SANCTUAR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RTV - Editia de seara

2 participanți

In jos

RTV - Editia de seara Empty RTV - Editia de seara

Mesaj  ENKI Mier Iun 14, 2017 7:35 am

Intrucat emisiunea curenta a lui Badea nu mai este incarcata pe Youtube de circa 10 zile, in dimineata asta am incercat sa-l vad pe Ciutacu, pe care nu l-am urmarit niciodata de cand a plecat de la Antena 3. Surpriza a fost totala, la imaginea de nou Dan Diaconescu cu ochelari contribuind din plin si grafica emisiunii. agitat


ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

RTV - Editia de seara Empty Re: RTV - Editia de seara

Mesaj  ENKI Mar Sept 12, 2017 1:47 pm

Am gasit emisiunea de aseara pe site-ul RTV, asa ca incerc s-o ascult acum, cat imi permite timpul. Daca, urmare a declaratiilor securistului inca din liceu, lucrurile se vor misca in oarece directii, o voi asculta cu atentie, din nou, pe toata. Laughing

Hm, nu merge codul embed, asa ca pun doar link catre ea:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

RTV - Editia de seara Empty Re: RTV - Editia de seara

Mesaj  baso Mier Sept 13, 2017 10:24 am

ENKI a scris:Am gasit emisiunea de aseara pe site-ul RTV, asa ca incerc s-o ascult acum, cat imi permite timpul. Daca, urmare a declaratiilor securistului inca din liceu, lucrurile se vor misca in oarece directii, o voi asculta cu atentie, din nou, pe toata. Laughing

Hm, nu merge codul embed, asa ca pun doar link catre ea:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Doar a confirmat verbal ceea ce se banuia si vehicula prin spatiul public. Daca are si probe, chestiunea este prea grava. Probabil se vor grabi sa-l discrediteze si sa-l dea drept nebun. Sau sa-l lichideze. Ar fi prea oribil ceea ce poate sa iasa la suprafata.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

RTV - Editia de seara Empty Re: RTV - Editia de seara

Mesaj  ENKI Mier Sept 13, 2017 5:15 pm

baso a scris:
ENKI a scris:Am gasit emisiunea de aseara pe site-ul RTV, asa ca incerc s-o ascult acum, cat imi permite timpul. Daca, urmare a declaratiilor securistului inca din liceu, lucrurile se vor misca in oarece directii, o voi asculta cu atentie, din nou, pe toata. Laughing

Hm, nu merge codul embed, asa ca pun doar link catre ea:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Doar a confirmat verbal ceea ce se banuia si  vehicula prin spatiul public. Daca are si probe, chestiunea este prea grava. Probabil se vor grabi sa-l discrediteze si sa-l dea drept nebun. Sau sa-l lichideze. Ar fi prea oribil ceea ce poate sa iasa la suprafata.
Mda, cica i s-ar fi facut deja frica. Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

RTV - Editia de seara Empty Re: RTV - Editia de seara

Mesaj  baso Mier Sept 13, 2017 9:18 pm

Eu am oaresce rezerve in ce-l priveste pe acest Dragomir inca de cand am citit stenogramele discutiilor lui cu evreii de la Black Cube. Astia, cu grade, au in fisa postului obligatia sa fabuleze, daca nu cumva o aveau din ADN. Probabil ca in SRI-ul lor se verifica in draci unii pe altii si cel putin sefii de la varf dispun de informatii verificate din mai multe surse.
Nu stiu de ce ar trebui sa ma uit in gura lui Dragomir doar pt. ca a confirmat ce se tot spunea prin media. Doar pt. ca a fost adjunctului lui Coldea? Daca are dovezi, sa le prezinte si sa fie dati afara toti care au facut sau protejat rahatul. Si sa fie anchetati penal.Nu stiu daca niste incalcari atat de grosolane ale legii , prin imixtiuni in activitatea DNA, DIICOT si a instantelor de judecata pot fi protejate de Legea secretului de stat laugh Ar insemna ca sub umbrela asta ar putea  comite pe ascuns si atrocitati cam cum faceau nazistii lui Hitler, fara sa dea socoteala nimanui.
Dragomir ar putea juca si la cacialma, cum face si Basexu.Face zgomot ca detine probe, nimeni nu stie ce, pt. atingerea unor scopuri doar de el si vreo cativa stiute.

baso
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 16006
Data de inscriere : 04/10/2010

Sus In jos

RTV - Editia de seara Empty Re: RTV - Editia de seara

Mesaj  ENKI Joi Sept 14, 2017 3:01 pm

Cica securistul Dragomir se intoarce, ca el nu e Ghita. Laughing

Daniel Dragomir
17 ore ·
mediafax
·

Am observat de abia acum, cu deosebita placere, ca doamna Kovesi continua sa utilizeze DNA in interes personal si mi-a facut plangere la Inspectia Judiciara din cadrul CSM.
Trecand peste faptul ca procurorii DNA nu sunt justitia asa ca nu am atacat vreo independenta a justitiei, procurorii fiind parte a puterii executive....
Modul in care DNA s-a identificat cu ideea de justitie este una nelegala si impotriva dispozitiilor constitutionale.

De ce a facut asta Sefa DNA?
Ca si in cazul Sebastian Ghita este foarte previzibila. De oricate ori va fi intrebata de media despre dezvaluirile mele, va raspunde ca nu comenteaza declaratiile unui inculpat (apropos achitat pentru cinci infractiuni de o instanta de fond - adica de justitia care mi-a aparat viata fata de abuzurile DNA) si va spune ca a sesizat Inspectia care va investiga acest caz.
Doua probleme.
Eu nu sunt Sebastian Ghita.
Eu de abia astept sa merg la Inspectia judiciara pentru a discuta despre abuzuri si culoare, despre multe altele.
Si daca tot voi merge voi intreba ce se mai intampla cu sesizarea mea in cazul judecatoarei Ana Maria Tranca de la Curtea de Apel Bucuresti care in timp ce eram arestat in dosarul BlackCube (la arestul central fiind) mi-a mai dat un mandat de arestare in lipsa pe termen nelimitat.

PS. Am auzit tot felul de scenarii in spatiul public. Nu domnule Sorin Rosca Stanescu. Nu mi s-a facut frica. Am fost foarte foarte ocupat.
PS2. Mai multe despre afirmatiile facute de fostul presedinte Basescu in aceasta seara la B1. Le voi comenta maine pe blog.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]





[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ENKI
ENKI
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual
supraviețuiește în orice condiții și în spațiul virtual

Mesaje : 13937
Data de inscriere : 07/02/2010

Sus In jos

RTV - Editia de seara Empty Re: RTV - Editia de seara

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum