SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jihadu' european

2 participanți

In jos

Jihadu' european Empty Jihadu' european

Mesaj  Dracu' gol Vin Ian 29, 2016 12:51 am

Cod de conduită pentru vacile de europence care se lasă violate.
Mesajul Primăriței din KolnGermania, Henriette Reker, o discipolă a Tatianei Muingiu Pipi - După ce sute de femei au fost asaltate sexual de ciuhapii jihadiști în noaptea de Revelion:
"Nu imigranții sunt de vina ...Pentru a preveni asemenea atacuri în viitor, consiliul primăriei va emite un Cod de Conduită antiviol pentru femeile din Koln"
Am aflat anticipat care va fi Codul, din surse specifice, iată-l:

Femeile din Koln vor purta burka, vor avea un dop în pizdă, altul în cur, plus role de scoci peste țâțe, plus niște zoaie cu căcat de câine în păr pentru doamnele cu coafură excitantă, și de asemenea niște amulete cu șorici și jumări atârnate de extremități. plus o poză cu prietena lui Dan Dungaciu și Niro, Alina Tatiana Muingiu, pe piept, și cu Monika Makovei goală, pe spate, să le moară pula ciuhapilor de tot.
Bun Codul ăsta de conduită.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Ăsta iar s-a făcut cracă cu gîndu' la ciuhapi... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Jihadu' european Empty Re: Jihadu' european

Mesaj  ENKI Vin Ian 29, 2016 8:13 am

Dracu' gol a scris:Cod de conduită pentru vacile de europence care se lasă violate.
Mesajul Primăriței din KolnGermania, Henriette Reker, o discipolă a Tatianei Muingiu Pipi - După ce sute de femei au fost asaltate sexual de ciuhapii jihadiști în noaptea de Revelion:
"Nu imigranții sunt de vina ...Pentru a preveni asemenea atacuri în viitor, consiliul primăriei va emite un Cod de Conduită antiviol pentru femeile din Koln"
Am aflat anticipat care va fi Codul, din surse specifice, iată-l:

Femeile din Koln vor purta burka, vor avea un dop în pizdă, altul în cur, plus role de scoci peste țâțe, plus niște zoaie cu căcat de câine în păr pentru doamnele cu coafură excitantă, și de asemenea niște amulete cu șorici și jumări atârnate de extremități. plus o poză cu prietena lui Dan Dungaciu și Niro, Alina Tatiana Muingiu, pe piept, și cu Monika Makovei goală, pe spate, să le moară pula ciuhapilor de tot.
Bun Codul ăsta de conduită.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S. Ăsta iar s-a făcut cracă cu gîndu' la ciuhapi... raset
N-a fost nevoie sa dau click pe link ca sa-mi dau sema cui apartine textul. laugh

UPDATE. Am urmat linku', totusi, asa ca am dat si peste poza asta, cu text explicativ. laugh

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

să mă ierte Mniezău da așhe nu se mai poate, o ard de nu se vede la bulănașele alea cu titaniu, deși nu simte nimica!
(toată noaptea m-a patrulat și găinățat de zici că era Garda maghiară, io dorm pe balcon să mă antrenez pentru munte, că poate nu găsesc loc la cabană și o să dorm pe prispă afară, iar ea crede că-i rost de distracție și mă ciugulește demonstrativ ca să-mi arate că e totul sub control - sunt protejat, patrula veghează - tâmpita cred că se uită pe șest la televizor în absența mea, vede tot felul de năzbâtii, mâine poimâine o văd cu caschetă și uniformă, mă legitimează că am moacă de interlop fără slujbă)

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

Jihadu' european Empty Re: Jihadu' european

Mesaj  Dracu' gol Sam Apr 02, 2016 3:56 am

Umorul englezesc, de feisbuci: cică musulmanii se tem de pe acum de valul de rasism ce va urma atacurilor cu bombe, pe care le pregătesc în viitorul apropiat... raset
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Jihadu' european Empty Re: Jihadu' european

Mesaj  Dracu' gol Sam Apr 02, 2016 4:01 am

IA MAI CÂNTAȚI LA ALTĂ MASĂ…

Există o categorie de oameni care, într-un mod de neînțeles pentru mine, inversează mereu rolurile dintre agresori și victime. Aceștia găsesc eufemisme și explicații pentru orice nelegiuire, oricât de gravă ar fi. Infractorul nu e niciodată infractor, ci o victimă a sistemului. Criminalul nu e criminal – iată ce au făcut alții înaintea lui. Terorismul nu e de fapt terorism, ci o plăsmuire a fricii noastre colective. Violul nu e viol, ci o refulare sexuală a unei alte culturi. Mizeria nu e mizerie, ci o expresie a izolaționismului la care sunt supuși cei diferiți. Lenea nu e lene, ci incapacitatea de integrare într-un cadru diferit și ostil. Ești oripilat de activismul fanaticilor de orice fel? Ei bine, află că aceștia nu reprezintă întreaga comunitate, care e de fapt pașnică și inofensivă. Ai tupeul să spui că politica UE față de imigranți a produs un dezastru incotrolabil, care se vede cu ochiul liber? Sunt scoși imediat de la naftalină Hitler, Goebbels & company.
Cu alte cuvine, ăia care omoară oameni la întâmplare și ies în oraș cu bomba în chilot, sunt cei mai puțin vinovați. Vinovați suntem de fapt noi, cei fricoși, ignoranți, rasiști și plini de ură față de ceea ce nu cunoaștem.
Cântați, vă rog, la altă masă, pentru că la asta vom începe cât de curând să spargem. Și nu ne place nici muzica voastră de căcat.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dracu' gol
Dracu' gol
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului
nu se mai dezlipeste de ecranul computerului

Mesaje : 5567
Data de inscriere : 03/02/2010
Localizare : Trollywood

Sus In jos

Jihadu' european Empty Re: Jihadu' european

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum