SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Romanii au talente, X Factor Etc

4 participanți

In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  Tavi Joi Apr 02, 2015 6:52 pm

Parodiez aceste emisiuni intrucat mi se par penibile, mai ales prestatiile juratiilor, care de multe ori afirma evaziv ca sunt platiti ca sa faca show ieftin

De jale

Tavi
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 280
Data de inscriere : 25/11/2014

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  baso Joi Apr 02, 2015 8:24 pm

Unde le parodiezi ? Shocked Sau era o figura de stil ? scratch

Nu mai urmaresc emisiunile de divertisment romanesti de genul celor amintite de tine. Mi se par rasuflate iar finala , cu castigatorul,regizata porceste. La inceput am fost curioasa,insa primele faze, de preselectie, au fost exagerat de penibile. Tot felul de nebuni , care mai de care mai "talentati". Si mi-am zis ca astia fac divertisment cu scapatii din ospiciu. Urmatoarele faze au fost mai normale si chiar au existat cateva talente de apreciat. Dupa aia au pleznit-o la finala. Chestia cu mentalistu' lu' peste,Gog, n-am priceput-o chiar deloc suspect Scamatorul ala a fost penibil de slabut chiar si pt. circ. Macar ca, in urmatorul sezon, spectacolul de dresaj cu cateii Border Collie mi s-a parut mult mai amuzant, inclusiv ca idee de castigatori ai concursului "Romanii au talent" raset

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  Tavi Joi Apr 02, 2015 9:13 pm

Un caz infriorator dar adevarat facut pe baza unui marketing ieftin a Pro tv-ului, este cel al pictorului incarcerat prezentat vinerea trecuta

Doamna Raduleasca a sarit ca piscata-n f.nd sa ii spuna ca ea i-ar ierta toate pacatele doar ca are talent

pai aoleu???
Pentru asta au murit atatia oameni in 89???
Ca sa domneasca in continuare legea turmei.

Baiatul respectiv omorase o fata in urma cu 11 ani, iar acum a ajuns sa aiba statut de vedeta


Deci sa curga talentele, avem ce vedea la aceste emisiuni de doi bani

P.S Vazui ca ai comentat ceva la topicul meu despreMPFM, eu nu ma uit la asa ceva, dar ma amuza scenariul, cum incurca si descurca itele, mai ceva c-an telenovele.

Momentan urmaresc Puterea Destinului pe Pro Tv in reluare, insa ma irita taierea la montaj, caci nu-i asa m-ai important sunt mascaradele lui Maruta? decat un serial realist de calitate Surprised

Tavi
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 280
Data de inscriere : 25/11/2014

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  baso Joi Apr 02, 2015 9:31 pm

Si criminalii pot avea talente artistice raset
Hitler era pictor Laughing S-ar putea ca evreii sa fie lezati de comentariul Mihaelei Radulescu Schwartzenberg innocent

In alta ordine de idei, nu stiu cine le studiaza CV-ul participantilor ori daca ii verifca .Pot sa participe si tot felul de mitomani care sa indruge siroposenii pt. smiorc.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  Tavi Joi Apr 02, 2015 9:51 pm

baso a scris:Si criminalii pot avea talente artistice raset
Hitler era pictor Laughing S-ar putea ca evreii sa fie lezati de comentariul Mihaelei Radulescu Schwartzenberg innocent

In alta ordine de idei, nu stiu cine le studiaza CV-ul participantilor ori daca ii verifca .Pot sa participe si tot felul de mitomani care sa indruge siroposenii pt. smiorc.


Din surse sigure stiu ca la acele castinguri se intra pe pile

Nu e e nevoie de nu stiu ce experienta in domeniu, in fine bine

Tavi
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 280
Data de inscriere : 25/11/2014

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  baso Joi Apr 02, 2015 11:51 pm

Tavi a scris:

Momentan urmaresc Puterea Destinului pe Pro Tv in reluare, insa ma irita taierea la montaj, caci nu-i asa m-ai important sunt mascaradele lui Maruta? decat un serial realist de calitate Surprised

Singura telenovela pe care am urmarit-o, a fost Clona. Insa am scuza ca eram dupa socul nasterii si imi trebuia o poveste simpla, adaptata la activitatea domestica de spalat scutece raset Era ritual in fiecare seara : dupa baita de seara , bebelusa adormea dusa si mai trebui sa-l scarpin in cap si pe sotul meu, sa adoarma si el, ca sa nu ne certam pt telecomanda raset

Si a fost chiar simpatica telenovela. Imi placea de Jade Laughing

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  delta Vin Apr 03, 2015 7:19 am

Tavi a scris:Parodiez aceste emisiuni intrucat mi se par penibile, mai ales prestatiile juratiilor, care de multe ori afirma evaziv ca sunt platiti ca sa faca show ieftin

De jale
am auzit în treacăt de emisiunile alea, dar n-am văzut niciun episod
probabil se difuzează la ore când e mai rentabil să urmărească omul ce se difuzează pe Discovery sau pe canale sci-fi Very Happy

delta
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)
asta e poza mea brunetă, fără bucle, fardată... (în semnătură este poza mea blondă, cu bucle)

Mesaje : 19807
Data de inscriere : 03/02/2010

https://neimportant.forumgratuit.ro

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  baso Vin Apr 03, 2015 8:21 am

delta a scris:
Tavi a scris:Parodiez aceste emisiuni intrucat mi se par penibile, mai ales prestatiile juratiilor, care de multe ori afirma evaziv ca sunt platiti ca sa faca show ieftin

De jale
am auzit în treacăt de emisiunile alea, dar n-am văzut niciun episod
probabil se difuzează la ore când e mai rentabil să urmărească omul ce se difuzează pe Discovery sau pe canale sci-fi Very Happy

Asta pt. ca tu esti stapanul absolut al telecomenzii la tine acasa ? raset
La mine acasa am rezolvat amiabil problema, fiecare cu telecomanda lui, ca sa nu ne certam cand yo vreau sa rad cu Mircea Badea, la A3 iar el cu Banciu Hapciu, la beunu raset In rest, la Discovery, National Geographic,etc putem urmari impreuna documentarele, fara sa ne ciorovaim prea mult,decat atunci cand il apuca zapatul fix cand ceva mi se pare mie mai interesant iar el muta brusc pe alt program. Si yo fac din astea cand telecomanda e la mine, insa el se enerveaza si mai rau :nu mai muta atata, ca sparg telecomanda. Ia da-mi-o mie raset Si dupa un timp, incepe el sa se joace cu mutatul canalelor.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  SabinaEniko Vin Apr 03, 2015 5:37 pm

Se pare ca emisiunea Romanii au talent are topic si pe acest forum.

SabinaEniko
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 227
Data de inscriere : 03/04/2015

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  baso Vin Apr 03, 2015 6:13 pm

SabinaEniko a scris:Se pare ca emisiunea Romanii au talent are topic si pe acest forum.
Se pare ca pana au aparut unguroaicele la circul de talente .

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  SabinaEniko Vin Apr 03, 2015 6:18 pm

baso a scris:
SabinaEniko a scris:Se pare ca emisiunea Romanii au talent are topic si pe acest forum.
Se pare ca pana au aparut unguroaicele  la circul de talente .
Si unguroaicele si oltenii

SabinaEniko
îi place să discute
îi place să discute

Mesaje : 227
Data de inscriere : 03/04/2015

Sus In jos

Romanii au talente, X Factor Etc Empty Re: Romanii au talente, X Factor Etc

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum