SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mircea Badea Blog=licence to kill

In jos

Mircea Badea Blog=licence to kill Empty Mircea Badea Blog=licence to kill

Mesaj  baso Mar Apr 14, 2015 3:11 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] laugh bine

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Am avut rabdare  sa vizualizez si sa-i aud pe toti vloggherii dati de exemplu. Laughing
Intr-adevar, hahaiala de bursuc in orgasm a morosanului Gaben care se plictiseste in timp ce-si conduce autoturismul, astfel incat il apuca talentul hartistic de VIP pe net, ma face sa-i  doresc un accident dramatic tragico-comic , incat sa-l adune SMURDUL cu farasul pt. ca un alt cretin, din sens invers, s-a bagat in masina bursucului la maxima viteza din cauza ca o tuta copiloata ii facea felatie soferului de pe masina adversara laugh Ceea ce eu as considera un sfarsit al vietii binemeritat pt. toti 3. Poate ca, in urmatoarele experiente sexistentile, cei 3 sa nu mai repete aceeasi experienta traumatizanta pt. ei laugh
Ana Maria, cu prosopul pe cap, chiar nu m-a deranjat. Laughing  Pare a fi una venita din Republica Moldova sau din Bucovina uncraineana ,cam suparata rau pe romani  raset O spalata pe cap mai curajoasa.  Laughing
Zmenta Mihai este doar unul dintre cei de-ai nostri, incantat ca-si poate pune mintea cu nebunii ca sa fie si el in ROI, dand importanta unor trepaneti si tute, imbolnaviti psihic, atat el cat si aia de care se distreaza.
Singurul pe care il consider altfel, este agitatul de junior Levi , se pare ungur  raset Fii-mea mi l-a "prezentat" prima oara, ca sa-mi dau cu presupusul despre el  Laughing Si a fost incantata ca n-am avut deloc o reactie negativa despre el, cu prejudecatile parintesti "firesti" Laughing

Prin raportare la varza romanesco si la fractali, mi s-a parut extrem de interesant faptul ca in perioada Pastelor a fost contactata pe FB de un evreu din Israel, tot Levi si ala, curios sa-i cunoasca de dinainte pe toti membri unei viitoare tabere organizata intr-o tara aiurea, de pe glob, tabara semisalbatica( prima  saptamana la o pensiune civilizata iar urmatoare la cort, cu biciclete si escalade)  , in care fiecare copil este unic,venit din alta tara, dintre cele mai aiuristice de pe glob.  raset Am fost perfect de acord cu experimentul, increzatoare ca a mea nu-si va caca steagul , ci il  va purta cu demnitatea ei copilaroasa si baietoasa, extrem de amuzanta si cu fair-play  raset Pai, si la bazin merge constant, fara sa fiu nevoita a o fute la cap si ulterior, ca i-am platit abonamentul aiurea raset A priceput ca n-o fut la cap din senin cu morala, ci doar atunci cand reuseste sa ma scoata din pepeni  Laughing

In rest,cretosul lui Badea este simpatic si seamana cu ma-sa . raset Nu este sperios, ci doar curios  raset Important e sa-l faca sa rada, cat mai mult, toti cei din jurul lui care ii acorda importanta. Laughing
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Mircea Badea Blog=licence to kill Empty Re: Mircea Badea Blog=licence to kill

Mesaj  baso Mier Apr 15, 2015 5:26 pm

N-am urmarit emisiunile.Doar am citit pe blog.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Deci, pt. treba asta s-a scandalizat inclusiv secretarul general al AEJ , slovacul Tibor Macak? suspect vesel
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hmm.laugh  A stiut Stelian Negrea unde sa-i parasca . Asa, sa semneze si nenea Macak scrisoarea referitoarea la pozitia asociatiei europene a jurnalistilor laugh

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum