si poze cu el pe vremea cand credea ca virtualii sunt o mare gashca de ingeri . raset Il barfeau gagicile ca este urat si ca pozeaza in Iisus rastignit raset raset Asta pentru ca in poza era cu pletele valuri pe umeri , cu ochelari pe nas, si mainile deschise langa ceva catedra raset
HUN prost ! raset raset raset

Pai ce i'am facut eu? Laughing Doar ca m'am mirat ca si'a lasat numele la vedere, desi pana si pe acest forum e foarte vijilent.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:38 pm

delta a scris:Şi alea... Laughing

Faceţi colecţie sau e pentru practici voodoo? Rolling Eyes
Cred că MAI ALES alea! lol!
Facem colecţie pentru practici voodoo! People.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 1:41 pm

RocketQu33n a scris:Doar ca m'am mirat ca si'a lasat numele la vedere, desi pana si pe acest forum e foarte vijilent.
Textul era acelaşi (din câte îmi aduc aminte) ca şi cel trimis pe o listă de informare în legătură cu mediul din Dobrogea.

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 1:45 pm

delta a scris:
RocketQu33n a scris:Doar ca m'am mirat ca si'a lasat numele la vedere, desi pana si pe acest forum e foarte vijilent.
Textul era acelaşi (din câte îmi aduc aminte) ca şi cel trimis pe o listă de informare în legătură cu mediul din Dobrogea.

Pai mi'am dat seama ca o fi fost originalul.
In fine, daca te linisteste cu ceva, nu sunt de la Mossad. Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 1:50 pm

RocketQu33n a scris:In fine, daca te linisteste cu ceva, nu sunt de la Mossad. Laughing
Că şi aveam mari emoţii din cauza asta... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 3:49 pm

delta a scris:

Live a scris:I-am găsit şi o mutra, Baso! blow
Faceţi colecţie sau e pentru practici voodoo? Rolling Eyes

Mda , am salvat in computer poza ta cu pleata despletita, ca Iisus cu mainile larg deschise, iar atunci cand ma enervezi, dau print si infig ace cu gamalie in imaginea ta printata raset raset

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 3:50 pm

Sa nu zica nici Blake ca nu l-am advertizat devil

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 3:52 pm

baso a scris:Mda , am salvat in computer poza ta cu pleata despletita, ca Iisus cu mainile larg deschise, iar atunci cand ma enervezi, dau print si infig ace cu gamalie in imaginea ta printata raset raset
Cred că era la ceva fază când un coleg a zis o idioţenie... la care am avut gestul ăla cu "Da' ce .... ... a fost tâmpenia asta?" scratch

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 3:53 pm

baso a scris:Sa nu zica nici Blake ca nu l-am advertizat devil
Ai transformat poza lui pernă de ace? Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Vizitato Joi Mar 18, 2010 4:10 pm

delta a scris:
baso a scris:Mda , am salvat in computer poza ta cu pleata despletita, ca Iisus cu mainile larg deschise, iar atunci cand ma enervezi, dau print si infig ace cu gamalie in imaginea ta printata raset raset
Cred că era la ceva fază când un coleg a zis o idioţenie... la care am avut gestul ăla cu "Da' ce .... ... a fost tâmpenia asta?" scratch

delta a scris:
baso a scris:Sa nu zica nici Blake ca nu l-am advertizat devil
Ai transformat poza lui pernă de ace? Laughing

RAHAT(KKT) CU PENE ROZ ! raset raset
Doar nu crezi ca v-am salvat pozele in calculator ? raset raset raset Fac voodoo cu animalele de plush a lu' fii-mea Laughing Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  delta Joi Mar 18, 2010 4:11 pm

baso a scris:Doar nu crezi ca v-am salvat pozele in calculator ? raset raset raset
Îl virusai degeaba... Laughing

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

rasismul Empty Re: rasismul

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum